» »

moski parfumi

moski parfumi

1
2
»

genesiss ::

Kje pa kupujete?
Jaz običajno na Notino, so precej cenejši kot v fizičnih trgovinah.

Vazelin ::

genesiss je izjavil:

Kje pa kupujete?
Jaz običajno na Notino, so precej cenejši kot v fizičnih trgovinah.

Včasih ma tut Miler kakšno akcijo. Sicer pa preko spleta iz kakšne naše štacune, kjer je pač najceneje v tistem momentu.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

c3p0 ::

Sicer ne "nosim" parfumov, mi pa je edini zanimiv in res originalen Dior Homme. Nekaj čisto posebnega.

musicfreak ::

genesiss je izjavil:

Kje pa kupujete?
Jaz običajno na Notino, so precej cenejši kot v fizičnih trgovinah.


ebay

blazpb ::

Trenutno uporabljam Givenchy Gentleman in mi je ok.
Kupujem preko spleta na Notino, Parfumček ali v keri tretji spletni trgovini odvisno od cene.

qwertyy ::

Hahaha smrdljivci, ki mislite, da se vaš prirodni vonj ne voha naokoli spokajte iz teme:))

Tema je namreč namenjena debati o parfumih.

Ganon ::

qwertyy je izjavil:

Hahaha smrdljivci, ki mislite, da se vaš prirodni vonj ne voha naokoli spokajte iz teme:))


Lepo, da si priznal, da uporabljaš parfum za prikrivanje neprijetnega vonja. Drugi skrbimo za higieno. ;)

IL_DIAVOLO ::

Bi verjel. Marsikdo se namrec ne umiva redno in potem pretirava z dišavami, ki vonj po svicu se poslabsajo.

Deodorant je vec ali manj dovolj.

qwertyy ::

Meni osebno "smrdijo" kvečjemu ceneni deodoranti tipa Axe ipd.

Se umivam praktično vsak dan, kanček parfuma za povrhu pa ne bo nobenega spravil v komo, ker se ga niti slučajno ne voha po celi sobi. Punci je pa na primer zelo všeč.

Drugo pa so seveda ljudje, ki pretiravajo.

Vazelin ::

Meni osebno "smrdijo" kvečjemu ceneni deodoranti tipa Axe ipd.

Meni ima Axe Africa od nekdaj odličen vonj. Ostalo so bolj smeti.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

ETI3n ::

Odlična tema, jih imam kar nekaj, od niche parfumov, pa vse tja do mid bugdet parfumov.Za pomlad mi odlično služi Creed Aventus (old batches), ter kolonjska verzija.Za kakšna srečanja mi prav pride Prada L'homme (svež pudrasti vonj, ni vpadljiv).Za večerne dogodke mi je top Chanel Bleu De chanel, Roja Dove Elysium.Enkrat ko začneš ni konca, te povleče, ampak nimaš kej, ker drag hobi haha :))

mancini ::

Trenutno nuit d'issey
drugače pa kak hugo ali baldesarini, tistega modrega sem imel pred skoraj 15 leti
si pa vedno kupim manjšo flaško, ker jih malo uporabljam in se naveličam, raje imam za vsako dnevno uporabo deostike
in pa seveda v malih količinah, da se te ne vonja po celem prostoru

se pa izogibam sladkim

FireSnake ::

genesiss je izjavil:

Kje pa kupujete?
Jaz običajno na Notino, so precej cenejši kot v fizičnih trgovinah.


Jaz na letališčih.
Cene zelo varirajo.
2dcl (tega v normalni trgovini pri nas niti ne dobiš) Hugo cena varira od 85 do 120€ (možno, da še več, pa jaz nisem videl).
Če veš kakšna je cena lahko dobro kupiš. Ob predpostavki, da veliko potuješ.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Sssaga ::

Ganon je izjavil:

Ne prenesem parfumov. Uporabljam tudi milo brez vonja, prav tako deodorant. Še kdo tak?


Enako! Če komu smrdim v službi, ni to moj problem.

genesiss ::

FireSnake je izjavil:

genesiss je izjavil:

Kje pa kupujete?
Jaz običajno na Notino, so precej cenejši kot v fizičnih trgovinah.


Jaz na letališčih.
Cene zelo varirajo.
2dcl (tega v normalni trgovini pri nas niti ne dobiš) Hugo cena varira od 85 do 120EUR (možno, da še več, pa jaz nisem videl).
Če veš kakšna je cena lahko dobro kupiš. Ob predpostavki, da veliko potuješ.


Tu recimo dobis ceneje: https://www.notino.si/hugo-boss/dark-bl...

Za 75 eur vec kot dva deci 😁
Jaz sem vedno pozitivno presenecen ko pogledam cene v tej trgovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

qwertyy ::

Je kdo probal Tom Ford grey vetiver?

Vazelin ::

OP: pa je creed aventus res tako distinctive, da se splača enkrat reskirat kislih 150eur za malo flaškico?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

musicfreak ::

Vazelin je izjavil:

OP: pa je creed aventus res tako distinctive, da se splača enkrat reskirat kislih 150eur za malo flaškico?


ne delaj tega, kupi si: https://www.ebay.de/itm/Armaf-Club-de-N...

disi cisto enako, mnogim se boljse, pa stane 35 evrov (imam oba...armafa samo tester, ker me je zanimalo ce je res mozno da je isto in je). najboljsi aventus klon

je pa res poseben vonj tega aventusa ja (na zacetku sicer najeda citrona), ampak meni je zacel cez cas najedat cel ze, uporabim se samo tu in tam...edini ki se ga ne navelicam nikoli je Prada L’Homme in Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme, ker dosti bolj pali pri zenskah.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Jaz bi se Ebaya izogibal, ko pride do parfumov, ker se menda najdejo ponaredki. Boljse kupovati od trgovin, ki se s tem ukvarjajo. Tudi na Amazonu previdnost ni odvec in je treba gledat, da prodaja bodisi Amazon ali pa kaksna vecja trgovina.

musicfreak ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz bi se Ebaya izogibal, ko pride do parfumov, ker se menda najdejo ponaredki. Boljse kupovati od trgovin, ki se s tem ukvarjajo. Tudi na Amazonu previdnost ni odvec in je treba gledat, da prodaja bodisi Amazon ali pa kaksna vecja trgovina.


Ja, sam sem vedno kupil od tistih, ki imajo samo pozitivne ocene. Drugace ta aventus klon vidim da je za isto ceno na mimovrstah, pa parfuma, ki stane dobrih 30 evrov ne bo sel nihce delat ponaredka :D

https://www.mimovrste.com/parfumi-moske...

musicfreak ::

Kupil konco tega bad boya in mislim da mi je koncno uspelo najt moj perfect parfum:



drugacen od ostalih, tudi ne tako silen kot rata vecina parfumov...res harley davidson, bad boy in a bottle :) ze tale flasa je masterpiece. obvezno sprobat vsi, ki ste v tej igri :D

Zgodovina sprememb…

musicfreak ::

Nove dobre pridobitve zadnje mesece:

https://www.spleticna.si/parfumska-voda... - najboljse kar sem do sedaj probal. Edini, ki se ga nikoli ne navelicam...eleganca v flasi, klasa za sebe... ko bi vsaj drzal malo dlje
https://www.notino.si/viktor-rolf/spice... najboljsi jesensko, zimski parfum, zenske ga ekstra obozujejo... tudi original verzija je odlicna
https://www.notino.si/bentley/bentley-f... verjetno najboljsi parfum pod 30 evrov ki se ga da kupit (ce ne bi rad disal ravno basic)
ttps://www.easycosmetic.de/acqua-di-parma/colo... - odlicen parfum, ki disi po novem avtomobilu in poletju :)
https://www.amazon.co.uk/CREED-Virgin-I... - disi po tropski plazi, pina koladi....top za poletje
https://www.notino.si/armani/acqua-di-g... - klasika, ki jo je verjetno vsak ze kdaj vohal. ce kdo rabi en parfum za celo leto, vsako situacijo in noce zapravljat denarja za vec parfumov je tale najboljsa izibira

Drugace pa odlicna stran za samplanje teh parfumov (ce je se komu to hobi): https://www.fragrantworldshop.com/colle...
Narocil 20 novih samplerjev, porocam ce bo kaj res ekstra :D

Simplon ::

Tisti, ki kupujete parfume preko Notina - ali se vam zdijo parfumi zares identični tistim dražjim iz DM, Mullerja ipd? Zdrži vonj enako dolgo ali so slučajno kakšna verzij za "Vzhodno Evropo" ali kaj podobnega?

Samael ::

Simplon je izjavil:

Tisti, ki kupujete parfume preko Notina - ali se vam zdijo parfumi zares identični tistim dražjim iz DM, Mullerja ipd? Zdrži vonj enako dolgo ali so slučajno kakšna verzij za "Vzhodno Evropo" ali kaj podobnega?

Razumem, kaj sprašuješ, ampak predno izrazim svoje mnenje naj te popravim glede DM-ja. Tam načeloma niti ni nekih "dražjih" dizajnerskih parfumov (ie. Dsquared2, Cartier, YSL, Azzaro, Givenchy ...) ampak z redko izjemo kakšnega starejšega Bvlgarija v glavnem nižji srednji rang (parfumi tipa Christina Aguilera, Police, James Bond 007, S. Oliver, David Beckham, Antonio Banderas ...). V Mullerju je zgodba drugačna, izbira precej večja in tam res dobiš tudi vse boljše trenutno moderno, pa tudi kakšno starejšo klasiko.

Zdaj pa še glede odgovora - ki je izključno moje osebno mnenje. Dvomim, da je razlika in sicer iz razloga, da gre pri dražjih dizajnerskih parfumih za nišni luksuzni produkt, kjer celotna proizvodnja določene "znamke" izhaja iz ene "mešalnice" (ie. je izdelano v Parizu), ne pa kot recimo neka Nutella, ki jo izdelujejo v Italiji, Avstriji, na Poljskem, itd ...

Razlika je v poimenovanju:

Perfume (contains between 20-30% of oil concentration that makes it last up to 8 hours)
Perfumes have the highest fragrance concentration (more than 20% oil concentration), this means that it is likely to be noticeable and last all day. As a consequence, perfume will also demand the highest price.

Moreover, people with sensitive skin may do better with perfumes as they have far less alcohol and therefore are not as likely to dry out the skin.


Eau de Parfum (contains between 15-20% of oil concentration)
This is the next highest fragrance concentration. On average, you can get a solid four to five hours of your fragrance working and still containing a very low amount of alcohol to guarantee skin tolerance.


Eau de parfums are made to last on the skin without giving people next to you a headache, or transferring onto someone else’s neck after a hug. These are the most common fragrance category. The scent will be prominent from morning to evening, and should still be detectable when you undress at night.


Eau de Toilette (contains between 5-15% of oil concentration)
This is one of the most popular type of fragrances, with a concentration of between 5% to 15%, it is cheaper than the eau de parfum. It will normally last two to three hours.


Eau de Cologne (contains between 2-4% of oil concentration)
With a much lower fragrance concentration (about 2% to 4%) and a high alcohol content, the eau the cologne is considerably cheaper than those above. It generally lasts for up to two hours.


Eau Fraiche (contains between 1-3% of oil concentration)
This last fragrance is quite similar to the previous one, in that the scent will last for up to two hours. However, it has an even lower fragrance concentration of only 1% to 3%.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

HotBurek ::

Jst prisegam na AXE Hot Fever. Nikoli še razočaral. Je pa to za prave moške samo.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

qwertyy ::

HotBurek je izjavil:

Jst prisegam na AXE Hot Fever. Nikoli še razočaral. Je pa to za prave moške samo.

Mogoče tam nekje do konca srednje šole da še pali, kaj pa ti pojmuješ pod prave moške pa nevem:))

ahonen ::

Sem na slepo naročil parfum Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme.
To je pa definitivno parfum vreden svojega denarja - kupljen iz Notino-ta za 69.90€ (100 mL).
Drugače preveč sladkih in močnih vonjav ne maram, tale je pa bomba (obstojen, ravno prav sladek, svež,...tapravi za it ven)- močno priporočam.
Imam pa v kratkem namen nabavit še kakšen parfum od Viktor & Rolf in me zanima ali ima doma kdo še kakšen njihov parfum razen spicebomb extreme?
Na notinu so namreč še:
- Spicebomb night vision
- Spicebomb infrared
- Spicebomb

Slopek ::

Jaz že par let samo Bleu de Chanel.
Sicer uporabljam toaletni vodo ne parfumske, ampak je že ta full dolgo na tebi.
https://www.notino.si/chanel/bleu-de-ch...

musicfreak ::

ahonen je izjavil:

Sem na slepo naročil parfum Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme.
To je pa definitivno parfum vreden svojega denarja - kupljen iz Notino-ta za 69.90EUR (100 mL).
Drugače preveč sladkih in močnih vonjav ne maram, tale je pa bomba (obstojen, ravno prav sladek, svež,...tapravi za it ven)- močno priporočam.
Imam pa v kratkem namen nabavit še kakšen parfum od Viktor & Rolf in me zanima ali ima doma kdo še kakšen njihov parfum razen spicebomb extreme?
Na notinu so namreč še:
- Spicebomb night vision
- Spicebomb infrared
- Spicebomb


Night vision pozabi, tudi fresh. Original je super, ampak ce mas extreme ne rabis originala. Infrared je super, zelo podoboen extreme, le z dodatkom cilija. Najboljsi nov release 2021, vseeno pa mislim da je dovolj da imas samo extreme, ce nisi ravno kolektor.

Priporocam ti da previs se PdM Layton (zenske ga obozujejo, enako kot Ysl), Prada Luna Rossa Black in pa Tom Ford Oud Wood. Zadnja dva sta odlicna ce ne maras mocnih vonjav in pa tistega klasicnega parfuma, ki ga nosi vecina. In pa se dva za preverit ce bi rad izstopal: Tom Ford Beau De Jour in Tom Ford Ombre Leather.

Zgodovina sprememb…

Adder ::

ahonen je izjavil:

Sem na slepo naročil parfum Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme.
To je pa definitivno parfum vreden svojega denarja - kupljen iz Notino-ta za 69.90€ (100 mL).
Drugače preveč sladkih in močnih vonjav ne maram, tale je pa bomba (obstojen, ravno prav sladek, svež,...tapravi za it ven)- močno priporočam.

+1, ženske vedno pohvalijo da lepo disi in vprašajo kater parfum je to

ahonen ::

Kaj pa YSL La nuit de L´homme parfumska voda?
Ima podoben vonj kot toaletna ali se fejst razlikuje + ali je kaj bolj obstojen?

musicfreak ::

ahonen je izjavil:

Kaj pa YSL La nuit de L´homme parfumska voda?
Ima podoben vonj kot toaletna ali se fejst razlikuje + ali je kaj bolj obstojen?


ne, se slabse drzi, je pa sedaj zunaj nov Bleu Electrique, ki bi naj bil zelo podoben staremu YSL La Nuit De Lhomme, ki ga opevajo vsi in ki bi naj dolgo drzal in bil mnogo boljsi kot sedanji. Jaz sem ga testiral enkrat, pa me ni ocaral: https://www.fragrantica.com/perfume/Yve...

Obstaja pa se en klon, ki bi naj bil odllicen: https://theduabrand.com/products/midnig...

stevemcq_ ::

Če ima kdo na prodaj Tom Forda v velikosti 10-20ml, se priporočam. Zanimajo me Plum Japonais, Oud Wood, Tobacco Vanille ali Noir Extreme. Lp

musicfreak ::

Naroci tukaj. Najcenejsa opcija za testerje, ki sem jo nasel: https://www.fragrantworldshop.com/

stevemcq_ ::

Hvala za predlog... kakšne so tvoje izkušnje pri njih? Sem večinoma kupoval te prestižne znamke pri FragranceSamplesUk, ampak so zaradi pandemije nekaj časa nehali pošiljati v EU in pa z izjemno podaljšanim časom pošiljanja in dostavo, sama kvaliteta parfumov je pa 10/10. Tako da iščem nekaj bližjega in hitrejšega. Lp

musicfreak ::

Dvakrat sem narocil in vedno prislo vse cez kak teden

schrack ::

ahonen je izjavil:

Sem na slepo naročil parfum Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme.
To je pa definitivno parfum vreden svojega denarja - kupljen iz Notino-ta za 69.90€ (100 mL).
Drugače preveč sladkih in močnih vonjav ne maram, tale je pa bomba (obstojen, ravno prav sladek, svež,...tapravi za it ven)- močno priporočam.
Imam pa v kratkem namen nabavit še kakšen parfum od Viktor & Rolf in me zanima ali ima doma kdo še kakšen njihov parfum razen spicebomb extreme?
Na notinu so namreč še:
- Spicebomb night vision
- Spicebomb infrared
- Spicebomb


Informativno pogledam ceno za Yvesa, pa je že 96,40€ -10%, na italijanskem Notinu pa 65,90€ :O
https://www.notino.it/yves-saint-lauren...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri (moški) deodorant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7310200 (5884) IL_DIAVOLO
»

Parfumi/toaletne vode

Oddelek: Loža
284929 (985) mihecz
»

Oprte pisarne so v modi ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6510680 (7814) borisk
»

top moški parfumi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10230673 (17427) leiito
»

Poceni parfumi v LJ

Oddelek: Loža
85235 (533) Blinder

Več podobnih tem