» »

Profesionalno odklepanje/vlamljanje vrat

Profesionalno odklepanje/vlamljanje vrat

Saul Goodman ::

Pozdravljeni,

imamo situacijo z vrati, kjer se je ključ zataknil notri, so zaklenjena in smo izčrpali svoje možnosti, preden jih totalno razbijemo.

ima kdo kakšen link, nasvet ali priporočilo glede mojstrov, ki v okolici Ljubljane to lahko najbolj elegantno in poceni opravijo?

ps: po klicanju parih klučarjev v okolici nihče ni imel tega v storitvah niti niso znali priporočiti nič pametnega.

vostok_1 ::

Skoraj vsak mal starejši ključar je rešil take zadeve.

Sicer pa imaš na kakšnem bolj temnem kotičku neta, vrjetno kup voljnih pomočnikov...sam delajo zgolj v večernih urah in sami. ;)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Furbo ::

Razbijete vrata? Za prevrtanje ključavnice še niste slišali?

Pokliči lokalno policijo in vprašaj koga priporočajo.
Ali guglaj 'ključavničar intervencija'
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

mm&r ::

Gasilci imajo ponavadi profesionalno opremo za odklepanje in tudi pogosto opravljajo take intervencije.
Obrni se na dežurno gasilsko enoto.

Saul Goodman ::

smo že slišali, za razbijanje vrat pa sem mislil ravno z vrtanjem v ključavnico nekoga, ki bi to delal prvič.

...:TOMI:... ::

Ob cesti daj velik pano "smo na dopustu", pa pocakaj nekaj dni :)
Tomi

poweroff ::

Če je ključ zataknjen notri, bo treba prevrtati. Lahko skušate sicer z gretjem (s plamenom) in zamrzovanjem (stisnjen zrak v spreju -50 C). Če ste ga pa izgubili, se pa morda da odpreti. Googlaj "bump key".
sudo poweroff

Saul Goodman ::

ne, ključ je zataknjen in bo najverjetneje treba zamenjat celoten vložek. rešimo jutri dopoldne.

Šimpanz ::

Če pokličeš lokalne gasilce ti bodo Dali kontakt od ključavničarja ki ti bo odprl vrata. Cena za med vikendom je bila pri meni 120€.

Saul Goodman ::

No, pri nas smo poklicali zavarovalnico, ta pa je poslala ključavničarja. cena? krije zavarovalnica. ;-)

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Baja ::

če ne krije zavarovalnica in imaš vrtalnik pa da ni neka superduper ključavnica vzameš vrtalnik in zvrtaš z malim svedrom, nato še z večjim. z malim izvijačem zbrskaš ven vse pine (če ne grejo ven povrtaš pine še enkrat). ko padejo vsi ven, voila. 5-10min dela.

plamen, zmrzovanje, zvijanje da poči, ... če maš vrtalnik, nima smisla niti poskušati.

Spajky ::

Baja je izjavil:

... pa da ni neka superduper ključavnica vzameš vrtalnik in zvrtaš z malim svedrom, nato še z večjim. z malim izvijačem zbrskaš ven vse pine (če ne grejo ven povrtaš pine še enkrat). ko padejo vsi ven, voila. 5-10min dela...
Japade, jest sem vrtal 3 ure in polomil dva svedra vmes, prej kot mi je ratalo ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

madog ::

Spajky je izjavil:

Baja je izjavil:

... pa da ni neka superduper ključavnica vzameš vrtalnik in zvrtaš z malim svedrom, nato še z večjim. z malim izvijačem zbrskaš ven vse pine (če ne grejo ven povrtaš pine še enkrat). ko padejo vsi ven, voila. 5-10min dela...
Japade, jest sem vrtal 3 ure in polomil dva svedra vmes, prej kot mi je ratalo ...


Slabi svedri!!! ne vrtat s svedi ki stanejo 10€/20kom
prevrtal pa si in je ratalo odklenit, case closed....
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Markus386 ::

Tudi z 10eur/20kom svedri, četudi jih 10 polomiš, je še vedno ceneje in hitreje* kot ključavničar.

*če vračunaš vsklajevanje glede ure, čakanje in morebitne zamude

Roadkill ::

Ja, sploh, če zavarovalnica plača, kot je OP napisal.
Ü

salcadoo ::

tole bo 100% delovalo :))



I am reading book on anti-gravity. I can't put it down.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: salcadoo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vrtanje v ploščice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5414161 (10635) mikhaair

Vrtanje v železo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913994 (11736) dzinks63
»

Kako vdreti v ključavnico?

Oddelek: Loža
3018767 (17659) sisemen
»

Vijaka ne gre "odšraufat"

Oddelek: Loža
4014228 (12848) assez
»

Nakup baterijskega vrtalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8922788 (16117) T0RN4D0

Več podobnih tem