» »

Poceni parfumi v LJ

Poceni parfumi v LJ

finpol1 ::

Zanima me, če kdo ve kje v LJ se da dobit poceni moške parfume. Vonj ni tok pomemben, predvsem mora biti močan in čim dlje obstojen. Žal nisem iz LJ, rabim pa za firmo v količinah za maloprodajo, sicer pa lahko tudi za ženske...

Da ne bo kdo Mullerja omenjal, ker je strašno drag, pa ne iščem znamk kot so Banani, Beckham,... samo cena, obstojnost in moč vonja so pomembni, lahko je tud brez znamke, embalaža in vse ostalo sploh ni pomembno...

Hvala, lp
  • spremenil: finpol1 ()

Galaxy ::

Paco Rabanne One Million - 100ml stane okoli 50-60€, ampak je zelo obstojen in diši ko hudič; vsaka ženska do sedaj je pohvalila parfum...

Yoda Master ::

Galaxy je izjavil:

Paco Rabanne One Million - 100ml stane okoli 50-60€, ampak je zelo obstojen in diši ko hudič; vsaka ženska do sedaj je pohvalila parfum...


Je pa tok močan in sladek, da ni lih za vsakonevno rabo. Je pa kul za zvečer če greš kam ven feštat.

Drugač pa skoč v kako parfumerijo, povej uni kaj te zanima, pol pa po netu naroč boš hitr kak € pršparu :)
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

Bananovec ::

Po prebranem poceni parfum, ki je obstojen, skoraj da ne obstaja. Seveda če govorimo tam nekej do 15-20€. Parfumerija v Mullerju se meni ne zdi glih najbolj omembe vredne.(Parfumi "zvezdnikov" ki dišijo kot sveža pokošena trava, oh noez, še to ne). Imajo pa v e'Leclercu v Mariboru parfumerijo Beauty World. Verjetno je tudi kje drugje. No, tam imajo pa prave parfume. Jaz sem sicer bil že zadovoljen s prvim, ki mi ga je prodajalka ponudila. To je bil parfum Givenchy, stal je pa 52€. Meni diši, pa sicer je tudi zeloooooo obstojen.
V glavnem vprašaj prodajalko in ona ti bo znala najbolje svetovati.
Edit + Typo: V steklenički je pa bilo 50ml
Edit #2: Sem pobrskal in te trgovine v LJ ni. Btw: Po forumih priporočajo tudi parfume Kenzo. V vsakem primeru pa bodi pripravljen plačati vsaj 30EUR
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

Galaxy je izjavil:

Paco Rabanne One Million - 100ml stane okoli 50-60€, ampak je zelo obstojen in diši ko hudič; vsaka ženska do sedaj je pohvalila parfum...


Kje bi se dalo omenjeni parfum dobiti ceneje, tujina mogoče? Na Bolhi so 100ml po cca 35€ ampak nekako ne zaupam...
Akcija - Reakcija

Yohan del Sud ::

Vonj ni tok pomemben, predvsem mora biti močan in čim dlje obstojen. Žal nisem iz LJ, rabim pa za firmo v količinah za maloprodajo, sicer pa lahko tudi za ženske...


Lahko ti ta dva stavka malo bolje razložiš, ker kar kličeta po čudnih interpretacijah ... :))
www.strancar.com

forum1 ::

Galaxy je izjavil:

Paco Rabanne One Million - 100ml stane okoli 50-60€, ampak je zelo obstojen in diši ko hudič; vsaka ženska do sedaj je pohvalila parfum...


To je pa tko cukrast parfum, da bolj ne more biti. Kot da bi bil naparfuman s kakšnim sladkim bonbonom (skoraj tako kot Givenchy - Pi). Zame je najbolj "evergreen" Acqua di GIO - Giorgio Armani, zelo dober je tudi Channel Egoiste Platinum samo je tak zlo poseben vonj in ni vsem ok - je pa to vsekakor vonj za taprave dece, ki jim je vseeno kaj mislijo o njem drugi (nič čudnega, da je Egoiste, lol), pa da seveda ne pozabim Channel Allure Sport - zlo dobr parfum al pa Hugo Boss Bottled (neki srednjega). Bom raje končal, ker je tole že itak off topic. Drgač pa ja, dost zapravim za parfume, haha.

Tule imaš stran, kjer dobiš original parfume po razmeroma ugodnih cenah http://www.fragrancedirect.co.uk/ (pošiljajo v SLO) nimajo pa Channel. Drugače pa je nekako tako, da cenejši kot je parfum prej se razdiši, ni pa to neko pravilo.

Sicer pa ko vidim, da ti je med drugim zelo pomembna cena - pa za rokav pocukaj kakšnega Romuna ali pa pejt na tržnico, če hočeš poceni parfume. Samo ne jokati, če boš potem dobila kakšne izpuščaje. Ali pa kupi AXE deodorant, lol :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: forum1 ()

blackbfm ::

Moj brat je delal pri Orbico, tam razvažajo med drugim tut parfume, veleprodaja pa to..tak da jaz bi tam vprašal.

Blinder ::

Se da dobit ugodno j'adore preko kake spletne trgovine da se splača?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osvežilci zraka za avto-parfumi

Oddelek: Loža
243692 (803) ahonen
»

Točeni parfumi

Oddelek: Loža
72916 (2001) lolipop2
»

moski parfumi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8616973 (10206) schrack
»

Parfumi/toaletne vode

Oddelek: Loža
284931 (987) mihecz
»

top moški parfumi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10230677 (17431) leiito

Več podobnih tem