» »

internet ne dela

internet ne dela

j3rn3jk ::

Imam problem, sredi surfanja mi kar na enkrat internet ni več delal, čeprav mi kaže da je povezava normalno vzpostavljena. Računalnik je na ruter povezan s kablom. Ruter je najverjetneje ok, ker preko wifija vse normalo dela. Hotel se uninstalirati meržno kartico, da bi na novo naložil gonilnike, ampak mi ni uspelo, ker se upravitel naprav ne odziva ko kliknem na uninstal. Meržna je int. na plati. Če zaženem samodejno odpravljanje težave ni javi da ni modoče izvesti obnavljanja ip naslova. Meni ni nič več jasno zato prosim pomoč.

McLuzo ::

je še komu zdajle crknilo praktično vse RAZEN slo-tech? Sm na siolu pa dejansko samo slo-tech stran dela BP, nobenih drugih pa noče odpret...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: McLuzo ()

amacar ::

Imam problem. Na novo nalozen pc, povezan s kablom na siol modem. Povezava je vzpostavljena, ne odpre nobene strani, ping google.si veckrat javi request time out ( cca 50% loss). Dva pc-ja sta se povezana preko wifi, ter en pc preko kabla, a hkrati na kablu je samo en izmed teh dveh pc-jev. Na enem internet dela, na drugem ne. Kaj lahko storim?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
404919 (3325) seba-beba
»

Linksys WRT54G In Tomato Firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7418277 (11214) Hayabusa
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951165 (22915) simone
»

Pomoč pri povezavi brezžičnega usmerjevalnika s Siol modemom

Oddelek: Omrežja in internet
183190 (3058) Daniel
»

Povezava z internetom!

Oddelek: Omrežja in internet
173265 (3085) amigo_no1

Več podobnih tem