» »

Kateri 5.1 receiver

Kateri 5.1 receiver

Janac ::

pozdravljeni

kupujem 5.1 receiver, rabim da ima opticne vhode, vsaj 4 HDMI vhode in pa moznost poslusanje internetnih radio postaj, torej vhod za internet. Gledal sem Onkyo TX-NR509 vem da je prejsni model ampak ga dobim zelo ugodno za 339eur in ma vse kar rabim, mi lahko se kdo kaj predlaga, cena pa do 370eur

l.p

Krigl ::

jaz sem ravnokar kupil denon avr-1912. mislim da ima vse kar rabis ( 1x optika, 6 x HDMI, 7.1, RJ45...)

bil je pa 350€

lp andraz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Krigl ()

Janac ::

kako si zadovoljen z zvokom?

kje si kupil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Krigl ::

tu sem ga kupil:

http://www.makspro.si/index.php/av-rece...

kar se zvoka tiče, nisem ravno strokovnjak, amapak se mi zdi da je precej boljši od prejšnejga receiverja ki sem ga imel (nek 20 let star technics).

Ta receiver sem izbral tudi zato, ker ima Audyssey MultiEQ XT, ki ga za ta denar nisem videl pri konkurenci

lp andraz

Zvezdica27 ::

u madona. To je pa dober deal za te karakteristike, če pa imaš še kak ajfoun da streamaš direkt (ali maca, da ti zvok brezžično streama, recimo film, je pa sploh zmaga. Načeloma bi to mogl tud pr ostalih sistemih delat, sam Apple ma to nadmočno izdelano.).

Če pa dobiš kakega 5.1 denona (ker 7.1 je overkill) za še kak evro ceneje pa le kupi. Denon je ok consumer firma.

prav zanima me kaj bodo čez par let še vse not tlačili... mrbit bo AV receiver postal kar HTPC s SSD-jem. To bi bilo itak že skrajni čas da kdo to naredi + NAS funkcionalnost.

zz

Krigl ::

zanimivo je tudi, da je ta receiver v SLO cenejsi kot drugod po evropi. Upam da mi ne crkne po 2 letih (2 leti ima garancije) :), ker so naši prodajalci dobili ugodno kakšno 'posebno' serijo

lp andraz

Janac ::

torej se odlocam med Onkyo TX-NR509 in Denon AVR-1912.

Onkyo ima samo 1 leto garancije, Denon 2... Ima Denon tudi aplikacijo za Android? Onkyo ima

Zvezdica27 je izjavil:

u madona. To je pa dober deal za te karakteristike, če pa imaš še kak ajfoun da streamaš direkt (ali maca, da ti zvok brezžično streama, recimo film, je pa sploh zmaga. Načeloma bi to mogl tud pr ostalih sistemih delat, sam Apple ma to nadmočno izdelano.).

Če pa dobiš kakega 5.1 denona (ker 7.1 je overkill) za še kak evro ceneje pa le kupi. Denon je ok consumer firma.

prav zanima me kaj bodo čez par let še vse not tlačili... mrbit bo AV receiver postal kar HTPC s SSD-jem. To bi bilo itak že skrajni čas da kdo to naredi + NAS funkcionalnost.

zz


+1

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

ivan01 ::

No, in za katerega si se na koncu odločil? Kakšen je kaj zvok? Poročaj.

Lp

Janac ::

nisem se se odlocil...

gigi83 ::

Zdravo.

Kupujem komponente(av receiver, cd player, 4 zvočniki) za gostinski lokal( približno 80 m2).Mi lahko kdo svetuje kaj naj nabavim? Cena pa se bi naj gibala max 500-600.

Hvala!

c3p0 ::

Tega Denona 1912 več ni pri nas za dobit po tej ceni (ali sploh), vsi čakajo na nov model 1913. Sam sem enega 1912 poceni snajpnil na ebayu, s poštnino 300 EUR.

astras ::

kupi HK
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kak Hi FI komponenta internetni radio in Dab + hkrati kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
456916 (3416) mat xxl
»

Kateri ojacevalec za klipsch r-51m zvocnike

Oddelek: Zvok in slika
151853 (1480) T743
»

Nakup A/V Receiverja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
23546330 (27795) Anney
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634032 (16803) josko674

Več podobnih tem