» »

Katere slusalke do 20 eur kupit

Katere slusalke do 20 eur kupit

Trancedeejay ::

Torej do 20 eur bi potreboval slusalke z mikrofonom (nekej a la operatersko mesto), ki bi bile za ta denar ene boljsih. Gledal sem ze vec firm od Platronics, do Logitech...ITD. Kaksne izkusnje imate uporabniki?
Kaksna priporocila so dobrodosla. Sicer ze imam vrhunske slusalke, ampak te naj bi bile za na siht za sprobavat z mikrofonom - konference in podobno. Naj pa nebi bile take, ki prekrijejo celoten uho.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

neres ::

Jaz sem pred kakim letom kupil te Teac HP-2. V resnici so nekoliko drugačne kot na sliki, lepše, vse črne in hvalabogu nimajo nobenega "super-bassa".
Prednosti: dober mikrofon, delujejo dokaj vzdržljive/solidna izdelava, udobne
Slabosti: povprečna kvaliteta zvoka, meni prekratek kabel

tilinho20 ::

Sej zake razlike pa spet ni med slušalkami za 20 eur. Najbolčje je če jih kje sprobaš. Mislim a je za tako ceno vseeno katere slušalke kupiš.

Planetarium ::

kot je reku tilinho za 20e ni razlike v kakovosti. Odloči se predvsem glede na udobje če jih boš rabil več časa na dan. Drugače pa glede takih kot si reku a la operater so plantronics dost uredu.

Zgodovina sprememb…

tilinho20 ::

Jp. Udobje mora bit, tko da probej slušalke preden jih kupiš.

Ted ::

S tem da ni razlik se težko strinjam, imam Geniusove slušalke z mikrofonom za 12 evrov, ki so za to ceno povsem solidne, imajo za to ceno kar kvaliteten mikrofon, edini minus pri njih je švicanje ušes po kaki uri. Prav tako imajo pleten kabel, ki je precej dolgoživejši kot navadni gumijasti. Še link do mojih slušalk.
No, za praktično isto ceno pa Genius prodaja še tale šrot. Sem jih nesel domov in jih vrnil že naslednji dan. Kabel je gumijast in se bo scefral v kratkem, višji toni zelo šumijo oz. prasketajo, nižjih tonov praktično ne slišiš. Edini plus je verjetno ta, da manj stiskajo ušesa ker jih pokrijejo v celoti. Razlika je ogromna, te slušalke niso za drugo kot za v smeti.

Imamo torej dvoje slušalk za isto ceno. Prve solidne slušalke (glede na ceno) s solidnim zvokom in mikrofonom, druge katastrofa od slušalk, z zanič zvokom in mikrofonom.
Mah...

Sc0ut ::

Canyon CNR-HS3
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

dela ::

@neres (ali kdo drug, ki si lasti teac HP-2)

Koliko je dejansko dolg kabel pri HP-2? Tudi jaz kupujem ene poceni slušalke (ker mi je po treh letih crknil levi kanal na teh) in potrebujem ene udobne, poceni, z mikrofonom in kablom, dolgim 3 m ali več.

Galaxy ::

Imam neke Canyon-ove. Delujejo odlično. Imajo zelen in roza 3.5mm ter še USB vhod za base in ultra-odlično vibracijo. Stanejo nekje 16€, kupljeno v BigBangu. Mikrofon tudi superca. Vzami Canyon!

dela ::

Sem se že odločil. HP-2 + tole za poslušanje na daleč. HP-2 so enostavno prepoceni, da jih ne bi kupil.

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

Gundi ::

Tudi jaz imam namen kupiti nove slušalke in me zanima kaj pravite na tele: <a href="http://www.mimovrste.com/artikel/126003...
So vredu nakup za 18EUR oz. so kaj boljše kot teac HP-2 za 8EUR?

A si mogoče kdo lasti tele slušalke<a href="http://www.mimovrste.com/artikel/126002...
So dokaj poceni, glede na to da so brezžične sam ne vem kk je z kvaliteto zvoka in če se z oddaljenostjo kvaliteta poslabša??

Hvala, LP

Gundi ::

kaj pa tele, ki imajo prostorski zvok, je kdo preizkusil?
http://www.sestavi.si/item.php?id=2355&...
Kako se pa obnese usb priklop?

lasse007 ::

"Predstave s črno magijo in njenim popolnim razkrinkanjem"
(Mihail A. Bulgakov, Mojster in Margareta)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8726972 (16767) jaot
»

Gaming slušalke

Oddelek: Zvok in slika
195650 (5313) roKKim
»

katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
213487 (2752) lalala
»

[Slušalke] Brezžične - Wireless

Oddelek: Zvok in slika
208740 (4682) Miha J
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376015 (2868) kratos

Več podobnih tem