» »

Teac CD-W540 + @ 2.7 Gh = !problem!

Teac CD-W540 + @ 2.7 Gh = !problem!

EASYdoor ::

OK, zadeva je sledeca, odkar sem kupil novo racunalo nisem imel nobenih problemov z presnemavanjem CD-jev, dokler nisem navil racunala: Intel P4 2.4 @ 2.7, Asus P4S8X, 512 DDR, 80GB Maxtor, ATI Radeon 9000Pro...
Torej racunalnik je delal cist normalno na 2.7 Gh in sem z njim izvedel testa v 3D Marku delal cist ql na temp cca. 55°C. potem sem pa se spravil pect en CD, pa ko sem zagnal exe file iz novo posnetega CD-ja, mi je javil Win 32 Application error...ponavadi ko pekac ne zapece dobro CD-ja...

Frekvenco sem znizal, vrnil na prvotno, ves software (Nero, CloneCD, Daemon Tools) zbrisal in flashal novi bios.

Enak problem...danes bom poskusil tudi na drugi masini, da vidim ali sem skuril kak IDE kanal, ali je software (WinXP), ali nekaj tretjega...

aja, pa pekac, bere vse CD-je bere normalno (tudi Audio), vse ostalo laufa samo ko zapecem, karkoli zaje...

kaj mislite vi? v cemu je stos???

hvala!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

shak ::

Težko ti karkoli rečem; edino to, da mene isto za..?!? pa nisem nic navijal. Pecem CD ne glede na software.... vse kul, sam pol ko pogledaš oziroma ko želiš uporabljat filete spečene na CD je pa štala.

Zapis je v k...;((

EASYdoor ::

tebi je pa kar tako meni nic tebi nic zacel to delat???
ce je to res, potem imajo kako serijsko napako...

poskusil sem z najnovejsim bios updatom 1.0h ampak zadeva dela popolnoma enako...

ima se kdo podobne tezave???
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

sharp ::

Ja jst mam s Teacom w524e podobne težave,še posebno če je vklopljen DMA,pečenih cd-jev mi sploh noče brati včeraj mi ga kot enoto ni hotelo prepoznati (kot da ga ni),pri nalaganju windovsov mi sporoča da neke datoteke sploh ni(LG-cdrom mi naloži brez težav)...nimam pojma kaj mu je??:|

City ::

Probajte narediti firmware update, mogoče bo potem kaj bolje

Wox ::

Na katere medije pa pečete?

EASYdoor ::

Tukaj ni problem v medijih, ker sem probal (traxdata, mmore, sony, teac, tdk)....vse je spalilo.
Bom videl kaj bojo na servisu pogrruntal?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pekač ne zapeče cd-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
222018 (1667) cash1970
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379618 (5942) jastreb
»

Cudne tezave z CD-ROM-om pod WIN XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
151591 (1385) Buggy
»

Šumenje "prepečenega" glasbenega CD-ja

Oddelek: Zvok in slika
161921 (1654) ssokec
»

uniceni CD-ji pri peki z Nerotom

Oddelek: Pomoč in nasveti
241481 (1033) City

Več podobnih tem