» »

Assassin's Creed 3

Assassin's Creed 3

«
1
2 3

oo7 ::

Assassin's Creed 3 IZID IGRE 31.OKTOBER 2012


Assassin's Creed 3 se bo dogajal med letom 1753 in 1783.Igrali bomo kot Connor Kenway pol evropskega pol indijanskega porekla.Connor bo ogromno časa preživel v gozdovih,kjer se bo ukvarjal z lovom divjačine ter kopičenjem in prodajanjem živlaskih kožuhov in seveda pobijanju potujočih vojakov,ključnih oficirjev in drugih tarč.Obrožen bo s sekiro in posebnim štrikom,ki se bo neslišno spuščal dol z dreves ter ubijal nasprotnike.
Razvijalci obljubljajo veliko,igro pa delajo že že 3 leta odkar so začeli delati Assasin Creed 2.
Assassin's Creed 3 bo po vsej verjetnosti resen kandidat za igro leta.

DeFacto21 ::

Doslej je bil vsak ac odličen, glede tega pa sem malo skeptičen :|

Sc0ut ::

Pihanje na ameriško dušo?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Outsajder ::

Meni je pa ravno to zakon renesančne italije sem že sit srednji vek je bil že v prvem delu kaj nam še ostane? ameriška revolucija!

def0r ::

Bi raje sel malce bolj naprej, jaz osebno nimam rad iger kjer se je zacenja pojavljati strelno orozje, arkebuze muskete itd. Stil bojevanja je bil dolgocasen, ameriska revolucija pa me tudi minimalno ne zanima :) Americani bodo masivno kupovali thats about it.

particle ::

Že Revelations so bla jetra, tole pa ...;(

Berserker ::

Relevations je bil kul, zaradi samega Bizanca nasploh. Ameriška revolucija je dokaj dolgočasno obdobje, sploh tedanjo vojskovanje ni bilo več pravo vojskovanje, nasploh so vsa obdobja od Rima dalje dokaj bedna.

yayo ::

Presodite sami če tole spada v reklamno mašinerijo ali je vse res ;)
http://www.rockpapershotgun.com/2012/04...

fireX88 ::

mah, sj vse lepo in prav, vendar se mi zdi da tale assassins creed postaja na način cod-da..vsak novi del je dodatek prejšnjemu isti ali še večji denar...tako lahko delajo še 10 delov!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ripmork ::

I dont get it, zakaj je v času ameriške revolucije enako oblečen, kot vedno?
Tole se tudi meni zdi bolj kot ne ožemanje zadnjih kapelj nečesa, kar se je super začelo.

fireX88 ::

zdj lahko malo obranim igro...zakaj že vsako leto praznujemo božič/novo leto/veliko noč... člowk temu se reče tradicija:))
joke, ampak res bi lahk obleku recimo...pajkice :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Skyman ::

Gameplay Teaser Trailer

oo7 ::

Assassin's Creed III - Outsider Pre-Alpha Gameplay Trailer

oo7 ::

Assassin's Creed 3 Naval Warfare Gameplay


Skyman ::

kriko07 ::

Bo kar zanimiva

kriko07 ::


Amazing

dr.Akula ::

ni podatka

MajorM ::

Glede na hype in to pričakoval več, ampak mi je bilo sumljivo da so imeli embargo na recenzije tako pozno.
Bom videl. Kot fan definitivno kupim!

P.S.: Upam, da je Desmond zgodba zadovoljivo zaključena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MajorM ()

dr.Akula ::

Ne pusti mi editat prejšnjega posta. Še:
IGN:
Gamespot:
Machinima:

Connor se mi na prvi vtis ne zdi najbolj likable oseba.
ni podatka

Good Guy ::

RPG??

[D]emon ::

fireX88 je izjavil:

zdj lahko malo obranim igro...zakaj že vsako leto praznujemo božič/novo leto/veliko noč... člowk temu se reče tradicija:))
joke, ampak res bi lahk obleku recimo...pajkice :D


Just because it's tradition doesn't make it smart. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

kriko07 ::

kolega že ima Assassin creed 3 doma original za ps3.

Skyman ::

kriko07 je izjavil:

kolega že ima Assassin creed 3 doma original za ps3.

wow a sm lahko njegov kolega hehe hec ja itak ce je bil izdi PS3 pa xbox 30.10.2012 za PC pa 23.11.2012 jz imam preorder ze oddan :D

oo7 ::

Uf ta mesec pa bodo igre.Assasin Creed 3,Black ops 2 in Hitman:)potem pa še začetek decembra pa še Far Cry 3:P

Napet mesec bo:))

medenko ::

pa še veseli december pijanka.

pek/ ::

kje se najbolj splača prednaročit za pc?

Berserker ::

oo7 je izjavil:

Uf ta mesec pa bodo igre.Assasin Creed 3,Black ops 2 in Hitman:)potem pa še začetek decembra pa še Far Cry 3:P

Napet mesec bo:))


Povprečni mesec, zgolj serije , ki se molzejo že leta, razumem da povprečnikom dogaja...

Skyman ::

je ze kdo zadevo preigral..zanima me ce se bo kaj nadaljevalo ali je 3 del nazalost zadni del asasina?

fireX88 ::

jst upam da se bo nadaljevalo...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tr0n ::

Dober review, povprecen game.

Skyman ::

fireX88 je izjavil:

jst upam da se bo nadaljevalo...


jz tudi upam vsaj toliko kot je cod serij :P

IvoJan ::

Skyman je izjavil:

fireX88 je izjavil:

jst upam da se bo nadaljevalo...


jz tudi upam vsaj toliko kot je cod serij :P

cod serija gre od prvega modern warfare samo navzdol. hvalabogu ubisoft ni EA in upam da ne mislijo unicit odlicne serije kot je assassins creed.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

fireX88 ::

IvoJan je izjavil:

Skyman je izjavil:

fireX88 je izjavil:

jst upam da se bo nadaljevalo...


jz tudi upam vsaj toliko kot je cod serij :P

cod serija gre od prvega modern warfare samo navzdol. hvalabogu ubisoft ni EA in upam da ne mislijo unicit odlicne serije kot je assassins creed.


misliš ubisoft ni activison? EA je pa itaq svojega dnara vreden..

sicer tulk jih tudi nerabi bit, še kak del ali dva. jst sm si zamislu po konci dvojke da bi lahk prišlo vse do tega časa ko je desmond in se tukaj stvar zaključi..sm kak del ali dva nebosta dovolj da pride do tega časa..sicer pa itaq mamo že kopico james bondov oz hitmenov ki ludi pobijajo z svojimi pištolcami!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

IvoJan ::

fireX88 je izjavil:

IvoJan je izjavil:

Skyman je izjavil:

fireX88 je izjavil:

jst upam da se bo nadaljevalo...


jz tudi upam vsaj toliko kot je cod serij :P

cod serija gre od prvega modern warfare samo navzdol. hvalabogu ubisoft ni EA in upam da ne mislijo unicit odlicne serije kot je assassins creed.


misliš ubisoft ni activison? EA je pa itaq svojega dnara vreden..

sicer tulk jih tudi nerabi bit, še kak del ali dva. jst sm si zamislu po konci dvojke da bi lahk prišlo vse do tega časa ko je desmond in se tukaj stvar zaključi..sm kak del ali dva nebosta dovolj da pride do tega časa..sicer pa itaq mamo že kopico james bondov oz hitmenov ki ludi pobijajo z svojimi pištolcami!

ea je se hujsi kot activision kar se tice raztegovanja serij, poglej need for speed in podobne.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

fireX88 ::

od EA-ja igram samo bf, teha pa zaenkrat še ni veliko!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

vaščan ::

Danes sprobal na pcju zadeva izgleda lepo igra se isto kot prejšnji pač gremo ven iz italije v ameriko za prešpilat bo nastavitev za grafiko je še nekaj manj kot v prejšnjih delih recimo vsynic nastavitve ne najdem nikjer vse max je špil kar zahteven ampak pod 30fps ne pade bo treba počakat da porihtajo crossfire ker mi zaenkrat dela samo na eni 6970. Lep pozrav.

mjolnir ::

vaščan, a ti ločil ne poznaš?

vaščan ::

Se oproščam. Se bom v naslednje bolj potrudil. Še to opažanje bi omenil, zadnji špili, ki sem jih sprobal, večina kar tečejo na dx11 apiju. Recimo bo2 ac3 in kot je opazit delujejo dobro, tudi gpu se pošteno izkorišča. No ravno kozole bosta počasi izdihnile, bomo pa začeli na močen hardware dobre porte dobivat. Ironija. A mi je uspelo :)

oo7 ::

Dobra igra;)zame najboljši Assassin do zdaj:D

M-XXXX ::

Zdajle se mi je med preganjanjem unega Lee-ja igra čisto zamerila, v pol minute bugov miljov:

-šprintaš za Leeom te z še enkrat večjo hitrostjo prehiti baba v kikli in se zabije vate
-pritečeš skoraj do njega, ne dajmo začet hodit- baam ti spet poveča prednost
-začneš plezat po steni gor- kar v eno brezvezno smer začne sam tečt, pade dol, še enkrat gor teče, pa spet pade dol, pa še enkrat gor...
-ogromno nevidnih sten (iti moraš po TOČNO določeni poti)
-tečeš po hodniku. Lahko se ustaviš. Lee te počaka! Stopiš na ZUNANJO steno hodnika: lee has escaped!
-ognja nikjer v bližini: umreš od ognja
-tramovi na katere ne moreš skočit (spet nevidna stena)....

Nemixxx ::

Jaz sem že tudi večkrat padel pod mapo. Res je ogromno bugov. Za piko na i pa še fps drop težave :S.
Bo treba počakati patch.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

BladE_ ::

Pa imata orignial igro?
Akcija - Reakcija

M-XXXX ::

BladE_ je izjavil:

Pa imata orignial igro?

Crackana ali originalna igra pa res nima veze na buge v igre...

Uglavnem, še eno razočaranje: dobrih 8h pa je story line mimo. Vsaj z Desmondom. Zdaj se pa lahko igračkaš z unim Indijancem naprej... Osebno razočaran.

BladE_ ::

Nebi bila ne prva ne zadnja igra, ki bi imela težave zaradi "slabega" cracka... Bodi vesel, da si jo sploh imel možnost igrat glede na to, da si jo ukradel...
Akcija - Reakcija

M-XXXX ::

BladE_ je izjavil:

Nebi bila ne prva ne zadnja igra, ki bi imela težave zaradi "slabega" cracka... Bodi vesel, da si jo sploh imel možnost igrat glede na to, da si jo ukradel...

Kot prvo: ena izmed tako redkih, posebno če imaš scenski relese, da je večja verjetnost, da zadaneš na lotu^^

kot drugo: kje sem rekel, da imam piratsko?

Kot tretje: nima veze, bugi so in to zelo moteči... Potem pa še dolžina :/

kriko1 ::

Hjoj, ne vem sem videl igro ampak ne vem če bi kupil in igral.
Zakaj moreš neki se ukvarjat z lovom pa trejdanjem in kupovanjem... WTF. Zakaj potem ne pereš še posodo in nosiš ven smeti?
Sej mogoče enim je všeč tko, ampak mene zanima bolj poglabljanje v samo zgodbo - tisto bistvo, je že dovolj opcionalnih misij če želiš.

vaščan ::

Sem prišel v prvo mesto. Štek 20fps lool grafične pa počivata.
Vedno najprej sprobam travniško verzijo in če mi je igra zelo všeč kupim. Nikoli preorder, ker se resnično ne pustim na suho nategnit. Aja glede štekanja. Sumim travniško verzijo, ker sem šel do kolega, kateri ima prek steama in mu na istem procu, samo slabšo grafično ima kot jaz in mu špil normalno deluje. Lep pozdrav.

oo7 ::

Mogoče kdo ve kako se boriti proti močnejšim nasprotnikom??To vem če si v gužvi in te nekdo napada pač pritisneš E in naredi obrambo pri nekaterih pa,ko pritisneš E se obranih ampak te on takoj nazaj udari.In pri nekaterih je vedno tako katero tipko je treba še pritisnit takoj za E,da premagaš tiste ta težke nasprotnike?:)

Nemixxx ::

Shift ali space zdajle nevem točno sam vem da eno od teh dveh se borim proti močnejšim in jih z lahkoto pokončam.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Odyssey [2018] (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37151931 (22644) oo7
»

Assassin's Creed - Film (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8416150 (6006) oo7
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914367 (6142) Izi
»

Assassin's Creed: Unity (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8911730 (3045) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218819 (6947) Gagatronix

Več podobnih tem