» »

Crysis 3

Crysis 3

1
...
3 4
5
»

Berserker ::

Kratek je tale špil. Glede na to da se da že z editorjem dokaj hitro napravit navadne misije, bi pričakoval malo daljšo kampanijo. Drugače je zakon da je spet vse napol odprto. So pa vozila v prvem delu dosti bolj BF style (trejteosebna kamera, sekundarna orožja pa ostale drobanarije), kot pa tu, ko je vse preveč v stilu cod.

dottor ::

Se mogoče kej ve, ali bo nosil Origin ekskluzivo za Crysis 3, ali pa ga lahko pričakujemo tudi na Steamu?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ABX ::

Obstaja kaka igra ki je na Origin in na Steam-u?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

treker ::

za DCS A-10 vem zagotovo.

dottor ::

Far Cry 3, Tomb Rider, DmC, FIFA Maneger 13, Aliens: Colonial Marines, ...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Blue3D ::

Kako se v igrah meri obrementev CPU?
V Afterburneru te možnosti ni.
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

Pro_moted ::

Najlažje ti je s kakim aida64, sicer ne moreš gledat med igro, lahko pa vidiš potem kaj se je dogajalo s procesorjem med igro. Je pa Crysis 3 kar požrešen za CPUjem.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

D3m ::

Opažam, da igri dobro dene AMD.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Blue3D ::

Moj i3 3320 je med 90 in 100% obremenjen.
Če bi na moj 7850 še eno kartico CF sparo nebi bilo nič več FPSjev?
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

miraldi ::

Pro_moted je izjavil:

Najlažje ti je s kakim aida64, sicer ne moreš gledat med igro, lahko pa vidiš potem kaj se je dogajalo s procesorjem med igro. Je pa Crysis 3 kar požrešen za CPUjem.



Kaj pa kakšen program, ki ti pokaže koliko je bil procesor največ obremenjen, obstaja kaj takega?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Halfdead987 ::

IMO se ne splača ... i3 3220 je prešvoh za kaj takega:) Pa dvomim,da ima dober scaling..

ABX ::

Jaz imam plugin na G13, tako da pač gledam s tem.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

galu ::

Obrnil na Post-Human danes. Je blo precej lažje kot sem pričakoval.:))

Sem pa mel cel čas Fraps prižgan, in lahko mirno reče, da so se FPS-ji večino časa gibali okoli 70 na nastavitvah:

- Very High textures
- High game settings (// + low motion blur (I hate that))
- FXAA
- 1920x1200

Grafa: HD 7950 @1225/1250 ; 13.2 Beta 7
CPU: 2500K @4.5GHz


Špilal sem pa s patchem #2. Zdi se mi, da je igra precej bolj tekoče šla kot v v1.0...
Sem pa doživel tudi nekaj game freezov (ne zaradi OC-ja). Pojavljali so se zgolj v dveh scenah, ostalo je bilo brez problemov.
Tako to gre.

Blue3D ::

uuuu te 2500k pa se lepo navijajo.
Na 4500Mhz, ko turbo vklopi pa je koliko ?

Meni je GPU na 60% procesor pa skoz na 90%
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

galu ::

Turbo mam izklopljen.

Prej sem ga mel na 5GHz, ampak ker sem dodal še grafuljo pod vodo, sem zaradi želje po zniževanju temperature vode dal na 4.5GHz (ker se razlika, vsaj za zdaj, sploh ne pozna) in tako pridobil na navitju oz. temperaturi grafične.
Tako to gre.

oo7 ::

Obrnil skoraj celo.
Igra mi je delala skos normalno razen na koncu mi je začelo ven metati.Ko sem ubil zadnjega šefa in potem,ko se ujameš na tistem avionu v katerem je Psycho,da bi mu pomagal ven pa igro vrže ven in napiše Crysis 3 stop working.Sem 3x ubil šefa in vedno je isto.Tako,da sem si konec pogledal na you tube druge pač ni.Pa igro imam originalno,da ne bo nesporazumov:))
Jaz ji dam 6,75/10:))

Halfdead987 ::

Ravno igram.
Igra je zelo zabuggana (stvari izginjajo v filmi,trava je čez trupla ipd.).
Imam pa še en problem. Igram na medium brez AA na grafični v podpisu in mi kaže 50-60fps,minimum je nekje 42 ( z frapsom,brez njega več), zgleda pa kot da bi bilo 25. Crysis 1 z 30-40fps dela 1000x lepše.

Zgodovina sprememb…

Blue3D ::

Če morda koga zanima, prodam Original rabljeno igro Hunter Edition PC
več na PM.
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

vaščan ::

Kot zanimivost multiplayer na ultra detajlih 2x smaa dela konstantno 60fps tekoče ko šus. Singleplayer pa zanič še na high komaj tekoče deluje nevem a zarad ai ali zaradi fizike v sp. Neka fora mora bit da sp vs mp tolk razlike v delovanju ker to je k noč pa dan. Grafika pa ista.

D3m ::

Verjetno zato, da kupiš boljši hardware in se sprašuješ "but can it run Crysis". Ni taka zanimivost, ko je treba potrošnika voditi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

yayo ::

Sem nekje na polovici SP kampanje. Kako popizdevam pri igri kjer so omogočeni stealth killi a ni možnosti skriti trupel... Drugače pa dolgcajt, bi se lahko ustavili pri Crysis Warhead in pustili legendaren vtis namesto, da razvlačijo franšizo v nekaj čisto povprečnega.

Sssaga ::

Ekola, danes prviš zaganjam špil in vidm, da smo dobil nov PC benchmark :-)
Špil dela 15-20 FPS v intro sceni na ladji na 1080p V.HIGH/V.HIGH in FXAA (že to mi pobere skor celoten VRAM, če dam recmo 8xAA mi zbije na 8, haha)
Optimiziram za 60 fps (-10 fps).

Upam, da ima dobro zgodbo, v Crysis 2 sem zelo užival v SP. Obrnil vse še enkrat z modom (uber texture, DX11). Me zanima, če so tukaj tudi kakšni modi glede grafike :D
Počas bo treba tole Fermi kartico zamenat...

Se pa pri tej igri izjemno pozna, če špilaš pri 30 FPS ali pa 60 FPS. Že pri 40 je nenormalno igrati za moje pojme in se strinjam z uporabnikom, da je original bil igrabilen že pri 30 fps.

miraldi ::

Na Originu mate sedaj Crysis 3 try before you buy Multiplayer, če koga zanima. Nevem pa kok časa traja.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

galu ::

http://www.greenmangaming.com/s/si/en/p... + koda GMG20-ZB5D1-93X49 in dobite Crysis 3 za cca 7,15€ (z refferal linkom še 2$ bonusa, ki se ga lahko uporabi z naslednji nakup).

Sam sem ga kupil zato, ker je super "program" za preverjanje stabilnost grafulje. :))
Tako to gre.

Klemen11 ::

pozdrav Jes sem kupo craysis 3 in sem jo po navodilih inštaliru.Potem se jo pa zagnal in mi je samo sliko pokazal od craysis 3 i je slika zginla in ni bilo nič ni mi hotela zagnati.Moje zahteve so grafika: AMD Radeon HD 8600M Series procesor: intel(R)Core™i7-4702MQ CPU @2,20GHz 2,20GHz nameščeni polnilnik (RAM):8,00GB vrsta sistema:64-Bitni operciski sistem,procesorx64 oparaciski sistem:windows8.1 interprise ime računalnika:HAPE(HP).Prosim za pomoč.

D3m ::

Ne vem kaj sem prebral?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Klemen11 ::

nevem ka je napaka samo ena od craysis 3 slika se pojavi in zgine sploh mi noče zalaufat ka je narobe prosim za pomoč.

prosim za pomoč sem kupo igro in mi ne zalaufa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Klemen11 ()

ahac ::

Kakšna slika se pojavi?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

hojnikb ::

Driverji tazadnji ?
Igra updejtana ?

drgač je pa tale grafa taka srednja žalost za crysis 3
#brezpodpisa

Klemen11 ::

ampak je grafična 2GB.Igra je abdejtana in grafični drajverji so naj novejši bom pa prevero če so drajverji še novejši

hojnikb ::

2GB pomeni točno nič za performance grafike.
#brezpodpisa

Klemen11 ::

v čem je pol fora

hojnikb ::

Da je čip (gpu) švoh.
#brezpodpisa

Klemen11 ::

če sem pa enkrat potegno iz partisa craysis 3 sing player pa je delo ko šus zej pa ne dela ko sem jo kupo

hojnikb ::

Delo ko šus... Na low in 1024x768 :)

Sicer pa, as naredu to kar sem napisal ?
#brezpodpisa

Klemen11 ::

ne še nism nalagam spet igro znova ka pol morm pa nalošt gpu al ka ne

opeter ::

Imaš gor AMD-jeve gonilnike za tvojo grafično?
http://support.amd.com/en-us/download

Ta podatek "AMD Radeon HD 8600M" žal ne pove kaj dosti.

http://www.amd.com/en-us/products/graph... (glej jeziček specs).
2 GB variante obstajajo samo iz serije 85xxm:

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Klemen11 ::

ka pol je vse to prav da nebi ke blo narobe ne to kr naložm

nč ne pomaga noče noče zalaufat

useno hvala sem otpravu napako zej dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Klemen11 ()

kajetan ::

če komu na štarta. ena rešitev ej da se zbrišejo vse datoteke (ali določene) v mapi C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License
pred tem moraš zapret origin, zbrisat, znova zagnat rač. in potem dela.

Jaz sem komaj včeraj probal Crysis 3 - BOlj bedne igre še nisem videl. razočaran.. kaj ti bo grafika če je gameplay lesen.. vse je leseno. še dobro da je bla samo 7EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841142444 (23780) Horas

Grafična kartica HD6850 - Pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7911191 (10890) dzinks63
»

Crysis 1 še vedno grafično zelo zahtevna igra?!

Oddelek: Igre
243023 (1791) Halfdead987
»

Grafična kartica nekje okoli 200€ za igre...

Oddelek: Kaj kupiti
203499 (2890) Doc123
»

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7122712 (20769) korenje3

Več podobnih tem