» »

Crysis 3

Crysis 3

«
1
2 3
...
5

Bolf3nk ::

opa, crytek je najavil nov Crysis


http://www.gametrailers.com/side-missio...







lol že preorder http://store.origin.com/store/eaemea/en...

PRE-ORDER ON ORIGIN AND GET THE OVERKILL PACK AND UPGRADE TO CRYSIS 3: HUNTER EDITION AS A BONUS!

ORIGIN PRE-ORDER

OVERKILL PACK:

 Overkill Pack - Includes the base game, all Hunter Edition content and the following early multiplayer unlocks: the Overkill Pack features early multiplayer access to the Typhoon assault weapon and skin. Spewing 500 rounds a second, the Typhoon gives players the ability to go guns blazing to take back the Liberty Dome. Also included in this pack are the Rapid-Fire Nano-suit module and two exclusive Overkill themed dog tags.

HUNTER EDITION BONUS CONTENT:

 Become the Ultimate Hunter Online- Get early access to the new signature Crysis 3 bow, bow attachment, and "Hunter" Nanosuit module for use in Crysis 3 Multiplayer.
 Multiplayer Head Start - Get a bonus XP boost up to Level 5 and gain the ability to unlock custom loadouts early.
 Look Sharp - Customize your loadout, plus get a unique bow skin and three exclusive “Hunter” themed dog tags.

Game Details:

The award-winning developer Crytek is back with Crysis 3, the first blockbuster shooter of 2013! Return to the fight as Prophet, the Nanosuit soldier on a quest to rediscover his humanity and exact brutal revenge. Adapt on the fly with the stealth and armor abilities of your unique Nanosuit as you battle through the seven wonders of New York’s Liberty Dome. Unleash the firepower of your all-new, high-tech bow and alien weaponry to hunt both human and alien enemies. And uncover the truth behind the death of your squad while reestablishing the power of human will in a rich story full of exciting twists and turns. Crysis 3 is the ultimate sandbox shooter, realized in the stunning visuals only Crytek and the latest version of CryENGINE can deliver. Assess Adapt, and Attack starting spring 2013.

Key Features:

 Seven Wonders of the Urban Rainforest - New York City has been contained in a giant nanodome and grown into a unique rainforest with seven distinct environments. Master the ultimate sandbox and turn it into your own personal hunting ground.
 Assess, Adapt, and Attack - Crysis’s highly-acclaimed sandbox gameplay is back with more open levels to let players choose their path and approach. Your upgraded Nanosuit allows brute force or stealth, always giving you more than one option.
 Expanded Multiplayer - Experiment with new ways to customize your Nanosuit and brandthe new game modes.
 The Biggest and Most Explosive Arsenal in Franchise History - In addition to giving you an arsenal of human firearms, Crysis 3 lets you scavenge alien weapons and deploy an all-new signature bow
 The Evolution of CryENGINE - CryENGINE unleashes the power of the Crytek creative team and delivers a visually stunning and varied gameplay experience.

HighBane ::

Bojujemo se proti jeklenim nezemljanim s ... lokom? vsaj eno palčko T.N.T.-ja bi lahko imel gor privezano za večji efekt

"Crysis 3 is a thrilling mix of sandbox gameplay, advanced combat and hi-tech human and alien weaponry that shooter fans will love," said Cevat Yerli,

Upam, da bo bolj kot Crysis 1. Dvojka mi je bila v redu, samo sem pogrešal snajpanje vojakov v bazah 500m stran in več poti do cilja.
Pa tudi ... spet v New York-u kot Alcatraz a.k.a "Prophet"?

Dr_M ::

Upam, da bo sel tudi Crytek "back to the roots" :))

def0r ::

Dr_M je izjavil:

Upam, da bo sel tudi Crytek "back to the roots" :))

Dvomim :p Saj za dvojko so rekli da bi isto sandbox, pa je nekako make choice A or B :)

RejZoR ::

Bom rajši počakal. S Crysis 2 so obljubljali vse živo, dobili smo pa samo polovico obljubljenega.
Najbolj mi gre še vedno v nos to, da je dejanska real-time destrukcija okolja izginila neznanokam in da smo DX11 goodije in normalne (high res) texture dobili šele 2 meseca kasneje, ko sem špil že obrnil).

Za Crysis 3 bom raje počakal. Če bo vse štimalo pa ga kupim. S Crysis 2 sem naredil to napako, da sem ga prednaročil...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Men so bili,do zdaj vsi Crysis všeč.Tudi Crysis 2,ki ga večina ne mara.Tako,da bom zagotovo kupil tudi 3 del.Komaj čakam:).

RejZoR ::

Men pa ne, ker sem se počutil nategnjenega, ker za 40 EUR nisem dobil obljubljenega. Čez 2 mesca, ko sem ga že zdavnaj obrnil, pa mi en drek pomaga. Ponovno preigravanje z DX11 pač ni isto kot prvič.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

D3m ::

Crysis 1 je še zmeraj TOP. Medtem ko je 2 razočarala. Se strinjam RejZoR-jem, da se mi po dveh mesecih ni dalo več igrat, kljub izdanemu patchu za DX11.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Skyman ::

trailer!

listje123 ::

To pa je bil trailer in pol

SuperKobeD ::

Teaser ne trailer ;)
[With the lights out]

deadbeef ::

spet origin exclusive :8)

Arnidus ::

Gameplay trailer/video izide 24ga aprila.

BALAST ::

Za Crysis 3 bom raje počakal. Če bo vse štimalo pa ga kupim. S Crysis 2 sem naredil to napako, da sem ga prednaročil...

Se strinjam Crytek si je preveč umazal ugled pri dvojki.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Bor H ::

Še vedno verjamem v Crytek, upam da bo primerna kombinacije enke in dvojke. Meni je pri dvojki še najbolj šlo v nos to, da so bili vesoljci ubistvu samo ljudje z drugo teksturo.

fireX88 ::

ooo lok..njam njam njam :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ZaphodBB ::

Lahko verjamete v Crytek, samo jaz v EA ne bi verjel preveč.

V C4 bo pa itak dinozavre pobijal. Al pa bo gusar odvisno od tega kaj bo moderno čez dve leti.

fireX88 ::

jp tako je to, samo da nas molzejo kot živino!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

D3m ::

Za vas ne vem. Ampak jaz spet obračam Far Cry prvi del. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

D3m ::

Aha. NYC all over again. ;((
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dua'L ::

Zgleda ko dodatek :D
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

D3m ::

It used to be badass in Crysis, but then I took an arrow to the knee in NYC. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Bor H ::

Ok, torej je HUD in basic gameplay isti k v dvojki, nč se pa ne vidi glede svobode iz prvega dela. Oh ja...bo treba kak mod inštalirat pa spet odigrat original.

Bolf3nk ::

in bo špil spet omejen na dx9?

Outsajder ::

Kar vidim po temu trailerju je sama mlakuža bolj močvirje kot pa jungle...

D3m ::

Pa še to se dogaja v NYC v ogromnem zaprtem botaničnem vrtu. Kakor sem videl po trailerju. :|
|HP EliteBook|R5 6650U|

fireX88 ::

D3m je izjavil:

It used to be badass in Crysis, but then I took an arrow to the knee in NYC. :))


epic :))

Bor H je izjavil:

Ok, torej je HUD in basic gameplay isti k v dvojki, nč se pa ne vidi glede svobode iz prvega dela. Oh ja...bo treba kak mod inštalirat pa spet odigrat original.


tega vrjetno neboš več videl, kar tudi meni žalosti!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

opeter ::

Kaj je zdaj to, neka vrsta mešanice Rambo + Halo + AvP + Turok + Killzone + Lost Planet?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

D3m ::

Niti ne. Prej AvP + Halo + Turok + Killzone.

Lost planet ne velja, se ne dogaja na sneženem mestu
Rambo je samo en rambo in to je Sly Stallone.
|HP EliteBook|R5 6650U|

stock ::

hahaha 2013 pa preden ta špil pride bo že konc sveta xD

oo7 ::

Crysis 3 - CryEngine3 Tech Trailer

mr1two ::

Zgleda superb. Se bo pa treba kr skeširat, če boš hotel tako grafiko poganjat.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

def0r ::

CryEngine mi je tko tko :p Itak ga prilagajajo konzolam ne PCjom vec :) Zmozen je mogoce vec samo tega ne bos videl.

Izi ::

mr1two je izjavil:

Zgleda superb. Se bo pa treba kr skeširat, če boš hotel tako grafiko poganjat.

Hahaha, ti pa si optimist.
V resnici bo točno tako kot je rekel def966. Crysis 3 bo delan za PC, PS3 in Xbox 360. Grafika bo samo tako napredna, kot jo zmore poganjati najšibkejši izmed te trojice. Za PC bodo sicer dodali HD teksture, ampak kljub temu bodo igro še vedno sposobni poganjati tudi najšibkejši pisarniški PC-ji.
PC-ji so trenutno že tako daleč naprej od konzol, da vse igre, ki so delane tudi za konzole poganjajo tako rekoč v idle.

Česa je pa zmožen CryEngine 3 pa z Crysisom 3 nima nobene veze. Motor bodo kot vedno na veliko prodajali naprej in zato tudi tisti demo njegovih sposobnosti. Tega v igrah ti ne boš nikoli videl, ker mora vsaka igra v prvi vrsti delati na konzolah. Ker so najnovejše konzole trenutno stare že 7 let, imajo tudi vse igre dejansko 7 let staro grafiko.

DarkSite ::

Očitno bo spet bedna zgodba.

Zakaj je ponovno dogajanje v NY?

Kako so tako hitro zgradili dome? In kaj so delali alieni, medtem ko so gradili ta dome? Zakaj se niso širili navzven, migrirali drugam? So sposobni hoditi, plavati, leteti? Očitno so brez možganov.

Ali ne bi bilo bolje, da bi raziskali svet od koder so prišli? Torej, 1 del se je začel na otoku(njihov prihod), 2 del v NY, kjer smo jih sesuli na Zemlji. V 3jem delu bi pa mi šli k njim na njihov home planet. Tam bi naredili en ornk kaos, recimo na koncu bi jim razstrelili planet.

no ja,...

galu ::

Blah... Warhead še je bil najboljši (kar se tiče zgodbe + grafike).;(
Tako to gre.

Zeratul ^^ ::

Izi je izjavil:

mr1two je izjavil:

Zgleda superb. Se bo pa treba kr skeširat, če boš hotel tako grafiko poganjat.

Hahaha, ti pa si optimist.
V resnici bo točno tako kot je rekel def966. Crysis 3 bo delan za PC, PS3 in Xbox 360. Grafika bo samo tako napredna, kot jo zmore poganjati najšibkejši izmed te trojice. Za PC bodo sicer dodali HD teksture, ampak kljub temu bodo igro še vedno sposobni poganjati tudi najšibkejši pisarniški PC-ji.
PC-ji so trenutno že tako daleč naprej od konzol, da vse igre, ki so delane tudi za konzole poganjajo tako rekoč v idle.

Česa je pa zmožen CryEngine 3 pa z Crysisom 3 nima nobene veze. Motor bodo kot vedno na veliko prodajali naprej in zato tudi tisti demo njegovih sposobnosti. Tega v igrah ti ne boš nikoli videl, ker mora vsaka igra v prvi vrsti delati na konzolah. Ker so najnovejše konzole trenutno stare že 7 let, imajo tudi vse igre dejansko 7 let staro grafiko.

Zakaj potem ni portov novejših iger z PS3 na PC? Ker je PC prešvoh ;) Pa ne grafično.
#yolo

mjolnir ::

Ker so tiste igre pač PS3 ekskluzive. Drugače pa razumem, PC market pač ni več top market za gaming.

galu ::

Je še kdo dobil invite za Crysis 3 MP Alpha trial?

Ravno sem dobil na mail serial key in že vlečem dol (2GB).:))
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Dua'L ::

Kdor želi naj gre po tem postopku

1. go to http://www.fileplay.net [fileplay.net]
and register for a free account and verify that account.
2. go to http://www.fileplay.net/keys/55/crysis3... [fileplay.net]
and request for a new key and your key will be displayed on the screen so copy and have it.
3. Download origin or if you have origin , login with your email and password.
if you dont have account in origin , create one.
4. go to redeem product code and paste that product code which you got from fileplay.net and
click redeem.
5. the game will appear in your origin account and the hover over the game and click pre load.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

RejZoR ::

mjolnir je izjavil:

Ker so tiste igre pač PS3 ekskluzive. Drugače pa razumem, PC market pač ni več top market za gaming.


Jezst pa ne. Samo firme so fakin prelene, da bi naredile proper špil. In ker je PC segment precej kritičen do napak so ga enostavno odjebali in raje delajo gnile špile za butterfinegered konzolne playerje, ki itaq ne dojamejo, da je nekaj bug če ne dela kot bi moralo. Drugače pa bi marsikdo na PC-ju z veseljem kupil vsak špil, če bi bili slednji kvalitetni. Da neka firma ne more leto po releasu špila popravit recimo resetiranja key bindov je enostavno nedopustno (NFS The Run je kot primer). Ampak zdej je že nov NFS zunaj in jim penis opleta po tleh za obstoječe kupce. Zgovarjanje na piratiziranje je samo univerzalen izgovor za podpiranje njihove lastne lenobe. Kdo pa jih sili, da grejo v multimiljonske projekte katerih potem ne znajo tržit. Imaš cel kup špilov, ki so bili narejeni za relativno majhen budget pa peljejo scat vse špile gaming mega korporacij.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

galu ::

Grafično precej požrešnen, tale Crysis 3... Igram na Medium (1920x1200), da je igra čist tekoča (HD6950&shader unlock). Drgač pa precej huda stvar.
Tako to gre.

Dua'L ::

Nekaj utrinkov iz igre (Very high settings)

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

dottor ::

Cel vesel zaženem Crysis 3 MP Alpha in mi javi napakico... Nimaš DX11 grafične.. tvoje dve 4870 so pač prešvoh... how unlucky. Crysis 2 sem lepo fural na 1050p na medium z AVG 50 FPSji zdej mi pa trojka javi da rabim DX11... se da to kako skenslat?

Berserker ::

Uh kako boste jamrali ko bo prišel Star Citizen ven...:))

Guzzy ::

Občutek mam da je igra čisto ista z drugo zgodbo :|

dottor ::

Sem gledal malo pri bratu (se mi je kurba smejal pol ure z njegovo 5750) pa je stvar dokaj podobna dvojki... Bomo vidli ko pride vn (in ko nabavim neki z j*benim DX11)

mjolnir ::

Menjal boš kartico za en j*ben Crysis 3? :|

dottor ::

Počasi bi mogu nov komp uzet in ne nebom jo zamenjal samo zaradi crysisa, ampak zaradi podpore CUDE v 3D strojniških programih.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841143158 (24494) Horas

Grafična kartica HD6850 - Pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7911320 (11019) dzinks63
»

Crysis 1 še vedno grafično zelo zahtevna igra?!

Oddelek: Igre
243035 (1803) Halfdead987
»

Grafična kartica nekje okoli 200€ za igre...

Oddelek: Kaj kupiti
203523 (2914) Doc123
»

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7122909 (20966) korenje3

Več podobnih tem