» »

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S3

««
11 / 13
»»

mujo123 ::

Ze kaj novih informacij kdaj pride popravek za nas, ki smo ze namestili pokvarjen 4.3 update?

Oldi ::

Saj ga tudi mi s 421 še nismo dobili (vsi), sem na SiMobilu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Doman ::

Pri simobilu je danes mogoče prenesti popravek za Android 4.3

Blum ::

Res je. Končno. Zaenkrat deluje tako kot mora.

goby ::

Potrjujem zgornji post. ;)

Oldi ::

Meni je telefon (Simobil) danes ponoči ponudil nadgradnjo na 4.3, zaenkrat dela.
Statusna vrstica na vrhu ekrana je sedaj nonstop vidna, upam, da se jo da izklopiti. Pa vibriranje med tipkanjem je vključeno, kdo ve kako je narejen vibrator, mislim ali ima omejeno življensko dobo in koliko štroma pokuri.

Blum ::

Ni še to to, včasih ga še vedno nekaj zmantra.

Payk ::

Eno pomoč bi rabil.
Kadar grem online (ali wifi ali mobile, pa to random, enkrat na dan bi rekel) se mi pojavljajo "zahtevki" po inštalaciji raznih aplikacij. Recimo Funnygif, Advanced task killer FREE, Night vision Camera.
Se mi zdi, da se je to začelo pojavljati po nadgradnjii na 4.3, nisem pa ziher, da je to razlog.

Ne morem najti, kako bi to odstranil, ali v procesih, probal sem skenirat z ene par softweri,...
Če imate kakšno idejo, na plan z njo.

Hvala.

FlyingBee ::

to se je tudi meni začelo dogajat po nadgradnji na 4.3

bastards!

JerryP ::

Na našem i9300 s simobilovo 4.3 programsko opremo tega ni. Je pa res, da je rootan in da ima inštalirano blokado oglasov. Kako se pa pojavljajo ti zahtevki?

Payk ::

Danes se mi sicer še niso :|, če bo varjanta bom naredil screenshot.
Drugače pa nič posebnega.
Nek črn vmesnik, podatki o aplikaciji, dovoljenja ki jih potrebuje,... na koncu izbira med Install in Cancel.
Drugače imam tudi jest Simobil.

gusto ::

Včeraj sem nadgradil na android 4.3, danes pa opazil (mogoče je povezano, čeprav mislim, da se to včeraj še ni dogajalo), da mi tipkovnico v samsungovem brskalniku in chromu, ki ga drugače uporabljam, nonstop spreminja iz slovenske v angleško. Jezik lahko sicer spremenim v slovenski tako, da držim tipko space in premaknem vstran, vendar se mi takoj, ko tipkovnico zaprem in hočem spet nekaj vpisati pojavi angleška. Ni treba da program zaprem, dovolj je, da samo skrijem in ponovno prikažem tipkovnico, jezik je že spremenjen. To se mi ne dogaja v ostalih programih (sporočila, messenger, beležke...), samo v omenjenih spletnih brskalnikih. Pregledal sem že vse nastavitve v programih in sistemu, vendar ne najdem nič. Poskušam že eno uro in bom znoreu.:) Pa hvala za odgovor.

eales ::

Tudi jaz imam isto težavo in še nisem našel rešitve.
Aja, je mogoče kdo v zadnjem času menjaval zaslon in ve koliko stane?

gusto ::

Ugotovil sem, da imam omenjene težave samo, kadar pišem v search box brskalnika. Enako je pri prednameščenem samsungovem brskalniku ali chromu. Je tudi vseeno ali imam za iskalnik nastavljen google, bing ali yahoo. Če sem v brskalniku in hočem nekaj napisati na samo stran, kot komentar na forum, prijava v stran, v vgrajen iskalnik na strani..., je vse ok, problem se pojavi izključno, ko hočem nekaj napisati v search box brskalnika.

Heisenberg ::

če semem samo vprašati (ker samo govorite nihče pa ne poda kak link ali pa napiše ime aplikacije...) ...

-s katerim programom lahko namestim kak mod na mojega S3 od mobitela, ker bi se rad znebil vseh nepotrebnih aplikacij
-katero aplikacijo TOČNO moram izbrati za moj tip mobitela S3 + Mobitel omrežje?
-ali bo potem deloval google store-play store ?
-rad pa bi to vse naredil čim lažje - brez rootanja ipd, če je možno ?

hvala !!! LP

mjolnir ::

Ni možno. Rabiš root.

tilenalbreht ::

hai.
eno vprašanje;
svojo s3 sm dau polnit in je zgleda prišlo do stika; stopilo (dejansko) mi je vezje - tko da mi ne dela wifi, signal, bluetooth, gps ... telefon sm poslal na servis, je še v garanciji, ampak mi ga nočejo popravit, ker da to ni mehanska napaka. a se da kje kupt vezje, pa da ga sam zamenjaš, al ga bom moral poslat na servis in dat 450e?

tenx for answers :)

MrStein ::

450E ne rabiš dat v nobenem primeru, ker ga dobiš iz Nemčije že za 332 EUR (končna cena s poštnino, DDV, davkom na nepremičnine in kriznim davkom...)

ker da to ni mehanska napaka

Če si polnil z original polnilcem, potem je to navaden izgovor serviserja.
(razen če si polil z vodo, s silo zvil ohišje ali kaj drugega...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Blum ::

Jaz ti mojega prodam za 300eur - celoten telefon s pripadajočo opremo.

Pro_moted ::

AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

francek1 ::

Moto G dobiš za 229€. Odlična cena za tak telefon.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

$%&/() ::

199€, v kolikor ti je 8GB dovolj.

;-) ::

Blum je izjavil:

Jaz ti mojega prodam za 300eur - celoten telefon s pripadajočo opremo.

Hecno, sem že ene 3 kupil pod 160€ :) Vrjetno imte eni boljše kot nove.

Blum ::

To je pač trgovina. Če želi kdo kupiti za 300, zakaj pa ne.

MrStein ::

Znancu ponudilo update na 4.3.

Kaj je razlika med "Install" in "Install all"?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

rebro ::

Pozdravljeni!

Zanima me, ali je kateri od vas že kupil USB-HDMI vmesnik in kako se obnese na Galaxy-u S3? Ali ta kabel/telefon omogoča HDMI-CEC funkcijo .> kontrola sistema z daljincem od TVja. Preden kupim Android TV Box, bi rad na telefonu poizkusil, kako uporabna je aplikacija IPTV na Siol TV...ali imate s tem kaj izkušenj, kako hitri so prehodi med programi, kakšna je slika?
Link: http://forumi.siol.net/showthread.php?t...

MrStein ::

Pazi, Mobile High-Definition Link (MHL) na S3 naj ne bi bil standarden.
V praksi to verjetno pomeni, da standardni adapterji ne delujejo prav in je potreben Samsungov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

rebro ::

Ok, to sem res zasledil, da nekateri to izpostavljajo....torej, če kupim direktno samsungovega (na eby - 7$) - pri nas je verjetno 4x-na cena, potem bo HDMI-CEC funkcija delovala ali ne? Ali ima ta vmesnik kdo od vas in ali je testiral CEC funkcijo?

V lastnostih telefona te ni omenjeno, vendar pa Samsung kot poznan po funkciji Anynet iz TVjev, bi to lahko vključeval v ostale naprave.
Kako pa ste kaj zadovoljni z aplikacijo IPTV?

kamuee ::

ali se je komu od vas zablokiral telefom po flašanju cm11 m3 kr mi telefon ostane pri bootu samsung galaxy s3???

PROSIM ZA NUJNO POMOČ, TELEFON JE KULJEN PRI SIMOBILU.
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

mjolnir ::

ali se je komu od vas zablokiral telefom po flašanju cm11 m3 kr mi telefon ostane pri bootu samsung galaxy s3???

Pojdi na spletno stran xda pa malo pobrskaj. Drugače pa recovery in reflashaj še enkrat cm11 ali pa restorej prejšni delujoč rom.

Black Dragon ::



Vredno nakupa? :D
Time will tell.

floyd1 ::

MrStein je izjavil:

Znancu ponudilo update na 4.3.

Kaj je razlika med "Install" in "Install all"?

Pojma nimam, ampak mi je že žal, da sem ta update naredil. Jao, se je upočasnilo vse skupaj... Npr. fotoaparat, ki se je prej zagnal koliko-toliko normalno, rabi zdaj celo večnost.

goca ::

A kdo kej ve kdaj lahk pricakujemo Kitkat 4.4.2 nadgradnjo? Hvala.

kamuee ::

Tisti katerim 4.3 deluje počasi, je potrebno narediti factory reset +wipe cache +wipe dalvik in bo zadeva delovala normalno.
Lahko to narediš z odinom brez da zgubiš garancijo ali pa še bolje z odinom fleshaš uradni rom (brez izgube garancije) in po končanem flešu narediš data reset + cache +dalvik wipe. in voila, jest sem to naredil in je zadeva dobr laufala. Res pa da sem šel po na custom rom, to ti je pa izbira vsakega posamezika. Trenutno imam omega rom z TW, ko pride ven cm11 stable bom pa dal cm11 gor, ker cm11 laufa tekoče ko podmazana puška.
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

oo7 ::

Jaz sem danes kupil telefon Samsung.
Zanima me če bo internet delal samo na Wi-Fi tam kjer bo pač v dosegu? Ali bo tudi preko mobilnega omrežja?
Se, da kje nastavit, da, ko sem doma v, da dela samo preko Wi-fi?

Hvala

Scorpia ::

Ce imas nonstop ukljopljen wi-fi in prenos podatkov, ti bo telefon samodejno se povezal na zapomnjena wi-fi omrezja (torej tista, ki si jih unesel oz. povezoval), mobilni podatki se bojo pa izklopili. Samodejno se ti ne bo povezal na odprta omrezja.
Ti pa ta rezim, precej baterijo pozre. Ti priporocam wi-fi in prenos podatkov, rocno vklapljat.
////

mami12 ::

imam uprasanje. namrec rada bi formatirala galaxy s3 z androidom 4.3, vndar ne najdem u nastavitvah kje to narest. a mogoce kdo ve kje u nastavitvah stoji ta tipka? :D dokler ga nism posodobila sm vedela kje je zdej pa ga ne najdem :/

MrStein ::

Misliš "rada bi resetirala na tovarniške nastavitve" ?

To se naredi v nastavitvah, tretji "zavihek" (Accounts, če imaš angleško), zadnja točka : Backup and reset.
Tam je spet čisto zadnje: Factory data reset
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Realovc10 ::

Zanima me kateri ROM priporočate za SGS 3, da bo telefon deloval hitro, ker sedaj imam gor različico 4.3 (različica jedra 3.0.31-2191747) in mi deluje vse skupaj počasi. Sem pa ta ROM namestil nekje januarja.

Blum ::

Cyanogenmod 11. Deluje hitro, baterija zdrži 2 dni najmanj, odziva se vrhunsko. (glede na prejšnji originalen rom)

MrStein ::

Ima kake issue-e?

So kake statistike, koliko je userjev na katerem device?

Najbolje tema o Caynogen/S3... če že kje obstaja se priporočam.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Blum ::

MrStein ::

MrStein je izjavil:


So kake statistike, koliko je userjev na katerem device?

http://stats.cyanogenmod.com/

Meni tu kaže prazno stran. A to komu dela?

Blum je izjavil:

http://forum.xda-developers.com/showthr...

Nightlies niso ravno za stalno uporabo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Blum ::

Potem pa 10-ka.

mjolnir ::

Sej imaš M različice, ki so imo stabilne za redno uporabo. Drugače pa sam uporabljam paranoid android 4.6 beta 1 in je super.

Filipko ::

mjolnir je izjavil:

Sej imaš M različice, ki so imo stabilne za redno uporabo. Drugače pa sam uporabljam paranoid android 4.6 beta 1 in je super.


Tudi jaz in lahko tudi sam potrdim da je zadeva super!

MrStein ::

Novi firmware update je zunaj.
Ve kdo kaj o tem?
Oziroma se da videti kaj informacij brez namestitve?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Oldi ::

TH321 ::

Če updatamo preko nastavitev v telefonu (tam pod "Posodobitev prog. opreme") - se podatki & aplikacije na telefonu izgubijo ali ostanejo po posodobitvi???? Trenutno imam 4.3 ampak, če mi slučajno javi za posodobitev na 4.4 (kar naj bi se zgodilo kmalu) da vem kako reagirati. Ker nočem izgubiti vseh podatkov.

Hvala

MrStein ::

Se ohrani.

Kje pa si vzel 4.4?

Te dni se updata na ... 4.3 z nekimi popravki. Build number: JSS15J.I9300XXUGNH4
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511419 (7729) Leko
»

Samsung galaxy S4 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
711162013 (52816) Dr-4Skull
»

Galaxy S3 rom

Oddelek: Mobilne tehnologije
222432 (1785) klinker
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Se še splača kupit Galaxy S2?

Oddelek: Mobilne tehnologije
475428 (3895) Samson

Več podobnih tem