» »

Kako zjebat g33ke?

Kako zjebat g33ke?

1
2
»

oemdzi ::

Brezveze je vse skupaj, ker vso zabavo pokvarijo cheaterji. Clanbase je bil pred 6 leti ko sem se igral popolnoma poheksan, celo CB admini so bili del klanov, ki so vec kot ocitno hekal. Na koncu je dopizdilo tud nam in smo pohekal sceno, prsili do tocke kjer je bil match za 1. mestu EU ladderja pa so nam preffire delali cez steno, mi si pa seveda nismo upali prevec, ker bi dobili gladki ban. Skratka vsa zabava je samo v fer igri, ki jo pa lahko dobis le na lanpartyu. Ceprav se tudi tam dogajajo smesne scene, ce slucajno kdo pozna star cod2/cod4 klan intense (be good, be better, be intense xD ) in njihovega motivatorja Neota (organizator lana), sredi lana v kibli spremenijo sistem na looserbrackets seveda po tem ko jih premagamo, nekaj podobnega se spet zgodi v Sevnici :D Edino v Bologni (seveda organizator italijani, ne pa supak od Neota) ko smo jih premagali so sli iz prve domov :))


@Avenger: niti ne mogoce pri sportu, pri online zadevah imas take fore: http://www.x22cheats.com/ , no pa tud pri sportu se spikajo z vsem moznem kar jim finance dopuscajo, da posezejo po zadevah, ki se na doping kontroli ne poznajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Rias Gremory ::

Olala, še en ki igra Tribes Ascend.
Sem jo malo igral vendar mi ni ravno zanimiva, ker gre vse prehitro.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Bananovec ::

Hahahahah, sam se spomnim še starega 24 slotnega Lamerz serverja za COD2,kjer se je večinoma igral Carentan, hexalo pa je 4/5 folka. JE bilo fajn na fer način ownat lejmerje, ki so hexali na polno. Edina stvar, ki je bolj nuubska od nuuba je nuub, ki ne zna hexat. Še danes sem ponosen na tisto moje pwnanje hexerjev.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

mihec87 ::

noob ostane noob pa lahko ima miljon pripomočkov..

jype ::

Z bratje še kar ET nažigamo. Je free, danes dela praktično na mobitelih, pa dovolj arkadna reč je, da se tudi zelenim kdaj krompir nardi.

Tarzan ::

G33ke boš najbolj zjebal, če ne boš več igral. Tako bojo dobili elitnejšega nasprotnika, ki bo njim prašil rit in bodo šli na Slo-tech postat v to temo in te prosit, da se vrneš.

mihec87 ::

jype je izjavil:

Z bratje še kar ET nažigamo. Je free, danes dela praktično na mobitelih, pa dovolj arkadna reč je, da se tudi zelenim kdaj krompir nardi.


Ta igra je pomoje tudi presegla pričakovanja razvijalcev oz založnika..

Phantomeye ::

jap, so. called otakuji vecinoma visual novele igrajo. od tod jih veliko idealizira junakinje znotraj teh novel

BigWhale ::

Avenger je izjavil:


Igre na splošno so poleg gledanja nadaljevank najčistejša izguba časa. Sploh ko te potegne in čas leti.


Tega pa nisi zelo na splosno pogledal. Ce bi res pogledal na splosno, bi ugotovil, da je vsakrna koli oblika zabave izguba casa. Sploh, ko te potegne in cas leti. :)

St235 ::

glede na to da imamo časa končno mnogo in da se "porablja" enakomerno,je ena in druga izjava nesmiselna. Vsak si ga pač prerazporedi kot mu ustreza. Nekateri pač tako da prašijo riti noob. Pa to zato ni nikakršna izguba.

iNooby ::

Haters gonna hate...

marijancek ::

Avenger je izjavil:


Igre na splošno so poleg gledanja nadaljevank najčistejša izguba časa. Sploh ko te potegne in čas leti.


če igraš tako, da hočeš biti vedno boljši in ugotoviti zakonitosti, ki veljajo v igri, potem sploh niso taka izguba časa. se lahko marsikaj naučiš o sebi. naprimer to, da ne boš uspel v nečem težkem, če si tega ne boš močno želel. drug zakon je, da boš prej postal dober, če igraš s samo dobrimi igralci. tretji zakon je, da je vedno nevarnost, da ti pride v navado slabo igranje (da se poleniš). četrti zakon je, da če hočeš res zmagati v težki igri si moraš pred začetkom narediti mentalno predstavo, kako obvladuješ celotno igro. peti zakon je, da ti ne bo uspelo, če greš v igro strahopetno z mislijo, da ti ne bo uspelo. pol je pa še kup bolj specifičnih zakonitosti igre, npr. narediti moraš vse, da ne umreš. v dvoboj greš samo takrat, ko si 100% da ga boš preživel, drugače pa vedno igraš na obrambni način.
itd.

Avenger ::

BigWhale je izjavil:

Avenger je izjavil:


Igre na splošno so poleg gledanja nadaljevank najčistejša izguba časa. Sploh ko te potegne in čas leti.


Tega pa nisi zelo na splosno pogledal. Ce bi res pogledal na splosno, bi ugotovil, da je vsakrna koli oblika zabave izguba casa. Sploh, ko te potegne in cas leti. :)


Jaz na to gledam drugače; tele multiplayer igre so zasnovane tako, da so addictive, razni upgrejdi itd. kakorkoli že, potegne te not bolj kot košarka, fuzbal, biljard in to si sposoben počet bistveno dalj časa in bolj pogosto kot kakršnokoli drugo obliko zabave, samo poglej igralce WoW po youtubu. In na koncu je tako, 5 let igranja WoW in mu heknejo account in se človeku čisto zmeša, ker je šlo 5 let truda ali pa "truda" v nič, tudi če ti ga ne heknejo, ne moreš "normalnim" ljudem, oziroma tistim, ki niso igralci WoW nič pokazat in tega ne moreš delit z njimi. Če pa na drugi strani igraš nogomet 5 let, čisto tako za šport, recimo 1x na teden, maš pa precej ljudi, ki jih dobro poznaš v živo samo prek tega športa. Z njimi se lahko pogovarjaš o marsičem, ko boš star, se boš z njimi lahko smejal raznim dogodkom, če si pa gamer na WoW, pa večine folka s katerimi igraš, sploh ne poznaš. Vse gre nekam v prazno in vse zlahka izgine. Od športa imaš vsaj kaj za pokazat, znaš se premikat v fizičnemu svetu, obvladaš neko zadevo, svoje telo ali karkoli že, kaj boš pa nekemu novemu znancu povedal, če si igralec WoW? Ja sm level 52 in mam Gronkorjev meč usode! Spletne igre so virtualne izkušnje in zato so izguba časa.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Avenger ::

marijancek je izjavil:


če igraš tako, da hočeš biti vedno boljši in ugotoviti zakonitosti, ki veljajo v igri, potem sploh niso taka izguba časa


Vse kar si napisal drži. Hakeljc je le v dveh stvareh,
-te zakonitosti dokaj hitro spoznaš ampak igraš še dooooolgo časa naprej
-teh zakonitosti ne preneseš v realno življenje tako da bi ti koristile, ampak ostanejo nekje v skladišču v glavi
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

BigWhale ::

St235 je izjavil:

glede na to da imamo časa končno mnogo in da se "porablja" enakomerno,je ena in druga izjava nesmiselna. Vsak si ga pač prerazporedi kot mu ustreza. Nekateri pač tako da prašijo riti noob. Pa to zato ni nikakršna izguba.


Point = Missed.

Ravno zato pravim, da je vsakrsnja oblika zabave izguba casa. Ce posplosis, da so igre izguba casa, potem je vse pri cemer ne proizvedes necesa, izguba casa. :)

BigWhale ::

Avenger je izjavil:

Jaz na to gledam drugače; tele multiplayer igre so zasnovane tako, da so addictive, razni upgrejdi itd. kakorkoli že, potegne te not bolj kot košarka, fuzbal, biljard in to si sposoben počet bistveno dalj časa in bolj pogosto kot kakršnokoli drugo obliko zabave, samo poglej igralce WoW po youtubu. In na koncu je tako, 5 let igranja WoW in mu heknejo account in se človeku čisto zmeša, ker je šlo 5 let truda ali pa "truda" v nič, tudi če ti ga ne heknejo, ne moreš "normalnim" ljudem, oziroma tistim, ki niso igralci WoW nič pokazat in tega ne moreš delit z njimi. Če pa na drugi strani igraš nogomet 5 let, čisto tako za šport, recimo 1x na teden, maš pa precej ljudi, ki jih dobro poznaš v živo samo prek tega športa. Z njimi se lahko pogovarjaš o marsičem, ko boš star, se boš z njimi lahko smejal raznim dogodkom, če si pa gamer na WoW, pa večine folka s katerimi igraš, sploh ne poznaš. Vse gre nekam v prazno in vse zlahka izgine. Od športa imaš vsaj kaj za pokazat, znaš se premikat v fizičnemu svetu, obvladaš neko zadevo, svoje telo ali karkoli že, kaj boš pa nekemu novemu znancu povedal, če si igralec WoW? Ja sm level 52 in mam Gronkorjev meč usode! Spletne igre so virtualne izkušnje in zato so izguba časa.


Prav imas, sploh zato, ker se tistim, ki se udejstvujejo v nogometu, nikoli ne zmesa.



Kaj pa ce zbiras papirnate prticke? Potem se tudi pred kolegi lahko hvalis s papirnatimi prticki?

Se pravi je v bistvu pomembno samo to, kaj imas potem za pokazati ljudem. Ce nimas nic, si izgubil cas. Virtualno druzenje tudi ni nic vredno, ker kar se online pogovarjas, je cist drgac k tist kar se offline. Ni isto! Saj vem, jaz tud kdaj pa kdaj pogresam to, ker virtualnim sogovornikom ne leti slina iz ust. :>

Narobe razumes no, igranje iger je popolnoma enaka izguba casa, kot igranje nogometa, zbiranje znamk ali pa gledanje televizije.

Avenger ::

Za primerjavo si dal huligane??? Ki so prišli na tekmo iskat samo razlog za masovni pretep?

Zbiranje prtičkov povprečnim zbirateljem pobere zelo malo prostega časa in ja, na koncu ti ostane nekaj fizičnega. Lahko imaš računalniški hobi in tko mal izdeluješ spletne strani ko maš čas, pa lahko potem po petih letih komurkoli pokažeš spisek naslovov, kjer so stvari, ki si jih naredil - bo skoraj vsak razumel in znal cenit.

Verjetno se ti je že zgodilo, da si koga spoznal in poznal samo prek spleta, ko sta se pa srečala v živo, je bila čisto druga dinamika in sta si bila kot popolna tujca? Je pač drugače govorit z virtualnim sogovornikom... Za gledanje televizije se pa seveda strinjam da je izguba časa, ampak še vedno te ne potegne not tako kot igre, ker ni kaveljcev ki bi te vlekli not, hitro se naveličaš nekvalitetnega materiala, kvalitetnega pa hitro zmanjka, tko da pritisneš na off in greš počet kaj drugega.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

-valvoline- ::

Ni ga bolj dolgočasnega sranja ko spilat neke MP streljacine. Za MP vsaj zame edina sprejemljiva varijanta so dirkačine.

Roadkill ::

Meizu: Tribes: Ascend je trenutno verjetno najbolj hardcore FPS. Krivulja učenja je ubijalska, sploh v času closed Beta verzije, ko igro igrajo večinoma samo ljubitelji Tribes serije in pa redki čudaki, ki nas je zaneslo v ta konec.

Sem veliko preigral FPS (UT99, q3, RTCW:ET, BF3) in sem večinoma nadpovprečen igralec v streljačinah, ampak v T:A so me osramotili kot malo punčko.
Ima pa špil nek autobalancing, ki pa bo prišel do izraza šele, če bo igro ob izidu začelo igrati večje število (tudi slabših in povprečnih) ljudi.

Se pa tudi jaz strinjam, da je raba besede geek tule sfaljena. Če že hočeš slabšalni izraz za hardcore igralce, je bolj primeren "lifeless". :)

Boljši balance sistem imaš pri QuakeLive, ampak tudi tam boš velikokrat naletel na ljudi, ki so enostavno boljši od tebe, kar je povsem normalno.

Če želiš "ownat" "geeke", pojdi igrat špile, kjer je dovoljeno svojo prednost kupiti z € (recimo Travian in podobno).

p.s.: Cheaterjev je pri T:A zelo malo, ker je malo hitscan orožji (oziroma so zadosti šibka).
Ü

Kenpachi ::

Jaja, ET. To je to. Good times :)
Zaraki Kenpachi.

jype ::

Jahaha!

bdoxx ::

ET?

Kenpachi ::

Enemy Territory.

Return to castle wolfenstein: Enemy Territory, da ne bi kdo zamenjal z ET: Quake Wars slučajno.

v22 :)
Zaraki Kenpachi.

BigWhale ::

Avenger je izjavil:

Za primerjavo si dal huligane??? Ki so prišli na tekmo iskat samo razlog za masovni pretep?

Primerjal si pac amaterske navdusence nad sportom z hardcore zasvojenci z online igrami. Dva skrajna primera, vsak na svojem koncu. Povsem napacna primerjava. Jaz sem dal samo primerjavo dveh skrajnosti v enaki smeri. :)

Avenger je izjavil:

Lahko imaš računalniški hobi in tko mal izdeluješ spletne strani ko maš čas, pa lahko potem po petih letih komurkoli pokažeš spisek naslovov, kjer so stvari, ki si jih naredil - bo skoraj vsak razumel in znal cenit.

Joj, tole moram kaki stranki povedati. Sploh taksni, ki ne zna ceniti mojega dela.
"KWA!? A za tole mislis tolk racunat? Pa sej to sam mal naklikas skupi!"

Avenger je izjavil:

Verjetno se ti je že zgodilo, da si koga spoznal in poznal samo prek spleta, ko sta se pa srečala v živo, je bila čisto druga dinamika in sta si bila kot popolna tujca? Je pač drugače govorit z virtualnim sogovornikom...


Meni ni drugace. Stvar je popolnoma ista. Ce si dovolj pameten in si ne delas nekih utvar in slik o tem kaksen je sogovornik v resnici. Prakticno vsi, ki sem jih spoznal online so se izkazali za taksne tudi v resnici. Vkljucno z mojo zeno. Funny.

Bananovec ::

OP, sem šel gledat gameplay igre in izgleda zanimivo. Ti lahko dam nasvet> Potegni dol Q3A, pojdi gikat, nauči se osnove> potegni dol WarSow, pojdi gikat, nauči se vsega kar se da> spravi se igrat Tribes Ascends in spwnej vse po vrsti. Rly, igra niti ni tako težka. Ko si 1x izoblikuješ perfekt gibanje si almighty God.
Še danes včasih preden grem igrat CSS grem prej za kakšno uro ali dve nabijat BFBC2, da si vsaj malo obudim spomin na točno določeno premikanje.

Popravek: Vzelo ti bo okrog 20 ur. Namesto Q3A lahko igraš QLive.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Roadkill ::

Uh... rad bi videl človeka, ki zaobvlada gibanje+aim v Q3A/QL v 20ih urah in potem brez problema prešalta še na T:A. :)
Ü

Avenger ::

BigWhale je izjavil:


Joj, tole moram kaki stranki povedati. Sploh taksni, ki ne zna ceniti mojega dela.
"KWA!? A za tole mislis tolk racunat? Pa sej to sam mal naklikas skupi!"

Meni ni drugace. Stvar je popolnoma ista. Ce si dovolj pameten in si ne delas nekih utvar in slik o tem kaksen je sogovornik v resnici. Prakticno vsi, ki sem jih spoznal online so se izkazali za taksne tudi v resnici. Vkljucno z mojo zeno. Funny.


Očitno sem res dal slabe primer, ko si tkole napisal, se moram res strinjat. :)).
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Kenpachi ::

Ja, v bistvu pomaga, če igraš hitrejši špil, potem pa prešaltaš na počasnejšega. Jaz sem za ogrevanje zmeraj igral Q3A :)

Potem se je vse v ET zdelo kot počasni posnetek. Yaay, bullet time :D
Zaraki Kenpachi.

Meizu ::

Ma ja ma ni mi to, da bi zdej nabijal 24/7 tele igre, da bi lahko pwnal. Jst tole igram iz užitka, pač lasten gušt.

Sem se pa sicer navadil na tole igro, ter mi sedaj že kr dobro uspeva pobijat po tribesu. Težka igra je, težka. Če ne znaš pravilno slajdat, ter če sam za sekundo ali dve preveč časa ostaneš na tleh in ne v zraku, je konec. Je treba kr taktiko tle zganjat. Pa ni vsak character za vsako mapo dober. Juggernaut je recimo v zaprtih prostorih kralj, na odprtem je zgodba ful bolj drugačna. Tam so carji tisti characterji, ki imajo ful energije za leteti po zraku. Ključ za nekoga zjebat v tej igri na odprtem je torej to, da si več časa v zraku kot tvoj nasprotnik. Ker je edini način kako najbolj ziher zadet nasprotnika ta, da si ti v zraku, ko nasprotnik pristane na tla. Takrat imaš šanso. Drugače te pa reši v zraku edino šibrovke in ostala mitraljezna orožja.

Rias Gremory ::

Thumper uporablji pa bo. :D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Meizu ::

Oh ja, tisto mi gre pa sploh na živce, pismo pa vsi ga imajo. :P

Če me kdo največkrat zjebe pol je to ziher nekdo s thumperjem. Mater mu ja. :|

FlyingBee ::

ni ga čez fear combat, zadeva je adrenalinsko polna in zelo zahtevna, vendar ko rataš geek od geeka in razturaš potem se ti povrne z super akcijami
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

jype ::

Še odgovor na naslov teme:

https://groups.google.com/group/comp.sy...

Meizu ::

No no, tako hudo pa spet ni jype.

jype ::

Vseeno je linkani prispevek del zgodovine geekovske kulture, ki ga je dobro poznat.

Mesar ::

Ne. Razen če napišeš kratko obnovo.
Your turn to burn!

jype ::

Scroll down.

Mesar ::

Piše tole...

Pravila Večina pravic pridržanih Odgovornost Oglaševanje Kontakt ISSN 1581-0186


Pa "Na vrh" na desni strani.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534216120 (6541) oo7
»

Prodaja iger po dolgem času spet zrasla

Oddelek: Novice / Rezultati
217424 (5138) vesolc
»

Študija: igranje iger redi

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
346126 (5242) RobertDev
»

Odškodnina za nezakonit strežnik za WoW 90 milijonov dolarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7916597 (14519) ahac

Več podobnih tem