» »

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal?

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal?

1 2 3
4
»

jype ::

_IKE_> Torej kako vesta da je drug tisti pravi/a če nimata predhodnih izkušenj.

Pojma nimava, če sva "tista prava", se pa mava nadvse luštno. Človek itak ne more niti poiskat, kaj šele preizkusit vseh potencialno zanimivih partnerjev, vsekakor sva pa oba brez slabe vesti čakala, da se pojavi nekdo na minimalnem intelektualnem nivoju.

_IKE_> Po domače povedano odločila sta se za renaulta, pežoja,honde in fiata pa nista preizkusila. Očitno je bil "test" uspešen, upam le da se kak bentley ne pojavi...

Ja, v resnici sva biciklista, tako da glede na to da sem jaz njen Giant TCR, ona pa moja DeRosa, bova precej težko našla kaj boljšega, če pa že sva pa itak oba mnenja, da s tem ni nič bistvenega narobe - nič ni večno in nič ni absolutno.

kr1ženska ::

Vsekakor je razlika med skokom čez plot, ko si z nekom kako leto, več let ali imaš z njim otroke.
En kolega je svoje varanje pojasnil takole: Punco, ima sicer zelo rad, vendar bo z njo tako ali tako celo življenje in noče zamuditi mladosti. Če se mu kakšna priložnost ponudi, jo pač izkoristi. (skupaj sta 6let in tipo je star 24 let)
Ena od možnih razlag za varanje bi lahko bila, da sta partnerja po dolgem času veze povsem padla v rutino in si eden od njiju zaželi spremembe, dogajanja.
Lahko sta se partnerja samo začasno oddaljila (veliko dela v službi, drugi problemi, ki jih začneta reševat vsak po svoje in ne skupaj...), pa je eden od nju začel iskati pozornost drugje. Ko se spet zbližata, je škoda že narejena.
Kako bi ravnala v tem primeru? Ko te nekdo enkrat prevara, zaupanje izgine in biti v taki vezi je bedarija. Ne vem pa, kako bi ravnala, če bi imela s to osebo otroke...

solatko ::

kr1ženska - Po 41 - letni zvezi, ti lahko iz prve roke povem, da do tega ne pride v nobenem primeru, če je zveza postavljena na zdravih temeljih, zaupanja, spoštovanja in komunikacije.
V skupnem življenju sem igral že na tisoče različnih vlog, poleg tega mi ni v nadlego nobeno domače opravilo (ženska dela), prav tako, pa se moja boljša polovica loti marsikaterega, praviloma moškega opravila.
Otroka sva vzgajala in učila skupaj.
Najbolj zanimivo je to, da po horoskopu niti slučajno ne sodiva skupaj - dvojček in kozoroginja, pa vseeno lahko zatrdim da imava idealno zvezo.
Včasih je tudi zaškripalo (saj drugače bi tako lepo življenje postalo pravi kič, pa je komunikacija in zaupanje rešilo vse probleme).

Bistvo je, da nama ni nikoli dolgčas.

Termina skoka čez plot praktično ne poznava, saj skačeva čez plot skoraj vsak dan (nikoli ne vem, kakšna bo oseba, ki se bo zjutraj, kot moja žena zbudila v mojem objemu, popoldne in zvečer).

Tudi po naravi in vzgoji nisem posestniški in ljubosumen tip (pomanjkljiva vzgoja staršev, ki me niso naučil, kaj to dvoje je).

Praktično živiva kot dva neporočena posameznika, edino pravilo je, da morebitni poznejši prihod, sporočiva vsaj pred pričetkom priprave kosila ali večerje, zato, da se partner ne muči brez veze.
Je pač tako, da vedno kaj pride vmes in partner, ki mora pač počakat, razmisli, kako bo spremenil obnašanje, glede na spremenjeno situacijo.
Tudi igro varajoče žene, z vsemi umazanimi podrobnostmi, sva se šla, po kakšnem njenem kasnejšem prihodu.
Kolikor mi je pozneje povedala, mi je vloga ljubosumnega, prevaranega moža šla prav dobro od rok, saj je porabila precej energije, da je zgladila "spor".

Ja take in podobne mamo, da nam je po tolikih letih, še vedno enako, kot prvi dan. Pa verjem če moreš.
Delo krepa človeka

D3m ::

Termina skoka čez plot praktično ne poznava, saj skačeva čez plot skoraj vsak dan


Tukaj si me pa zmedel. God dammit!
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

solatko ::

D3m - počasi preberi še enkrat pa ti bo jasno. Sem pač skoraj vsak dan z drugačno podobo iste osebe - podobno je gledališču. Ona se je pa morala sprijaznit, da z enimi in istim moškim bi bilo sila dolgčas.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

D3m ::

Po hitrem prebranem besedilu, sem raje šel v skladišče pakirati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mercier ::

Kako pravzaprav delujejo tele rutine in dolgčasi? Obvezno mi je možnost "dolgčasa" v obratnem razmerju z bližino in bližina pogoj za kakšno tvornejše spreminjanje v odnosu. Pa naj bo to za odnos z žensko, ali kaj neromantične narave, kolikor vem. A ni to nekak obče? Al so te fore z dolgčasom prej kaj drugega?

_IKE_ ::

kr1ženska je izjavil:

Vsekakor je razlika med skokom čez plot, ko si z nekom kako leto, več let ali imaš z njim otroke.
En kolega je svoje varanje pojasnil takole: Punco, ima sicer zelo rad, vendar bo z njo tako ali tako celo življenje in noče zamuditi mladosti. Če se mu kakšna priložnost ponudi, jo pač izkoristi. (skupaj sta 6let in tipo je star 24 let)
Ena od možnih razlag za varanje bi lahko bila, da sta partnerja po dolgem času veze povsem padla v rutino in si eden od njiju zaželi spremembe, dogajanja.
Lahko sta se partnerja samo začasno oddaljila (veliko dela v službi, drugi problemi, ki jih začneta reševat vsak po svoje in ne skupaj...), pa je eden od nju začel iskati pozornost drugje. Ko se spet zbližata, je škoda že narejena.
Kako bi ravnala v tem primeru? Ko te nekdo enkrat prevara, zaupanje izginein biti v taki vezi je bedarija. Ne vem pa, kako bi ravnala, če bi imela s to osebo otroke ...



Ne bo čisto nobene škode če bo tega smrakvca kater pob od njegovih "priložnosti" nalomil.....

če sta samo dva gresta narazen, posledično ni velike škode, če pa so v zgodbo vpleteni otroci pa zadeve ponavadi postanejo precej grde, najebejo pa najbolj otroc ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

gendale ::

>Punco, ima sicer zelo rad, vendar bo z njo tako ali tako celo življenje in noče zamuditi mladosti. Če se mu kakšna priložnost ponudi, jo pač izkoristi. (skupaj sta 6let in tipo je star 24 let)

zakaj se potem s punco ne dogovorita za odprto zvezo?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Super Sonic ::

Ne vem pa, kako bi ravnala, če bi imela s to osebo otroke...

Precej zavisi koliko so otroci stari (starejši so lažje se odločaš) in koliko si odgovoren starš, da dopustiš, da ti varanje uniči družino. Vse stvari so načeloma rešljive, tudi takšne. Je pa res, da zahteva objestransko odgovornost in da sam, bolj kot ne, odkriješ toplo vodo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

gendale je izjavil:

>Punco, ima sicer zelo rad, vendar bo z njo tako ali tako celo življenje in noče zamuditi mladosti. Če se mu kakšna priložnost ponudi, jo pač izkoristi. (skupaj sta 6let in tipo je star 24 let)

zakaj se potem s punco ne dogovorita za odprto zvezo?


Ker ve, da ona očitno ne bi bila za.

Seper Sonic, mislim, da imaš kar prav.

solatko ::

gendale - predvsem zato, ker je pravi balkan mačo in on lahko podre kar vidi, če pa njo gdo samo lepo pogleda, jo pa že napizdi, da zapeljuje frajerje.
Buhvar, da bi se moje babe kdo dotaknu, prec z nojžčem pa abrazu, al pa z remlnom čez grbo.

Taka zveza ima perspektivo;(
Delo krepa človeka

borges ::

Magnifica so v enem intervjuju vprašali, kako to, da je on, ki je tak zajebant in estradnik, tako dolgo skupaj s svojo ženo in da ni sploh nobenih tračev o njemu in kakšnih drugih ženskah?
Pa je Magnifico odgovoril: "Enkrat mi je oče rekel: Sine, če imaš eno žensko imaš vse, če imaš vse, pa nimaš nobene."

marijancek ::

če imaš neplodnega partnerja jo/ga moraš prevarat. nujno. drugače si en lolek.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: figula ()

detroit ::

ker? jst bi bil čist vesel če bi bla, nism pristaš mulcev. Kdo bi si želel otroka v teji gnojni jami.
Skero

terencehill ::

borges je izjavil:

Magnifica so v enem intervjuju vprašali, kako to, da je on, ki je tak zajebant in estradnik, tako dolgo skupaj s svojo ženo in da ni sploh nobenih tračev o njemu in kakšnih drugih ženskah?
Pa je Magnifico odgovoril: "Enkrat mi je oče rekel: Sine, če imaš eno žensko imaš vse, če imaš vse, pa nimaš nobene."

A ni Magnifica zapustila zena? Vsaj tako sem prebral v eni trac reviji.

Zgodovina sprememb…

borges ::

Ne. Po mojem si bral kaj v stilu: http://govori.se/domaci-traci/magnifico...

Okapi ::

Žena od Magnifica, Barbara, je že več let hudo bolna, na vozičku, ima multiplo sklerozo ali nekaj v tem smislu, skratka, neko degenerativno živčno/mišično bolezen.

O.

Mipe ::

"V dobrem in slabem" očitno ne velja za Magnifica, da je takole spokal od onemogle žene. :|

jype ::

He didn't.

Okapi ::

Spokal? Delat je šel, da lahko plača vse račune.

O.

Mipe ::

Hm, spet zavajajoči članki... zdaj, ko sem podrobneje prebral, sem spoznal, da ga družina ne spremlja več na "pohodih". Presneti senzacionalistični novinarji.

Spock83 ::

Jaz bi lepo na skrivaj posnel in poslal vsem video akcije. Še posebej njenim staršem in na orsm.org. Pol pa lepo spakiral in šel. Edino žal bi mi bilo psa, ki je na žalost na njo napisan kot lastnik.

Mr Hilter ::

Jaz bi pa njenega ljubimca rejpal, nato pa bi se ji zahvalil ker brez nje nikoli ne bi vedel da sem gay!

Truga ::

Jaz bi tipa prijavil, ker spolno obcuje z mladoletnicami!

Gandalfar ::

No dajte nadeljavat na mn3.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25031087 (27505) bluefish

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27350363 (41914) BigWhale
»

Mnogoženstvo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24425001 (19960) FlyingBee

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68194675 (79845) bluefish

Več podobnih tem