» »

2 leti star prenosnik ne deluje več

2 leti star prenosnik ne deluje več

__jack__ ::

Ko sem poskusil vklopiti HP Probook prenosnik se sicer prižge, ampak se nič ne prikaže na zaslonu. Prav tako utripa lučka za disk oranžno(sicer modro) in pa lučka za Caps Lock utripa. To je to. Kaj bi lahko crknilo?

Zheegec ::

Najbrž matična, uveljavljaj garancijo. Lahko tudi kakšen RAM ali kaj podobnega, samo redko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Shark-357 ::

Zheegec je izjavil:

Najbrž matična, uveljavljaj garancijo. Lahko tudi kakšen RAM ali kaj podobnega, samo redko.



x2

Okvara plate.

__jack__ ::

Hmmm. Ni več v garanciji. Pol se če je to res ne splača več investirat v to ane?

Zheegec ::

Čakaj, zakaj pa nisi vzel podaljšane garancije? Matične so po 300€, podaljšana garancija pa recimo 50€...

d4vid ::

Ti mogoče zagori lučka za vžig in gori, ventilator pa se ne vrti, nato pa ugasne? To se dogaja meni, nato vzamem ven baterijo in poskusim znova.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

SLO_Matej ::

Zheegec je izjavil:

Čakaj, zakaj pa nisi vzel podaljšane garancije? Matične so po 300€, podaljšana garancija pa recimo 50€...

Pa res. Saj si menda vedel da kupuješ HP-jevo s... :)

MIHAc27 ::

Ponavadi je plata... se pa splača dat baterijo ven, ker če je zelo slaba zna nagajat.

matonson ::

Kater laptop pa je to?

Drugače pa s tem lahko zveš kaj bi lahko bilo narobe: http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...

__jack__ ::

Rad bi samo sporočil, da je baje crknil disk. Izredno me je presenetilo, ker sem bil 100% da bo plata. Gor pa imam ful pomembne stvari tak da ne vem kaj bo...

kixs ::

__jack__ je izjavil:

Rad bi samo sporočil, da je baje crknil disk. Izredno me je presenetilo, ker sem bil 100% da bo plata. Gor pa imam ful pomembne stvari tak da ne vem kaj bo...


Takih stvari nimas samo v eni "kosari"! Backup na drugi medij je nujen! Za drugic bos verjetno vedel.

SLO_Matej ::

__jack__ je izjavil:

Rad bi samo sporočil, da je baje crknil disk. Izredno me je presenetilo, ker sem bil 100% da bo plata. Gor pa imam ful pomembne stvari tak da ne vem kaj bo...

Da boš vedel za drugič: http://zmaga.com/ucenje.php?id=2135

Zheegec ::

Ah, sem imel par mesecev nazaj primer, ko je imela osebo diplomsko na prenosniku (25 strani), in disk je crknil... Podatkov se ni dalo rešiti, prišla je k meni in rekla "da je izgubila zaupanje v prenosnik", čeprav sem ji povedal, da Dell ne dela svojih diskov. Je vzela Lenovota, predlagal sem ji še usb ključek (5€ !!!), je rekla da ga bo drugič vzela...
In le kaj se je zgodilo, disk je crknil in šlo je 20 strani nove diplomske. Sicer se jo je našlo na disku, ampak ker je uporabljala stari *.doc format (kljub Office 2010) je bil recovery nemogoč...

SLO_Matej ::

Naj drugič kar direktno shranjuje v Microsoftovo spletno shrambo SkyDrive, kar se da narediti v Office 2010. Več o tem tukaj: http://office.microsoft.com/sl-si/excel...

Pa nastavi samodejno shranjevanje dokumenta na vsakih 3 do 5 min. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup procesorja Intel I7 ali I5

Oddelek: Kaj kupiti
386818 (5876) TOP
»

Smiselnost podaljšanja garancije oz. zaščite (npr. BB "se zgodi", "Zaščita mimoskrbi"

Oddelek: Loža
244145 (3335) bluefish
»

Big Bang popolna zaščita "Se zgodi" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6610975 (9159) medenko
»

Apple zaradi zavajanja oglobljen v Italiji

Oddelek: Novice / Ostale najave
4614468 (12154) MrStein
»

Napačno stanje baterije

Oddelek: Pomoč in nasveti
61174 (1048) SLO_Matej

Več podobnih tem