» »

Uživanje drog

Uživanje drog

««
«
1 / 9
»»

enadvatri ::

Zanima me, kako radi in kako pogosto se slotehovci drogirate ...
  • zaklenil: dzinks63 ()

zee ::

Da vidimo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

blackbfm ::

Do pred kratkim, kakšne pol leta nazaj, je bila občasno trava, malo bolj redko gobe. Problem je ker sem preobčutljiv na to sranje, zlahkoto naredim overdose potem je pa psihofizični safr. Tak da nima smisla, poleg tega je še ogromno drugih negativnih posledic iz tega naslova.

Najbolj ziher je zame alko, tam nekje 6 deci refoška me ravno prav obrne, pijem pa 1x na mesec ali dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Alexius Heristalski ::

Se ne. Niti z legalnimi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Brane2 ::

Odvisno od tega, kaj pojmuješ pod "droga".

Zadnjih nekaj let sem v nekako v pod pritiskom in tega se rešujem tako, da se tolažim s hrano. predvsem palijo sladkarije, tudi pečeno meso in pikantne pizdarije niso redkost.

Alkohol - bolj malo. Semtertja kako pivo, praktično vedno ob jedi in nikoli več kot eno naenkrat, vsega skupaj mogoče 20 pirov letno, včasih manj. Od močnejših variant mogoče kak Jagermeister, vedno le en kozarček in samo ko mi zapaše. Vsega skupaj mogoče par deci letno ali celo manj.

Kava- spijem jo v ogromnih količinah. Močno, brez vseh dodatkov ( tudi sladkorja !).

Cigareti - že dolgo ne kadim redno, le ko me prime. Kar je redko, še takrat mogoče en cigaret po jedi. V povprečju manj ko škatla letno.
Razen 1 leto nazaj,ko so me ob neki priliki zagrabili živci in sem v dveh tednih skuril šteko. Potem pač enostavno nisem šel po novo, ko sem videl, da bolj umirjajo barvo na stenah kot mene... >:D

Marihuana - bolj redko. Parkrat za časa fortrove bolezni, da pač sprobam nabavljeno robo preden mu jo dam. Kar pomeni ene 4x v tistem letu in pol. Po tistem, se prav v roku naslednjega leta in pol,mogoče 2-3x. V bistvu mi pride prav, ko mi vse dopizdi in stvari postanejo preveč moreče. Takrat mi trava zresetira par števcev, me skulira in pokaže da je v svetu tudi nekaj barv. Po parih urah sem potem "dober" za naslednje "delovne zmage" ;o)

Od močnejših variant je misel nanesla na DMT in LSD ampak to iz praktičnih namenov- razširiti si obzorja razmišljanja. A v praksi so njihovi trajni efekti premalo poznani pa še pačzaradi zakonskih in drugih omejitev so povezani s tako in drugače problematičnim folkom.

Kemik pa nisem toliko kot elektronik, torej DIY zaenkrat ne pride v poštev oziroma ni vredna zajebancije.

Načeloma imam rad svojo realnost nefiltrirano, kavo brez dodatkov in odnose brez laži.

Semtertja se pa razume, da vsak motor potrebuje pregled, remont in regeneracijo, torej tudi miselni motorji. Takrat pridejo prav dodatki za prepihavanje in čiščenje kojekakvih miselnih kanalov.
Jasno pa da tega ne moreš kuurit vsak dan, ker ti prežre dihtunge in obrabi ležaje in batne obročke... :))
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Pšenični ::

Zdej sem iz generacije, ki je bla mal ven iz lahkih in težkih drog. Pa to nisem prakticiral . Pa smo bili usmerjeni na alkohol. Naša klapa. Seveda pa so se eni že v srednji zadevali......

Torej ko je bil potreben "hard" reset, ko nam je "vse dopizdilo" smo se ga pač napili. In to ornk. Je pa res, tko ko je rekel Brane, če te zadeve prakticiraš vsak dan, mašino raznese. Npr. tko kot jo je tistmu našemu smučarju. Je pa res, starejši postajaš, manj je tega. Vsaj pri meni. Pa zdej stres raje rešujem z športom, tek in kolo.

Pa je treba met "eno mero", tud pri kavi.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Straight edge!

No, v resnici ne, večje operacije pod narkozo, parkrat tudi analgetike IV, do zdaj v življenju eno kavo.

donfilipo ::

No videš jebiga. Ta kava te bo pa pokopala8-)

I've seen the world on the bright side.

Svoje čase praktično vse po spisku, vendar pa le alko res dnevno in v velikih količinah, tako da me je pošteno kresnil po usodi.

Danes niti kave.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

jype ::

Ko bom lahko outsourcal svoje odgovornosti, si bom tudi kakšen lizergid privoščil.

Kavo pijem brez kave, samo cukr pa mlek :)

francek1 ::

Drogiram se s Hondo Hornet 900.. 2,9 s do 100 km/h....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

donfilipo ::

Muka gorenjca je, če hodiš kot serviser recimo od hiše do hiše, pa ti potem v vsaki drugi z skritim nožem v mislih8-), težijo: 'kako pa to, da ne piješ kave?' in jaz nazaj: 'ja gospa heroin je boljši, če že moram, a mate kej?'.....
in tako počasi obveljaš za norca in tudi sam spoznaš:

-če hočeš preživeti se lahko zmerno drogiraš brez velikih učinkov, skoraj nemogoče pa se je prilagoditi zabitosti folka in zlobi s pomočjo drog;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

jype ::

francek1> Drogiram se s Hondo Hornet 900.. 2,9 s do 100 km/h....

Kul, na katerem dirkališču pa?

Super Sonic ::

francek1 -> reč Grobnik. ;)

Jaz se ne drogiram, se nikoli nisem in niti nimam tega namena. Govorim o vseh vrstah drog.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Boobiz ::

V družbi pijem pivo (recimo enkrat na mesec ali dva), na dobro noč popijem max. 3 pirčke oz. imam mero. V srednji šoli je šlo večkrat čez mejo in sem parkrat objemal sekret školjko. Močnejših stvari se izogibam, ker jih ne hendlam dobro. Doma občasno kak pirček, mogoče dva.

Od drog samo enkrat probal travo, ampak ker ne kadim mi je najverjetneje zabediralo zaradi cigareta samega, kot pa zaradi trave. Imam še nekaj doma v predalu, pa me sploh nima, da bi probal ponovno.

Sladkarije. Požrem jih waay waaay too much.

Kava. Zadnje čase malo zmanjšujem oz. jo pijem samo proti koncu tedna ko manjko spanca prihaja ob jutrih za menoj.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

salex ::

gobe, alkohol, trava

Robi :P ::

probal enkrat fuge ( FUKNIL VN Z GOBCA PO 3 MIN. IN FUJJJ NIKOL VEČ!!!! )
drgač pa 2x na leto si kupim škatlo čikov torej usee skup v letu kadim 2 tedna...
drgač pa alkohol na kakih roj. dnevih ( do meje- vedno ostanem trezn )
aja pa če kavo štejem pod droge ( usak dan u šoli ene 2 al pa 3 doma nimam cajta)
enegiski napitki ( doma enkrat na tedn 6 u enem dnevu )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Phantomeye ::

Kava in internet vsak dan, alkohol in energy drinki občasno, gobe redko, travo še redkeje.

salex ::

trava mi je dolgočasna, gobe so dokaj zanmiva stvarca :P

ejQ ::

Čiki, mal mn kt škatlca na dan.

Kava, 3 skodelce na dan.

Alkohol, 1krat na mesec.

BurgerKing/McDonalds, 1-2krat na teden :)

Mentalist ::

Mcdonalds- 1x mesečno
Kapučino- 1 skodelica dnevno
Čiki- ne kadim
Alko-Ne pijem
Sladkarije- uffff
Trava-Nič
Gobe- Nič
Lool.

DeFacto21 ::

kava oz. kapucino, vsak dan 1x do 2x
alkohol, skoraj nikoli
čiki, ne kadim,
razne droge, nikoli
internet, vsak dan :)

Rias Gremory ::

Kava- ponavadi tam nekje 2 kavi na teden, kdaj pa tudi 2 kavi na dan (odvisno od potreb).
Alkohol- Praktično nič, nazadnje sem ga pil za rojstni dan pa mi tudi občutek pijanosti ni ok, mogoče premalo pijem. ;((
Trava- Do zdaj sem v povprečju tam nekje vsaj 1 đolo na teden, sem pa prišel tudi že do nekaj đol na dan vendar sem potem preveč zmatran če jih preveč skadim. Trava mi je tudi ljubša droga od alkohola predvsem zato, ker imam večjo toleranco nanjo in učinki so mi boljši. Razmišljam, da bi zmanjšal količino na 1 đolo- 1 na mesec.
Čiki- Se odvajam.
Internet- 24/7 :))
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

sss ::

Internet
hrana
orgazem

koyotee ::

js čakam kosilo, da grem pol enga spohat :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

genesiss ::

Net
Pa gobe so lihkar zrasle

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

c0dehunter ::

V preteklosti predvsem marihuana, bolj kot ne vsak dan. Lanskega avgusta sem prenehal ravno zaradi tega ker sem zapravil dar, ki ti ga marihuana lahko da če jo ne zlorabljaš za vsakodnevno zabavo. Tudi alkohol, to je bilo predvsem v srednji šoli - nekako 3x mesečno.
Trenutno od drog uživam zgolj alkohol, skoraj izključno pivo - kakšen večer sem pa tja. V bližnji prihodnosti pa načrtujem izlet v spirit world z gobicami.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

LenartB ::

no pri meni je kar pusto... :D

Cigareti: skoraj škatlca na dan ali dan pa pol,torej 4-6 škatlic na teden.
včasih si kupim tobak (bali shaq,Golden Virginia...)in se tolažim da bom prišparal ter da ne škoduje zdravju tko močno kot čiki :D

Kafe: parkrat na teden, ni mi pa kej preveč ušeč(edino s čikcom jo je uredu kombinirat).

Alko: pijem samo kakšno pivo/radler vsake toliko časa.

Marihuana: večje količine med poletjem,med šolo me prav nič ne vleče na to da bi se zakajal. Je pa res da je sploh ne pogrešam. 1000x lažje nehat to kadit kot pa čike ;)

PacificBlue ::

6 skatlic cigaretov na teden, zaokrozimo 3 evre na skatlico, 18 evrov na teden x 52 tednov je 936 evrov na leto:)

Eno (povprecno slovensko)plačo na leto das za cigarete. No nočem pridigat, ker kadim tudi sam, sam ko mal obrnes te stevilke, te pa zna presenetit, da delas en mesec v letu samo za cigarete:).

O mojem uživanju drog pa raje ne bi:). Važn je da ne rabiš bit zadet, če hočeš bit srečn...se je pa fajn sprostit tu in tam.

Mesar ::

Zakaj bi moral karkoli uživati in nebi moral biti ves čas "in control"? Pa kava ni droga...
Your turn to burn!

Rias Gremory ::

Kava je lahko droga, nekateri "ne morejo" začeti dneva z skodelico kave.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Janac ::

1x na mesec radler, en cigaret, internet pa 24ur na dan

donfilipo ::

Mesar je izjavil:

Zakaj bi moral karkoli uživati in nebi moral biti ves čas "in control"? Pa kava ni droga...


Priznam da ni neka jaka droga, in zato ti jo tudi povsod dobronamerno ponudijo.

Zaplete pa se potem če moraš razlagati, da smo pa določeni modeli, ki jo slabo prenašamo, zaradi čira, ki BOLI, ko pes in ne moreš nič!, dvigne pritisk, ko imaš že tako visokega...itd.itd.

In potem ti dojadi vsem to razlagat in pride vsaj pri meni do nadrealizmov:)
Ki pa sem jih že zgoraj opisal.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

System ::

Kava - vsak dan 1-5
Trava - včasih vsak dan, zelo preveč, zdaj zelo zelo redko
Cigareti - bo treba n€hat
Sladkarije - skoraj nikoli

BorutK-73 ::

Že 12 let Čist in trezen!! - samo kava in občasno kak cigaret.

V mladosti je pa bilo vse kar se da skadit, ponjuhat in piknat.

Alkohol in droge newer again.

furion ::

Brane2 je izjavil:

Odvisno od tega, kaj pojmuješ pod "droga".

Zadnjih nekaj let sem v nekako v pod pritiskom in tega se rešujem tako, da se tolažim s hrano. predvsem palijo sladkarije, tudi pečeno meso in pikantne pizdarije niso redkost.

Alkohol - bolj malo. Semtertja kako pivo, praktično vedno ob jedi in nikoli več kot eno naenkrat, vsega skupaj mogoče 20 pirov letno, včasih manj. Od močnejših variant mogoče kak Jagermeister, vedno le en kozarček in samo ko mi zapaše. Vsega skupaj mogoče par deci letno ali celo manj.

Kava- spijem jo v ogromnih količinah. Močno, brez vseh dodatkov ( tudi sladkorja !).

Cigareti - že dolgo ne kadim redno, le ko me prime. Kar je redko, še takrat mogoče en cigaret po jedi. V povprečju manj ko škatla letno.
Razen 1 leto nazaj,ko so me ob neki priliki zagrabili živci in sem v dveh tednih skuril šteko. Potem pač enostavno nisem šel po novo, ko sem videl, da bolj umirjajo barvo na stenah kot mene... >:D

Marihuana - bolj redko. Parkrat za časa fortrove bolezni, da pač sprobam nabavljeno robo preden mu jo dam. Kar pomeni ene 4x v tistem letu in pol. Po tistem, se prav v roku naslednjega leta in pol,mogoče 2-3x. V bistvu mi pride prav, ko mi vse dopizdi in stvari postanejo preveč moreče. Takrat mi trava zresetira par števcev, me skulira in pokaže da je v svetu tudi nekaj barv. Po parih urah sem potem "dober" za naslednje "delovne zmage" ;o)

Od močnejših variant je misel nanesla na DMT in LSD ampak to iz praktičnih namenov- razširiti si obzorja razmišljanja. A v praksi so njihovi trajni efekti premalo poznani pa še pačzaradi zakonskih in drugih omejitev so povezani s tako in drugače problematičnim folkom.

Kemik pa nisem toliko kot elektronik, torej DIY zaenkrat ne pride v poštev oziroma ni vredna zajebancije.

Načeloma imam rad svojo realnost nefiltrirano, kavo brez dodatkov in odnose brez laži.

Semtertja se pa razume, da vsak motor potrebuje pregled, remont in regeneracijo, torej tudi miselni motorji. Takrat pridejo prav dodatki za prepihavanje in čiščenje kojekakvih miselnih kanalov.
Jasno pa da tega ne moreš kuurit vsak dan, ker ti prežre dihtunge in obrabi ležaje in batne obročke... :))


A kdo ve ce se DMT sploh da dobit v slo...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: furion ()

oemdzi ::

popolnoma nic, razen ce pod droge stejemo racunalnik in dobro hrano (aja pa za nekatere tudi proteine) :))

francek1 ::

jype je izjavil:

francek1> Drogiram se s Hondo Hornet 900.. 2,9 s do 100 km/h....

Kul, na katerem dirkališču pa?

Najraje po kolesarskih stezah....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

korenje3 ::

jaz si običajno 2x na teden 100ccl kokaina našpricam. ponavadi kar kristalčke snifam. če sem bolan vzamem raje tableto lds. v alkotu si tudi topim heroin, ker da boljši okus.

jype ::

francek1> Najraje po kolesarskih stezah....

Si se mi zdel znan!

korenje3> tableto lds.

Ti's naš! :)

paco ::

Zelo rad, tudi večkrat na dan.

http://www.kvarkadabra.net/article.php/...
It iz aj.

gendale ::

furion je izjavil:

Brane2 je izjavil:

Odvisno od tega, kaj pojmuješ pod "droga".

Zadnjih nekaj let sem v nekako v pod pritiskom in tega se rešujem tako, da se tolažim s hrano. predvsem palijo sladkarije, tudi pečeno meso in pikantne pizdarije niso redkost.

Alkohol - bolj malo. Semtertja kako pivo, praktično vedno ob jedi in nikoli več kot eno naenkrat, vsega skupaj mogoče 20 pirov letno, včasih manj. Od močnejših variant mogoče kak Jagermeister, vedno le en kozarček in samo ko mi zapaše. Vsega skupaj mogoče par deci letno ali celo manj.

Kava- spijem jo v ogromnih količinah. Močno, brez vseh dodatkov ( tudi sladkorja !).

Cigareti - že dolgo ne kadim redno, le ko me prime. Kar je redko, še takrat mogoče en cigaret po jedi. V povprečju manj ko škatla letno.
Razen 1 leto nazaj,ko so me ob neki priliki zagrabili živci in sem v dveh tednih skuril šteko. Potem pač enostavno nisem šel po novo, ko sem videl, da bolj umirjajo barvo na stenah kot mene... >:D

Marihuana - bolj redko. Parkrat za časa fortrove bolezni, da pač sprobam nabavljeno robo preden mu jo dam. Kar pomeni ene 4x v tistem letu in pol. Po tistem, se prav v roku naslednjega leta in pol,mogoče 2-3x. V bistvu mi pride prav, ko mi vse dopizdi in stvari postanejo preveč moreče. Takrat mi trava zresetira par števcev, me skulira in pokaže da je v svetu tudi nekaj barv. Po parih urah sem potem "dober" za naslednje "delovne zmage" ;o)

Od močnejših variant je misel nanesla na DMT in LSD ampak to iz praktičnih namenov- razširiti si obzorja razmišljanja. A v praksi so njihovi trajni efekti premalo poznani pa še pačzaradi zakonskih in drugih omejitev so povezani s tako in drugače problematičnim folkom.

Kemik pa nisem toliko kot elektronik, torej DIY zaenkrat ne pride v poštev oziroma ni vredna zajebancije.

Načeloma imam rad svojo realnost nefiltrirano, kavo brez dodatkov in odnose brez laži.

Semtertja se pa razume, da vsak motor potrebuje pregled, remont in regeneracijo, torej tudi miselni motorji. Takrat pridejo prav dodatki za prepihavanje in čiščenje kojekakvih miselnih kanalov.
Jasno pa da tega ne moreš kuurit vsak dan, ker ti prežre dihtunge in obrabi ležaje in batne obročke... :))


A kdo ve ce se DMT sploh da dobit v slo...?

se da
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

genesiss ::

gendale, si eksperimentiral z dimitrijem? Lahko opišeš izkušnjo?

Brane2 ::

Ravno v tem je point. Ne moreš je. Baje.
On the journey of life, I chose the psycho path.

gendale ::

zaenkrat še ne
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

enadvatri ::

Ker sem začel temo in sem takoj naletel na manjšo mero neodobravanja moderatorja (kasneje se je otoplil), prosim, da spoštujete pravila foruma (nič o tem, kje se da kaj kupiti ipd.). Pa brez trola, kot je ta izpod tipk korenje3:
jaz si običajno 2x na teden 100ccl kokaina našpricam. ponavadi kar kristalčke snifam. če sem bolan vzamem raje tableto lds. v alkotu si tudi topim heroin, ker da boljši okus.


Dajmo se tudi izogibati temi o tem, kaj je droga in kaj ne. V mislih sem imel predvsem prepovedane droge in tiste spojine, ki imajo velik potencial za zlorabo.

Sam ne izstopam iz povprečja.

Ne kadim.
Redko pijem, predvsem pa ne za vsako (prenizko) ceno.
Travo, zelo poredko, če kdo ponudi. V srednješolskih časih mi je štrlela iz ušes.
Poizkusil veliko trdih, tudi eksotike. Nekatere bolj zvesto, druge manj. Ne uživam več, niti rekreativno/občasno!

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Fantje, ne se hecat s takimi močnimi psihadeliki, možnost da ti na na bed useka sredi (ali pa še bolje na začetku :D) tripa je ogromna, potem ko ti pa začne mindfuck špilat v glavi je pa samo odvisno koliko si zmožen psihično prenest.

Phantomeye ::

Brane2 je izjavil:

Ravno v tem je point. Ne moreš je. Baje.



Nekateri so zadevo opisali takole.

Pri običajnih halucinogenih (gobe, lsd, itd) imaš občutek kot da si v drugi dimenziji. Pri DMT si v drugi dimenziji.

enadvatri ::

blackbfm je izjavil:

Fantje, ne se hecat s takimi močnimi psihadeliki, možnost da ti na na bed useka sredi (ali pa še bolje na začetku :D) tripa je ogromna, potem ko ti pa začne mindfuck špilat v glavi je pa samo odvisno koliko si zmožen psihično prenest.


Za take eksperimente je zelo priporočljiv trip sitter z nekaj kilogrami več (beri: močnejši) od poizkusnega zajčka. In popolnoma trezno glavo.

gendale ::

al pa malo pomirjeval
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: enadvatri ()

blackbfm ::

Za take eksperimente je zelo priporočljiv trip sitter z nekaj kilogrami več (beri: močnejši) od poizkusnega zajčka. In popolnoma trezno glavo.


Trip sitter ti pri tvojem podoživljanju nevem kakšnih dimenzij dobrih ali slabih nič ne more pomagat. Lahko pa poskrbi za tvojo fizično varnost.

Pri običajnih halucinogenih (gobe, lsd, itd) imaš občutek kot da si v drugi dimenziji. Pri DMT si v drugi dimenziji.


Tut na gobah, ki veljajo za dokaj "varen" halucinogen komot zgubiš stik z realnostjo. Vsaj pri meni je bilo tako. Zdaj ne bi več upal vzet, niti najmanjše doze.
««
«
1 / 9
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smrtne žrtve zaradi drog (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16128840 (23585) [D]emon
»

Ilegalne droge, uporaba in mladostniki (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
477120091 (110186) innerspace
»

Kako prepoznati extasy (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12027547 (23739) Ejsi_Disi
»

Heroin vs. mariuhana (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6520123 (18125) poweroff
»

Legalizacija drog in kriminal

Oddelek: Problemi človeštva
497845 (6866) kivi113

Več podobnih tem