» »

Kaj obleči za zmenek

Kaj obleči za zmenek

jype ::

Mesar> Kaj ti bo padalski jopič na zmenku če maš pa kolo?

Ja da vidš če zna ločit padalski kombinezon od kolesarskih kratkih hlač, logično.

Rias Gremory ::

Lajkam temo. :D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

garamond ::

Malo gledam poslane slike, pa se mi zdijo primeri oblek za na zmenek precej ekstremni. Ker vemo, da je resnično primerna obleka nekje v povprečju med temi ekstremi, sem izdelal neko zlato sredino.

Pa zadnja yjpova slika ni vključena, ker nisem točno vedel, ali misli obleko Bonda ali gospodične.

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> Kaj ti bo padalski jopič na zmenku če maš pa kolo?

Ja da vidš če zna ločit padalski kombinezon od kolesarskih kratkih hlač, logično.


Ker to pa je ful važno...
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Ker to pa je ful važno...

Madonca mate nekateri čudne prioritete :|

Daedalus ::

Danes imam zmenek z eno punco. Prosil bi vas, če lahko poveste kaj obleči ?


Za pogumne - kravato. In nič drugega.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

kr1ženska ::

Oracle

Zgleda js živim v drugem vesolju:D
Ne, sam stereotipne srednješolke te očitno ne ganejo. ;)

Fantje, eno vprašanje. Sem že dosti krat vprašala okoli in sem vedno dobila mešane odgovore. Me zanima kva si vi mislite. Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?
:P

amigo_no1 ::

Samo če si kravatar, pa z MB se moraš pripeljati.

Mesar ::

amigo_no1 je izjavil:

Samo če si kravatar, pa z MB se moraš pripeljati.


Če se iz MB pripelješ moreš met OBVEZNO še alkoholni zadah.

kr1ženska je izjavil:

Oracle

Zgleda js živim v drugem vesolju:D
Ne, sam stereotipne srednješolke te očitno ne ganejo. ;)

Fantje, eno vprašanje. Sem že dosti krat vprašala okoli in sem vedno dobila mešane odgovore. Me zanima kva si vi mislite. Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?
:P


A ni to njena odločitev? Kaj te meni kake nohte ma, kak hoče met take naj pa ma :)
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Mipe ::

@kr1: Name lakirani nohti ne naredijo nobenega vtisa, nasprotno, pokažejo, da se ženska preveč sekira svojega izgleda. So pa pomembni zdravi in naravni nohti, ki dajejo vedeti, da ženska dobro skrbi za svoje telo.

Mesar ::

Lah pa tut napišem da more met pogrižene pa požrte nohte...

Mipe je izjavil:

@kr1: Name lakirani nohti ne naredijo nobenega vtisa, nasprotno, pokažejo, da se ženska preveč sekira svojega izgleda. So pa pomembni zdravi in naravni nohti, ki dajejo vedeti, da ženska dobro skrbi za svoje telo.


Pa da je pripravljena še kaj naredit, ne smao ležat pa nohtke lakirat ceu faking dan.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

jype ::

kr1ženska> Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?

What. Kako pa s tem sploh legokocke loh narazn devle?

Mesar ::

jype je izjavil:

kr1ženska> Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?

What. Kako pa s tem sploh legokocke loh narazn devle?


Maš uni kluč s katerim jih lahko razstavljaš brez nohtov... fu#k ME L0v3 legice ;((

Nisem se že dolgo špilo morem naslednič probat na prvi zmenek sabo prinest pa jo namamit, da probama skup svijo naret iz lego kock... to bi blo noro,.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Daedalus ::

Fantje, eno vprašanje. Sem že dosti krat vprašala okoli in sem vedno dobila mešane odgovore. Me zanima kva si vi mislite. Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?


Ne sam to. Tud rdeče našminkane fafžnable more met. Drugače sploh ni ženska.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jype ::

Mesar> Maš uni kluč s katerim jih lahko razstavljaš brez nohtov...

Ja, mam ga, ampak... Kaj pa če si sredi brazilskega deževnega pragozda, pa morš dve ploščate 2x2 narazen spravt, ključa pa nikjer, ti zlomljene roke, ona pa dolge nalakirane nohte? THEN what do you do?

Mesar> Nisem se že dolgo špilo morem naslednič probat na prvi zmenek sabo prinest pa jo namamit, da probama skup svijo naret iz lego kock... to bi blo noro,.

Al pa helikopter!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Gladi ::

kr1ženska je izjavil:


Fantje, eno vprašanje. Sem že dosti krat vprašala okoli in sem vedno dobila mešane odgovore. Me zanima kva si vi mislite. Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?
:P


Kill it, before it lays eggs.

Mišljeno na dolžino nohtov npr:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> Maš uni kluč s katerim jih lahko razstavljaš brez nohtov...

Ja, mam ga, ampak... Kaj pa če si sredi brazilskega deževnega pragozda, pa morš dve ploščate 2x2 narazen spravt, ključa pa nikjer, ti zlomljene roke, ona pa dolge nalakirane nohte? THEN what do you do?


Pogrizla bo svoje nohte dokler nebodo primerni za razstavljanje kock.

jype je izjavil:

Mesar> Nisem se že dolgo špilo morem naslednič probat na prvi zmenek sabo prinest pa jo namamit, da probama skup svijo naret iz lego kock... to bi blo noro,.

Al pa helikopter!


Kak kdo, jaz mam raje živali :D

Daedalus je izjavil:

Fantje, eno vprašanje. Sem že dosti krat vprašala okoli in sem vedno dobila mešane odgovore. Me zanima kva si vi mislite. Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?


Ne sam to. Tud rdeče našminkane fafžnable more met. Drugače sploh ni ženska.


Torej se boš vsako jutro zbudil zraven česa? Ženske bolj težko če tako razmišljaš>...

Gladi je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


Fantje, eno vprašanje. Sem že dosti krat vprašala okoli in sem vedno dobila mešane odgovore. Me zanima kva si vi mislite. Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?
:P


Kill it, before it lays eggs.

Mišljeno na dolžino nohtov npr:



Kera malomarnost! Noht na mizincu je tako slabo spiljen (in oster), da bi lahko z njim svinje klal namesto z nožem.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

kr1ženska ::

Vi se kr norca delajte :)) Sm bla u Grčiji in je kr en tipo na krovu uletu do mene in mi zastavil resno vprašanje. Zakva za vraga nimam na rokah nalakiranih nohtov. :)) No.. Takrat sem si mal zamislila in pol mal prašala okol, kva drugi mislijo o tem. Sem bila kar presenečena, ko sem ugotovila, da ne malo tipov na ženski hitro opazijo nohte ki morajo biti obvezno urejeni!!

Sba ::

Seveda morajo biti nohti urejeni, kar pa ne pomeni nujno tudi pretirane dolžine in obarvanosti. V kolikor ima ženska nalakirane nohte, le ti ne smejo biti okrušeni, ker je grozno za videti. Priporočljivo je tudi, da si nohtov ne grize. ;((
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

gendale ::

kr1ženska je izjavil:

Vi se kr norca delajte :)) Sm bla u Grčiji in je kr en tipo na krovu uletu do mene in mi zastavil resno vprašanje. Zakva za vraga nimam na rokah nalakiranih nohtov. :)) No.. Takrat sem si mal zamislila in pol mal prašala okol, kva drugi mislijo o tem. Sem bila kar presenečena, ko sem ugotovila, da ne malo tipov na ženski hitro opazijo nohte ki morajo biti obvezno urejeni!!

mene mot če ma pogrižene nohte, če ma gor že na pol razpadel lak, če ma gor črn lak, al pa če ma čudno obliko nohtov (ok, za to zadnje ni sama kriva)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

kr1ženska ::

Pod to besedo urejeni so imel v mislih predvsem nekaj podobnega kot je na zgornji sliki. Brez laka ne gre!

Mesar ::

kr1ženska je izjavil:

Vi se kr norca delajte :)) Sm bla u Grčiji in je kr en tipo na krovu uletu do mene in mi zastavil resno vprašanje. Zakva za vraga nimam na rokah nalakiranih nohtov. :)) No.. Takrat sem si mal zamislila in pol mal prašala okol, kva drugi mislijo o tem. Sem bila kar presenečena, ko sem ugotovila, da ne malo tipov na ženski hitro opazijo nohte ki morajo biti obvezno urejeni!!


S tem ko jih nalakiraš tudi marsikaj skriješ... toliko o urejenosti.

Oblika nohtov pa je težko grda, če jih ne žreš in jih režeš redno in pravilno.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

gendale ::

>Oblika nohtov pa je težko grda, če jih ne žreš in jih režeš redno in pravilno.
če so široki hkrati pa kratki

sry ne najdem slike
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

kr1ženska ::

Očitno stvar okusa. Sploh če jih žreš :) Mene recesija še ni tok močno udarila, da bi morala to početi ;)

Mesar ::

Mogoče ma katera samo nalakirane rada... sicer pa polek take, ki žre svoje nohte bi mene blo strah, da začne še moje žret ko ji njenih zmanjka.
Your turn to burn!

jype ::

Grizenje nohtov koristi, ker je potem imunski sistem ves čas v pripravljenosti in pri potovanjih v zanimive kraje ni treba nekaj dni čakat, da se umiri diareja.

Od žensk pričakujem da počnejo vse tisto, kar jih najbolj veseli, seveda pa življenje delim predvsem s tistimi, ki jih ne veseli ličenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

oemdzi ::

Oblika nohtov pa je težko grda, če jih ne žreš in jih režeš redno in pravilno.


ti poslikam noht na noznem palcu ? 5x puljen, oblika komajda spominja na noht :P

Mesar ::

jype je izjavil:

Grizenje nohtov koristi, ker je potem imunski sistem ves čas v pripravljenosti in pri potovanjih v zanimive kraje ni treba nekaj dni čakat, da se umiri diareja.

Od žensk pričakujem da počnejo vse tisto, kar jih najbolj veseli, seveda pa življenje delim predvsem s tistimi, ki jih ne veseli ličenje.


Glede grizenja nohtov nebo držalo, če si grizeš nohte so vedno krajši in ne samo vizualno, tudi z vidika zaščite več ne opravljajo svoje naloge. Običajno tisti, ki grizejo nohte nehajo šele takrat ko začne bolet, takrat je že nastala rana in lahko pride do okužbe. In kar je zadnja stvar, leta in leta gristi nohte vpliva negativno tudi na zobe in konec koncev je to samo ena grda navada, ki se je da lepo odvaditi in ne čutiš nobenega pomanjkanja - lahko povem iz prve roke, ker sem v mladosti jaz tudi rad glodal, do trenutka ko sem se odločil, da več nebom.

oemdzi je izjavil:

Oblika nohtov pa je težko grda, če jih ne žreš in jih režeš redno in pravilno.


ti poslikam noht na noznem palcu ? 5x puljen, oblika komajda spominja na noht :P


Slikaj, jaz sem imel palec na nogi dvignjen in 3x puljen pa je skoraj takšne oblike kot tisti na drugi nogi s katerim ni bilo problemov nikoli. Računam na to, da bosta čez par let popolnoma enaka oziroma razlika nebo opazna, čeprav se že zdaj moreš potruditi, da jo vidiš.

Če si nohtov ne strižeš ali pa si jih narobe si pa milo rečeno zanemarjen. Če se ne moreš ustavit pri glodanju pa verjetno živčna razvalina. Da ne pozabim še eno stvar, ki so jo prej pozabil... ko enkrat nehaš grist nohte moreš dolgo dolgo gledati kako počasi rastejo preden pridejo nazaj v normalno obliko, normalno dolžino, itd...
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

gendale ::

Glede grizenja nohtov nebo držalo, če si grizeš nohte so vedno krajši in ne samo vizualno, tudi z vidika zaščite več ne opravljajo svoje naloge. Običajno tisti, ki grizejo nohte nehajo šele takrat ko začne bolet, takrat je že nastala rana in lahko pride do okužbe. In kar je zadnja stvar, leta in leta gristi nohte vpliva negativno tudi na zobe in konec koncev je to samo ena grda navada, ki se je da lepo odvaditi in ne čutiš nobenega pomanjkanja - lahko povem iz prve roke, ker sem v mladosti jaz tudi rad glodal, do trenutka ko sem se odločil, da več nebom.

čestitam, odgovoril si na jypetov troll
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mesar ::

Ja in? Jaz ne vidim problema...

Sej on sam s sebe butla dela, ne jaz...
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

oemdzi ::

na desni strani sploh vec ni locen od koze ampak je kr zarastlo skupaj, puljen pa cca5x, na drugi nogi so mi pa pulil 3x pa zgleda dosti bolj normalen, se mi je pred 2 mescema ko je zrastel po 1 letu operacije spet vrasel samo sponka za noht (ureja matriks nohta, podobno kot zobni aparat) dela cudeze, ko bi vsaj prej vedel za to ;((



edit: evo navaden link, nevem zakaj koda ne prime http://shrani.najdi.si/?2h/F8/2qdDsvtV/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

echo ::

Obadva sta zmagovalca v svojem majhnem svetu.

Še ena tema, kjer bi lahko prebral kakšen dober nasvet se je spremenila v trolololo nabijanje.
Škoda.

Marat ::

sm ena varianta je:



8-)

jype ::

echo> Še ena tema, kjer bi lahko prebral kakšen dober nasvet se je spremenila v trolololo nabijanje.

Če pa mesar dela analizo.

Mesar> Glede grizenja nohtov nebo držalo

Edini posamezniki v odpravi po centralni aziji, ki niso staknili driske, so bili tisti med nami, ki so (občasno in ne do krvi) grizli nohte.

Mesar ::

Your turn to burn!

@nny ::

oracle je izjavil:

@nny je izjavil:


- postrižene nohte brez ostrih robov

Lej lej k punca misl v naprej!8-)

Js sm bil že večkrat v dilemi, ko nism vedu a je bolš da si pustim ne čist ostrižene nohte, pa so vsaj gladki, al pa si jih postrižem pa tvegam da bo kkšn oster rob. Good old times :))


Oboje je v redu. Nohte se pili s 4 stransko pilo, o kateri poroča Mrha Naduta. :) Daljši ali postriženi nohti nima veze, oboje moraš pobrusit.
Zaradi tega niste p*edri ali metroseksualci, le punce vas bodo imele zelo rade. Kolegica pedikerka je izjavila, da število moških na pedikuri zadnja leta skokovito narašča. Posledica potega z ostrim nohtom ali zatrgano obnohtno kožico po ali v muci bo ohladitev na raven ledene dobe in dooolga abstinenca.

Nimam nič proti, če ima kdo od dela trde ali žuljave roke, če le zna z njimi delat tudi kaj drugega poleg fizikalca! :P Črn rob za nohti pa je no-go.

Okapi ::

sm ena varianta je:
Ta je gej;)Pravo ultrapičkohvatno odjelo je takole:

@nny ::

Irenca komentira par hudih kombinacij z letošnjih Viktorjev. Ideje za inspiracijo?

Looooooka ::

Presvicano trenirko. Obvezno si delita placilo za pijaco.
Kasneje bo cenila dejstvo, da se nisi pretvarjal in spremenil na slabse.
Za popestritev zveze(ko jo bosta mela) lahko kasneje enkrat na mesec obleces svezo trenirko.
Tako ji bos dal obcutek, da te je spremenila na bolje in da si "keeper", ker se trudis zanjo.
Ne pretiravaj s komplimenti. S tem si kopljes luknjo. Te bos moral kasneje samo nadgrajevati.
Zacni z "lepo, da si tocna, to mi je vsec".Z malo iznajdljivosti ti ne bo treba uporabiti stavka "imam te rad in nobena ti ni niti do kolen" vsaj do smrtne postelje. Ce imas sreco bos na smrtni postelji ti in ne bos nikoli slisal kolega reci, da si copata.

Lahko pa seveda poslusas te "nasvete", ki so ti jih dali drugi.
Tvoja izbira :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

@nny ::

Looooooka, si trenutno v zvezi?
Predvidevam, da ne.

Looooooka ::

@nny vpisi tole v google: "sarcasm".
Wikipedia je zakon.
Vse moje zveze vkljucno s trenutno so ble dolge.
Je pa res, da se ne vozim s kolesom tako, da je jype se zmeraj neizpodbiten zmagovalec :D

robokop ::

Je uspel zmenek??

RejZoR ::

Pomoje se še vedno odloča kaj naj obleče...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jype ::

Okapi> Pravo ultrapičkohvatno odjelo je takole:

Sem se takoj spomnu, da moraš potem nujno tudi naročit ali samo en kos prepečenca, ali pa štiri pečene piščance in kokakolo.

kalko ::

Fantje, eno vprašanje. Sem že dosti krat vprašala okoli in sem vedno dobila mešane odgovore. Me zanima kva si vi mislite. Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?


Ne. Ne rečem, malce daljši, lepo urejeni nohti so lahko atraktivni na pogled, ampak so približno tako uporabni, kot Ferrari za vožnjo otrok v vrtec. Jaz imam raje ženske za volanom starega Landroverja (ali na biciklu) in ki vedo, da prusik ni zatipkan priimek onih dveh dečv, ki sta hoteli na Evrovizijo. :)

jype ::

kalko> Jaz imam raje ženske za volanom starega Landroverja

GoodSatanist ::

kr1ženska je izjavil:


Fantje, eno vprašanje. Sem že dosti krat vprašala okoli in sem vedno dobila mešane odgovore. Me zanima kva si vi mislite. Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?


Nikakor ne. Nobenega makeupa sploh. Tatoo je kul, ampak brez pretiravanja. Do piercingov sem nevtralen, ne bi pa hotel da ga ma na pički, ker izpade kurba. Just my opinion.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

kalko ::

jype je izjavil:

kalko> Jaz imam raje ženske za volanom starega Landroverja



Ostani raje pri biciklih. Govorim o Land Roverju, ne o Range Roverju. ;)

 land rover bejba

land rover bejba

jype ::

kalko> Ostani raje pri biciklih. Govorim o Land Roverju, ne o Range Roverju. ;)

Tistole je kraljica Elizabeta v Land Roverju.

kr1ženska ::

Še vedno nismo poštudiral, kaj obleči za zmenek na slepo? Ali se mora ženska/moški res zrihtat al naj bo tak/a kot je... Govorimo o človeku s katerim si preko spleta nekaj krat govoril ali pa tut ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravilo oblačenja študentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5412311 (9604) Unknown_001

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22947145 (40989) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41978429 (72898) Ziga Dolhar
»

Predlogi za krst prvega letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7114846 (13092) Ramon dekers

Več podobnih tem