» »

Za koga imate avto?

Za koga imate avto?

«
1
2 3

Mesar ::

Torej lastniki in lastnice avtomobilov, zakaj imate avto? Za sebe ali za druge? Mogoče oboje? Ker delam manjšo raziskavo na tem področju so odgovori tipa "zase", "za druge", itd. izjemno nezaželeni in bi bilo lepo, da svoj odgovor še podkrepite.
Your turn to burn!
  • spremenil: Mesar ()

Dr_M ::

Zase, namrec moj avto bo letos dopolni 10 let, je zelo povprecen, tko da je bolj tezko za druge. Rabim ga najvec za sluzbo, za privat bolj malo. :>

Mesar ::

Dr_M je izjavil:

Zase, namrec moj avto bo letos dopolni 10 let, je zelo povprecen, tko da je bolj tezko za druge. Rabim ga najvec za sluzbo, za privat bolj malo. :>



Imaš lita platišča? Temna stekla? ... :)
Your turn to burn!

mirancar ::

a to je mišljeno kot npr.: imam ga zaradi žensk?

Ciklamen ::

Rabim ga predvsem zase, ker ne bivam v mestu študija ga potrebujem za prevoz. Lita platišča? Ne, Temna stekla? Ne :P Avto ni modificiran kakorkoli.
- End of the Post ->

Dr_M ::

Za poleti 16" lita platisca, za pozimi 15", temna stekla (predvsem zato ker je karavan), pa seveda vlecna naprava (oz kljuka po domace). :>
Aja, pa traktorski zvok.

Mesar ::

mirancar je izjavil:

a to je mišljeno kot npr.: imam ga zaradi žensk?


Ja, lahko tudi zaradi kolegov... kdorkoli drug ki vpliva na to...
Your turn to burn!

Mavrik ::

Avtor: kaj je točen smisel te teme?
The truth is rarely pure and never simple.

oemdzi ::

Zase, sicer se ne bi branil kaksne corvette camaro ali jaguarja ampak tudi ta dva bi imel povecina zase, no malo pa tud za "imidz" ce lahko temu tako reces. Ampak pomembnost tega "imidza" je pa zelo majhna, tako da zase lahko recem imam avto 99% zase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Looooooka ::

Mesar je izjavil:

Torej lastniki in lastnice avtomobilov, zakaj imate avto? Za sebe ali za druge? Mogoče oboje? Ker delam manjšo raziskavo na tem področju so odgovori tipa "zase", "za druge", itd. izjemno nezaželeni in bi bilo lepo, da svoj odgovor še podkrepite.

Ker se je ful lazje usest v svoj avto...odpeljat na tist klincev Bled...pojest tisto smotano kremsnito in se pripeljat nazaj domov.
Res, da za to "veselje" zagonis kksnega jurja za kasko pa 60 eur za gorivo vsak mesec...pa par 100 eur za redne servise...pa potem se par 100 eur za SRANJE, ki so ti ga prodajalci obljubljali, da se "pri tej znamki nikoli ne zgodi"...ampak hej...TO JE FUL MANJSI STROSEK od tega, da moras klicat folk, da te pelje tja...jih cakat da se zrihtajo...poslusat njihove BUTASTE ZGODBICE, ki si jih slisal ze 20x in se potem se pocutiti hvaleznega ce ne celo dolznega, ker si je ta oseba vzela tisto uro iz njegovega uhuhuhuhu prezaposlenega zivljenja, da ti je omogocila ta privilegij.
Madona, ko te pripelje nazaj domov je ze skisan mlek z grudicami bolj okusen od tiste kremsnite.

EVO ZATO MAM AVTO! :)

oemdzi ::

true, pa sploh javni promet, recimo da grem iz ivancne gorice v LJ in morem gledat kater vlak se mi pokriva z uro ko moram bit tam, pa ugotovis da najboljse kar lahko dobis je da si tam 1 uro prej, do vlaka mam 3km peske gre takoj pol ure. Potem iz LJ nazaj spet vidis da mores na vlak cakat kaksno uro in spet peske nazaj, da mestne voznje z trolo ne omenjam in pocasnost vlaka. Torej gladko izgubis 2-4 ure samo zaradi nacina prevoza, da neudobnost ne omenjam ... Cene pa spet niso tako nizke da bi bil javni prevoz nobrainer za studenta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

jype ::

Looooooka> TO JE FUL MANJSI STROSEK

Nah, ni. Če zraven plačaš še terapevta, ki niso poceni (in te k njemu vozijo drugi) je še vedno ceneje.

Jaz nimam avta (za na Bled šminkirat mam kr lepo Colnagota, ki je precej prestižnejša reč kot katerikoli osebni avtomobil, tko da kar se tiče imidža se avtomanijaki zlo težko kosate z mano), samo dnar dajem za družinsko koreto.

[D]emon ::

jype, your sarcasm detector died.

Drugace mam pa avto zarad sebe, ampak caka ce se bom mogoce kdaj spomnu it izpit delat. Je pa nek star yugic, pomoje moj letnik.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

DragonHeart ::

jype je izjavil:

Looooooka> TO JE FUL MANJSI STROSEK

Nah, ni. Če zraven plačaš še terapevta, ki niso poceni (in te k njemu vozijo drugi) je še vedno ceneje.

Jaz nimam avta (za na Bled šminkirat mam kr lepo Colnagota, ki je precej prestižnejša reč kot katerikoli osebni avtomobil, tko da kar se tiče imidža se avtomanijaki zlo težko kosate z mano), samo dnar dajem za družinsko koreto.


ma kaj a ti res moraš nonstop težit s kolesi?!?

sicer pa kaj je point te teme?
da, imam avto. zase. da se prevažam po svetu. Za ostalo pa...zakaj te zanima če ima avto lita platišča?
imam tudi kolo za nekaj 100 eurov, kar stane več je le za merjenje tiča. Dražji kot je kolo, krajši je tič.

Zgodovina sprememb…

jype ::

DragonHeart> ma kaj a ti res moraš nonstop težit s kolesi?!?

Res.

DragonHeart> sicer pa kaj je point te teme?

Da lahko jaz težim s kolesi, se razume.

Ne stoj se pizdit, ou.

DragonHeart> imam tudi kolo za nekaj 100 eurov, kar stane več je le za merjenje tiča. Dražji kot je kolo, krajši je tič.

No, jaz sem po tem ključu že praktično ženska!

oemdzi ::

pridi meni svetovat v tisto temo, ker imam zelo dolgega pa bi rad mal krajsega :D

DragonHeart ::

:D smeh :D

Evo, je avtor spraševal še za lita platišča....moj jih bo jutri spet obul, zimske kovinske pa za pol leta pospravil v garažo:)

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Lastništvo kolesa je en največjih nategov sodobne družbe.


:>

flipflop ::

Mam avto, za sebe predvsem, pa če je treba kdaj koga kam peljat. Mi je pa včasih bil avto zelo pomemben, zdaj pa niti ne več toliko. Vprašanje če bi ga sploh imel, če bi mel kje bližje službo, pa mal boljši javni prevoz. To prvo se bo verjetno kmal spremenilo, na javni prevoz pa nimam vpliva :)

JesusChrist ::

Mesar je izjavil:

mirancar je izjavil:

a to je mišljeno kot npr.: imam ga zaradi žensk?


Ja, lahko tudi zaradi kolegov... kdorkoli drug ki vpliva na to...


Ti samo flejmat znaš? Kaj ma to veze? Ljudje pač dajo gor ker njim odgovarja. Ti pa ne moreš pa te to boli?
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Mesar ::

JesusChrist je izjavil:

Mesar je izjavil:

mirancar je izjavil:

a to je mišljeno kot npr.: imam ga zaradi žensk?


Ja, lahko tudi zaradi kolegov... kdorkoli drug ki vpliva na to...


Ti samo flejmat znaš? Kaj ma to veze? Ljudje pač dajo gor ker njim odgovarja. Ti pa ne moreš pa te to boli?


Nah, pri meni je problem da se mi ne da do vulkanizera samo zato, da bom imel šminkerske felne. Sem pa ciljaj u tej temi na une k vržejo vse za avto pa za tankat nimajo itd...oziroma kot že rečeno na vse ki so si avto kupli zaradi drugih in bi se sami odločli drugače...

Pri tebi lahko že predvidevam kakšno je stanje....

Aja... kaj pomeni "flejmat"?
Your turn to burn!

JesusChrist ::

No, razkrij svoje znanje o mojem stanju, da se nasmejem ;)
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

s51as ::

Pr nas mamo en družinski avto za družino voziva ga jaz in žena (se v službo skupaj voziva), tisti ki ga (bolj) rabi tisti dan ga vzame. Imava pa tudi vsak svojo urbano, če bi slučajno kaj zagustilo (pa do zdaj še ni). Avto ima feltne in stekla.
jype imamo tudi bicikle ampak samo za nedeljske vožnje. Žena vozi Elan jaz pa Marin z otroškim sedežem polisport.
It's just me myself and I

Mr Hilter ::

Jaz imam avto zase.

Eni zelo težko prenašajo če imaš dober avto. Pri nas je foušija na avtomobile pravi nacionalni šport.

Sploh ko se ti kaj pokvari so vsi z nasmeški na ustih (začnejo flejmat), sam sem pa ves srečen ker bom čez vikend šraufal. Mi vsak mesec kaj 'crkne', pa s stroški še nisem dosegel 200€. Je pa res, da 99% ljudi ne zna niti olja zamenjati, za take je bicikel.

PS: šminkerske feltne so praktično zastonj, je pa res da ne nabavljam v Merkatorju.

JesusChrist ::

Mr Hilter je izjavil:

Jaz imam avto zase.

Eni zelo težko prenašajo če imaš dober avto. Pri nas je foušija na avtomobile pravi nacionalni šport.

Sploh ko se ti kaj pokvari so vsi z nasmeški na ustih (začnejo flejmat), sam sem pa ves srečen ker bom čez vikend šraufal. Mi vsak mesec kaj 'crkne', pa s stroški še nisem dosegel 200€. Je pa res, da 99% ljudi ne zna niti olja zamenjati, za take je bicikel.

PS: šminkerske feltne so praktično zastonj, je pa res da ne nabavljam v Merkatorju.


+1

Takoj ko nekaj vložiš v avto te imajo za nekoga, ki bi se rad postavljal pred kolegi in puncami. Ne razumejo pa, da imaš veselje do tega. Only in Slovenia. Bi rad videl kaj bi rekli na predelave v nemčiji, kjer se spremeni par malenkosti in vložijo po 20.000eur brez problema. Mesarja bi pobralo.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

RejZoR ::

Mr Hilter je izjavil:

Jaz imam avto zase.

Eni zelo težko prenašajo če imaš dober avto. Pri nas je foušija na avtomobile pravi nacionalni šport.

Sploh ko se ti kaj pokvari so vsi z nasmeški na ustih (začnejo flejmat), sam sem pa ves srečen ker bom čez vikend šraufal. Mi vsak mesec kaj 'crkne', pa s stroški še nisem dosegel 200€. Je pa res, da 99% ljudi ne zna niti olja zamenjati, za take je bicikel.

PS: šminkerske feltne so praktično zastonj, je pa res da ne nabavljam v Merkatorju.


Litke dajo avtu nek karakter, nek unikatni pečat. In največkrat naredijo ogromno razliko med bland in zanimivim avtom pa čeprav gre v obeh primerih za avto, ki sicer kot tak ni nič posebnega. Sam komaj čakam, da gor ruknem letne gume z litkam, kr izgleda čist drugače (lepše). Pa ne zato ker bi se z njim razkazoval ampak sem pač mahnjen na estetiko.

Pa sploh ni treba bit nek flasher in vložit težke denarje, če hočeš imet lep avto. Sam sem dal gor litke, odstranil vse napise avtohiše in zamenjal okvirje tablic s povsem črnimi brez glupih reklam in telefonskih številk. Pa v kabini sem grdo rumeno svetlobo zamenjal s hladno belimi LED. Zelo nevpadljive razlike, ki precej spremenijo celoto. Za to sem zapravil drobiž razen za litke, ki so bile mal več.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

iso2000 ::

Imam tovarniško različico 13 let starega avta, z železnimi platišči brez "radkap". Pa ena tovarniško nameščena okrasna letvica ob strani je odpadla (je spravljena v prtljažniku), pa znak je zbledel. Stekla tudi niso zatemnjena. Večina znancev in prijateljev mi dopoveduje, da je avto svoje že preživel in da bi bilo treba menjat. Ampak dela vse, pelje se. Zakaj bi menjal?

Avto imam le zato, ker se mi pri minus 15 ali/in po snegu ali dežju ne da kolesarit. Pa ker grem rad poleti na morje s precej krame v prtljažniku, čeprav sem šel tudi že večkrat s kolesom. Pa kadar imam ljubico malo dlje, da jo grem obiskat... :-P

detroit ::

hmm. Avto imam samo zaradi logističnih potreb. Torej zase. Star je 12let dela ko šus, dokler ne crkne ga ne menjam in ko bo, bo naslednik vredn ene 3 moje plače max (kar je praktično nič hehe).
Skero

WarpedGone ::

Imam precej ekskluziven avto predvsem zase. Ne ravno po ceni ampak po številčnosti in opaznosti pa. Tko, enkrat na mesec mogoče na cesti srečam enak model. Skupaj sm jih vidu ene 7 (vključno z enim za rezervo). Ja, gor so lita platišča (18 serijsko) in nizkoprofilne gume. Ja, stekla so rahlo zatemnjena (serijsko). In ja, doživel sem že pozdrav voznika enakega avta, ko se je peljal mimo in doživel sem že odstopanje prednosti, ko za to ni bilo nobene potrebe. Feels Good ™.

Delam, da si sfinanciram lastne sprdke. Ne da zamenojcem zapustim goro denarja in nepremičnin.
Čisto vse kar imaš/delaš počneš iz lastnih želja. Če so moje želje različne od tvoje... hvala bogu! Niso pa nič manj dobre kot tvoje.

Kontra vprašanje v ilustracijo: Za koga imate računalnik? Vse kar uporabnega počnete doma na njem, bi lahk naredili v 5 minutah po/na/pri službi/faksu/sosedu/prijatlu/...
Zbogom in hvala za vse ribe

St235 ::

Glede na to, da v službi ne bi bili najbolj srečni, če snemam nadaljevanke, urejam fotografije in špilam igre je to jako neumna primerjava.

Drugače pa imam avto za učinkovito premikanje od točke A do B. Uporabljam ga pri razdaljah nad 5km ali kadar kaj večjega nerodnega peljem. Trenutno vozim svoj tretji avto pri čemer je prvi doesedno razpadel ob častitljivi starosti 22 let. Drugi pa je dušo spustil po tistem, ko se nek voznik ni strinjal s tem, da treba ustavit pri stop znaku. Glede na to, da je tudi ta imel že 13 let se nism odločil za popravile. Trenutno moj avto šteje 5 let, pije 4l na 100km in me registracija z kaskom pride 400€.

JesusChrist je izjavil:

Mr Hilter je izjavil:

Jaz imam avto zase.

Eni zelo težko prenašajo če imaš dober avto. Pri nas je foušija na avtomobile pravi nacionalni šport.

Sploh ko se ti kaj pokvari so vsi z nasmeški na ustih (začnejo flejmat), sam sem pa ves srečen ker bom čez vikend šraufal. Mi vsak mesec kaj 'crkne', pa s stroški še nisem dosegel 200€. Je pa res, da 99% ljudi ne zna niti olja zamenjati, za take je bicikel.

PS: šminkerske feltne so praktično zastonj, je pa res da ne nabavljam v Merkatorju.


+1

Takoj ko nekaj vložiš v avto te imajo za nekoga, ki bi se rad postavljal pred kolegi in puncami. Ne razumejo pa, da imaš veselje do tega. Only in Slovenia. Bi rad videl kaj bi rekli na predelave v nemčiji, kjer se spremeni par malenkosti in vložijo po 20.000eur brez problema. Mesarja bi pobralo.


Se popolnoma strinjam, eni zmečejo v dizajnerske cote, eni v avto, eni v najnovejšo oh in sploh grafično kartico. Vsakemu svoje. Foušije pa res nikoli nisem občutil zaradi avtomobila, ker je zame to preprosto kup pleha na katerega gledam skozi postavko XY€/mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

WarpedGone ::

Glede na to, da v službi ne bi bili najbolj srečni, če snemam nadaljevanke, urejam fotografije in špilam igre je to jako neumna primerjava.

Natanko enako neumna, kot je zanemarjanje/zanikanje vožnje z lastnim avtom zaradi vožnje same. Ne ker moraš nujno od točka A do točke B, ampak ker maš celo popoldne fraj in se greš vozakat od A do B do C preko D nazaj do A. Izlet in uživanje v videnem, doživetem.

Na koliko izletov ste šli s taksijem/avtobusom? Šola odpade. Študentsko životarjenje tut.

Edit:
Priznavate, da je bluzenje za računalnikom (nadaljevanje, igre, ...) povsem legitimno početje, ki opravičuje lastništvo računalnika. Hkrati pa užitek v vožnji nekako nebi smel bit dovoljšen razlog za lastništvo avtomobila.

Čisto navadna hinavšna in zavist.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Na koliko izletov ste šli s taksijem/avtobusom? Šola odpade. Študentsko životarjenje tut.


Zakaj že? "Na koliko izletov ste šli z avtobusom?" "Aja, vsi izleti z avtobusom odpadejo." Če hočeš narest point si ne zmišljuj stvari no ;)
The truth is rarely pure and never simple.

kixs ::

Avto imam zase, vecinoma za v sluzbo in za familijo. Gre za karavan, stekla so ze po default temnjena, trenutno so gor se zimske gume na 15" jeklenih platiscih, imam tudi 16" alu feltne. Razmisljam pa, da bi te feltne prodal in zamenjal samo letne gume na jeklenih platiscih. Res je avto lepsi z litkami, ampak je poraba od oka za 1/2L vecja. Imam pa vseeno, na racun tega, raje 250€ letno v zepu (+ ostale indirektne prihranke).

Na koliko izletov ste šli s taksijem/avtobusom?


Logicno, da sem sel na izlete ze z kar dosti avtobusi/taksiji. Prakticno na vse izlete v tujini (Egipt, Tunizija, Turcija, nekaj Hrvaska, nekaj Italija, Filipini...).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

zlobcek ::

Ga imam tudi samo zase. Za na šiht in zasebno rabo.

Razumem kaj hoče Warped povedat. Nimam avta za od A do B ampak se vmes dostikrat za brezveze peljem čez C in D. Sigurno imam 70% kilometrov Joy Ride-a :D. In me temu primerno tepe po denarnici. Vsekakor boljš to, kot pijača in cigareti na primer...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

Isotropic ::

Mesar je izjavil:

Torej lastniki in lastnice avtomobilov, zakaj imate avto? Za sebe ali za druge? Mogoče oboje? Ker delam manjšo raziskavo na tem področju so odgovori tipa "zase", "za druge", itd. izjemno nezaželeni in bi bilo lepo, da svoj odgovor še podkrepite.

imam bmw e46 m3 csl estoril blau. kupil sem ga rabljenega, prej ga je vozil kirurg iz frankfurta, vmes pa gospa majda iz ljubljane. drugega vprasanja pa ne razumem...

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Se mi je zdelo, da se bo nekdo pohvalil s svojim avtom :>

lonz ::

Ja, električni avtomobili; utopija ali resničnost...? (Govorim še o naši življenski dobi).

Drugače pa avto zase in svoje delo uporablam. Karavan, dizl.
...arrrrrr, shiver me timbers...

jype ::

lonz> Ja, električni avtomobili; utopija ali resničnost...? (Govorim še o naši življenski dobi).

Veliko se jih že vozi z njimi, pa tudi roboti, ki bolje upravljajo z vozili kot ljudje, so že na voljo.

St235 ::

WarpedGone je izjavil:

Glede na to, da v službi ne bi bili najbolj srečni, če snemam nadaljevanke, urejam fotografije in špilam igre je to jako neumna primerjava.

Natanko enako neumna, kot je zanemarjanje/zanikanje vožnje z lastnim avtom zaradi vožnje same. Ne ker moraš nujno od točka A do točke B, ampak ker maš celo popoldne fraj in se greš vozakat od A do B do C preko D nazaj do A. Izlet in uživanje v videnem, doživetem.

Na koliko izletov ste šli s taksijem/avtobusom? Šola odpade. Študentsko životarjenje tut.

Edit:
Priznavate, da je bluzenje za računalnikom (nadaljevanje, igre, ...) povsem legitimno početje, ki opravičuje lastništvo računalnika. Hkrati pa užitek v vožnji nekako nebi smel bit dovoljšen razlog za lastništvo avtomobila.

Čisto navadna hinavšna in zavist.


Stvar perspektive. Vsak svoja sredstva vlaga v tisto kar ga veseli. Če si ti svoje veselje našel v avtomobilu res ne vem zakaj zato zaničuješ ostale in jih obtožuješ hinavščine in zavisti, zato ker tvojega pogleda ne delijo.

Jaz večji del mojih prihrankov porabim za potovanja. Pa zo te ne jokam, da je to edini možen način porabe denarja in zaničujem vse ostale, ki se s tem ne strinjamo.

Me veseli, da si svoj smisel in veselje našel v avtu, samo zato ostali, ki tega ne delimo nismo nič slabši, še manj pa smo ti zavistni samo zato, ker imamo druge prioritete v življenju.

jype ::

WarpedOne> Študentsko životarjenje

Če ti misliš, da je "all-inclusive polni penzion v hotelu kamor te pripeljejo in od koder te odpeljejo" potovanje, potem ti dejansko zelo težko kdorkoli kaj zavida. Kjer ni cest ti avto (no, razen specifični Delorean) nič ne pomaga.

Buggy ::

Jaz imam pa avto in ga uporabljam 80% zaradi drugih :D - otroke je treba razvozit, z zeno morava tudi na siht nekako priti, po nakupih se tudi tezko na nasem koncu odpravis pes v kolikor nisi himalajska serpa, nas dopust in izlete si tudi nekako ne zamisljam, da bi se druzinsko odpravili z vlakom ali buh ne daj avtobusom (razen ce ni tak izlet sam po sebi namen) - pa se do postaj je treba nekako priti.....ostalih 20% pa imam avto zase oz. je moj "pure fun" ko poziram ovinke in gume :D
Vcasih se teh 20% zlije s tistimi 80%, ko imam avto za_druge in kontra...kontra takrat ko poberem kaksnega stoparja ali stoparko (ceprav jih ni skoraj nic vec). Vsekakor pa je avto 100% namenjen uporabi in ne za dekoracijo pred hiso in zabijanje mojega casa z nepotrebnim glancanjem. Ce prav pomislim sem avto opral pozimi samo enkrat :D

...samo vprasanje, ki predvidevam, da je postavljeno v kontekst ali imas avto zato, da te drugi opazijo je pa IMHO cudno oz. se lahko porodi le v okolju in druzbi, ki je pa sam nisem nikoli razumel oz. jo preziram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

iNooby ::

Jaz mam avto 99% zase, torej je moj avto odvisen od mene, nimam litih feln, tudi zatemnjenih šip ne
Haters gonna hate...

masterpsi ::

Jaz sem ravno menjal avto in bi lahko rekel, da je malce dražji. Imam 4leta delovne dobe in v teh letih bi "družba pričakovala" da bom imel kak clio ali v primeru naraščaja kak cenejši karavan. Prioriteta naj bi bila najprej hiša/stanovanje, nato avto, ampak če začnem zidat/kupit hišo/stanovanje bom 20let na kreditu kar si ne predstavljam. In šele nato bi si lahko privoščil kak "boljši" avto. Avto ima zatemnjena stekla in lite feltne, ampak mislim da je to slab indikator prestiža. Avto za druge ne razumem - a da bi se kazal? Avto za druge imajo tisti ki hodijo na srečanja in ki se vozijo po portorožu 10 na uro v kabrioletu. Tako da avta nimam za druge. Mi je užitek se vsest v moj avto, kateri tudi lepo izgleda (po mojem mnenju). Sem pa veliko razmišljal ali sem pripravljen odštet toliko denarja za ta "užitek". Zaenkrat mi ni žal :).

s51as ::

tok si napisu, kaj si pa kupu pa ne? ferbc pač :D pa če bo lep ti bom tud fouš, priznam.
It's just me myself and I

Dr_M ::

...samo vprasanje, ki predvidevam, da je postavljeno v kontekst ali imas avto zato, da te drugi opazijo je pa IMHO cudno oz. se lahko porodi le v okolju in druzbi, ki je pa sam nisem nikoli razumel oz. jo preziram.


Vprasanje je pravzaprav povsem na mestu. Ogromno avtomobilov je zato, da te opazijo. To so predvsem neke specificne znamke, ki jih imajo doloceni ljudje, ki jih ne bom omenjal.
Recimo eden se je ze pohvalil. In verjemi, da je taki ogromno. Tudi ce nima za burek, vazno, da je avto, pa cim bolj zglancan.

detroit ::

lakotnik še zdj mi ni jasn kakšn maš ti kolo to ki ti pije 4l? I want one, moj pije 4.8 (to točenje)
Skero

St235 ::

detroit je izjavil:

lakotnik še zdj mi ni jasn kakšn maš ti kolo to ki ti pije 4l? I want one, moj pije 4.8 (to točenje)


trenutno moj avto šteje 5 let, pije 4l na 100km in me registracija z kaskom pride 400€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

detroit ::

Nima meja, zdj pa še tvoj odgovor prosim.
Skero

St235 ::

Trenutno moj avto šteje 5 let, pije 4l na 100km in me registracija z kaskom pride 400€.

detroit ::

da da ok, kateri je to avto me zanima, ker moj gre proti koncu počas. Iščem pa neki tazga s porabo zipota.
Skero
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Izguba na novejših vozilih (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28955423 (48526) Mavrik
»

Kateri avto do 1000€

Oddelek: Na cesti
418007 (7126) freesty
»

slovenski vozniki - posnetki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13315818 (13544) Mesar

rode

Oddelek: Loža
181650 (1008) DragonHeart
»

Avto crknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712669 (11228) andromedar

Več podobnih tem