» »

Za koga imate avto?

Za koga imate avto?

1 2
3
»

jype ::

DragonHeart> kamorkoli. samo pojdi kdaj ven iz tiste betonske džungle. Pojdi hodit v gore. karkoli in kamorkoli. Na sprehod na Bled ali v Portorož...ni edina možnost zabave ta da se gre s priajtelji na kavico in sprehod ob kanalizaciji...pardon...Ljubljanici, ali pač v kino.

Haha :)

Iz Ljubljane na Bled in nazaj sva z dekletom v petih urah, s kremšnito vred.

DragonHeart> Vem za nekaj "modelov", ki nimajo niti izpita za avto.

Ja, jaz ga tudi dolgo časa nisem imel, ker ga preprosto nisem potreboval. Pa sem se peljal z biciklom od Bosne do Danske.

oracle ::

Mesar je izjavil:

Torej lastniki in lastnice avtomobilov, zakaj imate avto? Za sebe ali za druge? Mogoče oboje? Ker delam manjšo raziskavo na tem področju so odgovori tipa "zase", "za druge", itd. izjemno nezaželeni in bi bilo lepo, da svoj odgovor še podkrepite.

To je isto kot bi vprašal, ste neumni ali pametni?

Noben ti ne bo reku, da ma avto zarad drugih...

Mesar ::

Nekateri so priznali... posredno.
Your turn to burn!

Relanium ::

jype je izjavil:

Relanium> Če sem ti zgoraj napisal situacijo, a ne znaš brat?
Relanium> Ok, morda še pride kak helikopter v upoštev, ampak to ni za nas smrtnike.

Nisem prepričan če se zavedate tega, ampak konkurenčnost slovenskega gospodarstva je na psu tudi zato, ker se tako obsceno visoke stroške dela s transportom enega človeka z enega na drug kraj. Mobilnost pomeni, da se lahko tudi preseliš, ko se to izkaže za smotrno rešitev.

Relanium> Če pa imaš kako boljšo idejo, kako biti mobilen, pa kar na dan z njo.

Rolerje si kupi.

Prvo kot prvo kako bi lahko sploh prestavil bajto? in ne samo to, še nekaj ozemlja okrog.
Smotrna rešitev v mojem primeru to nikoli ne bo.

Drugo pa, v čem so rolerji boljši od bicikla? Pravtako so samo za po lepem vremenu.
Daj mi neki, kar pride v upoštev v vseh vremenskih pogojih...

Mavrik ::

Spravite se nazaj na topic - bicikli in helikopterji, posti z eno besedo in slikico nimajo tu kaj iskati.
The truth is rarely pure and never simple.

oemdzi ::

Jah valda da ga mamo zarad drugih, ce faks noce k meni pridt, moram jst zato k njemu, evo ti ga na ...

Pithlit ::

Zase avtomobila ne rabim. Dokler na vrata ni potrkala hčekra tudi avtomobila nisva imeli. Tako da... avtomobil imam za družino.

Je pošminkan? Seveda. Polno metuljčkov je na njem. Pod havbo pa dovolj konjičkov. Če bi ga morala menjat v tem trenutku (+/- par mesecev)... me pa ne briga prav dosti znamka. Važno da ma fiatovega dizla pod havbo.

Naredim pa manj kot 10k km letno. Tolk da okolja niti ne obremenjujem dosti.
Life is as complicated as we make it...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Izguba na novejših vozilih (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28955531 (48634) Mavrik
»

Kateri avto do 1000€

Oddelek: Na cesti
418021 (7140) freesty
»

slovenski vozniki - posnetki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13315863 (13589) Mesar

rode

Oddelek: Loža
181656 (1014) DragonHeart
»

Avto crknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712698 (11257) andromedar

Več podobnih tem