» »

Se da preverit električne kable v steni?

Se da preverit električne kable v steni?

iNooby ::

Torej se da sploh s čim preverit če so/kje so električni kabli v steni, hočem enih par lukenj zvrtat pa ne upam :$ (pa ne mi trolat naj zvrtam pa bom pol videl, in podobnimi forami)
Haters gonna hate...
  • spremenil: Mavrik ()

VelikiTun ::

Da, obstajajo detektorji vodnikov oz. podometnih instalacij. Cene tistih ralativno uporabnih so kar zasoljene in je tako najbolje, da si ga sposodiš pri električarju ali pa povprašaš v kaki tehnični trgovini (Bauhaus je včasih imel program za izposojo orodij).

Zgodovina sprememb…

iNooby ::

eee najlepša ti hvala ! ;)
Haters gonna hate...

VelikiTun ::

Sem zdajle malo gledal cene in je ponudba precej boljša kot par let nazaj. Za tiste osnovne potrebe so že po 50€.

iNooby ::

aja, eh se mi ne splača tega kupovat ker nerabim tega ravno pogosto, si bom vrjetno kr šel izposodit v bauhaus:) veš mogoče kolk je cena izposoje ?
Haters gonna hate...

VelikiTun ::

Niti ne vem, če še izposojajo. Par let nazaj sem to zasledil v eni od reklam.

jype ::

Sposojajo verjetno dražje reči, dobi se tudi naprave za 15 evrov, ki pa najbrž niso najbolj uporabne.

Rias Gremory ::

Zvrtaj pa boš videl. Najbolj sigurna in najbolj poceni varianta. To bi naredil pravi moški.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

kixs ::

Poglej kje imas doze in vticnice. Navadno gredo kabli vodoravno/navpicno od doze do vticnic. Ce bos vrtal na mestu, kjer ni ne doz, ne vticnic, se nimas kaj bat.

lp

VelikiTun ::

Bi te presenetilo, kako so ponekod speljane instalacije.

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

tko kot so ti rekl, udri po siromaku
če pa po nesreči presekaš kak kabl boš pa odštemu tistih 5 cm kanala pa poštukov
sejs dec :)
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Yugos ::

Havq ::

Zakaj bi si delal nepotrebne stroške,če se jim lohka izogneš?

To je bilo mišljeno,če bi vrtal na slepo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Havq ()

DeFacto21 ::

Jah, udri na slepo...kakšne so možnosti da lih kabel zadeneš :D

RejZoR ::

Ko je najmanj treba imaš vedno največje možnosti... Za androida imaš Metal Detector aplikacijo, ki dejansko deluje, ampak je vse odvisno od senzorja v telefonu, ki zaznava magnetno polje. Moj Wildfire recimo ni zaznal žice skozi omet, pa vem, da je tam. Po drugi strani pa je druge kovine prepoznal, ko sem ga približal kakšni kovini.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Yohan del Sud ::

Za iOS, ga imaš tudi. Sprobal na ipadu (vem, da ima vgrajen detektor em polja), ampak o rezultatih ne bi, ker nisem štromar in si jih ne znam prav razlagat.
www.strancar.com

Mesar ::

Ja probli če ti kabl detekta, ki je problem?

Avtor pa nori za toti 2 lukni, lih tam ko bo vseko bo kabl? Jaz sem doma kuhno delo pa sem na rand vse povprek vrtal pa sem 1x kabl trofo pri 24 luknah. Zaj pa si zračunaj če samo 2 lukni delaš kak male šanse so.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Havq ::

Mesar je izjavil:

Ja probli če ti kabl detekta, ki je problem?

Avtor pa nori za toti 2 lukni, lih tam ko bo vseko bo kabl? Jaz sem doma kuhno delo pa sem na rand vse povprek vrtal pa sem 1x kabl trofo pri 24 luknah. Zaj pa si zračunaj če samo 2 lukni delaš kak male šanse so.



če mene prašaš ne moreš primerjat tvojo hišo z njegovo,ker so kabli najbrž speljani čisto drugače.

Mesar ::

Havq je izjavil:

Mesar je izjavil:

Ja probli če ti kabl detekta, ki je problem?

Avtor pa nori za toti 2 lukni, lih tam ko bo vseko bo kabl? Jaz sem doma kuhno delo pa sem na rand vse povprek vrtal pa sem 1x kabl trofo pri 24 luknah. Zaj pa si zračunaj če samo 2 lukni delaš kak male šanse so.



če mene prašaš ne moreš primerjat tvojo hišo z njegovo,ker so kabli najbrž speljani čisto drugače.


zakaj to? sej pa so običajno spelani dost pdoobno,.
Your turn to burn!

iNooby ::

je malo več kot 2 luknji, veš Mesar :)
Haters gonna hate...

DeFacto21 ::

Na tvojem mestu bi udariu na slepo, pa kar bo bo :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kabelski internet , koaksialni kabel

Oddelek: Omrežja in internet
92841 (2580) barbarpapa1
»

Napajalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
7956 (775) Duhec
»

morphlingovi bloki

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5773 (703) morphling1
»

Kaj pravte na tole?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381799 (1316) element
»

vgradnja pumpe

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191477 (1291) Boeing

Več podobnih tem