» »

morphlingovi bloki

morphlingovi bloki

IceIceBaby ::

Jaz sem kupu vodni blok od una tipa morphlinga. Pa mi tipson pošle blok ki ma samo 2 lukne. Tiste za vodo. Nikjer ni nobenih sledi da bi kako drugače vrtal po bloku in zdi se mi da je kanalček speljan samo od enga ventila do drugega. Tudi nekam sumljivo težek se mi zdi. A mislte da je možno da me je tip netegnu al to more tko bit?

|Luka| ::

Jst sm tut kupu blok od njega pa je cist v redu narjen. lepo se vidjo izvrtine ob straneh, tko da ne vem zakaj bi te glih nategnu.

`DoC ::

A ne bi blo lepo če bi njega poklicu al pa mailu, pa ga malo povprašal po tem?8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

morphling1 ::

Ej Kst, mislim preden zacnes pljuvat po mojem bloku si ga malce bolj pogljej sicer se skoraj nic ne vidi ker je zbruseno, ampak notri so kanali v crki W (tvoj je prvi tak, prej sem jih delal v obliki S) ce pa ne verjames pa cekular v roke in prerezi pa se na lastne oci prepricaj .
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

IceIceBaby ::

sori morphling1 se opravičujem. Nisem hotel pljuvat po tvojem bloku. Zdej ko sem dobil tvoj mail sem malo bolj pogledal pa videl neke sledi vrtanja :) Očitno je tako na fino zbrušen, da se sploh ni vidlo.
Ej res sori no...zgleda tale blok res špica. Ful dobr je spoliran spodi. Dons zjutri sem ga dobil pa sem zgleda še mal butast bil ko sem ga v roke dobil.

morphling1 ::

Ok ni problema, pa za pivo velja :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno tole nucam pa nobenga druzga (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
553866 (3054) Keyser Soze
»

Najboljsi vodni blok za CPU (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
625077 (4092) Phoebus
»

Vodni bloki na voljo (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
915938 (3659) Fury
»

Hudo lepo vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191705 (924) ferdo
»

Dokončano vodno hlajenje...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
403087 (2356) rap3r

Več podobnih tem