» »

problem s firewalli

problem s firewalli

fictionel ::

em.. prublem prek adslja...

gre pa tkole: ce mam instaliran porgram za firewalle (sygate, zonealarm) mi zmer tezi.. cakam 2min preden se loh povezem, je tut ze steknu k ni znov naslova u ip prevest..

ce mam ukloplenga sygate me cca 2minutke tut connecta na irca, pa tko. k pa izklopm, "pa nardi puf" pa je ze gor...
kva narest??
a je bit dobr brez firewallov? k mene je mal strah :8)
kva pa un k je ze u winxpjih??

help!:8) :D

BaRtMaN ::

Tist, ki je v XPje integriran je bolj simboličen kot ne. Sam že dolgo uporabljam Kerio personal firewall. Probaj še tega.

svejk ::

hi
imam xp je in ze kar nekaj casa uporabljam nortonov internet security 2003 (firewall + antivirus) pa nimam nobenih problemov. un v xp jih je sucks ne uporabljaj ga...

PaJo ::

Probaj na firewallu odpret port 113(ident) meni to vcasih pomga in se kljub fw-ju stvar kar hitro skonekta na irc:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

fictionel ::

sm use firewalle spet odstranu.. se najbol dela..
pa zj itak ne laufam ksne emule tko da ni panike >:D

nortona pa nam niti probavov (dost zapletov z njim ze prej!)

k se mi bo dal (bom mel vec casa) bom se mal probov...

pajo: ker fw mas ti? pa kje odpres porte? mal ce razlozite prosm.. sm bl laik tle :8)

PaJo ::

Jaz obicjano uporabljam kar tistega vgrjenega v winXP, dodaten odprt port pa dodas po dodatnimi opcijami od tega firewalla. Kak nastavit mas zraven ze par primrov za osale standardne port kod je web(80), ftp(21)...
Malo se igraj.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

svejky ::

ah nortonov ta nov 2003 ne dela problemov, lanskoletni je pa tudi meni delal precej problemov predvsem v mrezi in adsl ju... :))

odklop99 ::

mene pa sam to zanima,mam sygate firewall in ce ga instaliram mi potem ne najde mreze med mano in sosedom zakaj?


Lp odklop

svejk ::

ha ha ja to je blo isto z nortonom letnik 2002, mors notri nastavit kateri interni ip ti mora spuscat in to je najboljse da napises vse med 192.168.0.0-192.168.0.255


pa bo

Mr.B ::

Fantje malo po netu preberte , kateri so pomembni porti , kaj se sem blokerati in kaj ne . prav tako katere adrese so rezerverane (10,172, 192) itd. Če kar tako malo na blef skup probavate je brez veze če imaš ali nimaš firewall , ker ti bo naredil več težav kot pa koristi. Pa velika vrjetnost bo , ko boste ugotovili kdo vam poizkuša udreti v računalnik , ne boste znali napisati oz. izpolniti poročila , kaj je točno tisti hotel naresti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

odklop99 ::

Hmm in bi lahko povadal kkans link k bi si loh to jest prebral...?Ker o tem nimam kej velik pojma...tnx


Lp odklop

fictionel ::

pa ce lohk kj u slovenscina :8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413131524 (21011) Qushaak
»

Firewall (da ali ne)

Oddelek: Omrežja in internet
422277 (1469) alum
»

Zelo čuden mrežni problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91595 (1397) Self-Defence
»

Mreza in firewall?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61095 (997) Roadkill
»

vse o firewall?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221626 (1348) Poldi112

Več podobnih tem