» »

PS3 YLOD

PS3 YLOD

Janac ::

zdravo

imam problem s ps3, ko ga zazenem laufa uredu, potem se zacne vent na ful vrtet, dobim sporocilo da naj ga ugasnem da se nebi kaj pregrelo, potem pa kmalu dobim yellow light of dead.

na tem ps3-ju sem hotel zamenjati HDMI konektor(prej je delal uredu), po tem ko sem ga pa rastavil pa nazaj dal se je zacel pregrevati, namazal sem novo termalno pasto, vse ocistil od prahu itd. ampak to ne resi tezave.

nekje sem bral da bi pomagalo ce bi maticno plosco dal v pecico, kot se to dela z graficnimi...
je pa to ze moj 2 ps3 s prvim mi je crknil BD pogon 60Gb verzija.

garancije vec ni, a se lahko poslovim od ps3-ja? raje bi resil tega kot SPET kupoval novega...

lep pozdrav

Mentalist ::

Potem pa probaj dat matično v pečico, pa poročaj :)
Lool.

Janac ::

Jah nebi rad dokoncno unicil vse...

Bananovec ::

ps3.dober.si
Kar nekaj stručkojev se je lotilo podobnega posega. Če bo kdo vedel, bodo to oni.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Janac ::

sem prebral nekaj tem, tako da bom jutri dal v pecico

jklč ::

da ne smetim po forumu, bom tukaj vprašal - sem nov lastnik ps3 slim in me zanimata 2 stvari -

1.kako oz. a sploh lahko pri ps3 naložiš igro na disk (kot je to mogoče na xbox-u)- a samo vstaviš dvd in igraš ali lahko igro naložiš na disk...se sploh da igro naložit na disk? Pri xboxu vem da se najprej naloži igro na disk in potem iz diska poganjaš (igra bolj tekoče deluje, manjša obraba laserja itd.) - sprašujem če se to da tud pri ps3?

2. kakšna je razlika v grafiki med scart/komponentnim kablom in hdmi kablom? Npr. pri igranju uncharted 3 z navadnim scart kablom (ki je bil original priložen) na full hd tv-ju, je grafika obupna (tv pa ni problem-mam samsunga led full hd). Ne gre samo za grafiko, ampak tudi slika potuje po ekranu z zamikom - sem na youtubu gledal pri ostalih igrah in sem pri vseh opazil, da se slika po ekranu giblje z zamikom (pri ps3 in xbox-u). A je to posledica slabega framerate-a (FPS), a bo s hdmi kablom tud gibanje slike bolj tekoče?

hvala za odgovore!

St235 ::

Pa dobro a ti nismo na točno ti dve vprašanji že odgovarjali:
http://slo-tech.com/forum/t242254/p3467...

pismo rosno, da si prelen da uporabiš search je nekaj, da pa odgovorov na lastna vprašanja ne zna prebrat je pa popolnoma nov nivo funkcionalne nepismenosti.

krop ::

JKLČ
1. Ne
2. A je ful težko hdmi priklopit. Skert varjanta je za stare tv-je

Janac ::

pecica mi ne pomaga, poskusil ze 2x _._

#000000 ::

Brez slabega občutka jo komot fukneš v kanto.

Janac ::

zakaj?

#000000 ::

Zakaj, zato ker si pokrivil plato recimo, to je en od vzrokov

Janac ::

nisem nic zakrivil plato, je kar ravna!

#000000 ::

Imaš slučajno stojalo za to plato ? Ker samo s plato prišravfano na podnožje se ob gretju ne bo pokrivila. Na kolk stopinj si jo pekel ?

Janac ::

220, 10min

#000000 ::

In sploh še prižge al je mrtva ? Drugač se to ne počne, ker ponavad uničš še tist kar je blo perj dobro, tko pa samo zamenjaš čip al pa daš starga nazaj in dela.

Janac ::

se prizge ITAK!

ventilator na ful, 3x utripne rdeca, se pokaze rumena in potem utripa naprej rdeca


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199979 (77152) radovednik
»

pomoč ! xbox al ps3 ! uff...

Oddelek: Konzole
141878 (1603) St235
»

Sony osvežil PS3 Slim

Oddelek: Novice / Procesorji
4010877 (9498) _Enterprise_
»

Za občasno igranje Playstation 2 ali Xbox 360

Oddelek: Konzole
493422 (2314) Berserker
»

Xbox 360 Super Elite

Oddelek: Novice / Konzole
406884 (2771) LuGi

Več podobnih tem