» »

pomoč ! xbox al ps3 ! uff...

pomoč ! xbox al ps3 ! uff...

KK44444444 ::

OK bom probal to najhitreje objasnit.. imam ps3. Ljubim exclusive kar se tiče tega.. problem je da igram več multiplatform igre in te zgledajo vedno boljše na xboxu zarad developerjev..
A se mi splača menjat na xbox ? , a je xbox kar se tiče grafike boljši ? , kdaj bojo igre na obeh konzolah enake , kar se grafike tiče ?..
a mi lahk kdo pomaga kr sm res zmeden..

BigSmoke ::

zakaj bi menju če je isto sranje.
imam sam PS3 in sm zlo zadovoljen z njem
grafika pa je malo boljša na xbox-u

St235 ::

V čem je grafika boljša na xboxu?

Dosedaj vse kar sem videl so teoretične primerjavi in 100x povečane slike, da se malenkost kakšnega roba pojavi.

V praksi še nisem videl bistvene reazlike. Recimo Uncharted 2 na ps3 zgleda odlično in ne vem kaj na xboxu se lahko primerja? Podobno sem bil razočaran nad izgledom FF13 ny xboxu. Je pa res da sem slednje videl samo v trgovini, tako, da je svoje lahko dodal tudi slabši TV. Ker FF13 na ps3 v moji dnevni je zgledal očitno bolje.

Drugače sem v živo na obeh platformah videl Bayonetto, Red dead redemption, Just cause 2 pa mogoče še kaj in bi zelo težko samo na podlagi slike povedal na kateri konzoli teče. Pri bayonetti je blo edino malo (2-3s) več laga, ko si kak nov predmet pobral na ps3, kot pri xboxku kjer je bila zadeva nameščena na disk.

BigSmoke ::

na xbox-u so samo barve malo bolše pa še to sem samo opazil pri nba 2k11

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

galu ::

PS3 ima boljše ekskluzive. Recimo ta nov Killzone 3 - Xbox nima niti pol tako dobre grafike na svojih ekskluzivah kot to..;((
Tako to gre.

M-XXXX ::

Gears of war 2 oziroma zdaj prihaja trojka...

galu ::

2-jka zgleda kot kak UT2004...
Tako to gre.

LuGi ::

Dejstvo da ima vsak svojega favorita. Začel z Xbox in sedaj ze nekaj let lastim tudi X360..ker mi dobro sluzi ne razmisljam o zamenjavi.

Ta war o grafiki in podobnih bedarijah me ne zanima ;)

Za ekskluzive mi je tudi mar

KK44444444 ::

mislim da ta exclusive poje xbox in pc :


SAMO PS3 ;)

Lloyd Banks ::

imam pa se jaz eno uprasanje. Glede kontrolerjev. Je od x360 res boljsi kot od ps3? xboxov je bolj masiven, vendar mi od ps3 nekako bolh sede v roko, kateri je vam osebno boljsi?

St235 ::

Kvatiteta kontrolerjev je tako kot kvaliteta grafike v 99% odvisna od posameznika.

Oba sta kvalitetno narejena in ogromno zdržita.

Pri xboxsku izpostavljajo predvsem masivnost, ki naj bi lepše sedla v roko. Kot bistveno slabost pa digitalni križec, ki ni za nikamor brez modifikacije.
Podobno pri ps3 kritizirajo spodnja trigerja, ki sta nerodna za daljše tiščanje pri dirkačinah in se ju podobno kot križec na xboxu da modificirat.

Osebno mi bolj ustrza PS3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

bf4ed ::

Meni PS3 kontroler boljše sede v roko.

galu ::

Za daljše igranje (več kot 1h), je PS-ov kontroler boljši, zaradi manjše teže. Za krajše igranje pa je XBOX-ov nekako boljši, ker je bolj ergonomičen za tako kratek čas držanja.

-Subjektivno mnenje :)
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

syti ::

St235 je izjavil:

Kvatiteta kontrolerjev je tako kot kvaliteta grafike v 99% odvisna od posameznika.

Oba sta kvalitetno narejena in ogromno zdržita.

Pri xboxsku izpostavljajo predvsem masivnost, ki naj bi lepše sedla v roko. Kot bistveno slabost pa digitalni križec, ki ni za nikamor brez modifikacije.
Podobno pri ps3 kritizirajo spodnja trigerja, ki sta nerodna za daljše tiščanje pri dirkačinah in se ju podobno kot križec na xboxu da modificirat.

Osebno mi bolj ustrza PS3.

mi lahko poveš kaj je digitalni križac :D in kako se ga modificira (če obstaja kakšen video)

St235 ::

digitalni križec (če bi mel Ps3 kontroler bi vedel zakaj se mu tako reče:) ali d pad se modificira s koščkom plastike. vtapkaj v youtube: "xbox d pad mod" pa boš videl o čem govorim.

Drugače imaš nekaj o tem tukaj http://www.instructables.com/id/DIY-Fix...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200063 (77236) radovednik
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826630 (23208) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324128 (3868) Mojchy_3_
»

Nakupovanje xboxa 360/ps3

Oddelek: Kaj kupiti
152324 (2056) velky
»

PlayStation 2 z najboljšimi prodajnimi rezultati (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
528008 (6602) GLAVNI

Več podobnih tem