» »

Utorrent

Utorrent

«
1
2

mingo ::

Pozdravljeni,

zadnja dva dni ne morem prenašati utorrent datotek. Ko prižgem torrent se datoteka prenaša normalno, po 3-4 minutah pa se hitrost spusti na okoli 9kb/s. Internet dela normalno. Modem in router sem že nekajkrat resetirau. Kaj bi lahko bilo narobe?

Starcraft|| ::

Js sm meu podobn problem sam da mi je napisal acess is denied po par minutah downloada in sm uništaliru utorrent in sm ga pol spet inštaliru :D

StoneFox ::

mingo ::

Sm na nov inštaleru pa ni pomagal, pol sm pa inštaleru verzijo 3.0 in zdej dela. Vseeno hvala.

damirb03 ::

Starcraft|| ::

Ni za kaj :)

kmetek ::

da se pridružim:

od danes mi ga nekaj biksa......uporabljam 2.0.4....zmrzuje mi in pa kar začne porabljat 2gb sistemskega rama....diska je dovolj....

DeFacto21 ::

Uporabljaj 3.1.2. in težav ne bo ;)

D3m ::

Uporabljam Tixati in vse dela.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bluefish ::

Verzija s tem seveda nima blage veze.

kmetek ::

3.1.2 100%? nekako slišim nezadovoljstvo nad novimi verzijami?

D3m ::

Jaz sem prešaltal na Tixati. Ker mi je utorrent malo dopizdil (uporabljal sem ga od verzije 1.5 naprej).
|HP EliteBook|R5 6650U|

DeFacto21 ::

Seveda ima. Do nedavnega sem še uporabljal verzijo 1.8 pa sem imel težave z zmrzovanjem, slabo hitrostjo, in drugim.
Prešaltal sem na najnovejšo verzijo, torej 3.1.2 in zdaj dela odlično, brez kakršnihkoli težav.

amigo_no1 ::

D3m je izjavil:

Uporabljam Tixati in vse dela.

V katerem jeziku je napisan in koliko rama/cpu pokuri , podpira magnet protokol, se da kje nastaviti "labele" (oznake) (ima UT zelo lepo rešeno) da imaš sortirane zadeve ?

D3m ::

Sem malo len sedajle pa je bolje da ti prilimam zadevo.

http://www.tixati.com/discover/

Feature:

- detailed views of all aspects of the swarm, including peers, pieces, files, and trackers
- support for magnet links
- super-efficient peer choking/unchoking algorithms
- peer connection encryption for added security
- full DHT (Distributed Hash Table) implementation for trackerless torrents, including detailed message traffic graphs and customizable event logging
- advanced bandwidth charting of overall traffic and per-transfer traffic, with separate classification of protocol and file bytes, and with separate classification of outbound traffic for trading and seeding
- highly flexible bandwidth throttling, including trading/seeding proportion adjustment and adjustable priority for individual transfers and peers
- bitfield graphs that show the completeness of all downloaded files, what pieces other peers have available, and the health of the overall swarm
- customizable event logging for each download, and individual event logs for all peers within the swarm
- expert local file management functions which allow you to move files to a different partition even while downloading is still in progress
- 100% compatible with the BitTorrent protocol
- Windows and Linux-GTK native versions available
|HP EliteBook|R5 6650U|

kmetek ::

Torej bi se lahko reklo, da sprobamo in vidimo?

darkolord ::

Sam ne preveč gledat, k boš dobil opekline na očeh:

D3m ::

Vem, je RETRO!
|HP EliteBook|R5 6650U|

kmetek ::

lahko posamezen torrent štimaš hitrost itd?

kmetek ::

tole je zadnja verzija, 3.2 je mislim beta.
http://filehippo.com/download_utorrent/...

?

kmetek ::

evo nadgradil pa isto sranje, nekaj mora biti z nastavitvami?

je pa res, da downloadam velik torrent z veliko podmapami?

D3m ::

kmetek je izjavil:

lahko posamezen torrent štimaš hitrost itd?


DA.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fulgur ::

Ne vem, kam vpisati svoje vprašanje, zato bom kar tule napisal:

Za sestro bi rad odprl nov tracker account na Partisu in ji preden ji predam accont v uporabo napravil neko solidno sharing razmerje... Uporabljam utorrent, kjer laufajo moji torrenti... Želim nekako napraviti, da bi v utorrentu laufali isti torrenti, kot sedaj, le da bi višali razmerje na sestrinem accontu ne na mojem... Kaj mi je storiti?

Hvala

hojnikb ::

snameš torrent iz njenga accounta in seedaš iz svojga kompa.
#brezpodpisa

fulgur ::

ja, ampak ne bi želel vsakega torrenta ponovno iskati po netu in ga shranjevati v mapo, kjer se downloadana zadeva že nahaja... vse torrent fajle (ne downloadane zadeve) namreč že imam na enem mestu v mapci... in bi jih samo nekako uvozil v utorrent in basta?

bluefish ::

S sestrinega računa preneseš en torrent in si prepišeš passkey. Potem pa svojega v torrentih zamenjaš z le tem.

fulgur ::

tenks ful

p|X| ::

Se še komu dogaja da uTorrent prenese celoten torrent(100%), potem pa ugotoviš da nekaj ne štima, narediš ForceRe-check in program čudežno ugotovi, da pa vseeno nima 100% ampak 99% in nek drobiž ? Zadnje čase se mi to dogaja pogosteje in je precej annoying.

kmetek ::

eno vprašanje

odkar sem updejtal verzijo iz 3.13 na 3.21...ko downloadam torrent, ki ima kao "folder" privzet; recimo:

E:\SERIJA: notri pa MKV, info in sample....mi ne dovoli več MKV posebej shraniti na E:\ disk, vedno zahteva direktorij....v 3.13 tega ni moril, ideje?

tole

http://forum.utorrent.com/viewtopic.php...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Storm ::

Kk se v uTorrentu naštima, da če maš dva za loadat, da najprej potegne prvega, in ko je pri temu na 100% začne novega?
Markec The Great

Smrkc ::

nastaviš max number of donwnloads na 1, pa ti bo po enega dol vleku.

simnov ::

Meni se je pojavilo tole in je nadležno

Bananovec ::

Addon? Ko je meni uTorrent na neki točki požrl vse živce sem prešaltal na uraden BitTorrent client.
V bistvu sta uTorrent in BTorrent popolnoma enaka, le da ima slednji manj šare. Zatorej priporočam menjavo za slednjega.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

simnov ::

Pač tega v prejšni verziji ni bilo zdaj sa pa to reklamo not dal.

hojnikb ::

te reklame se da izklopit z malo tweakanja ..
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

Namesti verzijo 3.1 in izklopi samodejno posodablanje!

cortez ::

adds free

http://techcovered.blogspot.com/2012/11...

A še kdo uporablja 2.0.2 ?

mailer ::

Ali kdo ve od česa so odvisne preverbene napake? Ker sem jih pri nekaterih torentih imel le nekaj predvidevam, da je kriv sejalec.

kmetek ::

zakaj meni vsakič ko zaženem utorrent, zahteva da mi jezik downloada?

Sc0ut ::

cortez je izjavil:

adds free

http://techcovered.blogspot.com/2012/11...

A še kdo uporablja 2.0.2 ?


Jaz še kar uporabljam zadnjo 2.X verzijo:) Upam da ne predstavlja prevelike nevarnosti...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

zuz3k ::

kje bi se dalo naštimat tako, da mi po vrsti pobira torrente

in sicer vsakega posebej, ko prvega konča se takoj drugi zažene in tako naprej?
Life is a psychological game.

black ice ::

Options->Preferences->Queueing

simnov ::

Ali lahko omejiš hitrost prejemanja za enega sederja.

black ice ::

Zgolj za (en) torrent. Hint: desni klik na torrent.

simnov ::

black ice je izjavil:

Zgolj za (en) torrent. Hint: desni klik na torrent.

To ja ampak jaz bi rad to v nastavitvah za vse torrente.

black ice ::

Za vse torrente imaš opcijo v nastavitvah ali desni klik na opravilno vrstico, kjer ti prikazuje hitrost dl. Za posameznega seederja ne moreš nastavljati hitrosti.

simnov ::

Recimo fora je v tem imaš 10 sederjev in ti in ti eden oddaja z tvojo maximalno hitrost ,ki lahko prejemaš in če ta seder izgine ti hitrost pade za veliko.Če bi pa vsak seder imel omejeno hitrost 10Kbps bi pa izgubil samo 10Kbps.:D

black ice ::

Potem ga nadomesti drug seeder, če jih je zadostno število. Skratka, ne deluje tako kot si ti predstavljaš.

alessyboy ::

Pozdravljeni,

danes sem sformatiral računalnik in želel naložiti utorrent. Potegnem datoteko iz utorrent strani (1.1MB) po prenosu pa datoteke ne odpre - nič ne javi, zgodi pa se tudi nič od nič. Datoteke tudi pod prenosi ne morem odpreti - dvoklik je čisto mrtev. Enako se dogaja z bittorrentom.
Mogoče se komu kaj sanja kaj bi lahko bilo?


Hvala za pomoč,

Aleš

Mipe ::

Tihi UAC?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896467523 (17659) Rias Gremory
»

utorrent

Oddelek: Programska oprema
324075 (2772) Gregex
»

PartiS in utorrent

Oddelek: Omrežja in internet
2927156 (18613) T-h-o-r
»

Magnet na Pirate Bay

Oddelek: Omrežja in internet
304678 (3614) Jst
»

uTorrent in Telemach

Oddelek: Programska oprema
295388 (4495) poweroff

Več podobnih tem