» »

Kolesarjenje, ko ni več mraz

Kolesarjenje, ko ni več mraz

Temo vidijo: vsi
««
8 / 41
»»

jype ::

It's how it's done:

Mesar ::

Sem že videl ta video. Ampak dejstvo je, da če kolesarji ne zmorejo vozit po omejitvah ne morejo ovirat prometa. Sicer pa pešec tudi ne hodi po sredini ceste zato, da ga avto ne povozi - al je v LJ zdaj to moderno?
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Sem že videl ta video.

Ja, zdajle, ker sem ga ravnokar pripravil.

Mesar> Ampak dejstvo je, da če kolesarji ne zmorejo vozit po omejitvah ne morejo ovirat prometa.

Ja, saj ga ne.

Mesar> Sicer pa pešec tudi ne hodi po sredini ceste zato, da ga avto ne povozi - al je v LJ zdaj to moderno?

Ne glede na to, kje pešec hodi, ga ni dovoljeno považat.

Kolesar ima manj možnosti, da ga bodo vozniki zaradi napačnega prehitevanja z vozilom poškodovali, če vozi po sredini prometnega pasu (ker se zaradi takega početja kolesarja zavedajo, da ga morajo prehiteti pravilno, ali pa počakati).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mesar ::

Če more kolesarja voznik prehiteti se je moral pred tem voznik ustaviti oziroma zmanjšati hitrost, kar pomeni, da kolesarji ovirajo voznike. Kdo pravi, da ga je potrebno povoziti? Ne sme bit tam, policaji pa bi morali biti dovolj vestni, da bi pešcem pisali kazni za napačno prečkanje če bi bilo to potrebno, oziroma za hojo po sredini ceste.

Če se za tabo nabere kolona 3 ali več vozil pa se moreš ustaviti in jih spustiti ob prvi priložnosti, glede na to da lahko kolesar vsak trenutek zapelje v šoder, travo ali njivo ni problema, samo malo težje gleda nazaj kdaj ima 3 avte za seboj. Čeprav je realnost takšna, da se jim v večini primerov jebe kar se dogaja okoli njih in se gonijo kot da so sami na cesti. In zakaj bi imeli kolesarji prednost pred vozniki avtomobilov? Če naletijo na oviro upočasnijo hitrost in se ji poskušajo izogniti, ne pa da zato vozijo po sredini ceste, v nasprotnem primeru bom jaz kot voznik avtomobila vozil po dveh pasovih, da če bo slučajo kje kaj na robu ceste, da nebom rabil zapeljati mimo.
Your turn to burn!

thramos ::

V čem pa je razlika, če te voznik sname sredi ceste oziroma ob robu ceste?

Mesar ::

Pri 150kmh te bo prej kot pri 50kmh

Pa če si na ssredini ceste je več možnosti, kot če na robu. Lažje je malo cuknit volan kot pa obvozit kolesarja po drugi špuri, sploh če je tam promet.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

jype ::

thramos> V čem pa je razlika, če te voznik sname sredi ceste oziroma ob robu ceste?

Nobene. Je pa velika razlika med tem, ali si voznik zmotno umišlja, da te lahko prehiti, ker je dovolj prostora, ali pa počaka in te prehiti po drugem voznem pasu, kot kaže tudi posnetek v članku.

Mesar> Ja, zanimiva bi bila vožnja po sredini ceste, izven naselja kjer je omejitev 90, pa tu in tam prižge keri 150km/h+, sploh zjutraj ali zvečer.

Za seboj puščate rdečo sled iz trupelc majhnih otrok, potem pa kolesarji seveda vozijo tam, ker se jim zdi da gre za kolesarsko stezo.

Mesar> Pri 150kmh te bo prej kot pri 50kmh

Nepomembno je, kakšno hitrost ima voznik - pri vsaki hitrosti, s katero se vozi, mora biti sposoben zaznati vse možne ovire in varno ustaviti pred trčenjem. Če to pomeni, da mora vozit manj kot 30 po cesti, kjer je omejitev 90, jebiga, ima izbiro med tem ali bo morilski sociopat, ali pa bo vozil tako kot od voznika zahtevata družba in zakon.

Mesar ::

Isto velja potem za vas kolesarje, v tem primeru bi se večina mogla vozit pod 10km/h, da lahko zaznavajo vse možne ovire in varno ustavijo pred trčenjem, v nasprotnem primeru so morilski sociopati.
Your turn to burn!

Timurlenk ::

Mujo si kupi novi mercedes. Hasa zanima, kaj pomeni tisti trikotnik v krogu Mujo mu odgovori, da mu pomaga pri ciljanju, ko zbija kolesarje.

Nato se odpeljeta na testno vožnjo, Mujo pritisne po gasu, nenadoma pa na cesto zapelje kolesar, Mujo se mu komaj uspe izmakniti, Haso pa nenadoma odpre vrata in zbije kolesarja.

"Kaj pa delaš, tepec?" se zadere Mujo.
"Tepec si ti! mu odvrne Haso. Če ne bi jaz v zadnjem trenutku odprl vrat, bi ga zgrešila!"
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

thramos ::

jype je izjavil:

Nobene. Je pa velika razlika med tem, ali si voznik zmotno umišlja, da te lahko prehiti, ker je dovolj prostora, ali pa počaka in te prehiti po drugem voznem pasu, kot kaže tudi posnetek v članku.


Točno tako. Zaradi nepazljivosti, objestnosti, brezobzirnosti (oziroma neumnosti - slabega ocenjevanja razmer na cesti) nekaterih voznikov, je vožnja kolesa po sredini voznega pasu v nekaterih okoliščinah edini varen način. Žal. Ko bomo vsi vozniki avtomobila kolesarje prehitevali izključno na varen način, bo seveda varno voziti kolo tudi ob robu.

jype ::

Mesar> Isto velja potem za vas kolesarje, v tem primeru bi se večina mogla vozit pod 10km/h, da lahko zaznavajo vse možne ovire in varno ustavijo pred trčenjem, v nasprotnem primeru so morilski sociopati.

Kolesarji ne tovorimo s seboj več kot tono pleha, tako da v resnici nismo nevarni ostalim udeležencem v prometu nič bolj, kot povprečen pešec.

Mesar ::

jype> Kolesarji ne tovorimo s seboj več kot tono pleha, tako da v resnici nismo nevarni ostalim udeležencem v prometu nič bolj, kot povprečen pešec.

Slo šli že preveč krat čez to, da ste kljub vsemu nevarni, in če tudi ste malo manj nevarni to ne pomeni, da ste zato oproščeni vseh pravil.
Your turn to burn!

RockyS ::

Nevem zakaj si označil "wtf is doing bus stop in bake lane" ko pa ti je postaja vzela 10cm belega roba, pravtako nevem zakaj si označil starejšo gospo, ki se pravilno pelje po kolesarki stezi?
Enako velja za avtobus, kateri zapelje iz zamaknjene postaje. Ti imaš prednost, razen pri nekaterih posebaj označenih avtobusih (šolski prevozi, prevozi otrok itd) in je pač neka osnova CPP.
Al si hotel pokazat, da je kolesarska steza narobe narisana? kam bi jo ti zamaknil? Na streho? Podrl sosednjo hišo, razširil pločnik in kolesarsko stezo?

In še nekaj, specialka ni za vožnjo po mestu pa če se ti na glavo postaviš! Glede na dosežene hitrosti si ti dosti bolj nevaren za ostale udeležence v prometu (predvsem počasnejše od tebe) kot pa ostali tebi.

Kaj če bi otrok malo kasneje "skočil" naprej in ti odvzel prednost, čeprav bi imel na semaforju on zeleno luč, ti bi ga pa zbil pri cca 30km/h. Bi se varno ustavil? Bi zapeljal v grmovje ali na cesto ter tvegal še svojo glavo?

Hja jype, kupi si city bajk za mesto pa bo vsem dosti lažje.

Mesar ::

Pa to jaz skoz pravim! Divjake je treba spravit s kolesarskih prog.
Your turn to burn!

VelikiTun ::

Se strinjam. Tale video raje umakni, ker je v njem več napak s tvoje strani. Saj razumemo, da v Lj potek kolesarskih poti, tam kjer sploh so prisotne, ne omogoča nenehnega spoštovanja cestnih pravil, vendar je tvoja vožnja veliko bolj nevarna in nepredvidljiva od tiste babice.

amigo_no1 ::

RockyS je izjavil:



Kazen za vožnjo na napačni strani kolesarske steze

A že stavkajo ?
Kar 2 debila sta bila potrebna za eno "nevarno" kolesarko ? Čudno da niso poklicali specialne enota policije ;((.

Mesar ::

Ja pa se ženski spipa pa premlati oba policaja pa jima še motorje ukrade, pa so v enem dnevu naredli minusa za cel mesec, pa še 2 policaja bi pogrešali.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kihc ()

Modri dirkač ::

RockyS je izjavil:

Nevem zakaj si označil "wtf is doing bus stop in bake lane" ko pa ti je postaja vzela 10cm belega roba, pravtako nevem zakaj si označil starejšo gospo, ki se pravilno pelje po kolesarki stezi?
Enako velja za avtobus, kateri zapelje iz zamaknjene postaje. Ti imaš prednost, razen pri nekaterih posebaj označenih avtobusih (šolski prevozi, prevozi otrok itd) in je pač neka osnova CPP.
Al si hotel pokazat, da je kolesarska steza narobe narisana? kam bi jo ti zamaknil? Na streho? Podrl sosednjo hišo, razširil pločnik in kolesarsko stezo?

In še nekaj, specialka ni za vožnjo po mestu pa če se ti na glavo postaviš! Glede na dosežene hitrosti si ti dosti bolj nevaren za ostale udeležence v prometu (predvsem počasnejše od tebe) kot pa ostali tebi.

Kaj če bi otrok malo kasneje "skočil" naprej in ti odvzel prednost, čeprav bi imel na semaforju on zeleno luč, ti bi ga pa zbil pri cca 30km/h. Bi se varno ustavil? Bi zapeljal v grmovje ali na cesto ter tvegal še svojo glavo?

Hja jype, kupi si city bajk za mesto pa bo vsem dosti lažje.

City bike in počasnejša vožnja žal ne pomagata. Tisti, ki se vsakdnevno vozijo z biciklom po Ljubljani, že vedo, kaj je point jype-ovega video prispevka.
Everybody lies!

VelikiTun ::

Pomagata ne, vendar je manj WTF momentov.

RockyS ::

In kaj točno je point jype-ovega video prispevka? Slaba kolesarska steza? Tako plansko, kot izvedba sama(luknje, nemogoči koti,stebrički itd.), slabo spoštovanje CPP tako jypa kot ostalih udeležencev? Prepotentnost jypa na kolesu? Deluje in obnaša se enako kot šmrkavci v fotrovih bmwjih in audijih...

Spoštujem jypa, ker vem kaj zna, kaj je dosegel in kako fura zadeve, ampak tukaj pa moram reči, da je tudi on precej bolj kritičen do preostalih, ne pogleda pa sebe.

Aja pa da se popravim, specialka ni za kolesarske steze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

uio ::

Ne vem no če mate zjutri službo tako kot pol ljudi se ne boste čist nič prešvicali, še trenirko rabiš do ene 7. zjutri, pol pa kratke hlače gor. Mam 20 km do službe pa se celo poletje vozim s kolesom. Za nazaj itak ni panike, v službo pa se nikol ne prešvicam razen če se prepozno slečem trenirko.
Edino kar me moti v LJ je v kurcu kolesarske steze in gnili vozniki, ki čist nič ne gledajo na kolesarje, tako da skos glavo nosiš naprodaj ko greš s kolesom. Pa tisti ki vozijo naravnost in zavijajo niso tak problem, kot hipiji ki so glih vstal iz pojstle pa iz dovoza vn prletijo čist na cesto in ti pot zaprejo teb in po možnosti še vozilu na cesti.

jype ::

RockyS> wtf is doing bus stop in bake lane

To si pa mal narobe prebral. Se mi je zdelo, da bi moral tekst pustiti dlje na ekranu. Piše "WTF is a bike lane doing in a bus stop?" in se nanaša na idiota, ki je kolesarsko stezo speljal po sredini površine za pešce in skozi avtobusno postajo. Edini smiselno pravilen način poteka kolesarske steze tam bi bil po levi strani pasu za avtobuse (in naprej po Gosposvetski cesti, ne pa po pločniku, naphanemu z nevarnimi železnimi količki, ki so čisto slučajno posejani kar po kolesarski stezi - ker brez teh količkov vozniki avtomobilov baje ne razumete konceptualne razlike med površino za pešce in parkiriščem).

RockyS> Deluje in obnaša se enako kot šmrkavci v fotrovih bmwjih in audijih...

Abejžno. Če bi se obnašal tako kot šmrkavci v fotrovih BMWjih in Audijih, bi bil že davno tega _mrtev_ (ker moje vozilo ne vsebuje nobenih pasivnih mehanizmov za zagotavljanje varnosti).

RockyS> Aja pa da se popravim, specialka ni za kolesarske steze.

Samo za velodrom, al kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

VelikiTun ::

jype je izjavil:

To si pa mal narobe prebral. Se mi je zdelo, da bi moral tekst pustiti dlje na ekranu. Piše "WTF is a bike lane doing in a bus stop?" in se nanaša na idiota, ki je kolesarsko stezo speljal po sredini površine za pešce in skozi avtobusno postajo. Edini smiselno pravilen način poteka kolesarske steze tam bi bil po levi strani pasu za avtobuse (in naprej po Gosposvetski cesti, ne pa po pločniku, naphanemu z nevarnimi železnimi količki, ki so čisto slučajno posejani kar po kolesarski stezi - ker brez teh količkov vozniki avtomobilov baje ne razumete konceptualne razlike med površino za pešce in parkiriščem).
Lahko bi vedel, da so avtobusna postajališča postavljali naknadno in da kolesarske steze praktično ni možno prestaviti bolj v desno, ker potem zmanjka prostora za pešce. Sploh pa je postaja le na beli ločni črti.
Bodo pa to lahko urejali, ko in če se bo gradil Kolizej.

jype ::

VelikiTun> Lahko bi vedel, da so avtobusna postajališča postavljali naknadno in da kolesarske steze praktično ni možno prestaviti bolj v desno, ker potem zmanjka prostora za pešce.

Naj narišem:



VelikiTun> Sploh pa je postaja le na beli ločni črti.

Lahko bi vedel, da pešci niso usposobljeni za previdno hojo po pločniku, ne glede na to kako je pobarvan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

VelikiTun ::

Če tako spelješ stezo, boš spet narisal nov WTF moment, kot v nekem drugem kadru.

Ali so pešci usposobljeni za hojo ali ne ni tvoja stvar. Tudi mnogi kolesarji niso z vidika voznikov avtomobilov, pa se od njih pričakuje, da predvidevajo.

jype ::

VelikiTun> Če tako spelješ stezo, boš spet narisal nov WTF moment, kot v nekem drugem kadru.

To je vedno res, ker močnejši udeleženci ne upoštevajo predpisov in potem jih tudi jaz ne morem, če želim ostati živ.

VelikiTun> Ali so pešci usposobljeni za hojo ali ne ni tvoja stvar.

A da ni?



Čigava pa je?

VelikiTun> Tudi mnogi kolesarji niso z vidika voznikov avtomobilov, pa se od njih pričakuje, da predvidevajo.

Ja, ampak voznikom je (razen tega da jih skrbi da bi jim bicikl spraskal avto) vseeno, meni pa ni, ker se ob trku s pešcem praviloma precej bolj poškodujem jaz kot pešec.

RockyS ::

jype je izjavil:

RockyS> wtf is doing bus stop in bake lane

To si pa mal narobe prebral. Se mi je zdelo, da bi moral tekst pustiti dlje na ekranu. Piše "WTF is a bike lane doing in a bus stop?" in se nanaša na idiota, ki je kolesarsko stezo speljal po sredini površine za pešce in skozi avtobusno postajo. Edini smiselno pravilen način poteka kolesarske steze tam bi bil po levi strani pasu za avtobuse (in naprej po Gosposvetski cesti, ne pa po pločniku, naphanemu z nevarnimi železnimi količki, ki so čisto slučajno posejani kar po kolesarski stezi - ker brez teh količkov vozniki avtomobilov baje ne razumete konceptualne razlike med površino za pešce in parkiriščem).

RockyS> Deluje in obnaša se enako kot šmrkavci v fotrovih bmwjih in audijih...

Abejžno. Če bi se obnašal tako kot šmrkavci v fotrovih BMWjih in Audijih, bi bil že davno tega _mrtev_ (ker moje vozilo ne vsebuje nobenih pasivnih mehanizmov za zagotavljanje varnosti).

RockyS> Aja pa da se popravim, specialka ni za kolesarske steze.

Samo za velodrom, al kako?


1. To bi bila edina rešitev da se kolesarsko stezo pomakne na levo stran pločnika oz. površine ampak ni tako, zato pa moraš TI, na kolesu, spoštovati CPP enako kot v avtomobilu, pričakovat moraš da bo na cesto skočil otrok. Če ga povoziš si ti kriv.

2. voziš dosti prehitro glede na ostale udeležence v prometu, torej pešče in počasnejše kolesarje.
Posledično tudi voznikom ne omogočaš kaj dosti reakcijskega časa ko pogledajo mrtvi kot - zdaj te ni, zdaj pa si. Delček sekunde ko pogledam mrtvi kot pa sma že skupaj.

3. Za takšne kolesarje kot si ti, so specialke res samo za velodrom, zato ker ne znaš vožnje prilagodit ostalim udeležencem! To si nazorno pokazal z babico in prečkanjem križišča.

pa mene gladko boli kita kako so narisane kolesarske ceste in pločniki. Zate tudi veljajo CPP, ne glede nato kak je površina speljana.

Ker potem takem lahko jaz tebe tud ruknem z avtom al pa busom zato, ker sem se izognil luknji na cestišču. Jaz nič kriv...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Mesar ::

Še ena rešitev je, da se prepove vožnja s kolesom po centru mest.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: gzibret ()

VelikiTun ::

jype je izjavil:


A da ni?



Čigava pa je?
Torej priznaš, da ne znaš predvideti situacije. Ženska je stala na cestišču, tebi pa se je zazdelo zavirati oz. upočasniti šele meter ali dva stran od nje.

Mesar je izjavil:

Še ena rešitev je, da se prepove vožnja s kolesom po centru mest.
Bo prej prepoved za avtomobile, kar je seveda pravilno.

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Prepoved za avtomobile ni na mestu, medtem ko prepoved za kolesarje je.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: gzibret ()

VelikiTun ::

Zakaj točno?

jype ::

RockyS> zato pa moraš TI, na kolesu, spoštovati CPP enako kot v avtomobilu

Jaz moram predvsem pazit na vse okoli sebe, ker me vsi fizično ogrožajo najmanj toliko, kot jaz njih, praviloma (za vse, ki niso peš ali na biciklih) pa še bistveno bolj.

VelikiTun> Torej priznaš, da ne znaš predvideti situacije. Ženska je stala na cestišču, tebi pa se je zazdelo zavirati oz. upočasniti šele meter ali dva stran od nje.

Če ne bi znal predvideti situacije, bi mirno odpeljal skoznjo, kot to radi in pogosto počnete vozniki motornih vozil.

Mesar> Prepoved za avtomobile ni na mestu, medtem ko prepoved za kolesarje je.

Sej prepoved bo za idiote, ampak ker se to tako lepo ujema z vozniki osebnih vozil in je lažje prepovedat promet osebnim vozilom kot pa imet iQ test na mestnih vpadnicah, bo to OK kompromis.

VelikiTun ::

jype je izjavil:

Če ne bi znal predvideti situacije, bi mirno odpeljal skoznjo, kot to radi in pogosto počnete vozniki motornih vozil.
Smo pa napadalni. Avta, za razliko od tebe, sploh nimam.

jype ::

RockyS> Posledično tudi voznikom ne omogočaš kaj dosti reakcijskega časa ko pogledajo mrtvi kot - zdaj te ni, zdaj pa si. Delček sekunde ko pogledam mrtvi kot pa sma že skupaj.

Ja. Ne glede na to kako obračaš to, gre še vedno izključno za moj problem, ker ne glede na to kako trdo betico imam, te z njo ne morem ubiti, ko si v osebnem avtomobilu.

RockyS> zato ker ne znaš vožnje prilagodit ostalim udeležencem!

Abejžno. A se tebi zdi, da jaz tako vozim zato, ker je tako bolj nevarno, ali zato, ker sem včasih vozil po predpisih, pa bil vsakih par tednov na urgenci in me je izučilo, da se moram prilagoditi _VSEM_ (vključno s tistimi, ki predpisov ne upoštevajo), ker se meni nikoli ne bo _NIHČE_?

VelikiTun> Smo pa napadalni. Avta, za razliko od tebe, sploh nimam.

Gre za covert counter-trolling op. A nisi opazil delavca iz delikatese? Jaz tudi nimam avtomobila, zgolj vozniško dovoljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mesar ::

Kaj pol če avta nimaš pa maš izpit? Pa si sposodiš avto od starih, od sorodnikov, od tvoje, če ne druga tam kjer posojajo avte pa greš na ceste dirkat, divjat pa považat ljudi, pol pa vrneš avto pa se vsedeš na kolo pa se delaš norca kako so vozniki avtomobilov idioti. Predrznost!
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: gzibret ()

RockyS ::

jype je izjavil:

RockyS> Posledično tudi voznikom ne omogočaš kaj dosti reakcijskega časa ko pogledajo mrtvi kot - zdaj te ni, zdaj pa si. Delček sekunde ko pogledam mrtvi kot pa sma že skupaj.

Ja. Ne glede na to kako obračaš to, gre še vedno izključno za moj problem, ker ne glede na to kako trdo betico imam, te z njo ne morem ubiti, ko si v osebnem avtomobilu.

RockyS> zato ker ne znaš vožnje prilagodit ostalim udeležencem!

Abejžno. A se tebi zdi, da jaz tako vozim zato, ker je tako bolj nevarno, ali zato, ker sem včasih vozil po predpisih, pa bil vsakih par tednov na urgenci in me je izučilo, da se moram prilagoditi _VSEM_ (vključno s tistimi, ki predpisov ne upoštevajo), ker se meni nikoli ne bo _NIHČE_?

VelikiTun> Smo pa napadalni. Avta, za razliko od tebe, sploh nimam.

Gre za covert counter-trolling op. A nisi opazil delavca iz delikatese? Jaz tudi nimam avtomobila, zgolj vozniško dovoljenje.


Ko te jaz dobim na haubo postaneš tudi moj problem. Lahko obrnema tako, da lahko tak trk povzroči množični trk v križišču, sploh če se še najde kak šmrkavec ki ga z novo 5ko prižge... pač skrajni primer ampak tud ti rad dramatiziraš.

Mene ne zanima zakaj ti tako voziš, ampak potem ne pisat o ostalih udeležencih enako. Vse skupine imajo cvetke, vozniki za volanom, kolesarji in pešči. In ti nisi nobena izjema, voziš ravno tak kot nekateri avtomobile - prepotentno.

jype ::

RockyS> Ko te jaz dobim na haubo postaneš tudi moj problem.

Ja, obrazec da nisi nič kriv moraš izpolnit, to je vse. Če pa si kriv, potem pa itak fuck you!

RockyS> Lahko obrnema tako, da lahko tak trk povzroči množični trk v križišču, sploh če se še najde kak šmrkavec ki ga z novo 5ko prižge... pač skrajni primer ampak tud ti rad dramatiziraš.

Ja, lahko ga. Kot ga lahko tudi vrabec, ki prleti v vetrobransko steklo šmrkavca. Jebiga, promet je tvegana reč.

RockyS> ampak potem ne pisat o ostalih udeležencih enako.

Dokler ne bo v enem letu nič mrtvih na slovenskih cestah, ne bom nehal pisat, da niste normalni.

RockyS> Vse skupine imajo cvetke, vozniki za volanom, kolesarji in pešči.

VENDAR NIMAJO VSE SKUPINE TONE ALI DVEH PLEHA OKOL SEBE!

D3m ::

Hahahha, ta je dobra "I shall fear no evil" WroooOOOOMMMMMMM. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Res je dobra, ja, ko prej zdrave in produktivne ljudi težko poškodovane in s polomljenimi okončinami pripeljejo pripeljejo na urgenco, potem pa še nekaj let plačujemo za njihovo okrevanje.

Takega voznika bi jaz kaznoval z letnim pomivanjem blata nepokretnih in inkontinentnih žrtev prometnih nesreč.

D3m ::

:))

|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Resnično nadvse zabavno.

No, zdaj veš, čemu predpisi za kolesarje ne veljajo.

D3m ::

Še posebej, če misliš na črni humor. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Kolesarji se lahko vsaj vržejo vstran, ubožci v avtomobilih pa lahko rečejo samo "o fuck":

RockyS ::

Na prvem posnetku so krivi kolesarji ker se vozijo po celem vozišču.

Sorry jype...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Mesar ::

jype je izjavil:

Res je dobra, ja, ko prej zdrave in produktivne ljudi težko poškodovane in s polomljenimi okončinami pripeljejo pripeljejo na urgenco, potem pa še nekaj let plačujemo za njihovo okrevanje.

Takega voznika bi jaz kaznoval z letnim pomivanjem blata nepokretnih in inkontinentnih žrtev prometnih nesreč.


Človeškega blata? Se ti ne zdi da si malo neokusen?
Your turn to burn!

jype ::

RockyS> Na prvem posnetku so krivi kolesarji ker se vozijo po celem vozišču.

Ne.

RockyS ::

So.
Imate kolesarske steze, downhil proge in velodrome, tam se furajte v skupinah in se za roke držite.

jype ::

RockyS> So.

Ne, niso.

RockyS> Imate kolesarske steze, downhil proge in velodrome, tam se furajte v skupinah in se za roke držite.

Imate garažo. Tam pustite avtomobil, če ga niste sposobni odgovorno upravljati.

D3m ::

Na posnetku se vidi VW TDI powah (predvidevam). ^^ And he is a hero.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

RockyS ::

Hehe Jype nima kaj boljšega za vrnit in uporablja iste finte... :)
««
8 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarska steza je za kolesa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14220028 (12855) zmaugy
»

Prepoved vožnje kolesarjem po regionalnih cestah (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
22549221 (42510) BigWhale
»

se malo o cpp (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
50957514 (50704) jype

Več podobnih tem