» »

Zoran Vaskrsić zaradi dolga ob hišo

Zoran Vaskrsić zaradi dolga ob hišo

««
5 / 34
»»

zuz3k ::

@DragoHeart:


naredi vsem uslugo in se pojdi bahat in pisat bedarije na drug forum
Life is a psychological game.

Aston_11 ::

DragonHeart je izjavil:

potem te zopet prosim...resno..daj mi link ki je kredibilen in mi le ta razloži kaj se je dogajalo v tem primeru. res bi rad vedel. ti očitno veš. Daj link kjer si izvedel te tvoje informacije.



Ti si se prijavil na forum izključno zato, da po njem smetiš?

Ti trdiš, da je nekaj res. Dokaži. Floskule o kredibilnosti medijev zadrži zase. Dokler ne pokažejo sodnega spisa, bluzijo. In ti z njimi. Vem dovolj, da vem, kako te stvari tečejo. Niso pravljice, kot se tebi zdi. Za lahko noč. Če verjameš bedarijam, da so za 124 EUR prodali hišo, potem se smeši dalje. Lahko pa si vpogledaš v zemljiško knjigo. To je dober vir. Ali pa pravljice v slovenskih novicah, kar ni nobeden vir.

DragonHeart ::

zuz3k je izjavil:

@DragoHeart:


naredi vsem uslugo in se pojdi bahat in pisat bedarije na drug forum


zakaj? da boš ti pisal kako sta bili sodnica in kupnica prijateljici ki sta se podkupovali?

Aston_11 je izjavil:

DragonHeart je izjavil:

potem te zopet prosim...resno..daj mi link ki je kredibilen in mi le ta razloži kaj se je dogajalo v tem primeru. res bi rad vedel. ti očitno veš. Daj link kjer si izvedel te tvoje informacije.



Ti si se prijavil na forum izključno zato, da po njem smetiš?

Ti trdiš, da je nekaj res. Dokaži. Floskule o kredibilnosti medijev zadrži zase. Dokler ne pokažejo sodnega spisa, bluzijo. In ti z njimi. Vem dovolj, da vem, kako te stvari tečejo. Niso pravljice, kot se tebi zdi. Za lahko noč. Če verjameš bedarijam, da so za 124 EUR prodali hišo, potem se smeši dalje. Lahko pa si vpogledaš v zemljiško knjigo. To je dober vir. Ali pa pravljice v slovenskih novicah, kar ni nobeden vir.



ti trdiš da je tvoje res. dokaži. podaj link kjer dokazuješ svoje. 5x sem te že prosil da daj link da dokaže svoje vendar ga nisi sposoben dat. nisi sposoben dokazati da je bilo sodišče pravično ko mu je vzelo hišo. bluziš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tlozej ()

Aston_11 ::

zuz3k je izjavil:

@DragoHeart:


naredi vsem uslugo in se pojdi bahat in pisat bedarije na drug forum



Na 24ur na primer. Tam je peskovnik.

Looooooka ::

Ce je hiso kupil nekdo prek zvez iste sodnice je zadeva zelo simple.
Sodnici vzet licenco in jo strpat v zapor.
Hiso vrnit in konec.
Obenem naj se vzame se licenco cloveku, ki je izvajal rubez.Stroske naj se razdeli med prvega in drugega.
Me ne briga kok je bil slampast lastnik in kaj je probal naredit.
V najslabsem primeru bi mu pac pobrali VSE v hisi...s pomocjo policije.
Ce tega niso nardil se pac ve kdo je tle baraba.
Za obresti pa ne vem kako lahko pametujete kar brez papirjev.
Se je ze ogromnokrat v tej drzavi zgodilo to, da je bila kriva racunovodkinja na drugi strani, na koncu je pa vse stroske te napake(rubez, stroski sodisca) placal clovek, ki je pravocasno placal vse racune.

Aston_11 ::

DragonHeart je izjavil:

zuz3k je izjavil:

@DragoHeart:


naredi vsem uslugo in se pojdi bahat in pisat bedarije na drug forum


zakaj? da boš ti pisal kako sta bili sodnica in kupnica prijateljici ki sta se podkupovali?

Aston_11 je izjavil:

DragonHeart je izjavil:

potem te zopet prosim...resno..daj mi link ki je kredibilen in mi le ta razloži kaj se je dogajalo v tem primeru. res bi rad vedel. ti očitno veš. Daj link kjer si izvedel te tvoje informacije.



Ti si se prijavil na forum izključno zato, da po njem smetiš?

Ti trdiš, da je nekaj res. Dokaži. Floskule o kredibilnosti medijev zadrži zase. Dokler ne pokažejo sodnega spisa, bluzijo. In ti z njimi. Vem dovolj, da vem, kako te stvari tečejo. Niso pravljice, kot se tebi zdi. Za lahko noč. Če verjameš bedarijam, da so za 124 EUR prodali hišo, potem se smeši dalje. Lahko pa si vpogledaš v zemljiško knjigo. To je dober vir. Ali pa pravljice v slovenskih novicah, kar ni nobeden vir.



ti trdiš da je tvoje res. dokaži. podaj link kjer dokazuješ svoje.



Malo si poglej, kakšne neumnosti si kvasil, potem zahtevaj link.

lexios ::

Ter zakonsko določbo, ki prepoveduje taki osebi sodelovanje na dražbi v izvršilnem postopku.


V rit si ga lahk vtaknete... Vse štima! Balkanc je pač zaj...

Ziga Dolhar ::

Neargumentirano nabijanje se bo počasi zaključilo.
https://dolhar.si/

Aston_11 ::

Looooooka je izjavil:

Ce je hiso kupil nekdo prek zvez iste sodnice je zadeva zelo simple.
Sodnici vzet licenco in jo strpat v zapor.
Hiso vrnit in konec.
Obenem naj se vzame se licenco cloveku, ki je izvajal rubez.Stroske naj se razdeli med prvega in drugega.
Me ne briga kok je bil slampast lastnik in kaj je probal naredit.
V najslabsem primeru bi mu pac pobrali VSE v hisi...s pomocjo policije.
Ce tega niso nardil se pac ve kdo je tle baraba.
Za obresti pa ne vem kako lahko pametujete kar brez papirjev.
Se je ze ogromnokrat v tej drzavi zgodilo to, da je bila kriva racunovodkinja na drugi strani, na koncu je pa vse stroske te napake(rubez, stroski sodisca) placal clovek, ki je pravocasno placal vse racune.



Pravna država torej. Ščititi dolžnike do onemoglosti (vir: Slovenske novice, Lady, he he)

DragonHeart ::

aston_11, dokaži že enkrat z linkom kot sem te prosil že 5x da imaš prav. Podaj dokaz da je sodnica ravnala pravilno ko je rubila hišo. ali pa tega _nisi sposoben_ storiti?
Podaj dokaz da je Zoran dejansko dobil pošto domov.

jaz sem moje odgovore argumentiral povsem korektno. pokazal sem linke zakaj sem takega mnenja. ti nisi.


prosim le za argumentiran pogovor. To je vse. Če stvar razumeš in veš več kot vsi ostali pa nas poduči. Nismo vsi pravniki.

Zgodovina sprememb…

mikic007 ::

Looooooka je izjavil:

Ce je hiso kupil nekdo prek zvez iste sodnice je zadeva zelo simple.
Sodnici vzet licenco in jo strpat v zapor.
Hiso vrnit in konec.
Obenem naj se vzame se licenco cloveku, ki je izvajal rubez.Stroske naj se razdeli med prvega in drugega.
Me ne briga kok je bil slampast lastnik in kaj je probal naredit.
V najslabsem primeru bi mu pac pobrali VSE v hisi...s pomocjo policije.
Ce tega niso nardil se pac ve kdo je tle baraba.
Za obresti pa ne vem kako lahko pametujete kar brez papirjev.
Se je ze ogromnokrat v tej drzavi zgodilo to, da je bila kriva racunovodkinja na drugi strani, na koncu je pa vse stroske te napake(rubez, stroski sodisca) placal clovek, ki je pravocasno placal vse racune.


Za svoje racune si vedno odgovoren sam, ne racunovodja. Tudi izvrsitelja, opomine in sodno posto dobis ti. Ce ti to ni signal, da moras ukrepati, pa se pac lahko jalovo izgovarjas na tretjo osebo.

Ocitno so se proti Vaskrsicu zarotili prav vsi, od postarja, do rubeznika, sodnice in upnikov. Malo zanimivo ali samo meni?

IceIceBaby ::

Ne bit hecni z nekimi dogovori in teorijami zarote.

1. Hiša je bila prodana na dražbi. Dražba je bila javno objavljena, tako kot vse tovrstne dražbe.

2. Izklicna cena je bila nastavljena tako, da se bo hiša dejansko prodala, ne pa prodajala 10 let. Trg nepremičnin je praktično mrtev. Neka okvirna ocena vrednosti nima nobenega pomena. Če se ne motim je bil na dražbi samo en ponudnik. Če bi bila hiša dejansko vredna 140k bi se zanjo po taki ceni stepli.

3. Znano je, kdo je kupil hišo. Tudi, če je tip bestič od sodnice to nima nobene veze. Dražba je javna in vsak bi lahko hišo kupil po tej ceni.

Aston_11 ::

DragonHeart je izjavil:

aston_11, dokaži že enkrat z linkom kot sem te prosil že 5x da imaš prav. Podaj dokaz da je sodnica ravnala pravilno ko je rubila hišo. ali pa tega _nisi sposoben_ storiti?
Podaj dokaz da je Zoran dejansko dobil pošto domov.

jaz sem moje odgovore argumentiral povsem korektno. pokazal sem linke zakaj sem takega mnenja. ti nisi.


prosim le za argumentiran pogovor. To je vse.


Da je ravnala pravilno? Preberi si ZIZ, če ga boš sploh razumel, ti bo pol jasnega in odpuščenega.

DragonHeart je izjavil:

Slab vodja uniči Trgo-avto....100 zaposlenih ostane brez službe...nihče kaznovan.

Primorje propade, podjetniki ki so sodelovali s primorjem so obubožali zaradi tega...eden izmed njih celo prodaja ledvico da bi preživel....nihče kaznovan.

Hilda tovšakova zajebe delavce, jim celo ne plačuje zdravstvenega zavarovanja in pokrade denar....nihče kaznovan.

Zidar pokrade milijone....nihče kaznovan.

Nek kmet ne plača 120 eur in je ob hišo. (kmet je mišljeno kot navaden kmet na šahovnici...ničvredna lutka)

In potem upa kdorkoli trditi da so mu hišo rubili ker je treba varovati pravno državo?!? dajte no ne se hecat:D To ni varovanje pravne države v nobenem pogledu. To je preprosto to, kdo lahko podkupi nekoga in kdo ne more.



To ti imenuješ argumentirana debata? Ziher je pisalo v Lady.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

zuz3k ::

IceIceBaby je izjavil:

Če bi bila hiša dejansko vredna 140k bi se zanjo po taki ceni stepli.

a zdej boš pa reku da je ta hiša vredna samo 70k € ??

če bi ljudje imeli denar bi se prodala za toliko kolikor je vredna - 140k€
Life is a psychological game.

Aston_11 ::

zuz3k je izjavil:

IceIceBaby je izjavil:

Če bi bila hiša dejansko vredna 140k bi se zanjo po taki ceni stepli.

a zdej boš pa reku da je ta hiša vredna samo 70k € ??

če bi ljudje imeli denar bi se prodala za toliko kolikor je vredna - 140k€


Nihče jih ne more prisiliti, da kupijo precenjne slovenske nepremičnine.

DragonHeart ::

geordi...dražba na žalost deluje tako da se zanjo ponudi minimalno kolikor je možno. Še nisi sodeloval na dražbi?

če bi jaz sodeloval na bilokateri dražbi bi štartal z minimalnim možnim zneskom. Dražba je bila izvedena korektno. o tem ni dvoma. če je bil kupec le en...pa sploh ni dvoma.

Zgodovina sprememb…

lexios ::

Ziga, lej zakonodaja je takšna kot je; pa najsi je to + ali pa - ...to, da kolegici ni prepovedano it na avkcijo ni argument, je legalno, legitimnost v primeru, da zgodba pije vodo pa je drugo pitanje!

PS: ...v vojnem stanju večino krepko boli k. ali je pljuvanje po tleh prepovedano, oglobljeno s 10 euri ali 1000 euri! Ej, delež najrevnejših je že v "vojni"! Vi sam še mal drkajte narod s pravniško bistrumnostjo in "pravno državo";)

Aston_11 ::

DragonHeart je izjavil:

geordi...dražba na žalost deluje tako da se zanjo ponudi minimalno kolikor je možno. Še nisi sodeloval na dražbi?

če bi jaz sodeloval na bilokateri dražbi bi štartal z minimalnim možnim zneskom. Dražba je bila izvedena korektno. o tem ni dvoma. če je bil kupec le en...pa sploh ni dvoma.


A sedaj je bila pa korektno izvedena?

DragonHeart ::

DRAŽBA je bila korektno izvedela. To da je do prodaje hiše prišlo pa je nedopustno.

kakšne so dražbe pa vemo vsi. vsak bo ponudil minimalen znesek. Nihče ne bo začel pri maksimumu kolikor je reč vredna.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

DragonHeart je izjavil:

DRAŽBA je bila korektno izvedela. To da je do prodaje hiše prišlo pa je nedopustno.



Zakaj?

DragonHeart ::

ker to pomeni da je sodni sistem v sloveniji izjemno slab. da iz zneska 120 eur v sodnem postopku kjer se ne zgodi nič nastane tak znesek da naj ga dolžnik nikakor ne bi bil zmožen plačati in je nujno treba prodati hišo...halo no.

Tudi avto bi mu lahko rubili. Vemo za primere kjer je rubežnikom vseeno kaj rubijo. PRimer je bil ko so rubili traktor pri ženski, ki sploh ni bil njen ampak od nekoga drugega. Zakaj niso tu enostavno rubili avta? Avto bi prodali, problem rešen, vsi srečni. Dolžnik pa bi potem le odplačal avto, kolikor mu je še ostalo za odplačat.

Rubežnik ki je to storil je bil po televiziji na 24ur, je sam to izjavil. Ni njegov problem kaj je na posestvu tipa k ga mora rubiti. On samo rubi...sodišče pa se potem ubada čigavo je kaj. V tem primeru bi se avto prodal, kar bi ostalo bi dobil vaskrsi, da bi odplačal avto do konca. kak obi to sotril pa bi bil njegov problem.

Zgodovina sprememb…

lexios ::


Ocitno so se proti Vaskrsicu zarotili prav vsi, od postarja, do rubeznika, sodnice in upnikov. Malo zanimivo ali samo meni?


Men je pa zanimivo, da se zaposljenemu človeku niso obesl na plačo! Ali pa to, da ljudje dobivajo po par miljonov kredita s hipoteko na par tisoč eurov gozda, da podjetja brez problema obratujejo nekaj let brez plačanih prispevkov delavcem in nato še nekaj mesecev brez izplačila plač - do prve stavke ali pa da ljudje na pravih delovnih mestih dobijo brez večjih problemov par sto jurjev kredita na slaba dva jurja plače z brezposelnimi poroki, ljudje na "nepravih delovnih mestih" pa niti par deset jurjev kredita ne... Ej, vse štima!

5pellfire ::

DragonHeart je izjavil:

ker to pomeni da je sodni sistem v sloveniji izjemno slab. da iz zneska 120 eur v sodnem postopku kjer se ne zgodi nič nastane tak znesek da naj ga dolžnik nikakor ne bi bil zmožen plačati in je nujno treba prodati hišo...halo no.

Tudi avto bi mu lahko rubili. Vemo za primere kjer je rubežnikom vseeno kaj rubijo. PRimer je bil ko so rubili traktor pri ženski, ki sploh ni bil njen ampak od nekoga drugega. Zakaj niso tu enostavno rubili avta? Avto bi prodali, problem rešen, vsi srečni. Dolžnik pa bi potem le odplačal avto, kolikor mu je še ostalo za odplačat.


Avto je 'baje' na leasing. V tem primeru uporabnik ni lastnik, ampak je lastnik leasing hiša.
Torej bi rubežnik malo zaobšel zakon in zarubil stvar ki ni bila od uporabnika. Lahko bi šel
tudi k sosedu, sigurno je ta imel kaj vrednega, Zoran bi se potem že z sosedom zmenil (tako kot
se je z vodovodom ne???)

DragonHeart ::

vseno bi mu lahko takoj na začetku trgali od plače. primer zaključen...

tako se dela s prometnimi kaznimi. Če dobiš 1200 eur kazni ti ne rubijo hiše ampak ti trgajo od plače. V tem primeru pa so šli prav na rubež. Plače se niso dotaknili...do konca ko pa se je sodnica odločila trgati znesek 120 eur od njegove plače in še rubiti hišo...kar je povedala odvetnica Zorana po televiziji.

Zgodovina sprememb…

5pellfire ::

lexios je izjavil:


Ocitno so se proti Vaskrsicu zarotili prav vsi, od postarja, do rubeznika, sodnice in upnikov. Malo zanimivo ali samo meni?


Men je pa zanimivo, da se zaposljenemu človeku niso obesl na plačo! Ali pa to, da ljudje dobivajo po par miljonov kredita s hipoteko na par tisoč eurov gozda, da podjetja brez problema obratujejo nekaj let brez plačanih prispevkov delavcem in nato še nekaj mesecev brez izplačila plač - do prve stavke ali pa da ljudje na pravih delovnih mestih dobijo brez večjih problemov par sto jurjev kredita na slaba dva jurja plače z brezposelnimi poroki, ljudje na "nepravih delovnih mestih" pa niti par deset jurjev kredita ne... Ej, vse štima!


Če si S.P. (samozaposlen) nimaš plače. V kolikor si nakazuješ minimalne dohodke (okoli minimalne plače), mislim da ne smejo rubiti.
Če pa delaš na črno, pa si tako tega ne nakažeš na TRR. Torej od dohodkov, na TRR ne morejo rubit, ko pride rubežnik se vredne stvari
skrijejo (predvidevam da se rubežnik najavi??), vsega povprek pa se ne sme rubti kot je že pred mano nekdo omenil (hladilnik, ...).
Kaj potem preostane? Iti k sosedu rubit?

DragonHeart ::

no hvala za odgovor spellfire. Končno sem izvedel v čem je bil problem. Lahko bi aston to razložil že na začetku.

lep pozdrav

5pellfire ::

DragonHeart je izjavil:

vseno bi mu lahko takoj na začetku trgali od plače. primer zaključen...

tako se dela s prometnimi kaznimi. Če dobiš 1200 eur kazni ti ne rubijo hiše ampak ti trgajo od plače. V tem primeru pa so šli prav na rubež. Plače se niso dotaknili...do konca ko pa se je sodnica odločila trgati znesek 120 eur od njegove plače in še rubiti hišo...kar je povedala odvetnica Zorana po televiziji.


Pa še sam je baje potem plačal, ko je videl da so bajto prodali...torej je teh 124€ 3x plačal ...tako kot so v odnovi 3x plačali bajto 1998 leta.

BTW, kaj ni s pošto s sodišča tako, da se smatra za prevzeto, če ne prevzameš nekje 14 odkar je bila poslana.
Se nekaj spomnim da je tudi Jaklič nekaj muval z neprevzemanjem pošte?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5pellfire ()

Pithlit ::

JAO JAO JAO... DragonHeart: Kaj ko bi ti nehal nekaj na pamet bluzit? Ne vem... lahko začneš s tem da to temo prebereš od začetka ne pa da skočiš noter sredi debate z nekimi totalno neosnovanimi teorijami zarote.

Sodnica je ravnala pravilno. Po sklepu _vrhovnega sodišča_! Lahko bi sicer ravnala drugače, to se vsi strinjamo. Lahko pa bi tale gospodič tudi ravnal drugače in svoj dolg poravnal namesto da se je norca delal iz vseh okoli sebe (in se še kar naprej dela norca).
Life is as complicated as we make it...

#000000 ::

Meni se zdi čudno samo to da rubežnik ki se (@5pellfire ne najavi, najavi samo deložacijo. Ni mogel najt enega jebenega TV-ja al če bi mu GSM aoarat zaplenu bi že mel tolk.

To z dražbo zgleda je po zakonu, no ne vem kako lahko uspe dražba z enim samim udeležencem, oz ne razumem zakaj so edinemu dal bajto za 60 tisoč.

Pithlit ::

5pellfire je izjavil:

Če si S.P. (samozaposlen) nimaš plače. V kolikor si nakazuješ minimalne dohodke (okoli minimalne plače), mislim da ne smejo rubiti.

Če si s.p. za svoja dejanja odgovarjaš tudi z osebno lastnino. Lahko ti rubijo spodnje gate če hočejo.

Ne kar nekaj mimo teorizirat no...
Life is as complicated as we make it...

DragonHeart ::

ja, če kot si kot s.p. nekomu nekaj dolžan.

in če lahko rubijo spodnje gate..zakaj mu jih niso? zakaj so morali rubit kar celo hišo? to je glavna reč ki moti vse. Rubiti so morali, vsekakor. Tip ni plačal. Mora se vrniti denar upniku. Ampak zakaj ravno hišo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

5pellfire ::

Pithlit je izjavil:

5pellfire je izjavil:

Če si S.P. (samozaposlen) nimaš plače. V kolikor si nakazuješ minimalne dohodke (okoli minimalne plače), mislim da ne smejo rubiti.

Če si s.p. za svoja dejanja odgovarjaš tudi z osebno lastnino. Lahko ti rubijo spodnje gate če hočejo.

Ne kar nekaj mimo teorizirat no...


Rabljene gate se prodajajo na dražbah po koliko? ...štartna cena na 2. nareku je 50% off

Če si s.p. za svoja dejanja odgovarjaš tudi z osebno lastnino. ...točno, hiša je pa kaj ...človeška pravica ali osebna lastnina?

Pithlit ::

#000000 je izjavil:

To z dražbo zgleda je po zakonu, no ne vem kako lahko uspe dražba z enim samim udeležencem, oz ne razumem zakaj so edinemu dal bajto za 60 tisoč.

Zakaj pa ne? A obstaja kak zakon da nekomu ki ponudi izklicno ceno predmeta ni treba dati?

Če daš bajto na licitacijo za 1EUR... pa se najde en sam človek ki toliko ponudi (pa niti centa več). Hja, pol prodaš za tolk. Drugače te pa kupec toži...

5pellfire je izjavil:

hiša je pa kaj ...človeška pravica ali osebna lastnina?

Osebna lastnina. Pod pogojem da si lastnik.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

5pellfire ::

Rubijo se premičnine ki so kaj vredne ...verjetno ni imel v vitrini usranih gat JBT (Josip Broz ...) ali koga slavnega.

Pithlit ::

DragonHeart je izjavil:

Tip ni plačal. Mora se vrniti denar upniku. Ampak zakaj ravno hišo?

Zato ker se je tip na vse kriplje izogibal vsem ostalim izvršbam (že večkrat razloženo v tej temi). In na koncu jim je prekipelo pa so mu bajto prodal. Ko je pa tip dobil sklep o prodaji je pa magično nekje našel tistih ušivih 120EUR in končno plačal (seveda prepozno). Zdaj pa joka.
Life is as complicated as we make it...

DragonHeart ::

Pithlit, hvala. now i understand. Vse novice so bile napisane povsem drugače....zavajujoče. Povsod je bilo napisano tako kot da je on nedolžen in sodišče grozno.

v glavnem hvala:)

ajd fantje in mogoče kakšno dekle, če je z nami:), uživajte.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

Pithlit ::

5pellfire je izjavil:

Rubijo se premičnine ki so kaj vredne ...verjetno ni imel v vitrini usranih gat JBT (Josip Broz ...) ali koga slavnega.

Pa kaj ti ni jasno? Če vrednih premičnin nimaš (oz. jih skrivaš za raznimi leasingi pa po podstrešjih pa kaj jaz vem kje še) se pač rubijo nepremičnine. Kaj tukaj ni jasno?
Life is as complicated as we make it...

Looooooka ::

mikic007 je izjavil:

Looooooka je izjavil:

Ce je hiso kupil nekdo prek zvez iste sodnice je zadeva zelo simple.
Sodnici vzet licenco in jo strpat v zapor.
Hiso vrnit in konec.
Obenem naj se vzame se licenco cloveku, ki je izvajal rubez.Stroske naj se razdeli med prvega in drugega.
Me ne briga kok je bil slampast lastnik in kaj je probal naredit.
V najslabsem primeru bi mu pac pobrali VSE v hisi...s pomocjo policije.
Ce tega niso nardil se pac ve kdo je tle baraba.
Za obresti pa ne vem kako lahko pametujete kar brez papirjev.
Se je ze ogromnokrat v tej drzavi zgodilo to, da je bila kriva racunovodkinja na drugi strani, na koncu je pa vse stroske te napake(rubez, stroski sodisca) placal clovek, ki je pravocasno placal vse racune.


Za svoje racune si vedno odgovoren sam, ne racunovodja. Tudi izvrsitelja, opomine in sodno posto dobis ti. Ce ti to ni signal, da moras ukrepati, pa se pac lahko jalovo izgovarjas na tretjo osebo.

Ocitno so se proti Vaskrsicu zarotili prav vsi, od postarja, do rubeznika, sodnice in upnikov. Malo zanimivo ali samo meni?

Seveda.Sj ne da ti zarad te racunovodje lahko po par letih posljejo izvrsbo.Potem se pa ti jebaj pa isci racuna in dokazuj, da si placal.Pa tud ce bos bo postopek med tem ze tekel dalje.
Ne mi tle o lastni odgovornosti.Mi smo ocitno edina drzava, kjer so racunovodje bogovi in za svoje NAPAKE nikoli ne odgovarjajo.
Banana republika pac.

Pithlit je izjavil:

DragonHeart je izjavil:

Tip ni plačal. Mora se vrniti denar upniku. Ampak zakaj ravno hišo?

Zato ker se je tip na vse kriplje izogibal vsem ostalim izvršbam (že večkrat razloženo v tej temi). In na koncu jim je prekipelo pa so mu bajto prodal. Ko je pa tip dobil sklep o prodaji je pa magično nekje našel tistih ušivih 120EUR in končno plačal (seveda prepozno). Zdaj pa joka.

Potem me resno zanima zakaj mu niso zarubili vse v hisi tako kot to pocnejo CISTO VSEM DRUGIM v tej drzavi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

5pellfire ::

Pithlit je izjavil:

5pellfire je izjavil:

Rubijo se premičnine ki so kaj vredne ...verjetno ni imel v vitrini usranih gat JBT (Josip Broz ...) ali koga slavnega.

Pa kaj ti ni jasno? Če vrednih premičnin nimaš (oz. jih skrivaš za raznimi leasingi pa po podstrešjih pa kaj jaz vem kje še) se pač rubijo nepremičnine. Kaj tukaj ni jasno?


Kaj meni govoriš...meni je vse jasno.
...tole je letelo zakaj mu niso gat vzeli ...do nepremičnin niti nisem prišel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5pellfire ()

Looooooka ::

Pa ne zagovarjam tipa.Je pac kreten.Ampak tlele nekaj pac smrdi.

redstrasse ::

Kjer se kadi je tudi ogenj. Žalostno je to, da so prek tega primera mediji spet potlačili sodstvo nazaj v luknjo,.. kako je kriv sistem in kako si sodišče upa posegati v sveto stvar Slovenća (hišo)?

Zgodovina sprememb…

lexios ::

Če si S.P. (samozaposlen) nimaš plače. V kolikor si nakazuješ minimalne dohodke (okoli minimalne plače), mislim da ne smejo rubiti.
Če pa delaš na črno, pa si tako tega ne nakažeš na TRR. Torej od dohodkov, na TRR ne morejo rubit, ko pride rubežnik se vredne stvari
skrijejo (predvidevam da se rubežnik najavi??), vsega povprek pa se ne sme rubti kot je že pred mano nekdo omenil (hladilnik, ...).
Kaj potem preostane? Iti k sosedu rubit?


Če s.p.-ju ne smejo rubit od minimalca je to imho pač slab zakon, sicer pa kolkr vem s.p. pomeni "same pizdarije", za razliko od d.o.o.!;)

Hladilnika in osnovnih zadev ala wc školjka zakonsko ne smeš rubit - nihče pa ne preverja, čigavo v skupnem gospodinjstvu je kaj... Kaj hočeš reč, da je mel v hiši le hladilnik, štedilnik in wc školjko?;(( Al da rubežnik ni našu ene jebene mize ali omare za 120 eurov. Z dokazovanjem lastnine se po rubežu zafrkava dolžnik. Da rubežnik na posesti ni našu za 120 eurov primernega kosa opreme, v primeru, da se na plačo zakonsko niso mogli obseit je lovska, kreten gor al dol!?;((

Pithlit ::

@Luka

Če greš pogledat skozi javne dražbe boš hitro opazil da ni edini. Tako da posploševat ni treba. Zakaj mu niso zarubil vsega v hiši moreš pa rubežnike vprašat. Ne mene. Smo že večkrat povedali da bi lahko čisto vsi v tej štoriji lahko ravnali drugače. Ni pa noben (razen dolžnika) deloval v nasprotju z zakonom.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

mikic007 ::

Looooooka je izjavil:

Potem me resno zanima zakaj mu niso zarubili vse v hisi tako kot to pocnejo CISTO VSEM DRUGIM v tej drzavi?


Ker rubeznik ni neumen, da se bo zezal z nicvrednimi recmi. A naj zarubi par ikea pohistva in vsak kos na bolhi prodaja za 3€? Dolocenih zadev pa ne sme nesti, obicajno pa ne nese tudi reci, za katere mu je receno, da niso dolznikove, saj ima z njimi potem samo tezave. Bi pa seveda verjetno z veseljem vzel denar, ce bi mu ga dali. Pa ga niso, kot ga niso ze precej casa prej.

Ce si pa tako neumen, da potem placas, ko je bajta prodana, pa si pac bil se enkrat neumen. Nema kajanja posle hebanja ...

Da pa so oni to bajto prej 3x placali pa je se ena v celi seriji neumnosti, ki jih prodajajo. Ce je bila na bajti hipoteka, so to menda vedeli in je bila cena nizja ... Kakorkoli, bajto so pac placali, kolikor so bili zanjo pripravljeni dati in ne vec kot enkrat.

IceIceBaby ::

Ne mi tle o lastni odgovornosti.Mi smo ocitno edina drzava, kjer so racunovodje bogovi in za svoje NAPAKE nikoli ne odgovarjajo.


Jaz imam z računovodjo podpisano pogodbo s katero prevzema nase odgovornost za strokovne napake ali kako se temu reče.

Potem me resno zanima zakaj mu niso zarubili vse v hisi tako kot to pocnejo CISTO VSEM DRUGIM v tej drzavi?


Zato ker ni bilo kaj rubiti.

lexios ::

Kjer se kadi je tudi ogenj. Žalostno je to, da so prek tega primera mediji spet potlačili sodstvo nazaj v luknjo,.. kako je kriv sistem in kako si sodišče upa posegati v sveto stvar Slovenća (hišo)?


Lahk parafraziraš - vtaknili so se v rubež 120.000 eurov za 120 eurov dolga - okay? Če pa imaš osebno kak fetiš na stanovanja, podobno kot jype na kolesa, se pa še ni potrebno obešat na slovenclstvo...

Zheegec ::

Potem me resno zanima zakaj mu niso zarubili vse v hisi tako kot to pocnejo CISTO VSEM DRUGIM v tej drzavi?

Kar predstavljaj si rubežnika, ki pride k "južnaku", ki noče plačati računa za 120€ - avto na lizing, vse notri je od "žene" ali "sposojeno od sosedov" ali od "hčerke". Plača minimalc ostalo pa na črno, ali pa kar vse na črno. Še šikaniranje in ostalo - pa je pač šel, prijavil da ni nič za rubit, postopek je šel dalje. Vaskrsić je ignoriral še kakšnih 5 dopisov sodišča in potem je prišlo počasi že do dražbe hiše...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

marijancek ::

samo dve možnosti sta: ta sodnica je totalen bedak ali pa je vmes korupcija.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tlozej ()

mikic007 ::

Kar mene pri tem primeru se posebej moti je to, da poznam ljudi, ki so zaradi dolga sami prodajali zadnje nepremicnine, da so poplacali dolgove in je bilo seveda tudi pod ceno, ceprav ne toliko. Ker so pac bili sami odgovorni in preprecili najhujse. Ampak nekaj primerov poznam, ko so bili ljudje resnicno delavni, pa imeli obilo smole, smrti v druzini ipd. Pa nobenih kamer in jamranja, tule pa tak halo s strani nekoga, ki evidentno ni zelel sodelovati pri postopku.

Ce bi sodeloval, ni mogoce, da bi mu rubili hiso, preprosto se ne zgodi.

redstrasse ::

lexios je izjavil:

Kjer se kadi je tudi ogenj. Žalostno je to, da so prek tega primera mediji spet potlačili sodstvo nazaj v luknjo,.. kako je kriv sistem in kako si sodišče upa posegati v sveto stvar Slovenća (hišo)?


Lahk parafraziraš - vtaknili so se v rubež 120.000 eurov za 120 eurov dolga - okay? Če pa imaš osebno kak fetiš na stanovanja, podobno kot jype na kolesa, se pa še ni potrebno obešat na slovenclstvo...


Ni samo 120, za njim bi prišel Adis (5.000), kasneje še kdo...

cattom je danes ob 10:52:27 izjavil:

Že vpogled v ZK poda kar nekaj zanimivi informacij (po kronološkem redu):

- na hiši je bila že leta 2004 vpisana hipotek (takrat še v SIT) v višini 130.281,40 sit, iz naslova ene pravnomočne izvršbe na podlagi sklepa okrajnega sofišča v Litiji In 2004/00050 z dne 6.8.2004 (kdo je bil upnik ni razvidno)
- leta 2007 sta najela kredit pri SKB naki 65.000 eur
- 1.4.2010 se je vpisal na hišo Porsche kredit in leasing slo d.o.o., izvršba Vl 26073/2010 z dne 2.3.2010 v višini 1.575,98 eur
- 18.6.2010 vsem znano se je vpisal Vodovod Kanalizacija za znesek 124,38 eur, pravnomočno sklep o izvršbi In 51/2010 z dne 17.6.2010 (IZVRŠBA NA PODLADI PRODAJE NEPREMIČNINE)
- 2.12.2010 se je vpisala nova izvršba na ime Adis Avdić In 94/2010 z dne 2.12.2010 v višini 5.112,36 euR (IZVRŠBA NA PODLADI PRODAJE NEPREMIČNINE)
««
5 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rubež, čeprav sm v najemu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20530548 (24103) 49106
»

Rubež in osebni stečaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110107 (8140) Zmajc
»

Kako preprečiti rubež? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7332935 (18237) Invictus
»

Odredba o prodaji nepremičnine

Oddelek: Loža
152735 (2394) Invictus
»

Ko ti davčna stopi na račun ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9524636 (7152) Mehmed

Več podobnih tem