» »

Najboljši antivirusni program, kateri?

Najboljši antivirusni program, kateri?

1
2
3

StoneFox ::

MSE tudi na travniških winsih preverjeno dela.

Invictus ::

Moj kolega je delal raziskavo antivirusnih programov za službo.

Ugotovitev je bila da je vsake 3 mesece nekdo najboljši. Po 3 mesecih ga ostali ujamejo. In nekdo drug postane boljši. Razlike so pa minimalne.

Za domačega uporabnika je pa MSE + malo zdrave pameti čisto dovolj.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mesar ::

Jaz uporabljam Norton AntiVirus 2000 pa nimam nekih problemov. Vse lepo dela pa še disk spuca.
Your turn to burn!

VelikiTun ::

Zdrava kmečka pamet v vsakem primeru. Ob še tako super AV programu nekateri pogosto fašejo nesnago - dokaz za to je kar nekaj tem na forumu.

Mesar ::

Če maš nortona gor ne rabiš dosti študirat ne.
Your turn to burn!

RejZoR ::

Mesar je izjavil:

Jaz uporabljam Norton AntiVirus 2000 pa nimam nekih problemov. Vse lepo dela pa še disk spuca.


Če imaš tolk staro verzijo je vseeno če ga sploh nimaš. Tud definicije močno dvomim, da sploh še posodabljajo za 12 let star AV, ker se je struktura update sistema verjetno krepko spremenila.
Vsa fora antivirusov je, da so kar se da up-to-date, iz vidika programskih funkcij in definicij.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Gregor3 ::

Forefront Endpoint Protection 2010: 180 dnevni full working program...
http://www.microsoft.com/en-us/server-c...

RejZoR ::

Zakaj pa Forefront EP !? A sploh veš da je to ena in ista zadeva kot MSE, s to razliko, da je Forefront namenjen za workstatione, torej poslovno rabo. MSE pa da laufa na vsaki kišti brez centraliziranega nadzora.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Gregor3 ::

Kombinacija z comodo internet sec. in end point ni slabo,
maš boljšo idejo? povej, l.p.

Mesar ::

Norton AntiVirus 2000 + ZoneAlarm 3.1
Your turn to burn!

Gregor3 ::

Ok idi na shields up https://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2 in stestiraj komp, in daj rezultate gor, da vidim, l.p.

RejZoR ::

Gregor3 je izjavil:

Kombinacija z comodo internet sec. in end point ni slabo,
maš boljšo idejo? povej, l.p.


Ne vem zakaj tolk siliš v Forefront, to ni namenjeno za domače sisteme... govorim, ker sem delal z obema in vem da sta enaka. Edina razlika je centraliziran nadzor, ki ga navaden MSE za domače uporabnike nima in ne podpira.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Gregor3 ::

kdo pa sili? omeniti av program pa je res problem tukaj...

RejZoR ::

Zato ker je MSE povsem brezplačen, nima nobenih omejitev in je essentially isti drek?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Gregor3 ::

Bo že držalo potem, anyway jaz imam vsaj zaščiten komp,

DragonHeart ::

Ali kdo tu uporablja Pando antivirus? po testih sodeč je neprimerno boljša od Microsoftovega antivirusnega programa ki je glede na teste nekako najslabši.

Fukomuko ::

Edini verodostojni testi so tisti na Youtube. Glej kanale uporabnikov Languy99, mrizos, rynesandbergfan23, itd. in se sam odloči glede na aktivno zaščito, ki jo nudi.

RejZoR ::

In tud najbolj amaterski testi, ki povejo zgolj polovico zgodbe...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Gregor3 ::

8-O

Fukomuko je izjavil:

Edini verodostojni testi so tisti na Youtube. Glej kanale uporabnikov Languy99, mrizos, rynesandbergfan23, itd. in se sam odloči glede na aktivno zaščito, ki jo nudi.
8-O8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor3 ()

fosil ::

Youtube testi so smešni, nekako tako kot top gear testi avtomobilov.
Precej dobri testi so tukaj
Tako je!

amigo_no1 ::

Mesar je izjavil:

Norton AntiVirus 2000 + ZoneAlarm 3.1

Preveri koledar.
Predvidevam da furaš še winse nt 3.51 ali 95 osr2?

Mesar ::

Win 98SE. Sistem se mi od leta 2003 še enkrat ni obesil virusuv pa tudi nimam.
Your turn to burn!

RejZoR ::

Sklepam, da zdele gledaš v 15 inčni katodnik, v žepu imaš opeko, kateri moraš antenco potegnit ven preden se javiš in tehta 2 kili, voziš Yugo Koral 45 in ravnokar žvečiš Bazooko. Welcome to 1995.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mesar ::

Glede na to, da meni dela vse v nulo brez najmanjših problemov... si mi fauš.

Sklepam no...
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Fukomuko ::

Gregor3 je izjavil:

8-O

Fukomuko je izjavil:

Edini verodostojni testi so tisti na Youtube. Glej kanale uporabnikov Languy99, mrizos, rynesandbergfan23, itd. in se sam odloči glede na aktivno zaščito, ki jo nudi.
8-O8-O


Vsa ta podjetja, ki se ukvarjajo s profesionalnim testiranjem antivirusnih programov, se morajo od nekod financirat in financirajo se od proizvajalcev antivirusnih programov. To je bilo že tudi dokazano, ko je eden izmed zaposlenih v Comodo objavil pogovor z av-comparatives.

Na Youtube pa uporabniki postavijo virtualno mašino, namestijo nek antivirusni program in začnejo poganjat povezave iz malc0de, malwaredomainlist, ipd. V tem primeru se najbolj vidi, kako zmogljiv je antivirusni program. Razlike so kar velike, zagotovo večje od tistih par procentov iz statičnih on-demand testov.

fosil ::

V divjini je več milijonov virusov, ne moreš na podlagi testa 10 linkov podat nekega resnega mnenja.
Tako je!

amigo_no1 ::

Mesar je izjavil:

Win 98SE. Sistem se mi od leta 2003 še enkrat ni obesil virusuv pa tudi nimam.

Res je, ne potrebuješ virusov za bsodaš win 9x :8).

VelikiTun ::

Dajte, ignorirajte ga.

Fukomuko ::

fosil je izjavil:

V divjini je več milijonov virusov, ne moreš na podlagi testa 10 linkov podat nekega resnega mnenja.

Za starejše viruse imajo antivirusni programi že definicije, zato sploh niso nevarni. Problematični so 0-day in ravno te testirajo. Če ima antivirusni program tako zmogljivo zaščito, da jih blokira brez definicij (sandbox, HIPS, hevristika, ipd.), bo tudi starejše brez problema.

Konkretno languy99 ne testira samo linkov, ampak tudi poskenira paket z več kot 1000 kosov malware-a in zažene še nekaj virusov, ki jih antivirusni program v tem paketu ne odkrije.

fosil ::

Brez definicij? To je neumnost.
To je tako, kot bi delal crash test avta, brez airbagov.
Tako je!

Fukomuko ::

:|
Seveda ne more biti definicij za nov malware, ampak ravno ta je najnevarnejši. To je žal realnost.

Mesar ::

Fukomuko je izjavil:

:|
Seveda ne more biti definicij za nov malware, ampak ravno ta je najnevarnejši. To je žal realnost.


Ni, ker še ni testiran in lahko ima buge.
Your turn to burn!

DragonHeart ::

malware ki ima buge. now that is something :D

torej morajo uporabniki počakati da ustvarjalci malwara dajo na internet patch malware 1.1, ki ga morajo uporabniki instalirati da malware lahko naredi resno škodo?

haha:D that is dumb even for a troll:D

Zgodovina sprememb…

StoneFox ::

Evo, najnovejši testi na AV Comparatives.
http://www.av-comparatives.org/images/s...
http://www.av-comparatives.org/images/s...

Poglejte si kje je MSE, ki ga vsi tako hvalite.

DeFacto21 ::

Mi ni treba gledat teste. Sem imel dost av, in mse je daleč najboljši.

RejZoR ::

Zgolj po enostavnosti in nobeni drugi stvari. Drugače pa je zadeva dost počasna in pasivna.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mesar ::

To pa drži, sem malo testiral pa vidim, da je Norton 2000 še vedno najboljša izbira.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

RejZoR ::

Fail.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

rollbacker ::

meni osebno je najboljši avast. še nikoli nisem imel problemov. drugače pa avira, f-secure. najslabša pa sta mi panda, AVG.

je pa res, da je to enako kot, da nekoga vprašaš z katerim wc papirjem si rit briše.
vsak bo imel svoje mnenje, mislim, da boš najbolj zadovoljen, če jih sam testiraš. malo enega malo drugega.

para! ::

Tale je precej učinkovit, vsaj preventivno:
 Human brain

Human brain



Dela hitro, jaz še nisem imel težav z uporabo :)

lp
Death before dishonor!

pikachu004 ::

Kateri antivirus je brezplačen za podjetja?

RejZoR ::

Comodo je edini.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Yacked2 ::

Jaz imam Eset smarty security + malwarebytes pa nimam nobenih problemov.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

smotanc ::

Zelo priporočam NOD32, res da je plačljiv, je pa zelo zanesljiv+ni tečen z nevem kakšnimi opozorili pa da je nevem kakšno posodobitev naredu, pridno melje v ozadju in nonstop čekira podatke in kaj delaš na računalniku oz. na spletu itd.. :)

Yacked2 je izjavil:

Jaz imam Eset smarty security + malwarebytes pa nimam nobenih problemov.

Enako mam js :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smotanc ()

Map ::

Tudi jaz že dolgo uporabljam NOD32. In res ne veš da ga imaš, brez opozoril za posodobitev, reklam itd. Veliko virusov zazna, ko pa je malo pred iztekom licence pa te opozori. In naj vam ne bo škoda par deset € za AV, ker so vaši podatki veliko več vredni.

Pa tut tule se je dobr izkazu: http://www.av-comparatives.org/wp-conte...

blackbfm ::

Zelo priporočam NOD32, res da je plačljiv, je pa zelo zanesljiv


a to na slepo verjameš da je zanesljiv al po čem?

Tudi jaz že dolgo uporabljam NOD32. In res ne veš da ga imaš, brez opozoril za posodobitev, reklam itd. Veliko virusov zazna


vsak vsaj približno spodoben AV jih zazna veliko :D ampak problem je v tistih ki grejo skozi... pač za noben AV ne moreš dat roke v ogenj

Map ::

Ja to sigurno, ampak lahko povem, da nimam težav z virusi. Mogoče, ker razmislim preden kaj kliknem, ampak zagotovo je tudi AV zaslužen. In ne trdim, da je najboljši, je pa verjetno eden boljših.

Seljak ::

Kaj pa,če je sistem okužen,ker ga je AV spustil skozi zadnja vrata in ti tega ne veš,ker ti tega AV ni javil,potem res nimaš težav z virusi? Kupi za finto še kak drugi AV,recimo Bitdefenderja,Kaspersky,Norton pa ga spusti,da malo pošnofa,pa potem reči,da tvoj sistem ni okužen. Vsak hvali svojo kobilo,ampak pri AV ni najboljšega,ker če bi bil, bi drugi ostali brez biznisa.

broken/link ::

Seljak je izjavil:

Kupi za finto ...


ne rabiš kupovat, imaš trial verzije namenjene prav temu.

tudi sami imamo na firmi nod32 - in v povezavi z malo boljšim firewallom in dokaj pametnimi uporabniki nimamo težav z virusi :) niti laptopi, ki se ne povezujejo samo na "domače" omrežje nimajo težav s tem.

Seljak ::

Kako veš,da nimate problemov z virusi,kaj pa zadnja vrata :D Hecam se ;)
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491620901 (19639) mat xxl
»

Antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11332570 (15004) hdx
»

Izbira antivirusnega programa

Oddelek: Pomoč in nasveti
284117 (3426) opeter
»

Noče odpreti stran z antivirusnimi programi

Oddelek: Omrežja in internet
202187 (1789) satfinder
»

Kateri antivirusni program je boljši?

Oddelek: Pomoč in nasveti
323425 (2898) Jst

Več podobnih tem