» »

Predogled Windows 8 na voljo

««
9 / 9
»
»»

filip007 ::

Mah ja, če nimaš enako/isto kot sosed si zastarel, za prvošolčke bo dober, "dobesedno".
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Jst ::

Če imate dva monitorja, zamenjajte "Start Menu"/Metro in Desktop iz enega monitorja na drugega, inštalirajte nekaj, potem pa ko boste probali prestaviti metro tile, odzumajte in CRASH.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Lonsarg ::

A je kdo kje zasledil, če se bo Consumer Preview sploh kaj updajtal na novejše builde? Se niti ne spomnim kako je bilo z betami in RC na Windows 7. Ker tam je zadeva bla stabilna, tole je pa tako zgodnja verzija, da kar malo dvomim kako bo Microsoftu uspelo v manj kot enem letu dokončat.

filip007 ::

Če se bo kdo igral pod VMware player, mora tam določiti "install OS later" in na koncu izbrati OS kot Polkna 7, potem zadeva šele prdne...ker pod "other" zmrzuje.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

jizzer ::

Meni na VMWare dela, samo ker ta program uporabljam po dolgem času, nevem kaj bi povzročalo ta problem. VMWare dela, če ga inštaliram in zaženem in tako sem tudi prvič v Windows 8 prišo, sedaj ko sem prišo drugi dan domov pa sem računalnik zbudo iz hibernate mode-a, pa mam crash, ko zaženem VM, napiše mi da je kao bil log shranjen v določeno mapo, na koncu pa še napiše "Cannot find a valid peer process to connect to".

Bi znal kdo to fixat?

Buggy ::

restore hyber file-a v katerem je tekla virtualka...tale je pa zelo optimisticna :D
Poglej ce imas kaksne lock file-e (.lck) v direktorijski strukturi kjer imas VmWare virtualko in config file-e od nje.

Sem ze mislil da so ljudje nehali uporabljati hibernacijo, ki povzroca nesteto problemov. Druga stvar po update-u in backup-u clean sistema je izklop in s tem brisanje hyber file-a :D

jizzer ::

Buggy.... I didn't get you there. :)
In ne nimam .lck filov ne v VMware direktoriju ne na VM, mogoče sem pozabil omenit da se to tudi zgodi če hočem na novo naret gor VM, re-install pa deluje, tako da znajo bit neke datoteke problem ki jih računalnik ustvari po tem. Nekako sem pomislo da bi znal kako proces v odzuadju bit problem pa ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Buggy ::

...kaj pa ni jasno?

Prvo bi bilo dobro, da poves katero resitev od vmware uporabljas (Player, Server 1.x.x, Server 2.x, ....)

mogoče sem pozabil omenit da se to tudi zgodi če hočem na novo naret gor VM

Ce na cisto novo kreiras virtualko in jo zastartas, ti javi ta error?

re-install pa deluje, tako da znajo bit neke datoteke problem ki jih računalnik ustvari po tem

re-install cesa ti potem deluje... reinstal problematicnega guesta ali reinstall toola ali cesa tretjega?

Nekako sem pomislo da bi znal kako proces v odzuadju bit problem pa ni.

ce nimas lockanih fileov (ponavadi se to zgodi ce se virtualka pravilno ne zapre/ugasne..in zbujanje virtualke skupaj z masino iz hibernacije je zelo dober primer tega da stvar ne bo sla tako kot je zamisljena), potem preveri se servise ce vsi laufajo oz. ce laufajo jih restartaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

jizzer ::

...kaj pa ni jasno?

Buggy je izjavil:

restore hyber file-a v katerem je tekla virtualka...tale je pa zelo optimisticna :D



Prvo bi bilo dobro, da poves katero resitev od vmware uporabljas (Player, Server 1.x.x, Server 2.x, ....)

Samo Player.


mogoče sem pozabil omenit da se to tudi zgodi če hočem na novo naret gor VM

Ce na cisto novo kreiras virtualko in jo zastartas, ti javi ta error?


Natančno tako, če dam navadne linuxe gor mi to naredi.


re-install pa deluje, tako da znajo bit neke datoteke problem ki jih računalnik ustvari po tem

re-install cesa ti potem deluje... reinstal problematicnega guesta ali reinstall toola ali cesa tretjega?


Ja cesa. Reinstal VMware Playerja.

Nekako sem pomislo da bi znal kako proces v odzuadju bit problem pa ni.

ce nimas lockanih fileov (ponavadi se to zgodi ce se virtualka pravilno ne zapre/ugasne..in zbujanje virtualke skupaj z masino iz hibernacije je zelo dober primer tega da stvar ne bo sla tako kot je zamisljena), potem preveri se servise ce vsi laufajo oz. ce laufajo jih restartaj...


Ja ker se mi je ravno mudilo sem samo zgoraj za zapret stisno (X). Kje bi se dala te service pregledat?

Se opravičujem da sem bil premalo specifičen :)

Buggy ::

oprosti sam se mi tud mal ne sanja kaj ti caras :)

Na tvojem mestu bi odinstaliral VmPlayer, rebootal , pobrisal instalacijski folder (ce ga ni zbrisalo), se enkrat instaliral VmPlayer, ugasnil hybernacijo, da se ti problem spet ne ponovi in uzival do naslednjega problema :D

d0rK ::

Ni mi všeč. Uporabljam Consumer Preview od dneva izida pa se kljub velikem navdušenju nad Metrom nanj ne morem privaditi. Ves čas sem v "Windows" načinu. Razen IEja so mi na desktopu vse Metro aplikacije bolj drek. Kdo pa rabi fullscreen aplikacije, sploh brezvezna ja implementacija WMPja. Stvar je tudi vsaj zaenkrat počasna kljub temu da se je govorilo da bo CP že hitrejši od W7. Disk konstantno praska in ob vsakem peaku se film/serija za pol sekunde ustavi.

Lonsarg ::

To je problem Metro aplikacij in ne Metro vmesnika.
Aplikacije so namreč v komaj delujočem stanju trenutno, sploh niso vredne omembe. Edino IE10 je zadosti uporaben, pa še to me moti trenutna implementacija tabov. Ampak saj dobimo Metro Chrome in Firefox, ki bosta konkurenco delala na pšodročju Metro browserjev:)

Pa od kar imam 16:9 zaslon sem prepričan, da če Microsoft ne naredi poleg "snap view" še "split view", potem bom še vedno dosti cajta v desktop preživel..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

jizzer ::

Sem fixal danes, hvala Buggy.

Starcraft|| ::

Krneki :D Ostajam na win7 ker mi to nikakor ni všeč :) Spominja me na različico za telefone ki je pa katastrofalna

KTr1sk ::

Starcraft|| je izjavil:

Krneki :D Ostajam na win7 ker mi to nikakor ni všeč :) Spominja me na različico za telefone ki je pa katastrofalna

100ljudi-100čuda..meni je pa ravno obratno windows phone 7 mi je všeč, windows 8 pa tudi se počas navajam :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Starcraft|| ::

Windows Phone men sploh ni všeč :D Ostajam pr Androidu čeprav mi je Microsoft ljubši sam Windows Phone mi je res zanič :) Tko kot win8 za komp
Windows7 je pa najboljš (za računalnik seveda)

darkolord ::

A si ga probal al sam slikce gledu?

SmeskoSnezak ::

A je kdo usposobo Win 8 preview in Visual Studio 11 Beta v VMWare Playerju? Jaz bi za faks rad sprobal nekaj sprogramirati , pa mi VS11 sploh noce odpreti novega projekta, mece mi ven neke cudne erorje in ne vem, kaj naj naredim. prebrskal sem ogromno resitev, a sprobal še edino nisem reinstalirat windowsev z vsem pa na novo instalirati vsega.
@ Pusti soncu v srce... @

Starcraft|| ::

slikce gledu in me niti ne mika :D hočm normaln desktop

macgajver ::

dons sprobou pa bi napisal svoje opažanje. Ok se vidi prilagojeno tuch screenu mobilnim napravam in povezljivosti + še malenkostna optimizacija da je zadeva še manj stojno zahtevna sicer je pa logično ker mobilne napravce niso tolk zmogljive kot pc.
Ampak če potegnem črto se mi zdi oznaka windows 8 za tole mal natega. Nevem sicer kakšen marketing se bodo šli ampak če že imaš kuplen windows7 bi tole lahko samo malenkost doplačal kot nek update polna cena bi bila pa res nateg ker tole je bolj kot ne obliž za windows 7.
Razn če ma microsoft namen zdej vsak večji novi update k bo pršu bo novi windows.
tenstan krompir je pa zakon

techfreak :) ::

SmeskoSnezak je izjavil:

A je kdo usposobo Win 8 preview in Visual Studio 11 Beta v VMWare Playerju? Jaz bi za faks rad sprobal nekaj sprogramirati , pa mi VS11 sploh noce odpreti novega projekta, mece mi ven neke cudne erorje in ne vem, kaj naj naredim. prebrskal sem ogromno resitev, a sprobal še edino nisem reinstalirat windowsev z vsem pa na novo instalirati vsega.

Meni VS11 deluje brez problema, Win 8 imam pa nameščen na disku.
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft je predstavil Windows 10 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostalo
14339672 (32629) boolsheat
»

Bo Windows Blue dobil nazaj startni meni in namizje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
19746033 (39006) Bistri007
»

Windows 8: Aero je mrtev, naj živi Metro (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
20445425 (34488) Icematxyz
»

Windows 8 prihaja v štirih inačicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13937867 (32441) Lonsarg
»

Predogled Windows 8 na voljo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
42198489 (80434) techfreak :)

Več podobnih tem