» »

Predogled Windows 8 na voljo

Gray_Warden ::

Zakaj bi jih arm jebal?:D lol:D Kaj ima arm z uporabniškim vmesnikom človek?:D

trnvpeti ::

Se vedno nisi povedal,kaj novega so ti prinesli

Mesar ::

SEm napisal zakaj, zato da lahko imam pomembne stvari/delo občasno na namizju, drugače pa samo nujne stvari. Vse ostalo je zloženo v Start meni ...

Itak je namizje neuporabno če imaš gor 50 ikon ker iščeš ko norc preden kaj najdeš... v Win 7 pa start meni odpreš z Win tipko pa že pišeš noter al pa se z tipkami gor, dol, levo, desno sprehodiš kamor želiš, če ravno nimaš roke na miški.

Zato torej.
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

kaj novega so prinesli? Si videl Raziskovalec....kako izboljšan je?

Si videl nastavitve?

Si opazil, da win8 zna delati z iso datotekami, zaradi česar ni potrebna uporaba deamon toolsov??

Si opazil, da se prižgejo hitreje kot win7?

Si opazil, da je preklapljanje med programi hitrejše?

Si opazil, da že v CONSUMER PREVIEW delajo praktično vsi programi brezhibno? Kar sem ajz testiral, niti 1 program ni javil napake. Nič. Preprost upgrade iz win7 na win8 in vse deluje brezhibno. Tudi gonilniki.
Kaj več pa se iz CONSUMER PREVIEW ne da razbrati saj ni namenjena za resno uporabo. Kakšna bo končna različica čez pol leta ne vemo. Seveda bo podobna tej, ista pa vsekakor ne bo.


Mesar...torej bo zate uporaba metroja preprosta saj je start meni nadomestil tisti metro vmesnik. Do bližnic boš dostopal na isti način kot zdaj.

torej ti produktivnost ne bo padla niti ta 0.0000001%.

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Raziskovalec je v Win 7 dovolj dober.

Nisem gledal nastavitev.

Sem videl da zna delat z ISOti, ampak niso samo ISO datoteke, deamon toolsi pa so mi že tok domači kot da so del Win ;)

Kaj mi to pomaga če pa resetiram računalnik 1x na teden ali pa še to ne drugače pa je vedno prižgan? TIsti enx na teden se lahko zaradi mene zaganja 15 minut.

Ne.
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

mesar...očitno ne uporabljaš prenosnika, kjer je zelo pomembno kako hitro se zadeva zalaufa in kako odziven je OS.

ne bit tako egoističen in gledat samo nase. glej širšo sliko.

deamon toolsi so nepotrebna navlaka, ki nepotrebno porablja sistemske resource.

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

Nic novega.
Pac prej ni bilo v os,ampak v programih.
In tudi sedaj bo,ker bodo programi to bolje delali. Pa se izbiral bom lahko
In preklop dela isto zelo hitro na hitri masini.
Spet nic novega.

Mesar ::

Zato pa pravim, več vmesnikov, več nastavitev, več možnosti, da si uporabniki prilagodimo stvari po svoji želji, ne pa da vidijo kot rešitev prisilno uporabo samo ene stvari tako kot so oni določili... če bi bilo kvalitetno narejeno bi uporabniki sami preklaplali na novejše stvari, tako pa je to poden od podna.
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

ja, zdaj je del OS in ne bo potrebno instalirati 102938129038 različnih programov da bi dosegel isto funkcionalnost. Ni to krasno? Vse lepo integrirano v OS. Samo poženi in uporabljaj.

preklop med programi ne mislim v smislu da se program dejansko preklopi ampak kako hitro uporabnik lahko preklopi zadevo.

itak pa to ni končna verzija. mogoče se stvar popravi preden jo dajo na trg.

Itak pa je win7 odličen. Nekega hudega razloga da bi menjali os uporabniki dejansko nimamo.

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

AAAAAAAAAAAAAAA js si bom rezal žile :|

- Zakaj nima IE app niti osnovnih nastavitev (home page itd) in je treba v navadnega na namizju?
- Kako za vraga nrdiš novega uporabnika z admin dovoljenji brez da v run napišeš lusrmgr.msc in tam nrdiš?

Pa najbol me moti da ti hočejo vsilit oblak v rit s tem da moraš za tričetrt aplikacij met microsoft account

Mesar ::

Lej, vse kar jaz rabim zagotovo nebo del OSa, tako da bom mogo nekaj nameščat, razen če bodo še notpad++ integrirali, pa slugs, pa photoshop, pa še par stvari pol pa super, res fino. XAMPP bo tudi že noter? Pa torrenti? Pa Winamp?

Če morem XX programov sam namestit pa lahko namestim še en program za mountanje iso slik zraven.

Debian je vse bližje ;)
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Gray_Warden ::

winamp je zanič. Dejansko je zamrl...že kakih 5 let je na verziji 5.5. ne vem zakaj to uporabljaš, je windows media player OK. VLC pa je sloh legendaren saj zna predvajati popolnoma vse.

Zakaj je debian vse bližje? Zakaj ne bi uporabljal win7? hahahah si smešen:D

notepad in ostalo kar si naštel so programi, ki jih nekdo rabi za programirat. Photoshop rabijo enthusiasti ki radi predelujejo slike.
Nekaj za delo z iso datotekami pa rabimo praktično vsi.

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

smash je izjavil:

hočem naložit zadevo v virtualca..pa se mi obesi na nekem logotu z ribo...je še kdo imel podobne težave? zadevo sem naložil v virtualbox, 15gb diska, 2gb rama, iso je pa 64 biten

Ja, VirtualBox ima zadnje čase precej težav. Poskusi mu dati samo 1 GB RAM-a. Meni je to pomagalo že večkrat tudi v virtualni Sedmici. Dela pa čisto lepo tudi samo z 1 GB RAM-a. Obstaja tudi kakšna brezplačna verzija VMware, ker tale VirtualBox bi blo treba zamenjat z nečim boljšim. Sicer pa je ena opcija še Microsoftov Virtual PC - http://www.microsoft.com/windows/virtua..., ampak lahko v njem poganjaš samo Windows OS.

Sicer pa mi je Metro na sploh super (tudi iz WP7). Fajn se mi zdi tudi itegracija Windows Liva in 8. Npr. za prijavo je hotel kar geslo iz Windows Liva, kljub temu da nisem sicer nastavljal nobenega gesla v sistemu. Samo v namestitvi sem ga vpisal, ker je hotel MS-jev račun. Podobno kot Chrome OS, kjer se prijaviš z Google računom. Meni je všeč. :)

Tistim, ki pa Store (trgovina z aplikacijami) ne dela, pa se morate vpisat z Windows Live računom oz. si ga ustvariti. Če tega niste storili že med namestitvijo, pa odprite nadzorno ploščo v Metroju (postaviš miško desno zgoraj, klikneš Settings in nato spodaj desno More PC settings in izbereš Users na levi. Potem pa tukaj to uredite. Sicer imam jaz v sistemu nastavljeno vse na slovensko in deluje Store brez problemov.

Nekaj je bilo govora tudi o nameščanju programov. V Ubuntu je na voljo Software Center. No sedaj je tržnica z aplikacijami tudi v Windows 8, ki deluje tako kot tiste na mobilnih napravah (Marketplace v WP7, Market na Androidu ter AppStore v iOS): najdeš aplikacijo in klikneš gumb Install, vse ostalo se naredi samo. Prav tako na enem mestu z enim klikom aplikacije tudi posodabljaš.

Mesar ::

Gray_Warden je izjavil:

winamp je zanič. Dejansko je zamrl...že kakih 5 let je na verziji 5.5. ne vem zakaj to uporabljaš, je windows media player OK. VLC pa je sloh legendaren saj zna predvajati popolnoma vse.

Zakaj je debian vse bližje? Zakaj ne bi uporabljal win7? hahahah si smešen:D

notepad in ostalo kar si naštel so programi, ki jih nekdo rabi za programirat. Photoshop rabijo enthusiasti ki radi predelujejo slike.
Nekaj za delo z iso datotekami pa rabimo praktično vsi.


Iz principa! Ker se norca delajo iz mene s tem ko take bedarije ven mečejo, zato nebom niti starih njihovih OSov uporabljal.

Kako naj razrežem PSD design če nimam photoshopa gor? Naj ga z slikarom odprem? Al kr z notepadom?

Nekaj za iso rabite samo pirati.

Imam WinAmp 5.6, zgleda da le ni na verziji 5.5... sem se navadil na njega in ga hočem, WMP mi je pa gnil.

VLC pa ima tudi svoje "zabavne" buge. Ima pa samo Winampak tanko vrstico pa navpičen seznam za playlist, kje bom mel odprto neko veliko okno zato ker mi muzika laufa v ozadju? Winamp pa lepo potisneš čisto na desno na drugi monitor pa greš tja samo ko ga rabiš, niti ne rabim preklapljat nič ker običajno ni pokrit.
Your turn to burn!

Spc ::

smash je izjavil:

hočem naložit zadevo v virtualca..pa se mi obesi na nekem logotu z ribo...je še kdo imel podobne težave? zadevo sem naložil v virtualbox, 15gb diska, 2gb rama, iso je pa 64 biten

Imaš najnovejši virtual box ? ker starejše verzije imajo težave.
 

vorantz ::

Inštaliral starejši špil (c&c generals) pa mi je v start zmetalo kup nepotrebnih ikon (uninstall, neka EA jajca) o_O
in seveda jih ne morem zbrisat brez zbrisat cel špil ;(

Gray_Warden ::

mesar

nekaj za iso rabim že samo če hočem ubuntu instaliart. ali pa povsem legalno študentsko verzijo visual studiota.
Pardon, zatipkal sem se. winamp je prilezel celo do verzije 5.6 waw, kako pohvalno. Leta 2007 je prišel do verzije 5.5, junija 2011 pa do verzije 5.6. Za moje pojme je ta projekt zamrl. Končno.

nehaj pisati bedarije da bi izpadel pameten ker nimaš pojma o pojmu.

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

Spc je izjavil:

smash je izjavil:

hočem naložit zadevo v virtualca..pa se mi obesi na nekem logotu z ribo...je še kdo imel podobne težave? zadevo sem naložil v virtualbox, 15gb diska, 2gb rama, iso je pa 64 biten

Imaš najnovejši virtual box ? ker starejše verzije imajo težave.

Ah, VirtualBox je ena velika težava. Imam najnovejšo verzijo, pa tudi ne dela v redu in če daš gostujočemu sistemu več kot 1 GB RAMa, kar fatal error pokaže. Včasih tega ni bilo, pa sem jim dajal po 2 ali pa 3 GB RAMa.

vorantz je izjavil:

Inštaliral starejši špil (c&c generals) pa mi je v start zmetalo kup nepotrebnih ikon (uninstall, neka EA jajca) o_O
in seveda jih ne morem zbrisat brez zbrisat cel špil ;(

Desni klik na tile, ki ga nočeš in spodaj v vrstici, ki se pojavi, izbereš Unpin from Start.

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Tole bo verjetno razsirilo in pocenilo(upam) prodajo multi touch ekranov.No..al pa prodajo predragih monitorjev.

Mesar ::

Gray_Warden je izjavil:

mesar

nekaj za iso rabim že samo če hočem ubuntu instaliart. ali pa povsem legalno študentsko verzijo visual studiota.
Pardon, zatipkal sem se. winamp je prilezel celo do verzije 5.6 waw, kako pohvalno. Leta 2007 je prišel do verzije 5.5, junija 2011 pa do verzije 5.6. Za moje pojme je ta projekt zamrl. Končno.

nehaj pisati bedarije da bi izpadel pameten ker nimaš pojma o pojmu.


Ti nimaš pojma, meni je všeč winamp in ga bom uporabljal. VisualStudio pa uporabljajo navadni uporabniki? Pa ubuntu tudi? Mislim večina, povprečni uporabniki, ne tisti, ki se igrajo ali pa bi neki probali. Pojma nimaš.

Winampa pa itak ne rabijo več razvijat ker je bolj dovršen kot tvoj preljubi VLC aja ne WMP uporabljaš celo.
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

winampa ne rabijo razvijat ker ga nihče več ne uporablja. Wmp zna lepo predvajati kar češ. Navadn uporabnik bo zadovoljen z wmp in vlc za filme.

navaden uporabnik utegne instalirati ubuntu, zato da lahko uporablja brezplačn program za obdelavo slik in ne piratiziranega photoshopa.

Ne boš verjel, če igro kupiš lahko dvd vržeš v smeti in iz torrentov downloadaš igro in jo nato LEGALNO instaliraš z uporabo serial code ki si jo dobil ob nakupu. Downloadaš jo zato, da nimaš 1231203892 dvdjev po sobi. WAW kakšna logika...prehuda zate?

Trinitron ::

Mesar je izjavil:

Itak je namizje neuporabno če imaš gor 50 ikon ker iščeš ko norc preden kaj najdeš... v Win 7 pa start meni odpreš z Win tipko pa že pišeš noter al pa se z tipkami gor, dol, levo, desno sprehodiš kamor želiš, če ravno nimaš roke na miški.


To še vedno dela. Ko pritisneš na start tipko, lahko začneš direktno tipkat ime programa in se zažene iskanje. Prav tako se lahko začneš sprehajat po ploščicah s smernimi tipkami.

SLO_Matej ::

Mesar je izjavil:

Winampa pa itak ne rabijo več razvijat ker je bolj dovršen kot tvoj preljubi VLC aja ne WMP uporabljaš celo.

Ja, uporabljam Windows Medio Player 12. Predvaja mi vse, kar rabim (torej vse malo bolj razširjene multimedijske formate, brez kakršnih koli namestitev dodatnih kodekov) ter mi obenem omogoča enostavno pretakanje vse multimedije med računalniki in drugimi napravami v domačem omrežju.

Mesar ::

Gray_Warden je izjavil:

winampa ne rabijo razvijat ker ga nihče več ne uporablja. Wmp zna lepo predvajati kar češ. Navadn uporabnik bo zadovoljen z wmp in vlc za filme.

navaden uporabnik utegne instalirati ubuntu, zato da lahko uporablja brezplačn program za obdelavo slik in ne piratiziranega photoshopa.

Ne boš verjel, če igro kupiš lahko dvd vržeš v smeti in iz torrentov downloadaš igro in jo nato LEGALNO instaliraš z uporabo serial code ki si jo dobil ob nakupu. Downloadaš jo zato, da nimaš 1231203892 dvdjev po sobi. WAW kakšna logika...prehuda zate?


Winampa nišče ne uporablja? Lahko to podkrepiš s čem? Al neki na pamet nabijaš?

Zakaj rabi navaden uporabnik VLC? Naj lepo vse dela v WMP če je WMP tak super, zakaj bi še en program gor tlačli?

Navaden uporabnik bo raje inštaliral Gimp/Paint.net na windows kot pa šel inštalirat ubuntu samo za urejevalnik slik in med tem še ugotovil, da ima samo 1 particijo. Ne mi...

Navaden uporabnik ne za DL s torrenti pa itak je kupo CD/DVD zato bo z le tem igral.

In vem, da VLC odpre več formatov kot WinAmp ampak če mi paše WinAmp bom pa tega uporabljal pa če si morem convertat vse fajle v Mp3
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

lej, ni razloga da bi winamp integrirali v windowse, kot si prvotno trdil. wmp praktično nič ne manjka.

kdor pa bi rad uporabljal kar drugega pa to lahko stori. Tudi na win8 boš lahko uporabljal tvoj ljubi winamp. ni to lepo? Svoboden si, da uporabljaš kar češ:) Ali pa to kar je že integrirano v operacijski sistem. Manj kot je treba dodatno instalirati, bolje je to za povprečnega uporabnika.

Zgodovina sprememb…

Spc ::

SLO_Matej je izjavil:

Spc je izjavil:

smash je izjavil:

hočem naložit zadevo v virtualca..pa se mi obesi na nekem logotu z ribo...je še kdo imel podobne težave? zadevo sem naložil v virtualbox, 15gb diska, 2gb rama, iso je pa 64 biten

Imaš najnovejši virtual box ? ker starejše verzije imajo težave.

Ah, VirtualBox je ena velika težava. Imam najnovejšo verzijo, pa tudi ne dela v redu in če daš gostujočemu sistemu več kot 1 GB RAMa, kar fatal error pokaže. Včasih tega ni bilo, pa sem jim dajal po 2 ali pa 3 GB RAMa.

vorantz je izjavil:

Inštaliral starejši špil (c&c generals) pa mi je v start zmetalo kup nepotrebnih ikon (uninstall, neka EA jajca) o_O
in seveda jih ne morem zbrisat brez zbrisat cel špil ;(

Desni klik na tile, ki ga nočeš in spodaj v vrstici, ki se pojavi, izbereš Unpin from Start.

Meni deluje normalno na core 2 duo 2.5GHz notebooku z 4GB rama, Windows Server 2003 SP2 R2, VirtualBox-u pa sem pustil 2.4GB rama.


Kdo uporablja winamp? Ljudje, javite se.

Jaz.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Mesar ::

Gray_Warden je izjavil:

lej, ni razloga da bi winamp integrirali v windowse, kot si prvotno trdil. wmp praktično nič ne manjka.

kdor pa bi rad uporabljal kar drugega pa to lahko stori. Tudi na win8 boš lahko uporabljal tvoj ljubi winamp. ni to lepo? Svoboden si, da uporabljaš kar češ:) Ali pa to kar je že integrirano v operacijski sistem. Manj kot je treba dodatno instalirati, bolje je to za povprečnega uporabnika.


Kot ni razloga, da se integrira VLC in mountanje iso slik - je dost primerljivo. Seveda pa bo spet treba inštalirat codec pack ne? Ker to pa ne rabi noben uporabnik in vsi znajo poiskat in namestit.... ter verjetno še XX podobnih primerov.
Your turn to burn!

neocodexx ::

Zelo osnovno vprašanje: ali lahko upgrejdaš iz 32bit Win7 na 64bit Win8?

SLO_Matej ::

Mesar je izjavil:

Seveda pa bo spet treba inštalirat codec pack ne? Ker to pa ne rabi noben uporabnik in vsi znajo poiskat in namestit....

Jaz nisem nikoli namestil nobenega codec packa pa WMP12 vse lepo predvaja (razen pri alternativnih predvajalnikih, če so med postopkom namestitve to storili sami). ;)

Gray_Warden ::

vlc ne rabi codec packa. in ni integriran. Jaz ga instaliram zaradi boljših nastavitev pri gledanju videjev kot jih ima wmp.

mountanje iso slik je le kul bonbonček, ki bi ga moral imeti že win_XP.

prašal si kaj je novega. to je novo. In zdaj ko si izvedel da je to novo, se spet jokaš zakaj je to novo.

spremeni si vzdevek v kalimerota. Samo dokazal si to kar sem prej trdil. NE GLEDE NA TO KAJ BO V WIN8, BOSTE JOKALI. hvala za sodelovanje.



neocodexx je izjavil:

Zelo osnovno vprašanje: ali lahko upgrejdaš iz 32bit Win7 na 64bit Win8?


ne.

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Jaz hočem, da je vse po starem, ne pa da skoz neki klepajo po malem. Ali pa da je vsej možnost, da si lahko nastavim "po starem".

Mislim, da nebom spreminjal svojega vzdevka, še najmanj zato ker si ti tako rekel.

In katere nastavitve točno uporabljaš, ki jih VLC ima WMP pa ne?

Pravim samo, da bi lahko posvečali pozornost bolj pomembnim stvarem kot so.

Meni je drugače tak vseeno, že debiana downloadam.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Gray_Warden ::

nastavitve za zvok ima vlc precej boljše od wmp. Preko spdif imam povezano na receiver in lažje v vlc nastavljam kak signal naj gre v receiver. Dolbi ali PCM ali DTS

Mesar ::

Ampak povprečnemu uporabniku se za to je*e.

Aja... za gledanje piratskih filmov ne? Da se boljše čuje... CAM po možnosti.
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

za gledanje bluray in dvdjev, ki imajo možnost nastavljanja.

gledanje filmov iz 80 je rahlo bedno na 5.1 kanalu, se lepše sliši če vklopim stereo. Novejši pa vsekakor gledam na 5.1

ampak ti več kot očitno nimaš izkušenj s tem.

in ja, povprečnemu se jebe zato, zato tega v wmp ni.

dojami tudi da je microsoftu vseeno zate saj ve da si itak win8 testiral na piratiziranem win7

zakaj si pravzaprav prešel na vlc? trolaš spet? no lifer:D

dej, piši sam sebi, ne da se mi ubadat s teboj:)

Zgodovina sprememb…

jype ::

Komaj čakam, da pride ven Windows 9, kjer bo Metro (upajmo) postal display-agnostic in na zaslonu ne bo več robov.

Mesar ::

Gray_Warden je izjavil:

za gledanje bluray in dvdjev, ki imajo možnost nastavljanja.

gledanje filmov iz 80 je rahlo bedno na 5.1 kanalu, se lepše sliši če vklopim stereo. Novejši pa vsekakor gledam na 5.1

ampak ti več kot očitno nimaš izkušenj s tem.

in ja, povprečnemu se jebe zato, zato tega v wmp ni.

dojami tudi da je microsoftu vseeno zate saj ve da si itak win8 testiral na piratiziranem win7

zakaj si pravzaprav prešel na vlc? trolaš spet? no lifer:D

dej, piši sam sebi, ne da se mi ubadat s teboj:)


Za muziko še vedno uporabljam WinAmp, VLC imam pa na kompu že dobro leto, tak da nisem nič prehajal.

Ne vem če spet sodiš po sebi, ampak jaz imam licenčne Win 7, imam še original račun in vse tako, da... ti nehi trollat.
Your turn to burn!

PNG ::

WMP je v bistvu precej boljsi program za predvajanje MP3jev kot winamp...vsaj meni.

Gray_Warden ::

imam vse legalno tako na namiznem računalniku kot tudi prenosniku.

lepo da uporabljaš winamp in vlc, good for you. Lahko jih boš uporabljal tudi v win8.

povprečen uporabnik pa bo lahko uporabljal integrirana orodja, katerim nič ne manjka za osnovna opravila.

zanimivo da si kupil licenčne win7, zdaj pa boš iz principa jih vrgel stran in šel na debian...:D

i100k100, se strinjam.Tudi za delanje playlista je super. winamp pač uporabljajo tisti ki so navajeni nanj še iz časov winXP

PNG ::

Jap, vcasih je dejansko bil no brainer in si pac uporabljal sebi najbolj priljubljeno alternativo, samo sploh od W7 dalje je WMP cisto fajn - se pobere mi thumbnaile sam iz spleta in nimam nobenih problemov. Vsakomur svoje.

Mesar ::

Gray_Warden je izjavil:

zanimivo da si kupil licenčne win7, zdaj pa boš iz principa jih vrgel stran in šel na debian...:D


Bom naredil pred tem iso sliko in si zapisal serijsko v zvezek.
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

Dobra ideja. dvd namreč hitro postane neuporaben.

System ::

Pravkar pišem iz Win 8 in prvi vtisi so super.

PNG ::

Jaz tudi in ze dol vlecem kopijo win 7 za reformat.



Dol vlecem original kopijo sedmice, pro x64 in to iz microsoftove strani, da ne bo kdo imel pripomb.

System ::

Kaj pa te moti ?

Enron x86 ::

Če koga zajebavajo gonilniki za zvočno kartico Creative SoundBlaster X-FI (po ponovnem zagonu ni več zvoka), lahko napišem rešitev problema (v tej temi ali na ZS).

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

PNG ::

Ni mi vsec odzivnost - deluje pocasneje kot sedmica (posebej desni klik na namizje, ki traja obupno dolgo). Zaganjanje appsov traja celo vecnost. Nasploh mi cela ideja okrog appsov (kakor tudi ze gadgetov) ni vsec in je ne maram.

Osebno mi ni vsec, da imam obcutek kot da gledam v 27 incni mobitel no...ampak kakor komu, definitivno mora vsak probat sam.

EDIT Joj full screeni appsi - obup!!!

Pa nisem apriori proti napredku - sedmico sem uporabljal leto dni pred uradnim izidom in blabla in sem jo zelo dobro sprejel ze od samega zacetka, prav tako visto, samo tale osmica pa mi nikakor ne potegne. Ne vem no.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

Oberyn ::

Kdo uporablja winamp? Ljudje, javite se.

Jest se lahko po milosti božji javim na ta obupan klic. Da, uporabljam WinAmp. Primer odličnega programa, ki ga ni treba ravno vsak teden zakrpati z novo različico, tako kot ene crape.

Drugače, proti WMP nimam ničesar. Slišal sem že, da obstaja, in mu miroljubno dopustim pravico do tega.

Glede win8, nisem še poskusil tega novega bisera. Sklenil sem, da bom najprej bral slo-tech in postal moder in vseveden, potem bomo pa že videli.

mtosev ::

novi windows logo izgleda kot logotip katerega je microsoft imel leta 1995


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

System ::

PNG je izjavil:

Ni mi vsec odzivnost - deluje pocasneje kot sedmica (posebej desni klik na namizje, ki traja obupno dolgo). Zaganjanje appsov traja celo vecnost. Nasploh mi cela ideja okrog appsov (kakor tudi ze gadgetov) ni vsec in je ne maram.

Osebno mi ni vsec, da imam obcutek kot da gledam v 27 incni mobitel no...ampak kakor komu, definitivno mora vsak probat sam.

EDIT Joj full screeni appsi - obup!!!

Pa nisem apriori proti napredku - sedmico sem uporabljal leto dni pred uradnim izidom in blabla in sem jo zelo dobro sprejel ze od samega zacetka, prav tako visto, samo tale osmica pa mi nikakor ne potegne. Ne vem no.



Skoraj vse tvoje težave izvirajo iz tega, da verjetno sploh nisi resetiral par krat računalnika po namestitvi OS, plus tole sploh še ni končna različica.

Oberyn ::

Malo me tudi moti, da sem ne tako daleč nazaj investiral eno malo premoženje, da sem legaliziral vse winse na mojih računalnikih. Tako da naslednjih ene 5 let ne načrtujem nobene investicije v to smer.

Najraje bi zakričal, pa vem, da bi me admin brž odbrisal. Nihče ne potrebuje novega OS vsaki dve leti, porkamadona!!! Pa kdo je tu fooknjen? 10 let je kar primerna doba, XPji so to lepo pokazali.

Evo, toliko za danes z računalnika, na katerem tečejo windows 7 ultimate full retail po 300 evrov kos, dragi moji. In če me morda neka MS politika prisili, da bodo naslednje leto tu tekli winsi 8, bodo pa spet piratski, majke mi, naj janši takoj odpade desna roka, če se šalim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft je predstavil Windows 10 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostalo
14339646 (32603) boolsheat
»

Bo Windows Blue dobil nazaj startni meni in namizje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
19746017 (38990) Bistri007
»

Windows 8: Aero je mrtev, naj živi Metro (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
20445417 (34480) Icematxyz
»

Windows 8 prihaja v štirih inačicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13937860 (32434) Lonsarg
»

Predogled Windows 8 na voljo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
42198451 (80396) techfreak :)

Več podobnih tem