» »

Kar je preveč je pa preveč - Ivan Simčič!!!!

Kar je preveč je pa preveč - Ivan Simčič!!!!

Temo vidijo: vsi
««
9 / 10
»»

Okapi ::

Še ena, ki ne razume preprostih besedil.;((

O.

nevone ::

Okapi je izjavil:

Še ena, ki ne razume preprostih besedil.;((

O.


Mogoče sem pa samo nesramna, pa mal pod...avam, kot znaš tudi ti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Rias Gremory ::

Osebno mislim, da je Simčič x (x = poljubna žaljivka).
Se pa strinjam z Okapijem.
Poglejte Simčiču NI TREBA odstopiti (vsaj tako sem na televiziji slišal) in mu ni treba nič vračati.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

A20 gate ::

Simcic ni gnoj, ker gnoj je zlato(glej Srečko Kosovel, Kons. 5) bi pa nedvoumno moral odstopiti.

Matev ::

vsaj takoj bi moral priznati

ne pa da erhavec še danes govori da nič ni res

smash ::

simčič se zagovarja na način: "kaj pa meršol, golobič?"

bruh

k4vz0024 ::

Novica dneva: Simčič bo vpisal magisterij. (Vir: 24 ur)

Mama....

smash ::

a je to to? Simčič bo torej ostal poslanec? bomo pač pozabili?

kmetek ::

http://rtvslo.si/slovenija/desus-se-je-...

katastrofa.....med nepovezane, kljub goljufiji bo vlekel 4000€ enkratno res.

Rias Gremory ::

Bo zdaj vsaj zgubil kakšen "bonus"?
Upam, da se že enkrat odstrani iz poslanskih vrst ta gnida.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

TESKAn ::

Hehe, še tretji pride, pa majo svojo poslansko skupino. Madona, še štirje mesci niso minili, pa se že množijo poslanske skupine>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

smash ::

in vlada pravi, da je edina možnost vzeti ljudem

kaj pa nepovezani goljufivi poslanci?

kaj pa prekomerno izplačani regresi v nekaterih javnih podjetjih?

naj se začne pri teh stvareh kaj dogajat, potem bi vlada dobila kredibilnost, in bi tudi ljudje sprejeli ta odtegovanja, tako pa fuck off

WarpedGone ::

Se dogaja, sam vidit nočeš.
Zbogom in hvala za vse ribe

BALAST ::

Poslanec Marinič obsojen na pet mesecev pogojne kazni

Samo 7 let je trajalo... 8-O

Ne spomni pa se, ali je imel pisni izpit iz nemščine zjutraj ali popoldan. Profesorica Ekarjeva pa je na sodišču dejala, da Mariniča danes vidi prvič v življenju.


Zakaj samo 5 mesecev??? Če bi ga doletelo 6 mesecev, bi avtomatsko izgubil poslanski stolček, sedaj se pa lahko še pridruži Simšiču.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Ziga Dolhar ::

Ne, ne bi izgubil, ker mu je izrečena pogojna kazen.
https://dolhar.si/

RejZoR ::

Pogojna kazen. Kot da bo šel tečaj nemščine še enkrat delat v tem roku. Kakšna bedarija.
Taki golazni bi moral plačo za 5 mesecev degradirat na minimalca, jim permanentno znižat plačilni razred in naložit še pošten enkratni znesek kazni. Bi videl potem kolk bi se delal norca. Mislim, take bedaste nesmiselne kazni samo povejo ostalim, da se pizdarije enostavno spalča delat, ker sankcije so očitno nikakršne.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PaX_MaN ::

A ti se spomniš kje si bil, s kom si bil, kaj si kosil in kakšno frizuro si imel pred petimi leti, 18.4.2007, recimo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Ziga Dolhar ::

Rejzor, pogojna kazen nima veze s tem, ali bo šel še enkrat delat izpit ali ne.
https://dolhar.si/

Matev ::

A ti se spomniš kje si bil, s kom si bil, kaj si kosil in kakšno frizuro si imel pred petimi leti, 18.4.2007, recimo?


vem kje sem hodil na šolo in kdo so bili moji sošolci

tudi za več let nazaj kot si navedel

PaX_MaN ::

Proti njemu ni pričal sošolec.

Mr.B ::

Matev, sej res osnovnošolec, morda pridni Srednješolec.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matev ::

Mr.B
a ti verjameš v poštenost tega modela ki je bil danes obsojen?

Mr.B ::

V bistvu ne, ampak jaz ne vem kaj sem delal pred enim mesecem, če nebi imel zabeleženo v project-u. V bistvu zagotovo ne vem , ali sem prejšnji mesec 18.3.2011 prišel v službo pred 8.00 ali po 8:00 oziroma ali se bil na terenu.

Poštenost tipa, pa je tolikšna kot je odgovornost naroda, ki voli take stranke.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matev ::

ampak jaz ne vem kaj sem delal pred enim mesecem, če nebi imel zabeleženo v project-u. V bistvu zagotovo ne vem , ali sem prejšnji mesec 18.3.2011 prišel v službo pred 8.00 ali po 8:00 oziroma ali se bil na terenu.


hočeš reči da se ne spomniš ničesar izpred enega mesca

Mr.B ::

V bistvu delam cca 10-12ur na dan.
Torej moram pogledati kaj sem delal cca v vsaki uri tistega dneva. Po enem letu ? Potem tudi koledar reče WTF...

Morda pa bi bilo drugače, če bi imel monotono službo tipa, sej mi ni problema iti v službo, samo WTF naj delam 8 ur v službi....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matev ::

Torej moram pogledati kaj sem delal cca v vsaki uri tistega dneva. Po enem letu ?


v čem to tvoje razmišljanje prispeva k temi teme

Mr.B ::

To da ne vem kaj sem delal prejšnji mesec 18.3 ob 11:30.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matev ::

To da ne vem kaj sem delal prejšnji mesec 18.3 ob 11:30.


a pa te je kdo to vprašal?

vorantz ::

Mr.B je res zabblodil o_O
Ne vem kako je to, kar si delal prejšni mesec ob točno določeni uri povezano s kom si 4 leta sedel v klopeh...

Okapi ::

a pa te je kdo to vprašal?
Jaz sem bil enkrat v vojski priča nekega manjšega incidenta (ki so ga potem napihnili prek vseh meja). In me je čez dva dni zasliševal obveščevalec, pa se nisem mogel zanesljivo spomnit, ali se je tisto zgodilo pred ali po zajtrku.:)

O.

Ziga Dolhar ::

Človek si vsekakor ne zapomni podrobnosti poljubnega trenutka. Si pa praviloma zapomni trenutke (in bistvene pred in po njem), ki se izkažejo za usodne.

Sam se recimo ne spominjam datuma pred tremi leti, ko sem bil priča polsekundnemu dogodku, v katerem je ob trku dveh vozil prišlo do povoenja starejše gospe. Se pa spomnim ure - sobota ob 11:50 - ker se mi je mudilo na pošto!

Kolikor mi je znano, naj bi poslanca 'zalotili' pri poskusu lažne identifikacije. Ob tem je failal izpit.

Zelo težko verjamem nekomu, da se takega dogodka ne bi spominjal sploh. No - če te osebe tam ni bilo, je razumljivo, da se dogodka ne spominja. Ups, kako se je potem znašel tam njegov osebni dokument? Je bil ukraden, pa ni prijavil izgube? V čem bi bil interes tretje osebe, da izpit opravi pod imenom nekoga drugega? In osumljenj če hkrati ne pojasni, kako da potem (sploh nikoli?) ni opravljal izpita po svojem programu, je zadrega še večja in zagovor (katerega, razen preko poročanj medijev sicer ne poznam) precej neživljenski.
https://dolhar.si/

Okapi ::

Saj to je pa ja dobro znan psihološki pojav, da ljudje svoje napake pozabljajo (ali "pozabljajo"), še zlasti na sodišču.:))

O.

Ziga Dolhar ::

Hja. Veš kdo pa -vedno- pozna vse podrobnosti petnajstminutnega dogodka izpred dveh let?

Dimnikarji, pozvani kot priče o njihovem obisku pri stranki, ki ni želela dovoliti vstopa ali pregleda kurilnih naprav.

(Dopuščam sicer, da si zaradi svoje znane nepriljubljenosti dejansko zapomnijo, saj se zavedajo možnosti, da bodo pozvani pred sodišče.)
https://dolhar.si/

Okapi ::

Svoje napake "pozabiš", tuje si zapomniš izjemno dobro. En tak zanimiv psihološki pojav:-)

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

dukenukem ::

in tale simčič še kr govori, da je vse konstrukt in da so ga mediji oblatili in so uperjeni zoper njega ,kakšne pokvarjene pijavke z meter debelo kožo mamo v vladi ....

Ziga Dolhar ::

... Simčič ni v vladi.

Sej ne da bi blo važn, pa vseeno.
https://dolhar.si/

Seti5000 ::

Ni v vladi, ker je v opoziciji, če pa ni tam, je pa vsaj v državnem svetu.

k4vz0024 ::

Ko magistrira zagotovo bo:))

Najbolje bo, če s Karlom zamenjata vlogi. Tako debela koža je velika prednost v zunanji politiki:D

solatko ::

Kot da ni mnogo večjih problemov v tej državi.
Delo krepa človeka

TESKAn ::

Seveda so. To pa ne pomeni, da moramo "male ribe" kar tako spustiti mimo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

solatko ::

Riba smrdi pri glavi. Sam nikjer ne vidim, da bi prišli kje dlje od hrbtne plavuti, pri čiščenju.
Delo krepa človeka

LuiIII ::

Poslanec ni nikoli mala riba! Vsaj smel ne bi biti! Poslanec je človek, ki predstavlja glas toliko in toliko volilcev. Žal tega ne razumejo ne poslanci in še manj volilci in tukaj je srž problema naše demokracije. Ali se je kdo že vprašal zakaj ne morejo volilci dejansko odpoklicati poslanca? Seveda zaradi tega ker nimamo tako urejene volilnega sistema kjer bi določena regija volila svoje predstavnike (poslance). Ampak zakaj pa ne bi imeli takega sistema? Jah ker vrana (poslanec) vrani ne izkljuje oči in ker ljudi očitno ne briga kaj se z njihovim glasom počne. Odgovornost je na obeh straneh!
Prav v tem grmu tiči tudi zajec korupcije. Dokler se ne bomo zavedali, da smo država tudi mi sami in da ni država neka oddaljena tvorba, ki jo lahko cuzamo dokler jo pač lahko, bomo v bistvu nagrajevali tiste, ki jih pravzaprav naglas nočemo tj. koruptivne goljufe. Toda, če iskreno pogledamo na situacijo pri nas, jih nekje globoko v svojih bizantinskih globočinah očitno vseeno moramo po tihem občudovati. Tukaj pritiče beseda, ki najbolje opiše to bizantinsko držo: CARJI!
Kako iz tega? Pravzaprav ni težko. Ena izmed oblastnih vej je očitno premalo močna, efektivna oz. alegorično rečeno bolj suha ali pa cuza preveč "sokov" iz ostalih dveh vej. Ja to je sodna veja. Sodno vejo bi bilo potrebno malo obrezati ali pa kar na novo cepiti. In ko nas bo ta sodna veja začela močno udarjati, ko bomo delali "piz***ije", takrat se bomo hitro naučili manir. Toda šele generacije za nami jih bodo lahko resnično zakapirale in osvojile. Morda se nam bo zdelo, da živimo v represiji, vendar trenutno ne vidim druge dolgoročno efektivne poti.

solatko ::

LuiIII - morda pa v tej naši "državi", volilci cenijo nepoštenost, laži, prevare, podkupovanje, iznajdljivost, saj ima SDS veliko podporo, Zmago je rulal do teh volitev, v cerkvene pravljice in zavajanja veruje ogromno ljudi, delajo po 6 in več mesecev brez plačila, za tavelke barabe so se pa celo pripravljeni tepst do smrti.

Sodišča nimajo kaj, če povprečen advokat, na obravnavi sesuje tožilca in dokaze. Poišče luknje v cedilu, ki se mu reče celo zakon, tako, da še dobro, da delajo počasi, se vsaj barabe dlje časa tresejo, preden so oproščene.
Delo krepa človeka

Buggy ::

solatko, se strinjam do takrat ko govoris o nekem moralnem macku takih pezdetov. Ne nimajo ga...po
polnoma nic kakor tudi narod, ki voli take ki jim je to primarna vrednota :(

Matev ::

Kot da ni mnogo večjih problemov v tej državi. Kot da ni mnogo večjih problemov v tej državi.


veliki problemi so zato
ker še "malih" ne znamo reševati

(pa da ne bo kdo mislil da je simčič mali primer,
ne, ob je neizbežna posledica naše nesposobnosti)

VelikiTun ::

Eto, tako se dela v Avstraliji. Za odstop s položaja je dovolj le sum, dejansko dokazovanje krivde ali nekrivde sledi: http://www.siol.net/novice/svet/2012/04...

BRBR ::

Evo, kaj tam piše (na linku iz prejšnjega posta):

Potem ko je opozicija zahtevala njegov odstop, je Slipper v sporočilu za javnost zapisal, da so Ashbyjeve trditve neresnične, a dodal, da bo kljub temu, dokler se obtožbe ne razčistijo, odstopil s položaja predsednika parlamenta.


A to pomeni:
1. bo nazaj nastopil (a to se da ?) če ni bil kriv
2. bo nazaj nastopil v vsakem primeru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

VelikiTun ::

Najbrž le v primeru, če se obtožbe izkažejo za neresnične.

k4vz0024 ::

BRBR je izjavil:

Evo, kaj tam piše (na linku iz prejšnjega posta):

Potem ko je opozicija zahtevala njegov odstop, je Slipper v sporočilu za javnost zapisal, da so Ashbyjeve trditve neresnične, a dodal, da bo kljub temu, dokler se obtožbe ne razčistijo, odstopil s položaja predsednika parlamenta.


A to pomeni:
1. bo nazaj nastopil (a to se da ?) če ni bil kriv
2. bo nazaj nastopil v vsakem primeru.


Ne, pač pa je/bo ohranil osebno dostojanstvo in kredibilnost za podobne ali enake funkcije v prihodnosti.

solatko ::

V Avstraliji se tudi druge stvari delajo drugače. JJ nikoli nebi mogel biti 1. ministrant.
Delo krepa človeka
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

43. člen URS, voliti in biti voljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547227 (6173) Mehmed
»

Kam na faks, kako se prepisati in pavziranje

Oddelek: Šola
142792 (2240) BivšiUser2
»

Zaposlitev - dokaz izobrazbe

Oddelek: Šola
82748 (2306) Mare2
»

Vrnitev v šolo

Oddelek: Šola
286084 (5080) para!
»

Goljufiva izobrazba (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15632218 (25226) celada

Več podobnih tem