» »

Zaposlitev - dokaz izobrazbe

Zaposlitev - dokaz izobrazbe

Csharp ::

Je treba ob zaposlitvi (sklenitev delovnega razmerja) priložit kakšne papirje, ki dokazujejo tvojo izobrazbo ali podjetje lahko kako drugače pridobi podatke o tvoji izobrazbi? Sprašujem za prvo redno zaposlitev. Predvidevam, da je nekako treba dokazat izobrazbo, drugače bi lahko bil vsak magister oz. kar mu ustreza. Se mi zdi, da imam hud problem.

Furbo ::

Ja ful je problem narediti fotokopijo/scan spričeval, diplom itd. Kaj pa imaš za eno šolo, da ti je to hud problem?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Csharp ::

Ni problem v šoli. Problem je, ker sem nekje založil papirje in jih sedaj ne najdem. Tako dobro sem jih pospravil, da več ne vem kam bi pogledal. Zdaj sem vsa paničen. Zato me zanima, ali bom te papirje potreboval v primeru zaposlitve?

Janac ::

Na šoli lahko dobiš kopijo potrdila za par eur...

Csharp ::

Verjetno pa ta postopek nekaj časa traja. Prej kot slej bom papirje nekje našel, zato ne bi naračal fotokopij po nepotrebnem... razen, če bom papirje moral pokazat delodajalcu. Zato sprašujem, če jih sploh rabim. In kolikor se spomnim, je bil na srednješolskem spričevalu žig, da sem vpisan v fakulteto. Kako je s tem, če naročim kopijo?

dope1337 ::

Eh ... to takoj dobis (ce bos sploh potreboval). Sam v tajnistvo od srednje sole gres, poves da rabis spricevalo ter cigav si, te najdejo v sistemu, izprintajo, pokasirajo cca 15EUR in to je to. To mas takoj zrihtan, ce bos rabu.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

...:TOMI:... ::

Pozanimaj se, ce je potreben preklic izgubljenega dokumenta.
Tomi

fosil ::

Nekatera podjetja hočejo imet kopijo, druga pa številko spričevala/diplome in potem sami preverijo, ampak verjetno tega tudi nimaš.
Tako je!

Mare2 ::

Csharp je izjavil:

Zato me zanima, ali bom te papirje potreboval v primeru zaposlitve?

Dokazilo o izobrazbi je običajno potrebno priložiti. :) Če ni tega zraven, se delodajalci s takimi sploh ne ukvarjajo.

...:TOMI:... je izjavil:

Pozanimaj se, ce je potreben preklic izgubljenega dokumenta.


Ni.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitra izobrazba

Oddelek: Šola
265630 (3907) bajsibajsi
»

Delovne naloge ki niso navedene v pogodbi o delu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5917243 (15305) NonPlusUltra
»

Prijava na delovno mesto in stopnja izobrazbe

Oddelek: Loža
91947 (1506) MadMicka
»

Izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5418673 (17384) betmen
»

Spričevalo ?

Oddelek: Loža
142515 (1829) St235

Več podobnih tem