» »

Luknja v rezervoarju za bencin

Luknja v rezervoarju za bencin

Temo vidijo: vsi

dragana ::

Na bočnem delu bencinskega tanka je nastala luknja in le ta pušča. Ker ima avtomobil še 2 leti garancije, sem vprašal če to spada pod garancijo. Tank so pregledali in poslikali ter rekli, da bodo sprožili postopek za uveljavljanje garancije. Na tanku sta se vidni 2 zelo majhni praski (tanki črtici) na spodnjem delu tanka, ki na sliki najbrž ne bodo vidne. Tank ni vidno deformiran.
S postopkom mečkajo že 14 dni.
Ali lahko v primeru, da zaradi prask ne upoštevajo garancije kaj iztržim od zavarovalnice. Avtomobil ima polni kasko, ter dodatno zavarovano parkirišče. Z avtomobilom sem 2 leti nazaj na dopustu na hrvaškem na eni dovozni poti res podrsal s podom po tleh.
Kaj naj rečem na zavarovalnici, da bom imel čimmanj problemov(nebi rad v postopek vpletal druge države,...)?

Mesar ::

Sem že jaz tudi podrsal s podom po tleh in še čem hujšem pa to ni poškodovalo rezervoarja za gorivo in tudi v tvojem primeru verjetno ni to krivo...

Lahko napišeš za kateri model avta gre?
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

dragana ::

Hyundai i30.

Invictus ::

Garancija je garancija. Tukaj zavarovalnica nima nič.

14 dni je še čisto v redu.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

St235 ::

Odvisno kaj je krivda, če gre za mehansko poškodbo potem garancije ne bodo priznali. Lahko pa mirno seveda uveljavljaš kasko.

DragonHeart ::

Če si luknji naredil sam in imaš kasko zavarovan avto mislim da zagotovo lahko uveljaviš kasko in rečeš da si nekje nasedel. Mislim da bi kasko to moral pokrivati... upam da se ne motim.

Nekako si ne predstavljam kako bi bila to lahko tovarniška napaka. Garancija večinoma namreč pokriva le napake, za katere ni kriv uporabnik sam...

Janac wtf?!? Daj pojdi ti kitat očetov avto takole ja. Samo potem ne joči če mu avto zagori nekega dne. (glede na tvojo starost sklepam da avta še nimaš. Če pa ga imaš pa..good for u).

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na parkirnem prostoru mi je nekdo ruknil avto

Oddelek: Na cesti
196829 (4864) jero_no1
»

Cenilec prepričan v svoj prav (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8618748 (15365) D3m
»

Big Bang 'se zgodi' zavarovanje po 45 dneh... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22951873 (28566) primorc007
»

PS3 -Big bang se zgodi garancija

Oddelek: Loža
4510195 (8823) solatko

Več podobnih tem