» »

Obvestilo redarstvu

Obvestilo redarstvu

enadvatri ::

Malo za šalo, malo pa za res ... Ali to drži vodo?

 Obvestilo redarstvu

Obvestilo redarstvu

Mavrik ::

Ne.
The truth is rarely pure and never simple.

kalko ::

Ne. Pomaga k še hitrejšemu izločanju vode. Redar se bo uscal od smeha, ko bo to zagledal na avtu in zraven nalimal obvestilo o prekršku. :D

PaX_MaN ::

enadvatri ::

kalko je izjavil:

Ne. Pomaga k še hitrejšemu izločanju vode. Redar se bo uscal od smeha, ko bo to zagledal na avtu in zraven nalimal obvestilo o prekršku. :D


Ni mišljeno, da bi to obvestilo preprečilo kazen. Bolj me zanima, če to kar piše, pravno vzdrži.

PaX_MaN je izjavil:

To je že vsaj dve leti staro.


Hvala. Res gre za isto zadevo.

Nikjer pa nisem zasledil, da bi jo kakšen ST hišni pravnik pokomentiral ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

Ziga Dolhar ::

Ne, ne (z)drži niti pravno. "Na več nivojih", je menda moderno pripisati ;-).
https://dolhar.si/

Šoja ::

Kakšen bolj neumen redar mogoče res spusti avto s tem obvestilom. Si reče: za vsak slučaj, nikoli ne veš. ;)

PaX_MaN ::

Nikjer pa nisem zasledil, da bi jo kakšen ST hišni pravnik pokomentiral ...

Lahko vprašaš društvo KZVD, ki je avtor tega pamfleta, kako dobro jim pred katerimkoli sodiščem uspeva odpravljat prekrškovne odločbe.
Aja ups, ne moreš, so jih benal. :D:))

enadvatri ::

PaX_MaN je izjavil:

Nikjer pa nisem zasledil, da bi jo kakšen ST hišni pravnik pokomentiral ...

Lahko vprašaš društvo KZVD, ki je avtor tega pamfleta, kako dobro jim pred katerimkoli sodiščem uspeva odpravljat prekrškovne odločbe.
Aja ups, ne moreš, so jih benal. :D:))


Zanimivo! :))

Meizu ::

Hah to sem ze videl v postojni. :))

Izaso ::

To ne pali, na žalost. Je pa dobra finta. Ne pozabt, da tudi redarji spremljajo forume in FB.

enadvatri ::

Izaso je izjavil:

To ne pali, na žalost. Je pa dobra finta. Ne pozabt, da tudi redarji spremljajo forume in FB.


Mene sploh ni zanimali ali pali ali ne. Bolj me je zanimalo, kako pravno utemeljeno je tisto, kar je napisano. In če je res, da je zdajšnji postopek neustaven (kar precej dvomim).

DimmniBurek ::

Bi blo pa fino nekaj drugega.
Ko sem šel v Zagreb na en koncert, sem parkiral, šel po listek, in ker nisem imel drobiža, sem dal več, kot sem potreboval(parkiral sem kako uro pred 18h, če se ne motim) in kaj se je zgodilo? Neverjetno, višek minut čez 18h, so mi prišteli zjutraj od 8h naprej.

Zakaj zaboga, tega nimamo v Evropski deželi Sloveniji? Učeraj sem imel le 1€, za kar dobiš mislim da 80min, parkirni listek sem dvignil ob 17:15, na listku piše do 18:00. Zelo prav bi mi prišlo zjutraj še tistih 15-20min(ki sem jih itak plačal), ker se zgodi da zaspiš čez 8h, pol pa hitiš ko budala, da ti ne nalimajo kazni.

Manj kot uro pa itak ne moreš vzet, tako da nas še tukaj rubijo, ker če se ustaviš v trgovino za pol ure in nočeš tvegat, morš glih plačat celo uro. Bullshit I say! ;(
There Is No Stronger Drug Than Reality

St235 ::

enadvatri je izjavil:

Izaso je izjavil:

To ne pali, na žalost. Je pa dobra finta. Ne pozabt, da tudi redarji spremljajo forume in FB.


Mene sploh ni zanimali ali pali ali ne. Bolj me je zanimalo, kako pravno utemeljeno je tisto, kar je napisano. In če je res, da je zdajšnji postopek neustaven (kar precej dvomim).


kot je napiasl žiga: NE

enadvatri ::

St235 je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Izaso je izjavil:

To ne pali, na žalost. Je pa dobra finta. Ne pozabt, da tudi redarji spremljajo forume in FB.


Mene sploh ni zanimali ali pali ali ne. Bolj me je zanimalo, kako pravno utemeljeno je tisto, kar je napisano. In če je res, da je zdajšnji postopek neustaven (kar precej dvomim).


kot je napiasl žiga: NE


Videl Žigin odgovor, zato sem pisal v pretekliku (me je zanimalo). Izasu sem želel le povedati, da njegov odgovor ne odgovori na moje vprašanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mestno redarstvo (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
593100043 (17909) UganiKdo
»

Redarska zalega (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14524636 (19352) Mehmed
»

Radar

Oddelek: Na cesti
3812754 (11069) knesz
»

Parkirni listek

Oddelek: Na cesti
499971 (8726) Mehmed
»

LPP obvestilo - parkiranje

Oddelek: Na cesti
255747 (4505) SeMiNeSanja

Več podobnih tem