» »

V podjetju XXX ne prodajajo vec procesorjev AMD!!!!

V podjetju XXX ne prodajajo vec procesorjev AMD!!!!

Rambo ::

Torej v eni racunalniski trgovini (ne bom je imenoval) sem jim vceraj napisal mail, ker me je zanimalo zakaj nimajo na ceniku vec AMD procesorjev! In danes sem dobil odgovor:

Prenehali smo s prodajanjem računalnikov z AMD procesorji, kjti preveč je bilo problemov z pregrevanjem, odrušenimi jedri in seveda posledično z uveljavljanjem grarancije8-O] 8-O 8-O

Taksen je bil odgovor na moje vprasanje!!!!8-O
LP

darh ::

Intel, ker se cenim 8-)
Excuses are useless! Results are priceless!

gumby ::

so tudi druge trgovine...

chucki ::

AMD ker za svoj denar ponuja vec
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Boeing ::

Rambo: to se je tudi meni že zgodilo, le da ne preko maila ampak kar v živo, ko me je trgovec na najbolj nesramen mogoč način poskušak prepričat, da ne prodajajo tanovih WD diskov zaradi tega, ker crkujejo in so kljub 8MB cachea počasnejši od Maxtorjev... sem ga malo čudno pogledal in vprašal, od kod mu ti podatki...

In tipo odvrne: ja, iz Maxtorjeve tovarne...


Ma sem se samo obrnu in šel... in sem se smejal :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

freejack ::

Jap, tut men so v XXX trgovini zatrjevali, da zaradi omenjenih vzrokov, ne prodajajo AMDjevih procesorjev, spljoh. :D Pregrevanja? Še en ubogi vent, ki ti ga vgradijo v trgovini, je dovolj, da se proc ne skuri (AMPAK, seveda, če tiktaka na deklarirani hitrosti, ne na naviti)Krušenje jeder? V vsaki trgovini ti procesor namestijo na matično, pritrdijo ventilator in, glej čudo, dela. (AMPAK, seveda za tiste z manj (beri: nič) znanja, pride do krušenja jeder že v prvem "odstranil-sem-vent-zdej-bom-pa-navil-svoj-suppa-duppa-proc" srečanju. Potrem pa; hmm, kako je že tisti prodajalec namestil vent na proc?ipd. Mislim, da jih ne prodajajo, ste krivi uporabniki sami, ne kritizirajte trgovine, zaradi takšnih, ki so hoteli iz svojega proca iztisniti največ, ga uničili, nato pa krivili procesor, ter ga (jasna pamet) nesli nazaj v trgovino misleč "hej, jst sem plačal toliko in toliko za ta procesor, pa še prav prekleto naviti ga ne morem, ne da bi se jedro pregrelo, ali pa ob nerodni namestitvi venta okrušilo.Dragi moji, jst sem na proce namestil vent milijonkrat in še nikoli nisem imel bližnjegha srečanja z kakšnim okrušenim procom.To je bila sicer lepa lastnost klasičnih Athlonov, s čimer pa ste dosegli tudi ukinitev prodaje XP serije. Ne krivite prodajalcev, krivite sebe.:\

Gandalfar ::

Rambo: pac, njihova odlocitev. Ali se ti je svet podrl? Ni. Vidis, pojdi k konkurenci in tam kupi.

G[e]c ::

Mene pa zanima kera stacuna ne prodaja AMDjev?

Sims ::

G[e]c: Je v Mariboru na Jadranski in se začne na A ...

Je reko da AMD crkujejo in so nestabilni ter, da jih ne prodajajo ... Bil sem tam decembra in rečem, če imajo kake ponudbe (v mislih sem imel božične, seveda). Natisne mi en A4 list z 4 računalniki in pripomni, da dveh se ne da več dobit.? To je bilo to ... Računalniki so bili Celeron in Pentium, kašni pa, se ne spomnim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

Rambo ::

Gandalfar: sploh se mi svet ne podira, hotel sem pac samo povedat, da se v tisti trgovini ne da vec dobiti AMD procesorjev, kar me je zelo presenetilo.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD ATHLON 64 3200+ Venice BOX LBBLE 0517BPDW 50K (JAE)

Oddelek: Strojna oprema
281786 (1389) willson
»

Procesorske vojne je konec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
844756 (4756) ||_^_||
»

Alkimisti vračajo udarec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
696674 (6674) OwcA
»

S čim spucati procesor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
271909 (1334) BigWhale
»

Kako se bodo navijali bartoni?

Oddelek: Navijanje
211069 (809) Fury

Več podobnih tem