» »

Evrobarometer o korupciji: Slovenija najslabša v EU

1
2
3

Gavran ::

Živi bili pa videli. Murgledwarf se je razkrinkal pred zadnjimi volitvami, mogoče so bo tudi Rode - ali pa Kermit?

edit - typo
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gavran ()

jype ::

Jah, vsi vemo, da Janša Rodeta redno prosi za nasvet, Rode je pa odkar je tale pedofilska mreža postala globalen problem postal funkcionar, ki mora nujno preživeti kar največ časa v Vatikanu, tako da niti ni čudno, da komunicirata zgolj po telefonu.

Kaj to pomeni za slovensko državo, je jasno: Sile kontinuitete bi rade zopet prišle nazaj na oblast in si podredile narod, ki se je po stoletjih tiranije končno dvignil izpod klerikalnega jarma in svobodno zadihal.

Ramon dekers ::

a to si v mladini prebral? Jaz pa sem mislil da telefonirata preko lončkov iz jogurta in štrika.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: enadvatri ()

klinker ::

jype je izjavil:

Sile kontinuitete bi rade zopet prišle nazaj na oblast in si podredile narod, ki se je po stoletjih tiranije končno dvignil izpod klerikalnega jarma in svobodno zadihal.


+1

@Ramon... a lahko vsaj en tvoj post brez naci for? :)
Sicer pa...ce bi blo res tako kot pravis, nas je zgleda bolj malo slovencev v tej sloveniji :|
Pa se vedno cakam na nekaj, v cemer pise da je tvoj tolko opevani JJ v necem uspel ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Gavran ::

jype je izjavil:



Kaj to pomeni za slovensko državo, je jasno: Sile kontinuitete bi rade zopet prišle nazaj na oblast in si podredile narod, ki se je po stoletjih tiranije končno dvignil izpod komunističnega jarma in svobodno zadihal.


Sem popravil tvoj typo
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

Ramon dekers ::

@Ramon... a lahko vsaj en tvoj post brez naci for?


kakšnih naci for?

vidz81 ::

Dragi državljani Slovenije, če ste proti korupciji je treba uvesti mentaliteto "zero tolerance" do korupcije, prijavit zaznane primere pa zbrcat tožilce, policijo in sodnike, da dejansko začnejo delat! Tudi mediji nosijo del krivde...



Sicer me veseli, da večina anketirancev meni, da je korupcija v Sloveniji problem.
(in ne misli kot potencialni premier ZJ, češ da korupcija ni problem. Navsezadnje se je to pokazalo tudi na volitvah...)


Kdo gre stavit, da Zidarju ne bo treba odgovarjat za svoje grehe pa ostalim Kordežu, Šrotu, Tovšakovi, Bavčarju, Bohoriču, Pavčku...tudi ne?

Mr.B ::

http://www.finance.si/340869/Turk-%C5%B...
"Lukšičevo izgovarjanje na razpis, ki ga je objavil za Stožice, češ, to bi bilo lahko tudi za univerzijado, je žalitev inteligence neumnih ljudi," novi minister Žiga Turk odgovarja Lukšiču

Sarkastično bi rekel : gremo staviti
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Ramon dekers ::

vidz81 je izjavil:

Dragi državljani Slovenije, če ste proti korupciji je treba uvesti mentaliteto "zero tolerance" do korupcije, prijavit zaznane primere pa zbrcat tožilce, policijo in sodnike, da dejansko začnejo delat! Tudi mediji nosijo del krivde...



Sicer me veseli, da večina anketirancev meni, da je korupcija v Sloveniji problem.
(in ne misli kot potencialni premier ZJ, češ da korupcija ni problem. Navsezadnje se je to pokazalo tudi na volitvah...)


Kdo gre stavit, da Zidarju ne bo treba odgovarjat za svoje grehe pa ostalim Kordežu, Šrotu, Tovšakovi, Bavčarju, Bohoriču, Pavčku...tudi ne?



hja ampak problem je da tile anketirance volijo ZJ, ali pa preprosto ne gredo na volišča...

globalna80 ::

Če v neki državi korupcija narašča (na skrivaj) in državljani tega ne opazijo in v anketi povedo da se jim zdi da se korupcija zmanjšuje. Ali je to potem pozitivno, pozitiven trend kot piše v članku?
Človek, Slovenija je dobra v opažanju! Elite to moti, zgleda?
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

sprasujem ::

Pogrešam zgodbo nečakinje Danila Slivnika. Ima dober potencial. Lahko bi dala več kot kaže trenutno. Še ena izmed za moje pojme zvodenelih zgodb.
PS. A še vedno rigorozno skrivajo njihovo slikovno identiteto?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Matako ()

Mr.B ::

Sam sebe se je 3x ustrelil. Prvič namenoma, potem pa še posmrtni refleksi inteligentnega uma, ali nekaj takega.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matako ::

Raziskava je rahlo preveč pavšalna za naše razmere. Na to je opozoril že osovraženi ambasador Mussomeli v enem intervjuju za RTVSLO. V Sloveniji je zelo malo tradicionalne korupcije, ki jo srečaš marskije po svetu, ko državljani po lastnih možnostih delajo "učinkovito javno upravo" tam, kjer je ni oziroma deloma opravičeno omilijo prekrute omejitve v raznih avtoritativnih državah, ki ovirajo državljane na vse mogoče načine - dostikrat smešno malenkostne. To ni to, kar se dogaja pri nas.
Slovenski uradniki, policisti ipd. so v res veliki večini ljudje z veliko stopnjo integritete in se ne gredo tega

Zato pa je toliko več sistemske korupcije na višjem nivoju, ki je v resnici največkrat bolj natančno nepotizem in protekcija (vsakršnih prijateljev). Gre za navajen način dela.

Ta razlika se mi zdi pomembna, ker ob besedi "korupcija" večina zemljanov pomisli na prvo vrsto.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

sprasujem ::

Kar je za FBI nej za naše tožilce :)

Matako ::

sprasujem je izjavil:

Pogrešam zgodbo nečakinje Danila Slivnika. Ima dober potencial. Lahko bi dala več kot kaže trenutno. Še ena izmed za moje pojme zvodenelih zgodb.
PS. A še vedno rigorozno skrivajo njihovo slikovno identiteto?


1. sprasujem - oprosi za napačno predlagan izpis... linki so preblizu.

2. Mene bi bolj skrbelo, da mi je na uho prišlo od njegovih sicer daljnih sorodnikov, da se je njegovim bližnjim menda kratila pravica do ogleda pokojnika. Kao, neko zavlačevanje, palamudenje zakaj ne oz. ne vem, kako se je to končalo. Šund material! Verjetno samo govorice.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

rand ::

Gavran je izjavil:

jype je izjavil:



Kaj to pomeni za slovensko državo, je jasno: Sile kontinuitete bi rade zopet prišle nazaj na oblast in si podredile narod, ki se je po stoletjih tiranije končno dvignil izpod komunističnega jarma in svobodno zadihal.


Sem popravil tvoj typo


Ma daj ne seri. Klerikalci izvajajo tiranijo nad Slovenci že od osmega stoletja CE (common era in ne anno domini...). Tebe pa zadnjih nekaj desetletji socializma boli. Če bi si vzel v roke kakšno knjigo, bi vedel da pri nas komunizma ni bilo.
while(1)fork();

jype ::

Gavran> Sem popravil tvoj typo

Si se zgleda pri tem temeljito zmotil, ker smo pod komunističnim jarmom šele manj kot dvajset let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

WarpedGone ::

Klerikalci izvajajo tiranijo nad Slovenci

Slovenci je oznaka za narod, klerikalci so pa kdo? Najprej si poštelaj svojo logično mašino da ne bo streljala takih kozlov, pol pa poskusi znova.
Zbogom in hvala za vse ribe

jype ::

WarpedOne> klerikalci so pa kdo?

Ja, Rode, ane!

On se z mojim denarjem masti v Vatikanu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Ma daj ne seri. Klerikalci izvajajo tiranijo nad Slovenci že od osmega stoletja CE (common era in ne anno domini...). Tebe pa zadnjih nekaj desetletji socializma boli. Če bi si vzel v roke kakšno knjigo, bi vedel da pri nas komunizma ni bilo.


inform biro tebi ni znan kajne? Goli otok smo že pozabili. Tudi ustavnega sodnika Ribičiča smo pozabili, atentat na Krambergarje je storil nek pijanček ki zase ni vedel, tudi to je že ušlo...

hudiča, pa smo dobili prazno glavo...

sicer pa katero knjigo si pa ti bral? Mogoče pa sploh nisi bral pa si raje gledal filme tipa: ne joči kekec, moj očka sosialistični kulak. Aha, mogoče od tam tudi črpaš svoje edinstveno znanje.

jype ::

Ramon dekers> inform biro tebi ni znan kajne? Goli otok smo že pozabili.

Ne, ravno zato ker ju nismo nam je vsem jasno, da pri nas ni bilo komunistične ureditve. A ti sploh veš, kaj je informbiro?

Ramon dekers> ne joči kekec

Ti kr brij norce, ja, pa lahko mi tudi poveš naslov kakšne predvojne filmske uspešnice, glede na to da takrat kao nismo bili pod klerikalnim jarmom bi moralo biti na voljo kar precej tega.

rand ::

WarpedGone je izjavil:

Klerikalci izvajajo tiranijo nad Slovenci

Slovenci je oznaka za narod, klerikalci so pa kdo? Najprej si poštelaj svojo logično mašino da ne bo streljala takih kozlov, pol pa poskusi znova.


Slovenci so oznaka za narod (množica), klerikalci pa so podmnožica Slovencev. In ta podmnožica želi postati množica, neglede na sredstva in uporabljene metode. Dovolj razumljivo?
while(1)fork();

Ramon dekers ::

Ne, ravno zato ker ju nismo nam je vsem jasno, da pri nas ni bilo komunistične ureditve. A ti sploh veš, kaj je informbiro?


Kje sem omenil komunistično ureditev? No in kaj je bil inform biro?

Zgodovina sprememb…

rand ::

Ramon dekers je izjavil:

Ma daj ne seri. Klerikalci izvajajo tiranijo nad Slovenci že od osmega stoletja CE (common era in ne anno domini...). Tebe pa zadnjih nekaj desetletji socializma boli. Če bi si vzel v roke kakšno knjigo, bi vedel da pri nas komunizma ni bilo.


inform biro tebi ni znan kajne? Goli otok smo že pozabili. Tudi ustavnega sodnika Ribičiča smo pozabili, atentat na Krambergarje je storil nek pijanček ki zase ni vedel, tudi to je že ušlo...

hudiča, pa smo dobili prazno glavo...

sicer pa katero knjigo si pa ti bral? Mogoče pa sploh nisi bral pa si raje gledal filme tipa: ne joči kekec, moj očka sosialistični kulak. Aha, mogoče od tam tudi črpaš svoje edinstveno znanje.


Inform biro nas je ščitil pred takimi kot so danes na oblasti. O znanju raje nebi...
while(1)fork();

Ramon dekers ::

Slovenci so oznaka za narod (množica), klerikalci pa so podmnožica Slovencev. In ta podmnožica želi postati množica, neglede na sredstva in uporabljene metode. Dovolj razumljivo?


kaj pa muslimani? Njih bi lahko tudi vključil kot podmnožico ki si želi vspostaviti svoje okolje. Te si pa kar izpustil...ti, ti pacek.

rand ::

Ramon dekers je izjavil:

Slovenci so oznaka za narod (množica), klerikalci pa so podmnožica Slovencev. In ta podmnožica želi postati množica, neglede na sredstva in uporabljene metode. Dovolj razumljivo?


kaj pa muslimani? Njih bi lahko tudi vključil kot podmnožico ki si želi vspostaviti svoje okolje. Te si pa kar izpustil...ti, ti pacek.


In kje točno sem napisal da so klerikalci EDINA podmnožica? rabiš očala? :)
while(1)fork();

Ramon dekers ::

Inform biro nas je ščitil pred takimi kot so danes na oblasti. O znanju raje nebi...


a dj ga no lomt. Česa vsega človek na tem forumu ne izve.
Revelation. Ti si pa zagrizen antiklerikalc. Te je župnik posilil da imaš toliko problemov z njim, no po mojem mnenju bolj sam iz sabo.

rand ::

Ramon dekers je izjavil:

Inform biro nas je ščitil pred takimi kot so danes na oblasti. O znanju raje nebi...


a dj ga no lomt. Česa vsega človek na tem forumu ne izve.
Revelation. Ti si pa zagrizen antiklerikalc. Te je župnik posilil da imaš toliko problemov z njim, no po mojem mnenju bolj sam iz sabo.


V cerkev nisem nikoli stopil in ti z veseljem povem da nikoli ne bom. Drugače pa dobro argumentiran odgovor...
while(1)fork();

Ramon dekers ::

V cerkev nisem nikoli stopil in ti z veseljem povem da nikoli ne bom. Drugače pa dobro argumentiran odgovor...


maja, sej če ni cerkev kriva je pa Janez Janša. Pač nekdo mora biti odgovoren za tvoje problem, da lahko potem tu tebi podobni in na forumih aka 24 ur zlivate gnojnico. Bog vam pomagaj, če vam lahko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: enadvatri ()

rand ::

Ramon dekers je izjavil:

V cerkev nisem nikoli stopil in ti z veseljem povem da nikoli ne bom. Drugače pa dobro argumentiran odgovor...


maja, sej če ni cerkev kriva je pa Janez Janša. Pač nekdo mora biti odgovoren za tvoje problem, da lahko potem tu tebi podobni in na forumih aka 24 ur zlivate gnojnico. Bog vam pomagaj, če vam lahko.


boga ni in pomagaj si sam.
while(1)fork();

PaX_MaN ::

Ramon dekers je izjavil:

maja, sej če ni cerkev kriva je pa Janez Janša. Pač nekdo mora biti odgovoren za tvoje problem, da lahko potem tu tebi podobni in na forumih aka 24 ur zlivate gnojnico. Bog vam pomagaj, če vam lahko.

Hej, če še Janšatovi endorsajo izročilu o božjem stvarjenju sveta in človeka - boga pa vemo kedo zastopa na zemljici, kejnede? - pol je cerkev valjda kriva vsega!

Gavran ::

Če komu "komunistični režim" pomeni "Severna koreja" potem žal, ne razumete stvari. Komunizem je tudi plansko gospodarstvo, temeljne organizacije združenega dela, družbena lastnina proizvodnih sredstev in podobno.
In v razmislek - naredite primerjavo standarda življenja običajnih prebivalcev 8nepriviligiranih) v tako imenovanih komunističnih državah in naslednicah (severna Koreja, kuba, Slovaška, poljska, you name it)in v državah ki so tradicionalno "Vatikanske" kot npr. Nemčija ali ZDA (kjer predsednik prisega nad Biblijo). Zame je važno le, da je povprečni standard življenja primeren in mi je popolnoma vseeno ali mi visi nad glavo komunistični ali vatikanski škorenj, če so druge stvari primerljive. žal veljajo "napredne komunistične" države za revne, države z versko tradicijo pa bogate. Go figure.
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

rand ::

PaX_MaN je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

maja, sej če ni cerkev kriva je pa Janez Janša. Pač nekdo mora biti odgovoren za tvoje problem, da lahko potem tu tebi podobni in na forumih aka 24 ur zlivate gnojnico. Bog vam pomagaj, če vam lahko.

Hej, če še Janšatovi endorsajo izročilu o božjem stvarjenju sveta in človeka - boga pa vemo kedo zastopa na zemljici, kejnede? - pol je cerkev valjda kriva vsega!


S tem je nekako izenačil svojo izjavo. Torej če cerkev ni kriva je pa kriva cerkev (Janez Janša). :D obvezno branje Equality
while(1)fork();

jype ::

Gavran> Komunizem je tudi plansko gospodarstvo

Roosevelt je po novem komunist?

Gavran> družbena lastnina proizvodnih sredstev

Vsa proizvodna sredstva so itak po vsem svetu v lasti družbe, vprašanje je le, kdo je lastnik družbe.

Gavran> naredite primerjavo standarda življenja običajnih prebivalcev 8nepriviligiranih) v tako imenovanih komunističnih državah in naslednicah

Ali pa standard življenja v državah, ki so kapitalistične, npr. Haiti, Južna Afrika, pa še par deset takih, ki so jih ZDA okupirale, pa so zdaj kapitalistične, recimo Nikaragva?

Gavran> in v državah ki so tradicionalno "Vatikanske" kot npr. Nemčija ali ZDA

Ali pa takšne, ki niso, kot npr. _Nemčija_, Švedska, Finska, Norveška, Nizozemska, UK, Nova Zelandija?

WarpedGone ::

Slovenci so oznaka za narod (množica), klerikalci pa so podmnožica Slovencev. In ta podmnožica želi postati množica, neglede na sredstva in uporabljene metode. Dovolj razumljivo?

Vsaka podmnožica je hkrati tudi množica. You failed once again.
Mogoče bi nehal špilat pravičneža in lepo priznal, da ne prenašaš drugače mislečih? In da tujo svobodo priznavaš le dokler ta svoboda tebi ugaja.
Si le še en totalitarec po duši. V svoji osnovi čisto nič drugačen od 'klerikalcev' po katerih udrihaš. Pravzaprav - še slabši.
Zbogom in hvala za vse ribe

rand ::

WarpedGone je izjavil:

Slovenci so oznaka za narod (množica), klerikalci pa so podmnožica Slovencev. In ta podmnožica želi postati množica, neglede na sredstva in uporabljene metode. Dovolj razumljivo?

Vsaka podmnožica je hkrati tudi množica. You failed once again.
Mogoče bi nehal špilat pravičneža in lepo priznal, da ne prenašaš drugače mislečih? In da tujo svobodo priznavaš le dokler ta svoboda tebi ugaja.
Si le še en totalitarec po duši. V svoji osnovi čisto nič drugačen od 'klerikalcev' po katerih udrihaš. Pravzaprav - še slabši.


 množice

množice



Torej ti trdiš da je B==A? To pa se je za zamislit...

Meni je vseeno če človek veruje v dedka mraza, supermana ali gargamela. Dokler mi ne vsiljuje da moram vanj verjeti tudi jaz. Komunisti so vsiljevali.. torej fail. RKC vsiljuje... torej fail. Vemo pa kdo vsiljuje že 2012 let ne? To mora biti neke vrste rekord.
while(1)fork();

Ramon dekers ::

Meni je vseeno če človek veruje v dedka mraza, supermana ali gargamela. Dokler mi ne vsiljuje da moram vanj verjeti tudi jaz. Komunisti so vsiljevali.. torej fail. RKC vsiljuje... torej fail. Vemo pa kdo vsiljuje že 2012 let ne? To mora biti neke vrste rekord.


kdo pa? Muslimani ker želijo novo đamijo sredi LJ? Saj bo vedno nekdo v življenju ki ti bo nekaj vsiljal. Med drugim tudi tvoj delodajalec* Kdaj se boš sprijaznil s tem? Otrok

rand ::

Ramon dekers je izjavil:

Meni je vseeno če človek veruje v dedka mraza, supermana ali gargamela. Dokler mi ne vsiljuje da moram vanj verjeti tudi jaz. Komunisti so vsiljevali.. torej fail. RKC vsiljuje... torej fail. Vemo pa kdo vsiljuje že 2012 let ne? To mora biti neke vrste rekord.


kdo pa? Muslimani ker želijo novo đamijo sredi LJ? Saj bo vedno nekdo v življenju ki ti bo nekaj vsiljal. Med drugim tudi tvoj delodajalec* Kdaj se boš sprijaznil s tem? Otrok


Ok potem naj zgradijo đamijo na vsak hrib v Sloveniji. Da bomo enakopravni ne? Ok da mi delodajalec nekaj vsiljuje sprejmem, ker s tem služim denar. Od župnika nimam nič in nič ne bom imel. Zakaj bi potem še njega rabil da mi vsiljuje?
while(1)fork();

Ramon dekers ::

Ok potem naj zgradijo đamijo na vsak hrib v Sloveniji. Da bomo enakopravni ne?


torej si musliman al kako? Torej bi se šel ti v 21 stoletju verske vojne? Potem je najbolje da še svoje brate pokličeš iz južnih in vzhodnih držav da jih bo enako število kot katolikov v Sloveniji.

Ok da mi delodajalec nekaj vsiljuje sprejmem, ker s tem služim denar. Od župnika nimam nič in nič ne bom imel. Zakaj bi potem še njega rabil da mi vsiljuje?


Kaj pa ti vsiljuje? V čem je problem? Povej da si bil kot mlad fant zapostavljen in je to to. Brez filoziranja.

jype ::

Ramon dekers> Kaj pa ti vsiljuje? V čem je problem?

Vsiljuje mi, kakšnega spola mora bit moj partner, pa da je planet star 6000 let, na primer.

Ramon dekers ::

Vsiljuje mi, kakšnega spola mora bit moj partner


lol. Kako pa to dela? Pa saj cerkev pravi da je dal Bog človeku svobodno voljo.

pa da je planet star 6000 let, na primer.


a bejž no. A tudi to ti TUD vsiljuje? A te dajo na natezalnico in rečejo: JURE ALI je NAŠ PLANET STAR 6000 LET. potem ti odgovoriš: ne. Župnik nato povleče zajlo daa se ti udi še bolj napnejo in ponovi enako...

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Ljudje brez hrbtenice se pač počutjo ogrožene ob vsaki "nenavadnosti" oz drugačnosti. Odrastite že enkrat.
Zbogom in hvala za vse ribe

jype ::

Ramon dekers> a bejž no. A tudi to ti TUD vsiljuje? A te dajo na natezalnico in rečejo: JURE ALI je NAŠ PLANET STAR 6000 LET. potem ti odgovoriš: ne. Župnik nato povleče zajlo daa se ti udi še bolj napnejo in ponovi enako...

Ne, takole: MOJ DENAR SE PORABLJA ZA TO, DA ONI TO RAZLAGAJO LJUDEM.

Ramon dekers> lol. Kako pa to dela? Pa saj cerkev pravi da je dal Bog človeku svobodno voljo.

Tako, da pomaga idiotu spraviti skupaj referendum, v katerem mi bo z zakonom onemogočeno _mojemu_ otroku zagotoviti vse upravne ugodnosti, ki izhajajo iz starševstva, če je moj partner napačnega spola.

Ramon dekers ::

Preberite si knjigo psi - da si malo razširite obzorja, vsaj iz psihološkega stališča. Tudi stari fotri jamrajo kako gre vse narobe, kako se je stanje poslabšalo. Je pa samo ta razlika da se starajo in se spominjajo otroštva, ker bi bili v nasprotnem primeru že v peklu če bi bilo to res.

Ne, takole: MOJ DENAR SE PORABLJA ZA TO, DA ONI TO RAZLAGAJO LJUDEM


ta denar gre tudi za vojsko pa nesposobne uradnike, skorumpirane politike.

Tako, da pomaga idiotu spraviti skupaj referendum, v katerem mi bo z zakonom onemogočeno _mojemu_ otroku zagotoviti vse upravne ugodnosti, ki izhajajo iz starševstva, če je moj partner napačnega spola.


Je pač sposoben da lahko svojo ideologijo prenese na druge osebe. Lahko greš pa pred medije in poskušaš prepričati njegovo bazo v nasprotno. A ne, to pa ne. Raje si boš dal vrečko od banan na glavo, kljub temu da imaš vse pogoje da lahko to storiš, vsaj bolje kot da jamraš tu na forumu, kot ena zafrustrirana baba.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> ta denar gre tudi za vojsko pa nesposobne uradnike, skorumpirane politike.

Aha, potem je pa OK, če gre tudi za vse to, me pa ne moti več.

Ramon dekers> Lahko greš pa pred medije in poskušaš prepričati njegovo bazo v nasprotno. A ne, to pa ne. Raje si boš dal vrečko od banan na glavo, kljub temu da imaš vse pogoje da lahko to storiš kot jamraš tu na forumu, kot ena zafrustrirana baba.

You have no idea.

MuadDib ::

Dragi moji komedijanti... Ne pozabit da je korupcija v sloveniji zelo majhna (a je kdo probal podkupit policaja?)! Vsekakor pomoc med prijatelji ni korupcija! Se pa seveda placa, kakor nekdo placa soseda, domacega mehanika, ki mu popravi avto, pa to ni korupcija ampak 'samo' delo na crno.

Kar se pa tice politike je pa tako... JJ je spostovanja vreden 'clovek' (Übermensch), zato je pa pri koritu ze od pamtiveka (Hail Janez). On bo naredil slovensko raso cisto... ne pozabit... :P

Pa lp v slovenijo :D

BB

Marat ::

Vidim da jih večina tukaj ne razume da je to raziskava o tem ali ljudje MISLIJO da je v njihovi državi veliko korupcije ali ne. Ni pa to dejanska stopnja korupcije. Grem stavit da je je pri nas manj kot pa v raznih mediteranskih državah EU + Bolgarija in Romunija.

To da večina Slovencev misli da imamo visoko stopnjo korupcije (verjetno višjo kot dejansko je), ni nič drugega kot pa posledica zastrupljanja ozračja s strani naših politikov, predvsem zadnja 3 leta...

Blisk ::

Janković pravi v Sloveniji NI korpucije. Torej lažejo!

Okapi ::

Lažeš kvečjemu ti. Janković ne pravi, da korupcije ni, temveč da ni največja težava, ki jo imamo.

O.

rand ::

Ramon dekers je izjavil:

Ok potem naj zgradijo đamijo na vsak hrib v Sloveniji. Da bomo enakopravni ne?


torej si musliman al kako? Torej bi se šel ti v 21 stoletju verske vojne? Potem je najbolje da še svoje brate pokličeš iz južnih in vzhodnih držav da jih bo enako število kot katolikov v Sloveniji.

Ok da mi delodajalec nekaj vsiljuje sprejmem, ker s tem služim denar. Od župnika nimam nič in nič ne bom imel. Zakaj bi potem še njega rabil da mi vsiljuje?


Kaj pa ti vsiljuje? V čem je problem? Povej da si bil kot mlad fant zapostavljen in je to to. Brez filoziranja.


Glede na to da sem prej napisal "boga ni" bi lahko sklepal da sem ateist. Vseeno mi je če si musliman ali katoličan. Če pa bo treba ukrotiti prekomerne nacionaliste sem pa takoj zato da južne brate pokličemo na pomoč.

Glede zapostavljenosti lahko rečem da si bil kvečjemu ti zapostavljen. Zapostavljen svobodnega odločanja in razmišljanja.
while(1)fork();

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rand ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

11 najbolj koruptivnih držav v razvitem svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6113147 (11152) Bob Rock

Komisija za preprečevanje korupcije je ravnala protipravno (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
912163824 (121011) Mavrik

Prihodnost TEŠ6 je v muzeju korupcije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6116593 (15059) Mavrik

Refroma ali prenova Slovenskega "pravosodnega" sistema

Oddelek: Problemi človeštva
81288 (1139) Mr.B
»

Evrobarometer o korupciji: Slovenija najslabša v EU (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
14726335 (21238) Mr.B

Več podobnih tem