» »

Geforce 2 MX

Geforce 2 MX

KrizaniX ::

Sem lastnik Durona 650, plate MSI 6340 (ena izmed prvih prvih za SocketA) in Winfast Geforce 2 MX.

Mam problem, da se mi winsi velikokrat sesujejo, ko igram igre, ki so v 3D (ostale delujejo normalno). Pa proc. na kartici se zelo segreva.

Zanima pa resitev za moj problem.

VASkO ::

probaj najti hack za register, ki nastavi AGP na 4x na VIA cipsetih (nekje na netu) al pa se malo pocakaj pa ti posljem. Meni je pomagalo. Ceprav sem v BIOSu nastail na 4x, so se spili sesuvali, po namestitvi tega hacka pa dela kot treba.

msmiha ::

Maš nove detonatorje?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

KrizaniX ::

Prosim pošlji mi!!! Čimprej!!!!!

Lepa ti hvala

KrizaniX ::

Mislim da gonilniki niso problem, ker sem že vse možne poskušal pa je vedno bilo enako.

Pred eno uro sem si downloadal leadtekove gonilnike, pa sem probal v Colinu 2, pa se je spet sesul.

DeLuX ::

Hja... Imel sem ze iskusnje s tem, in morm povedat da se skoraj ne da to stvar odpravit! Tip je mel durona 700 pa geforca sdr! Fora je v tem, da Duron in Geforce ne gresta skupi! Pac se ne sporazumevata dobr! Sistem se je ubesu v winsih in v Colinu 2.0 ter v kakem drugem spilu!!! Tipu k sm to probu ustimat, sm formatiru c: , dal gor najnovejse VIA šuferje za plato, pa ene dobre detonatorje za brzinca z imenom GeForce sdr... :) ... tko... Vse je blo ustimano, a PC se mu je se zmeri ubesu!, samo pol se mu je obesu samo v sistemu v win98! V colinu 2.0 je slo super, ...sva veckrat sprobala!
Najveckrat zmrzne takoj, ko se nalozi v winse, .... enostavno zmrzne slika, ali se kar sam resetira... al pa kak cudn zmazek z grafiko naredi... to ti ze pokaze, da nekaj ne stima z geforcom oz. z grafiko.. to je to... geforce + duron ne gre vkup, edino ce mas malo srece... Ce pri tem pripomore se kaka dobra plata :)
Jst ti priporocam formatirat PC, nalozit drajverje v temle vrstnem redu: ce mas VIa, naloz naj. VIA drajverje za VIa cipovje, potem nalozi direct X 7a, nato pa se detonatorje (men so najboljsi 6.47)! Ce se ti bo se zmeri sesuval, pol nic ne mores, razen d bi zamenju geforca z voodoojem, ali pa durona s kakim drugim procom! Tko sm jst naredu, Namesto Durona sem tipu zrihti P III, formatiru, pa lep nalozu voznike, in vse je stimalo kot je treba! Niti enkrat se mu ni sesul sistem in niti enkrat npr. Colin 2.0 :) Ok... upam da sem ti pomagu... Se prej pa ti priporocam format, pa instalacija drajverjev.. ajde

Loki ::

A ni to drgac ena znana tezava z detonatorji in VIA 4in1?
I left my wallet in El Segundo

DeLuX ::

mislim da ne.. saj sem zamenjal p iii namesto durona in stvar je bila resena!
ni veze z via + detonator..... saj jst tko mislem..

KrizaniX ::

Meni se zdi strange, da se procesor na kartici zelo segreva. (V Jokerju sem prebral, da se MX-i brez ventilatorjev ne segrevajo, kaj pa še potem z ventilatorjem.)

BTW: brez ventilatorja ne crkne tako pogosto.

DirectZ ::

Duron Pa Gforce MX gresta se kako skupaj. Rabis samo instalacijo Detonaterjev 6.50 in VIA 4in1 4.25. To je vse. Collin 2 dela kot strgan, Q3,Q3A in Q3TA delajo na 90-100 fps-jih na Duronu 600@800 :))

VASkO ::

tukaj mas, meni je pomagalo, ceprav ne vem zakaj, brez tega se je sesuval, imam det 6.50 (prej 6.31, tudi dela), 4in1 4.28 pa lepo dela, brez tega pa dobivam blue screen, pa ne mi govorit, da to ne more biti res, ampak je, se sam ne vem zakaj

aja, tole napisi v eno datoteko, jo shrani kot *.reg in zazeni:

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\NVIDIA Corporation\Global\System]
"EnableVia4X"=dword:00000001


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604447 (3721) Senitel
»

Iz voodooja na GeForce 256

Oddelek: Pomoč in nasveti
241485 (1231) diso
»

GeForce 2 - Manli (!?)

Oddelek: Strojna oprema
151140 (917) abcde7
»

geforce ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
14910 (745) VASkO
»

Probelmi z Via 4 in 1

Oddelek: Pomoč in nasveti
111241 (1095) Matek

Več podobnih tem