» »

Probelmi z Via 4 in 1

Probelmi z Via 4 in 1

Matek ::

Danes sem inštaliral te driverje, pe je ful nekaj sral, pa sem zagnal v varnem načinu, pa prebral README, pa je pisal not, da so problemi z Winfast grafičnimi karticami, ki jo lih jest mam:'(. Potem sem odinštaliral, reboot pa je vse delal vredi. Nakar grem jest igrat MDK 2, pa ene 10x zašteka. Pol sem pognal tist program na PC Gamerju, ki ti pokaže kake preformanse mam in je pisal, da nimam DirectX-a. Ga inštaliram in še vedno piše: DirectX ni nameščen. Igre delajo sploh ne.
  • spremenil: Matek ()

Skankulja ::

Katera verzija 4in1? Matična plošča, katera? Čudno, spljoh!

OZZY ::

Da šteka je lahko problem tud v tem, da niso čist novi gonilniki za grafiko. Dub si jih z neta. DX pa probi še enkrat namestit. Kako višjo verzijo npr. DX8.

Matek ::

Plata KT7 Raid, Via 4 in 1 najnovejši danes dol potegno.Bom probal nove driverje, DX sem pa inštaliral 8-ko.

kuntek ::

Instaliraj v naslednjem vrstnem redu: VIA 4in1 -> DX 8.0a -> Detonator.
Pri meni je delalo.

Matek ::

kuntek, pa maš leadtek MX-a? Pa kere detonatorje?

gunner ::

jest mam isto probleme z zmrzovanjem sistema. f.... winfast in via chipset

tejo ::

Naj povem, da ga nekaterim, ki imajo via chipset, torej kakšno KT7 plato, preprost povedano, računalnik serje. Mislim predvsem na windows 98 in posamezne igre.

Rešitev je ta, da iz Dos-a zbrišete naslednje datoteke:
c:\windows\system\iosubsys\drvwppqt.vxd
c:\windows\system\iosubsys\dvwq117.vxd

robertos007 ::

mojemu bratrancu na abitki in geforcu mx šteka če da agp v biosu na 4x če pa da na 2x pa ne. probaj to. pa to se mu dogaja če da gor nove 4-1 via. pri meni tudi ne vžgejo novi 4-1, ampak samo tisti ki sem jih dobil poleg plošče.

tejo ::

To se je tudi meni dogajalo, ampak sem zbrisal tiste dve datoteke in sedaj dela OK!

kuntek ::

JAz mam MSI K7T PRO 2A in Prophet MX2 (AGP 4X) + Detonator3 6.50 in VIA 4in1 4.28 pa mi že od prve instalacije vse normalno dela. P še neki VIA AGP HotFix sem instaliral (samo ne vem kje sem ga dobil).

Matek ::

Okej, zdej sem zrihtu. Ko sem inšteliru Via 4 in 1, nisem bootal, ampak še gor vrgu DX8a. Pol sem bootal in vse dela vredi8-).

Mam WinME(ss), KT7 Raid, Detonatorje 6.47 in Leadtek MX.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

radeon 9800Pro problem-i

Oddelek: Strojna oprema
221668 (1306) VASkO
»

DirectX9 in Radeon 8500LE

Oddelek: Pomoč in nasveti
131364 (1049) Yacksy
»

VIA 4in1 in Win2k/WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
191418 (1016) destiny
»

GF2 MX400 64Mb PROBLEMS

Oddelek: Zvok in slika
121249 (1034) danielka84
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
261979 (1597) boko34

Več podobnih tem