» »

GeForce 2 - Manli (!?)

GeForce 2 - Manli (!?)

matic ::

A ma kdo mogoce Geforce graficno kartico od podjetja Manli!?!? (nikat cuo!) Jest imam vglavnem same probleme! Me znaima ce je se kdo najden v podobni situaciji.. winsi pa to vse ok laufa, tut detonatorji se uspesno nalozijo in prilozeni sriverji.. samo ko spil zalaufam se vse sesuje.. pr kermu kol spilu! Kot da bi directx sesuvu!? Snemam ze zadno verzijo directx 8, bomo vidl, do zdej sem mel pa tist kar je pr Me prilozen zraven in win Me seveda uporabljal! Kakrsnkakoli pomoc mocno zazeljena!!
Pri obesanju se povsod drugace obesi, ponekod javi error drugje kr stek, ponekod fukne nazaj v winse pa pol sploh nobenga spila nce vec pognat.. sploh s nc ni delal do zdej, kar bi blo v zvezi z 3d.. :\:\
  • spremenilo: matic ()

Huey P ::

probaj druge detonatorje...???
Probaj z istimi v W2k


..::DOOM III: The Legacy::..

matic ::

Ma more delat tut v winME.. masina ni zame in clovk bi rad 2 os.a na racunalu in to winME--> za spile in win2k za delo.. kr v win2k noce spilov, da bo manjsa verjetnost sesipanja, ce pa se mu me sesuje pa samo me ovo na novo!! Mah kaj nej probam vse detonatorje po vrsti ce ne delajo ne prilozeni driverji ne detonatorji 3 (6.5)

VASkO ::

ce prav razumem, si nalozil dvojne gonilnike naenkrat? ni cudno, da se sesuva vse skup.

ce pa ne pa daj vsaj napisi konfiguracijo racunala. to je bistveni del, ki ga vedno pozabljate...

matic ::

ja dvoje gonilnike sem nalozil na 1x!!! Kako nej bi to izvedu?? Ja itaq.. in spili se pol kr ne morjo odlocit kaj bi uporablal al Detonatorje 6.31 al 6.50... to bo to! Tumbrle! 8-O
Masina je PIII 866 z Geforce2 MX 32MB, 128MB ram, onboard zvocna pa tko dalje, nc kar nebi blo vsakdanjega!! Edin modem od motorole 56k je notr k bi znal mybi kej jebat! Sam more delat skupi..
Ma a mate total vsi GeForce od Herculesa al kaj?? :|

DirectX 80a nc ne pomaga..
v win98 je vse skup se huj kot v winME in pri spilu KingPin javi DDraw failed.. potem pa je edini spil ki laufa dalje.. in uporablja 3d!!!
a je mozno da je tuki tut napaka na hw? Pa da samo Ddraw pri directx ne mored delat!?!?

VASkO ::

ce si pa sam napisal...

drugace pa se to slisi kot fenomen voodoo3. je bil prej not? ce ja, nisi odstranil vseh soferjev za v3.

VASkO ::

se slisi kot v3 fenomen. si mel prej not voodoo3? ja, potem odstrani vse ostanke gonilnikov za v3.

ce pa mas VIA cipovje, pa poglej na jokerjev forum, sem napisal cel spis, kako instalirat geforca, da dela stabilno vsepovsod.

matic ::

masina je nova! Total! In dal sem gor ze win Me win 98 in win 2k! Naredu sem 3 particije oba sistema gor! Podrl particije dal samo en sistem gor na eno particijo ne dela.. je pa mislm da VIA nabor!? Je kaka fora? Dej copy paste v ta forum ce se ti da, al pa povej naslov..:'(

MadMax ::

Preveri, ce mas v BIOSu enablan "assign IRQ for VGA".
Nekaj plat po defoltu nima.

Quake ::

ko je s sosed pred tremi leti kupoval 3d pospesevalec, je kupil Voodoo 2 od zgoraj omenjenega podjetja t.i. Manli. JOJ PREJOJ!

Skratka, dobil je zanic gonilnike in se pol iger mu ni delalo.... Ne kupujte kartic neznanih proizvajalcev0:)

A.L.T. ::

Ja itak da mamo herculesa!:DMadMax: zakaj bi mogu assign IRQ for VGA bit vklopljen? Js sm ga še zanalašč izklopu...matic: ka pa via 4in1 si inštaliru (nisi napisu kira plata je)? Pa tut če maš kak highpointov kontroler ( Abit BX133) moraš najprej inštalirat driverje za kontroler, čene spljoh ne dela...
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

MadMax ::

A.L.T.: Zato, ker majo nekatere graficne probleme, ce ni vklopljen.

Huey P ::

Fantje mene zanima samo ta stvar;

Ali se splača kupiti Creative GeForce 256 Annihilator 32 Mb SDR za enih 20.000 SIT ???


..::DOOM III: The Legacy::..

Quake ::

HUEY: NE! To pa zato, ker dobis za skoraj enak denae novega Geforce 2 MX(winfast, hercules, asus, elsa).

blue96 ::

mam herculesa
.

abcde7 ::

Mulc ma mx verzijo!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

geforce2 mx 400 64 mb ram, tv out ... ne delajo spili :( HELP

Oddelek: Pomoč in nasveti
13888 (690) racaMIT
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
261975 (1593) boko34
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241392 (1057) MaD_Mavr0
»

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

Oddelek: Zvok in slika
242246 (1890) YiMMi
»

voodoo 6000

Oddelek: Zvok in slika
302064 (1670) Senitel

Več podobnih tem