» »

thunderbird

thunderbird

AvAkI ::

Ravnokar sem se odločil da bom odklenil mjega ATHLONA 650MHz.Da nebi kaj zafrknil vas vprašam če je tako kot jaz mislim (pobarvati L1 mosticke) tudi pravilno. Moj Athlon ima vse nožice in je dklenjen do neke meje. Za ga odklenit popolnoma moram pobarvati L1 mostičke. Kaj to pomeni? Da pobarvam vse nesklenjene črtice kjer piše L1 na procesorju?Ali tudi druge črtice od L1,L2,L3 in L4? Do nesporazuma je prislo ko so na slotech-u objavili kako odkleniti procesor. Tam so pokazali da je treba pobarvati vse od L1 do L4 nesklenjene črtice. Prej pa samo L1?? bo??;(

miha ::

Pobarvaj samo L1

luni ::

kje za vraga na slo-techu pise, da mores pobarvat VSE mosticke?!
Artificial Intelligentia

ChiefThunder ::

Treba je samo L1.

AvAkI ::

Na slo-tech-u je objavljena slika od procesorja in na njej žebelj, zraven pa še tej mostički. Če sem prav razumel treba pobarvati vse črtice na tisti strani procesorja, kjer piše L1 do L4. Ker kjer pise L1 so crtice vse sklenjene!(Na tisti sliki)
Zato zakaj samo L1 ce so crtice pri L1 vse sklenjene.

ChiefThunder ::

Tist procesor je najbrš en od starejše generacije duronov, kjer so vsi L1 mostički že sklenjeni (procesor je že tovarniško odklenjen). Pri novejših procesorjih pa so L1 mostički prerezani, tako, da jih morš povezat.

VASkO ::

kako treba napisat, da bo folk koncno razumel???;((

AvAkI ::

0:)Hvala za odgovore in se še opravičujem Luni-ju. Zaradi esporazuma.0:)

AvAkI ::

Za barvanje teh mostičkov je najbolj primeren svinčnik 6B?
Naj bi imel največ grafita?

AvAkI ::

No pa sem že pobarval te mostičke z svinčnikom 6B in takoj prvič mi je že delalo!dobro ne!?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654200 (3465) SkyNet
»

Veckratniki na athlon 850 MHz

Oddelek: Navijanje
5920 (814) Baja
»

Kako pobarvati L1 mostičke????

Oddelek: Navijanje
261965 (1629) jRk0
»

mostički prosim pomagajte

Oddelek: Pomoč in nasveti
51006 (918) Caboose
»

D600 ne morem OCat

Oddelek: Navijanje
212041 (1768) legenda

Več podobnih tem