» »

Avto Tertinek - garancija?

Avto Tertinek - garancija?

Mesar ::

Je že kdo vozil auspuh popravljat k Avto Tertinek? Ker me zanima koliko časa imajo garancijo na komplet menjan auspuh? Glede na to, da so mi menjali auspuh v začetku novembra in mi že 2 tedna spet ruži ko satan... vsej pol leta bi mogla bit? Mislim, da so mi celo nekaj rekli koliko je pa sem pozabil.

Kaj se gleda če se da uveljavljati garancijo? Kilometrov mi verjetno niso popisali pa tudi nima veze koliko sem jih naredil od takrat (slabih 15000) ali pač? Druga pa nisem nič tikal pri auspuhu odkar so mi ga menjali, niti ga nisem nikjer čohal...
Your turn to burn!

RejZoR ::

Ah kje, 5 let mora povsem nov izpuh zrdžat neglede na pogoje. Pri enem od naših Hyundai-ev je gor še originalni, pa je avto star 11 let. Kako pa bojo upoštevali pa je vprašljivo. Ti na računu kaj piše koliko garancije dajo na vgrajene dele oz na izpuh konkretno? Ponavadi tam piše.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zheegec ::

Če se gre za novi produkt je po zakonu 1 leto minimalna garancija, 2 leti pa za stvarne napake.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

francek1 ::

Tisti Walkerjevi izpuhi so nekaj najslabšega, kar lahko daš na avto. Mojster na Zagrebški pri rondoju ima boljše.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

;-) ::

Tertinek je drek.

1. Ima slabe izpuhe ki hitro rjavijo.
2. Mojstri tak pacajo ko varijo da je material zelo pregret, zato pa še bolj rjavi tam.

Dr.Izpuh reši vse težave ;) Je tudi sam delal pri Tertineku pa ti lahko malo pove njihov način dela in zakaj zdaj Tertinekove stranke hodijo k njemu.

Mesar ::

Kar se tiče Denisa sem slišal govorice, da je delal pri Tertineku in potem odšel na svoje, šinfali so Novaka ko sem imel avto tam, ker mi je nekdo to tak klepal skupaj dokler se je še dalo - ampak oni so vidli kak je Novak zanič naredil, pa sploh nisem imel pri Novaku avta, tega namerno nisem povedal :D. Da se vrneva k Denisu nisem slišal nič slabega čez njega, je pa malo hudič če ti kot Birstrčan predlagaš drugega Bistrčana ;(( pa še na facebooku ste tako kolegialni vsej glede na to kaj si pisal na njihov fanpage.

Drugače pa se ta teden nisem imel časa ukvarjati z tem, bom jih naslednji teden poklical, sumim, da se mi je katalizator sesul, ampak če je garancija naj menjujejo dokler je v garanciji če so dali sh*t robo, bom pač na 3 mesece avto vozil tja za 2 urci, mislim, da bo njim večji problem kot meni.
Your turn to burn!

AnaLIza ::

Mesar, če je možno odgovoriti ali je bila garancija priznana? Imam podoben problem.

Miha 333 ::

francek1 je izjavil:

Tisti Walkerjevi izpuhi so nekaj najslabšega, kar lahko daš na avto. Mojster na Zagrebški pri rondoju ima boljše.

Misliš Novak? Ne bi rekel, da ima boljše, saj se mi je nekaj mesecev po menjavi odprl šiv lonca (ni zavarjeno, ampak samo stisnjeno). Vendar ga pa moram pohvalit, ker so brez komentarja zadevo takoj popravili. Pa še 2 leti garancije je na celoten sistem, račun je seveda treba shraniti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorji, skuterji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Na cesti
69481692 (2671) hojnikb
»

vzdržljivost 3-valjnih motorjev (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20533669 (12968) pi pawr
»

Carglass in "original" steklo

Oddelek: Na cesti
378962 (7412) bastadu
»

kje je pocen servis za auspuh v ljubljani

Oddelek: Loža
1215086 (14896) Phoebus
»

Sportni auspuh za Focusa?

Oddelek: Loža
193253 (2994) Sunna

Več podobnih tem