» »

kje je pocen servis za auspuh v ljubljani

kje je pocen servis za auspuh v ljubljani

GregaS ::

Zdravo

mene zanima, kje je pocen/hiter servis za auspuh v lj

nisem iz lj, pa delam zdj kle, pa bom moral kr tukaj to uredit zgleda

tnx

Brane2 ::

Na Šmartinski imaš malo naprej od BTCja Lauša. Pravzaprav 20m stran od tehničnih pregledov.

Nedavno sem delal tehnični in pogrnil zaradi zadnjega lonca. Zapelajl sem k Laušu in ta ga je v roku 1h zamenjal, stalo me je IIRC 19 kSIT za 1800 kubno 16v Astro...

Sem našel vizitko na mizi:

Izpušni sistemi Lauš d.o.o.
Leskoškova cesta 9B

tel: 01/52-49-300, 302
gsm: 031/769-421

website: www.laus-slo.com
On the journey of life, I chose the psycho path.

Silvo ::

Po moje je najceneje v LJ ""Galant-Stegne""
Dajo 18mesecev garancije.

lp
Silvo

krneki0001 ::

Najceneje je v stegnah za serijski avto, za ostalo je pa najboljši meden na rudniku, malo pred končno postajo trojke. Meni je naredil na R5 GTE baccari komplet nov auspuh od kolektorjev nazaj za 22k sit. Srednji lonec, zadnji lonec in cevi, vse custom narejeno(je avto pol kr orenk bl letu).

GregaS ::

hvaza info

res pa je, da rabim samo za zaflikat eno luknjo v sprednjo-srednjem delu izpuha

nazadnje so mi pri Kranju naredil to za 2500 tolarjev, pa me zanima, koliko je v lj praksa za to

Taras_Bulba ::

"Nori Vinko" v Mostah ti bo naredu za jurja. Takoj.

Prjatu ::

Kakor sem jaz spraševal, je bil najugodnejši tale stric

IZPUŠNI SISTEMI GERKŠIČ, GERKŠIČ PETER S.P.
TRŽAŠKA CESTA 101 (01) 423 52 30
Something else is controlling me!

GregaS ::

super

kdo pa je ta Nori Vinko?!

Delam namreč v Mostah in bi šel lahko pogledat tega norca

Sam da mi ne bo piksno zavaru pol.

b ::

Ne vem, ce mislimo istega varilca, ampak bom opisal, kako se tja pride:

Se pripeljes s Kolinkske ulice (Zelena jama) pod zeleznico, zavijes levo Pod Jezami (mimo Pinkija) in v naslednejm kriziscu zapeljes desno v enosmerno ulico. ene 50 metrov naprej na levi strani je baraka, v kateri je to. Zemljevid pravi, da gre za Vodmatsko.

Pri meni je ze zgledalo, da bom moral menjat pol auspuha, prvic ko sem bil tam mi je zamenjal del cevi pri srednjem loncu (je bila cisto pregnita), cez kaksen teden ali dva pa je povaril se drugi lonec (ki je zacel puscat - najprej sem mislil, da je prvic slabo zavaril). Vse skupaj me je prislo ce se ne motim 3 ali 4 jurje in je zdaj ze pol leta OK. Ko sem bil enkrat pozneje pod avtom sem videl, da je stvar res lepo zavarjena.

Ce imas samo kaksno luknjo, zaradi katere je avto glasen, te bo tam prislo jurja, najvec dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b ()

Brane2 ::

Kolk se sploh splača varit auspuh ?
Pa ne bo ta zadeva zaradi termičnih obremenitev, relativno tankega pleha itd kmalu spet počila ?

Nisem vedu, da danes to sploh še kdo dela...
On the journey of life, I chose the psycho path.

b ::

To mora vsak pri sebi razcistit. Jaz mam star avto in mi je skoda metat dnar vanj, ce ni nujno. Menjava bi me takrat prisla cca. 15-20 jurjev, tko sem dal pa 5x manj. Cisto verjetno je, da bo to zdrzalo toliko casa, kolikor bom imel ta avto. Ergo, se splaca :)

Taras_Bulba ::

jap, to je ta "Nori Vinko" [:D]

EDIT: men se tud ne zdi dajat preveč keša v 11 let star voz... menju auspuh, čez tri mesce se je cev na sredini prelomila. hitr k vinkotu za dva jurja popravt...

Zgodovina sprememb…

Phoebus ::

Brane: jah tko je s tem švasanjem- mamina fiesta, vredna en burek, bom peljal pošvasat pa bo. Dela že več kot leto brezhibno.
Kolega ma 20 let starega bemfla, je cena novega auspuha veliko-mestna. PŠel s temu stricu, mu za male pare sešvasal vse novo. Ima že 2.5 let bp.

OK, jaz mojega novega ne bom peljal k njemu (če ne bo kaj majhnega) če bo zdaj kaj, samo če bo čez par let, bo pa stric vsekakor pel, ker mi je BZ dajat za isto delo 10x več firmam (ata da "prave" cevi, švasa pa seveda enako kot švasajo pri novaku, laušu, ipd.).

Razlike so pa seveda v loncih ipd., samo za normalen avto (kar je tudi 1.8 mašina) -če ga ne predeluješ- pridejo tudi od tega strica lonci več kot OK.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828200 (17493) MrBrdo
»

Fuč katalizator ali??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7619430 (17229) Spajky
»

Opel Astra 1.8 16V - zamenjava ali predelava menjalnika v šestbrzinca ?

Oddelek: Loža
192098 (1797) SkIDiver
»

Sportni auspuh za Focusa?

Oddelek: Loža
193258 (2999) Sunna
»

Originalni ali neoriginalni avto deli. To je zdaj vprašanje.

Oddelek: Loža
243807 (3480) SkIDiver

Več podobnih tem