» »

Težava z helikopterjem

Težava z helikopterjem

zumtobel ::

Pozdravljeni. Pred kratkim sem si kupil helikopter JetRanger iz conrada za približno
100€. Ko sem ga dobil sem napolnil baterijo in se lotil nastavitev, torej da ne vleče v levo ali desno in da se ne obrača okoli svoje lastne osi. Imam pa težavo z letenjem naprej in nazaj. Torej ko levo ročico potisnem naprej se ali nič ne zgodi, ali pa porine heli naprej in ne pride v nevtralen položaj nazaj ko spustim ročico, vzratno pa sploh ne
deluje... servo z roko lahko oberneš in se tudi nikjer ne zatika... Prosim za pomoč! hvala
v naprej!

Andrejpan ::

preberi navodila, nesi nazaj ali pa kliči na conrad kaj in kako lahko narediš?

;-) ::

Se ne čudim če si kupil zadevo pri conradu da ne dela.

Samo ne leti previsoko da si ne narediš kaj ko strmoglaviš!

MIHAc27 ::

jaz sem imel podoben problem (samo ne z istim helikopterčkom). Ko si dal gas ga je odneslo nazaj. Rešil sem z enim dodatnim vijakom v kabini. Sedaj lepo lebdi.

Dobi se tudi nek svinčen selotejp, pa ga malo daš na rep, če ti helija odnese vedno naprej.

Avenger ::

Sej je čisto pohvalno, da znaš za kaj prijet ampak zakaj za vraga bi moral popravljati novo stvar?? Če si ga dobil po pošti, ga vrni nazaj in kupi kje drugje. Če ne, naj ga popravijo ali zamenjajo.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vožnja skozi ovinke (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25724027 (14317) Malajlo
»

Momo volan

Oddelek: Kaj kupiti
453984 (3412) __Devil__
»

Daljinsko vodeno letalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
709201 (7249) joker16_7
»

Maci brez trdih diskov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
607650 (5355) BluPhenix
»

kje se dobi dremel

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
243435 (2989) e-marko

Več podobnih tem