» »

Živo spremljanje preko aplikacije

Živo spremljanje preko aplikacije

Lobster ::

Pozdravljeni!
Sem popolnoma nov član na forumu, včlanil pa sem se v upanju in lovom za čim več informacijami glede izdelave aplikacije/programa, preko katerega bi se dalo slediti opravljanje storitve. Najlažje da poenostavim s primerom:
-na eni strani imamo storitev, na drugi strani imamo stranko, ki je naročila to storitev. kako, koliko znanja bi bilo potrebno za izdelavo aplikacijo/program, preko katere bi ta stranka lahko spremljala dogajanje naročene storitev preko računalnika oz. telefona z osnovnimi funkcijami kot so: spremljanje katere operacije storitve so že narejene, katere je še potrebno narediti in predviden čas zaključka dela.

Dobrodošle vse informacije s tega področja, kaj že obstaja, načini kako do takšne aplikacije, izkušnje...

Hvala in lep pozdrav,
Don Lobster

black ice ::

Odvisno od vrste storitve, ki jo ponujate.

MrBrdo ::

Jah preko računalnika bi verjetno kakšna spletna aplikacija priša v poštev. Preko telefona pa je verjetno najbolj enostavno z kakšnimi SMSi (obvestila), ki bi jih v spletni aplikaciji lahko vklopil. Če bi hotel pa imet telefonski odzivnik pa zna bit kar težko najt koga, ki to pozna. Če si pa mislil preko telefona preko 3G, potem pa pač ista spletna aplikacija, po potrebi samo prilagojen design za telefone (manjši ekran).
Koliko znanja je pa res odvisno od storitve, ampak nič posebnega, če sem prav razumel kaj rabiš. Računaj tam 1000-2000 EUR za tako stvar (lah ceneje če kakega študenta najdeš, sam ni nujno da bo tok dobro).
MrBrdo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davčna blagajna za društvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6223332 (7696) Kosek1
»

Cena izdelave spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5115194 (8244) FX6300B
»

Spletno plačevanje storitve

Oddelek: Izdelava spletišč
163220 (2196) hendriks
»

Administracija - na kakšen način

Oddelek: Izdelava spletišč
6874 (650) techfreak :)

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10138830 (26793) Primoz

Več podobnih tem