» »

Interaktivni planer za obroke (kalorije, vitamini in druge pomembne snovi sešteva)

Interaktivni planer za obroke (kalorije, vitamini in druge pomembne snovi sešteva)

kitara8 ::

A kdo ve a se dobi kakšen free program ki ustreza opisu. Moj namen je oblikovati en športen jedilnik ki bo pokril dnevni vnos kalorij ki jih vnesem, in ki bo prikazal kaj mi manjka tist dan in česa preveč (recimo preveč holesterola, premalo vitamina c itd) vem da se dobi nekaj plačljivega pa me zanima ali ve kdo za kakšnega brezplačega

Mesar ::

Mene tudi to zanima, pa katere plačljive si našel?
Your turn to burn!

energetik ::

Cron-o-meter. Zastonj, baza živil, lahko dodajaš svoja živila. Imaš spletno verzijo ali pa namestiš na PC. Skratka zakon zadeva.

Zgodovina sprememb…

ali3n ::

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

energetik ::

ali3n je izjavil:

Osebni trener
To je demo verzija.

Mesar ::

energetik je izjavil:

Cron-o-meter. Zastonj, baza živil, lahko dodajaš svoja živila. Imaš spletno verzijo ali pa namestiš na PC. Skratka zakon zadeva.


Zanimivo, mi je kr všeč, sem dolgo iskal nekaj takega ;)
Your turn to burn!

kitara8 ::

energetik je izjavil:

Cron-o-meter. Zastonj, baza živil, lahko dodajaš svoja živila. Imaš spletno verzijo ali pa namestiš na PC. Skratka zakon zadeva.

hvala ti, zakon stvarca

@Mesar: težko rečem kako je ime programu, ker sem ga enkrat pred tedni zasledil na netu pa si nisem shranil pod zaznamke, niti nisem imena zapisal. je pa podoben temu cronometru, le da je za plačat, pa ima še par dodatnih opcij :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vitamini

Oddelek: Loža
233859 (3044) tikitoki
»

Program za načrtovanje prostorov

Oddelek: Programska oprema
84058 (1202) TheBlueOne
»

Kaj lahko pojem? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14438070 (32515) johan05
»

Weight Gainer katerega ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5319724 (17381) D3m
»

Proteini ali Gainerji

Oddelek: Loža
4611757 (10815) einstein :P

Več podobnih tem