» »

Program za načrtovanje prostorov

Program za načrtovanje prostorov

walter ::

Prosim če mi lahko kdo pove kje lahko dobim kakšen kvaliteten program za načrtovanje prostorov. Nekaj časa sem uporabljal HOME PLAN PRO vendar ima napako ker nima narejene knjižnice oziroma baze pohištva, sam je pa tudi ne moreš kreirat. Vsekakor pa mora imeti naše mere in ne čevljev in col kot nekateri ter bazo pohištva v katero lahko dodajaš svoje elemente. Dobro bi bilo če bi lahko narisan načrt v 2D pretvoril tudi v 3D. L

Hvala
L.P.:\
Veni vidi vici

#000000 ::

Probaj tole ArchiCAD imaš pa tud Allplan ki je dost podoben, sta pa to baje 2 najboljša programa (oz najbolj uporabljana) da se pa delat vse. LP

krneki0001 ::

Zelo dober program je 3D home architect, kjer si komplet stanovanje izrišeš znotraj odzunaj in imaš mogoč sprehod s kamero, poleg tega pa lahko daš še vse v barvo kakršno si želiš in materiale kot si jih želiš(od lesa do marmorja je vse vključeno v program, da zlatih pip ne omenjam).

walter ::

Povezava na ArchiCAD na žalost ne deluje. Ali je mogoče kje dobiti kaj brezplačnega.
Veni vidi vici

marS ::

freeware CADe lahko poskusiš najt tukaj.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Twixz ::

Zdravo,
rabim en program za izris prostorov v stanovanju. Komplet stanovanje, 3D če je varjanta.

GreenT ::

Če ti je cajt važen bi bla moja izbira SweetHome 3d. Naučiš se ga v 5ih minutuah... Jst sm se tut lomil z raznimi programi, ko sem risal bajto, pa je škoda cajta. Tko al tko rabiš samo nek približek nečesa,...

nodrim ::

Google Sketchup se tudi hitro priučiš.

TheBlueOne ::

GreenT je izjavil:

Če ti je cajt važen bi bla moja izbira SweetHome 3d. Naučiš se ga v 5ih minutuah... Jst sm se tut lomil z raznimi programi, ko sem risal bajto, pa je škoda cajta. Tko al tko rabiš samo nek približek nečesa,...


Potrdim. Vse kar je tezko, so mansarde in konelcni zidovi ampak tudi gre..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za risanje načrtov

Oddelek: Programska oprema
63230 (3078) recmajkemi
»

Kako napravit 3D model oz. nek načrt hiške in ga zmanjšat za 20%

Oddelek: Pomoč in nasveti
132293 (2122) Lion29
»

Načrt za hišo....

Oddelek: Loža
177685 (5875) mihastopar
»

program za arhitekturno risanje na touch screenu, obstaja to ?

Oddelek: Programska oprema
83768 (3656) ovdje kokoš
»

Program za arhitekturo 3D

Oddelek: Programska oprema
129102 (8969) Tomay

Več podobnih tem