» »

Google Chrome se sesuva!!!

Google Chrome se sesuva!!!

Tralala999 ::

Pozdravljeni!

Tretji dan po namestitvi chrome ne dela. vidim, da se stran odpre potem pa isti trenutek izgine in potem: Ti šment. Napaku pri prikazu te spletne strani..... in tako je pri vseh straneh.

Nekaj sem bral, da se tepe s flashom, samo jaz ne razumem ravno teh stvari:)

Kakšna elegantna rešitev? Poleg seveda te, da ostanem na firefoxu.

Všeč mi je bil ta chrome, a kaj ko ne........

Hvala

Tralala999 ::

nihče?

arjan_t ::

da preveriš če je problem v flashu vpiši v URL polje about:plugins in onemogoči flash

BladE_ ::

Sem imel identičen problem in sem že obupal... po formatu računalnika sem še enkrat poskusil, če bo slučajno zdaj delal in od takrat sem novi uporabnik Chroma :D
Akcija - Reakcija

hardcore_ ::

čudno, meni pa že dve leti dela :)

denabiker ::

meni tudi chrome nagaja, sploh pri flashu, vsake toliko časa se sesuje, najpogosteje če nabijem par tabov z video vsebino (recimo v 720p, da se mi naloži, da po prvem posnetku lahko gledam drugega). Sem naredil uninstall/install nove verzije, flash je tak posodobljen, sem počakal na novo verzijo pa tudi ne dela v redu. Kaj še lahko probam? Aja pa še včasih tudi pri gmailu in takšnih zadevah tudi se sesuje. Pa še nekaj sem opazil, če prehitro klikam na linke oz. ga malo preobremenim se tudi sesuje. Recimo par zaporednih klikov en link drug link, nek download datoteke pa hop spet zamrzne.

No ta čas sem zopet se prestavill na firefox (verzija na 9.01) in ta dela BP, super hitro, nič ne zašteka. In ga nabijam z video vsebino in ostalo pa nič ne šteka. Ne razumem tega zakaj mi chrome nagaja, pa ga tako hvalijo.

Shegevara ::

Čeprav se mi je firefox pogosto sesuval me ni toliko motilo. Chrome se mi je do sedaj res zelo malokrat sesul. Ampak zadnje dneve je pa čisto ponorelo vse skupaj. Skoraj vsakič, ko probam zapret zavihek youtuba, ki se predvaja, mi zmrzne in mi javi zapiranje chroma...

McClane ::

Pri meni je isto z Youtubeom. Okno zmrzne, nakar se Chrome sesuje. Očitno so nekaj pokvarili.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Matev ::

poskusi s firefoxom
meni deluje brez problema

Relanium ::

Chrome ni več to kar je bil,
sam sem šel nazaj na Firefox

_Enterprise_ ::

men tud shockwave flash zajebava na youtubu, nonstop ratuje unresponsive

denabiker ::

evo celo dopoldne sem uporabljal firefox, klikal po video vsebinah, zapiral, odpiral in nobenih problemov. Zdaj sem si naložil še meni pomembne dodatke in chrome me še lep čas ne bo videl več.
No in sem se čudil, zakaj v službi dva računalničarja uporabljata opero in firefox...očitno je precej takšnih težav s chromom.

Tralala999 ::

Jaz nisem našel rešitve, razen adijo chrome welcome back firefox.
Zanimivo pa je, da pa firefox šteka pri you tube posnetkih na računalniku punce in sestre. Zdaj imata chrome in dela super.

Sam imam xp onidve pa windows 7, mogoče je kaj na tem?

Shegevara ::

No danes se meni ne sesuva več.. na firefox ne grem ker se tudi sesuva. Zaenkrat bom na chrome, ker danes je uštimano, če bojo pa že spet težave grem pa na safari, firefox ni vreden ničesar.

Bor H ::

Mogoče bo pomagal če date na video desni klik -> settings pa pol klukco stran pri enable hw acceleration, zaenkrat men to pomaga, lahk pa da je sam sreča.
BTW, kero grafo mate? Ker lahko ima to vpliv, jst sm na AMD 6870HD

Shegevara ::

jst mam gtx260 ki ne more bit ena švohcana, hw acceleration pa tudi mam vklopljenega že od pamtiveka.

Bor H ::

No men je to po nekem updejtu flasha začel se dogajat in sem rešu z izklopom HW pospešvanja, to sicer še v času ko sm bil na FFju. Zato pravim da je možno da so z updejtom nardil kako štalo.

pomoje ::

Flash v Chromu me heca že od same začetke uporabe Chroma. Največji problem so FB igre, pa tudi ostale flash strani ala youtube so grrrr. Problem je v tem, da flash error ne zapre Chroma ampak zmrzne cel PC in pomaga izključno hard reset. In ponoven reštart WIN... Error je še bolj zaznaven ob updajtih samega browserja.
No, da skrajšam zgodbo. Chrome je zame history, tudi FF... Zadnji teden namreč preizkušam COMODO DRAGON browser, ki temelji na chromium tehnologiji, torej popolno združljivost s Chromom, njegovimi extensions, itd. Kar pa je najlepše, uporablja native flash od Adoba in ne kar nekaj, kar uporablja Chrome. Dobite ga tu:
http://www.comodo.com/home/browsers-too...
testirajte in poročajte nazaj :)

Ericssony ::

@all: Google Chrome ima že precej časa "native flash" in dodatne namestitve ne rabi... >:D

kitara8 ::

men se tud sesuva skos shockwave player

Bor H ::

Jst odkar sm mu izklopu HW pospešvanje nimam več problemov. Resno, probite :)

pomoje ::

Ericssony je izjavil:

@all: Google Chrome ima že precej časa "native flash" in dodatne namestitve ne rabi... >:D


v about:plugins mi ne deluje lih native...
@Bor, kje pa to izklopiš?

Bor H ::

Desn klik na video -> settings


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Chrome - youtube lag

Oddelek: Programska oprema
172208 (1653) bond007
»

se da še kako pohitriti pc?

Oddelek: Strojna oprema
417166 (6086) mtosev
»

Izšel Firefox 14 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8023751 (20042) MrStein
»

Težava s firefoxom in flashom

Oddelek: Programska oprema
242001 (1593) Icematxyz
»

Firefox 3.6 še ta mesec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7810562 (8461) Icematxyz

Več podobnih tem