» »

The fail of (modern) feminism

The fail of (modern) feminism

Temo vidijo: vsi
««
3 / 10
»»

nevone ::

Je pa kar očiten trend IMO, da ženske predvsem stavijo na svoj videz kot pa kaj drugega na sebi.


Moški so po večini že itak sami dovolj pameteni, kar rabijo je lepa ženska. LOL!

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

guest #44 ::

nevone je izjavil:

Je pa kar očiten trend IMO, da ženske predvsem stavijo na svoj videz kot pa kaj drugega na sebi.


Moški so po večini že itak sami dovolj pameteni, kar rabijo je lepa ženska. LOL!

o+ nevone


Čisto narobe si me razumela. To sploh ni bil argument za pamet moških.

Povedat sem želel, da ženske bolj stavijo na to kot pa recimo moški. Slednji se pogosto izkazujejo na druge, čeprav ekvivalentno plehke, načine.

nevone ::

Čisto narobe si me razumela. To sploh ni bil argument za pamet moških.


Tisto ni bilo namenjeno tebi. Sem samo malo duhovičila za intermeco.

Povedat sem želel, da ženske bolj stavijo na to kot pa recimo moški.


Saj tudi moški bolj stavijo na lepoto ženske, kot na njeno pamet. Sej lepo in pametno bi imel vsak. Lepe in ne tako zelo pametne se branijo redki. Za grdo in pametno se pa tudi ne tepejo ravno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Truga ::

nevone je izjavil:

Moški so po večini že itak sami dovolj pameteni, kar rabijo je lepa ženska. LOL!

No, to ni cist res. Ce je zenska tumasta se namore naucit kuhat. Kaj bos s tako? :V

nevone ::

No, to ni cist res. Ce je zenska tumasta se namore naucit kuhat. Kaj bos s tako?


Vprašanje je, kaj bo ona s tabo. Ma da jo vsak dan na kosilo voziš. No lahko gre tudi sama. Ali pa ona tebe vozi.

Da bi pa obstajale tako tumaste ženske, ki se niso zmožne naučit kuhat ... bolj verjetno je, da nočejo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Pithlit ::

Mipe je izjavil:

In potem se govori o seksizmu in šovinizmu. Ne razumem vas več...

Jaz bi rada šla na ulico uštimana točno tako kot meni paše... brez da si ti jemlješ pravico da me označiš za cipico in zganjaš šovinizme.
Life is as complicated as we make it...

kr1ženska ::

Da bi pa obstajale tako tumaste ženske, ki se niso zmožne naučit kuhat ... bolj verjetno je, da nočejo.


Samo rečeš, da nečesa ne znaš in ti tega ni treba delati. V bistvu je to zelo pametno. Ali je sploh kak lažji način, da se izogneš delu?

Da ne znaš kuhati je možno samo, če nisi nikoli bil nadarjen za branje in tega tudi ne znaš (vse kar rabiš je recept) oziroma, da še v življenju nisi videl posode, kuhovnice, itd.

Včasih se je treba stvari samo lotiti in dosti krat si presenečen nad rezultatom.

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Pithlit je izjavil:

Mipe je izjavil:

In potem se govori o seksizmu in šovinizmu. Ne razumem vas več...

Jaz bi rada šla na ulico uštimana točno tako kot meni paše... brez da si ti jemlješ pravico da me označiš za cipico in zganjaš šovinizme.

Če se oblačiš in obnašaš kot cipica, si cipica, pa če se postaviš na glavo. Žal. Sicer pa, zakaj je tako pomembno, kaj si nek brezvezen tip misli o tebi? Menda mi ne boš jemala pravice do tega, da si lahko mislim o tebi karkoli hočem?

Thought police, anyone?

Takole je z vami, zase zahtevate pravice, na druge pa pozabljate...

Pithlit ::

Oh misliš si lahko _karkoli_. Čisto prosto... po Prešernu.

Problem je to kar izjavljaš. In sicer trdiš da moški niso krivi za šovinizem... ampak so krive ženske ker se oblačijo tako kot jim paše.

Ti si lahko res misliš da so cipe. Nimaš pa _nobene_ pravice tega izjavljat.

Po tvoje bi morale vse ženske okoli tebe nosit kavbojke in pulije (bog ne daj da se kak gleženj vidi, ane? Kot kako stoletje nazaj), pa bi bilo vse kul.

Mimogrede... una posiljena najstnica si je seveda sama kriva! Kaj pa se oblači v mini krilca in spaghetti top-e. Pa še naličena je bila in dišala kot šopek rožic! Cipa!*

*karikiram, ampak upam da kdo pošteka poanto.
Life is as complicated as we make it...

guest #44 ::

Mogoče je vredno omeniti, da dokler ne bodo moški psihološko/biološko kastrirani ali pa kot jype, bo nekaj seksizma vedno prisotnega. Kar seveda ne opravičuje ninakršnega izživljanja ali agresivnega dejanja iz strani moškega.
Je pač fact. Večina moških pač enostavno ni sposobna kontrolirat svojih nagonov. It's kinda what most men are made for.
Nekateri se pač uspejo zadržati nasilnih dejanj in ventajo frustracijo z verbalnimi sredstvi.

Je pa tudi res, da če je veliko žensk na kupu pa pride mimo en sexy lepotec...tudi iz ženske strani padajo kaki verbalni seksizmi. Je pa res da ženske dosti bolj obvladajo samokontrolo ko je treba.

Slovenija je nekje v obdobju ko povprečni moški začenjajo izpadati, ker ne more izpolnit svoje biološke vloge. Ženske pa bolj ali manj veselo poskakujejo na okoli.

Jaz v prihodnosti (po sedanjih trendih) vidim ženske, "kastrirane" moške, geje in nekaj silakov v živalskih vrtih za potešitev divjaških fantazij prejšnjih skupin.

Sprijaznite se moški, velika večina vas/nas nima kaj početi v brave new world.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Pithlit ::

Dokler je to v mejah neke normale je, seveda, sprejemljivo. Nobene potrebe ni po tem da bi se vsi spremenili v nekakšne robote.

Problematika 'lighten up' stila pa ostaja. Na žalost se, podobno kot una ženska iz linkanega bloga, sama srečujem s tem. Mogoče mi je zato toliko bolj jasno kakšen problem to je. In ja... alergična sem na to da mi nekdo hoče zapovedovati kako naj se oblačim.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

jverne> Je pa res da ženske dosti bolj obvladajo samokontrolo ko je treba.

Do they? Jaz sem videl že kar kritične primere žensk, ki se niso obvladale.

jverne> Sprijaznite se moški, velika večina vas/nas nima kaj početi v brave new world.

Jah, trenirat bo treba manire. Saj to počnemo že od prvih začetkov civilizacije.

marijancek ::

guest #44 je izjavil:

dokler ne bodo moški psihološko/biološko kastrirani ali pa kot jype, bo nekaj seksizma vedno prisotnega.


seksizem=Prepričanje, da je eden od spolov inferioren ali superioren

to pomeni da ti praviš tole:
"dokler bodo moški potrebni bodo vedno malo poniževali ženske"

kar mi pa ni logično. če te ženska vzburja bi jo moral kvečjemu poveličevati, ne poniževati.

tako da mislim, da je pri seksizmu bolj na delu tradicija, kot pa moški spolni nagon.
in ja seksizem je velik problem, ker ženske ne dosegajo svojega genetskega potenciala, ker se jih podzavestno obranava kot manjvredne že takoj ko se rodijo dalje. če nekdo stalno dobiva sporočila, da je manjvreden/da nečesa ne more delati, bo tako začel tudi delovati.

Zgodovina sprememb…

guest #44 ::

Testosteron je hormon agresije in pri agresiji pač nekdo mora nadvladati. Testosterona polni moški običajno se ne podrejajo, ampak podrejajo. Torej če ženska ne sledi njegovim standardom si jo bo želel podrediti pa tu če samo z zmerljivkami.

Seveda ni pa testosteron čist vse. Delovanje moških možganov je nekaj drugačno od ženskih. Skratka...biološko gledano je vsak moški želel biti nadrejen, če pač to ne uspe se izživlja kje drugje.

marijancek ::

to je stvar vzgoje. agresijo se da lepo ukrotiti z vzgojo.

4kik4 ::

men bi blo pa najlepš, če bi se enkrat nehala ta borba kdo bo podrejen/nadrejen, večina feministk gre v skrajnost lih zato, ker so ble predolg podrejene... a ne bi blo lepš, če bi vsi skupi lepo pozabl neumne stereotipe, pa človeka (ženske al pa moškega) ne bi ocenjeval po tem, kako se oblači, a ma fb in podobne bedarije, ampak rajš po tem, kakšen človek je v resnici, loh bi se zabaval pa sploh nobenmu ne bi blo treba razmišlat o tem, kdo bi mogu kako kj delat al pa kako se oblačt, enostavno bi se pač skp mel lepo... to so vse small mind obstacles ;))

guest #44 ::

4kik4 je izjavil:

men bi blo pa najlepš, če bi se enkrat nehala ta borba kdo bo podrejen/nadrejen, večina feministk gre v skrajnost lih zato, ker so ble predolg podrejene... a ne bi blo lepš, če bi vsi skupi lepo pozabl neumne stereotipe, pa človeka (ženske al pa moškega) ne bi ocenjeval po tem, kako se oblači, a ma fb in podobne bedarije, ampak rajš po tem, kakšen človek je v resnici, loh bi se zabaval pa sploh nobenmu ne bi blo treba razmišlat o tem, kdo bi mogu kako kj delat al pa kako se oblačt, enostavno bi se pač skp mel lepo... to so vse small mind obstacles ;))


Sounds nice, ampak smo še daleč do tega. Še posebej ker niso vsi sposobni takega mišljenja na te pa še udarja medijska kultura promoviranja "get on the floor...", "sexy and i know it..."

Neenakosti povzročajo trenja med osebami. Vse dokler ne bosta nature pa nurture usklajena pač ne bo šlo.

Pithlit ::

4kik4 je izjavil:

men bi blo pa najlepš, če bi se enkrat nehala ta borba kdo bo podrejen/nadrejen, večina feministk gre v skrajnost lih zato, ker so ble predolg podrejene...

Če že govorimo o feminizmu... je najprej treba razlikovati med, hja, feminizmom in radikalnim feminizmom.

Pri feminizmu se gre za to da se izenačijo tako pravice in možnosti žensk v primerjavi z moškimi. Smo blizu. Ampak ne še čisto tam. Ne gre se pa za izenačitev vseh razlik. Te so, in bodo še vedno. Predvsem tiste ki bazirajo na fizičnih razlikah (dasiravno tudi za te znanost intenzivno išče rešitve).

Pri radikalnem feminzmu se gre pa za 'female supremacy'. Za vsako ceno. Je pa res da je to odgovor na dolgoletno 'male supremacy'. Ni pa to opravičilo za gluposti ki jih te 'feministke' počnejo.
Life is as complicated as we make it...

figula ::

enostavno bi se pač skp mel lepo... to so vse small mind obstacles ;))


To je vse možno in dosegljivo - a zaenkrat le v mikro skupnostih. Na žalost.
Zato nikar ne izgubiti volje in težnje po takšnem bivanju.

Mipe ::


Mirni protest feministik proti šovinističnim barabam, ki so jim preprečile dostop do katedrale.

Matako ::

Pithlit je izjavil:

4kik4 je izjavil:

men bi blo pa najlepš, če bi se enkrat nehala ta borba kdo bo podrejen/nadrejen, večina feministk gre v skrajnost lih zato, ker so ble predolg podrejene...

Če že govorimo o feminizmu... je najprej treba razlikovati med, hja, feminizmom in radikalnim feminizmom.

Pri feminizmu se gre za to da se izenačijo tako pravice in možnosti žensk v primerjavi z moškimi. Smo blizu. Ampak ne še čisto tam. Ne gre se pa za izenačitev vseh razlik. Te so, in bodo še vedno. Predvsem tiste ki bazirajo na fizičnih razlikah (dasiravno tudi za te znanost intenzivno išče rešitve).

Pri radikalnem feminzmu se gre pa za 'female supremacy'. Za vsako ceno. Je pa res da je to odgovor na dolgoletno 'male supremacy'. Ni pa to opravičilo za gluposti ki jih te 'feministke' počnejo.


In katera vrsta si ti? Samo vprašam.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

vostok_1 ::

Mipe je izjavil:


Mirni protest feministik proti šovinističnim barabam, ki so jim preprečile dostop do katedrale.


Video je sicer ostuden, pri katerem naj omenim, da nasprotujem obem stranem. Je pa iz njega lepo razvidno koliko bolj nežen je nežni spol. Sam še kako nož manjka al kalašnikov...and let the fun begin.
Skratka mit o neagresivnosti žensk je prav to...mit.

Pithlit ::

Matako je izjavil:

In katera vrsta si ti? Samo vprašam.

Homo sapiens.

Just sayin'.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Pithlit> Homo sapiens.

O, a ti tut.

It's sad not many of us are left.

vostok_1 ::

To je sicer težko določit. Kako pa veste, da nimate kaj genov od neandertalcev? Baje je nekaj procentov populacije z njimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Nekaj genov delim tudi s črevoškrgarji, pa nisem eden njih.

Invictus ::

vostok_1 je izjavil:

To je sicer težko določit. Kako pa veste, da nimate kaj genov od neandertalcev? Baje je nekaj procentov populacije z njimi.

Ravno toliko jih imamo kot ti ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vostok_1 ::

Haha, dudes come on...it was just a mental fart. :O

vostok_1 ::

Zakaj v nazadnjaških državah je več žensk v tehničnih poklicih?

http://www.policymic.com/articles/75819...

IMO ni čist tko kot navaja članek. Dejansko v svobodni družbi marsikatero žensko sploh ne zanimajo tahnične zadeve, ker jim grejo družboslovne reči bolje od rok, pa po možnosti so manj stresne.
Norveška je recimo tak primer. Svobodna in enakopravna družba a še vedno velik razkorak. Pač marsikatero žensko to ne zanima. Sedet in bulit v PC 10 ur dnevno, če pa raje klepeta z folkom pa pazi na mladež. Socialne zadeve marsikateri ženski (da ne rečem povprečni) bolj ležijo.
Ne rečem...enoznačne razlage ni, a trendi so vidni.

Kar je vse lepo in prav, sam marsikateri moderni progresivec bi uvajal prisilne kvote. Which IMO si wrong.



In other news:

http://www.bbc.co.uk/news/science-envir...

Karaya 52 ::

Če bi uvajali samo kvote in pustili ostalo pri miru... bi se pritoževal. Ampak očitno so šli v šolstvu dlje in zdaj fantje dosegajo nižje rezultate (matematika) kot so jih pred desetletji in so na isti ravni kot punce ali celo zaostajajo. Ali so postali fantje manj inteligentni ali pa jih tlačijo dol v smislu negativne selekcije. Nekatere pa, kot berem v temi, že čakajo na dan, ko jim bo medicina v "desetih minutah" inštalirala mesnati joystick. Klinc, nekateri se sramujejo svoje brade.

vostok_1 ::

Bom samo nekaj povedal, da en zabredem pregoloboko.

Gonja proti moškim je realnost. Kdo, v kakšnem obsegu in s kakšno intenziteto pa raje pustimo sedaj.

Karaya 52 ::

Moramo v to zabresti, ni druge. Boštjan M. Zupančič za poženščenje moških krivi "hormonske motilce". Dobro... to ni bilo nikoli dokazano, tako da pustimo zadevo ob strani. Ni pa nobenega dvoma, da radikalni feminizem ne trpi genetske determiniranosti in jo na vsak način s socialnim inženiringom želi uravnotežiti na imo precej nasilne načine. Npr. da fantkom ne dovolijo igranja z avti in tovornjaki, da jih oblačijo v roza oblačila in na vsak način vzgajajo v nek srednji spol, ki je v hardwaru moški v softwaru pa ženska. Bojazljivost pred radikalnim feminizmom pripelje do točke, da se debatira o ukinitvi pisoarjev in afaik se je o tem v švedskem parlamentu celo glasovalo.

Tole bo imelo dolgoročne posledice za zahodno civilizacijo. Radikalni feminizem je sicer zgolj frakcija tistega fašizma, ki teži k istim končnim rezultatom. Enakost temu pravijo. Zato sem prepričan, da je večina reform šolstva zadnjih let težila k temu, da so boljše učence, ki so večinoma fantje, porezali in jih stlačili v povprečje.

vostok_1 ::

Se spomnite raznih videov, ko feministke iščejo misoginistične elemente v raznih vsebinah?
Well...time for some milo za žajfo.

http://digg.com/video/rebecca-black-sat...

Poglejte kako se recimo prikazuje moško mladino...usualy as dumb fucks, za posmehovati.







/silly socio-critical rant off

jype ::

vostok_1> Poglejte kako se recimo prikazuje moško mladino...usualy as dumb fucks, za posmehovati.

Od kdaj je pa to problem? A si male feministka?

Pithlit ::

Karaya 52 je izjavil:

Radikalni feminizem je sicer zgolj frakcija tistega fašizma, ki teži k istim končnim rezultatom.

Glede fašizma nisem ravno ziher... ampak ja, radikalni feminizem nima prostora v tej družbi.

Karaya 52 je izjavil:

Enakost temu pravijo.

Enakost je bedarija, ja.

disclaimer: v tem postu ni niti kančka sarkazma.
Life is as complicated as we make it...

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Poglejte kako se recimo prikazuje moško mladino...usualy as dumb fucks, za posmehovati.

Od kdaj je pa to problem? A si male feministka?


A nisem explicitno ponazoril, da je silly. Sem.

Amapk ja, v mnogih modernejših holivudskih filmih je moški prikazan zaničljivo.

Ni to sploh tak problem, je pa nek napačen trnd. Sicer ne da se ženske ni prikazovalo dolga leta kot zgolj fuckable object, ampak as always...two wrongs doesn't make one right.

jype ::

vostok_1> two wrongs doesn't make one right.

But three lefts do.

Karaya 52> Tole bo imelo dolgoročne posledice za zahodno civilizacijo.

Mhm, edina bo preživela, ker so ženske pač boljše in moški v manj razvitih civilizacijah tega ne prenesejo in z zatiranjem ustvarjajo stanje, v katerem se superiornost žensk ne more pokazati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

Bi se strinjal, da tako kažejo trendi, ni pa nujno, da se mi zdijo pravilni.
Heteroseksualni moški v zahodni civilizaciji "izumira". Trenutno ni potrebe po njemu oz. je relativno majhna. Zagovarjam pa to, da družba ne bo nič bolj miroljubna kot je zdaj. Pač nasilje bo vedno, ali ga izvaja moška ali ženska roka.

Ne strinjam se pa z zatiranjem enega ali drugega spola.

Naj pa to omenim... zgodovina ni prvič doživela tak scenarij. Posledica je običajno bila taka, da so pač naprednejšo civilizacijo preplavli barbari. Če bodo ženske imele glavno vlogo bo pač treba na fronto, ni kej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1> Heteroseksualni moški v zahodni civilizaciji "izumira".

Mislim, da izumira "insensitive prick", ki si ga ponesreči zamešal s heteroseksualnim moškim, ker sta si bila v zgodovini tako zelo podobna.

vostok_1> Ne strinjam se pa z zatiranjem enega ali drugega spola.

Ah, saj zatiranja ni. Da ženske delajo več in zaslužijo manj je samo svetovna zarota statističnih uradov.

vostok_1> Če bodo ženske imele glavno vlogo bo pač treba na fronto, ni kej.

Spomni me prosim - kdaj smo nazadnje bili na fronti in kdo je imel glavno vlogo?

Karaya 52 ::

Zatira se fante v OŠ, dosegajo slabše rezultate kot so jih pred leti in potem izgleda, kot da so punce napredovale. V resnici so fante potlačili ampak kljub temu, se bodo našli geniji, ki bodo socialnemu inženiringu državnih šol ušli in morili življenja feministkam. Bodo preživeli državno pralnico ali pa se bodo šolali doma. To zadnje ima velik potencial. Kdor bo hotel imeti otroka, ki bo razmišljal kot ostali, ga bo poslal v državne šole. Primer je slovensko družboslovje, v katerega vstopajo precej heterogeni osebki ven pa prihaja monokultura, ki razmišlja enako napačno. Realnost je vedno nekje v bližini in FDV in FF ter še nekatere podobne šole, hodijo po robu bankrota. Najprej so ideološko bankrotirale, zdaj bodo pa še finančno. Državno je potrebno zbrcati iz izobraževalnega procesa.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

jype>Mislim, da izumira "insensitive prick", ki si ga ponesreči zamešal s heteroseksualnim moškim, ker sta si bila v zgodovini tako zelo podobna.

Ženske ne potrebujejo "sensitive" moškega, razen kot sužnja. (excuse my gross generalization)
Moderni senzitiven moški je ženski uporaben predvsem kot home appliance, ki nadomesti varuško itd, da se lahko ona posveti zabavnim rečem...aka, partying with friends and fucking hot pricks. And career of course.
Sicer ni nujno, da je to tolk napačno za tistega moškega. Še posebej če se ga zdresira, da se itak ne sprašuje preveč. It can be a peaceful, plant like, existence. Possibly.

A vam je zgodba kaj poznana?

Mogoče pa bo v daljni prihodnosti kaka ženska jype različica isto podpirala moške, češ da so moški boljši in da ženske ustvarjajo tako okolje kjer onemogočajo, da se pokaže moška superiornost.
Fun times ahead, that's for sure.


jype>Ah, saj zatiranja ni. Da ženske delajo več in zaslužijo manj je samo svetovna zarota statističnih uradov.

Da so tovrstne statistike zavajujoče ali downright lažnjive ni novost. Moja sodelavka vsekakor zasluži več od mene.
Pa nasploh je zelo težko najt žensko v našem okolju, ki bi se bunla, da je plačana manj od moškega kolega.

jype>Spomni me prosim - kdaj smo nazadnje bili na fronti in kdo je imel glavno vlogo?

Počaki na prvi patricide.



She's fucking enjoying it. Se vidi na 200m.

jype ::

Karaya 52> Zatira se fante v OŠ,

Mhm, tako je. Noge se jim lomi, da ne bi tekli hitreje od deklet, pa lobotomije se jim dela, da ne bi bili pametnejši.

Karaya 52> Realnost je vedno nekje v bližini in FDV in FF ter še nekatere podobne šole, hodijo po robu bankrota.

Mhm, tako je.

Karaya 52> Državno je potrebno zbrcati iz izobraževalnega procesa.

Ja, ker enakopravnost pomeni, da kdor se rodi revežem, mora umreti revež.

jype ::

vostok_1> Ženske ne potrebujejo "sensitive" moškega, razen kot sužnja. (excuse my gross generalization)

Meni je vseeno, kaj potrebujejo ženske, empatične moške potrebuje civilizacija.

vostok_1> Pa nasploh je zelo težko najt žensko v našem okolju, ki bi se bunla, da je plačana manj od moškega kolega.

Ja, sej med belci je statistično gledano zelo malo takih, ki bi bili žrtve rasne diskriminacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Pithlit ::

vostok_1 je izjavil:

Ženske ne potrebujejo "sensitive" moškega, razen kot sužnja.

Še dobro da imamo tebe da ženskam razložiš kaj one hočejo oz. potrebujejo.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

Double_J ::


Še dobro da imamo tebe da ženskam razložiš kaj one hočejo oz. potrebujejo.


Ženske se njemu to razložile, ne on njim.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

jype ::

Double_J> Ženske se njemu to razložile, ne on njim.

Saj še nikoli nobene ni srečal.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

vostok_1 ::

Evolucijsko gledano pa je recimo zanimivo vidt, da bolj ko družba postane enakopravna bolj se izrazijo nekateri aspekti.
Zadnjih nekaj tisočletji je recimo se furalo "nenaravno" monogamijo, kjer je v osnovi bil en moški in ena ženska, izbirati svojega "osemenjevalca" pa ni bilo ravno svobodno dejanje.
Sedaj ko so ženske svobodne pa je ponovno vzkliknil ta evolucijski vektor, le da malo bolj moduliran.
Ženske za osemenjevalce izbirajo top male-e, ostale samce pa si podredijo za pomočnike.

Evolution always finds its way.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Karaya 52 ::

Pa še nad kilente prostitucije se spravijo (Francija) in s tem seks naredijo še manj dostopen. Skrb ostalih žensk za prostitutke, kako prijazno od njih. ;((

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Ženske za osemenjevalce izbirajo top male-e, ostale samce pa si podredijo za pomočnike.
Njihov algoritem je super duper nerazumljiv. Top male je vedno spremenljivka odvisna od lunih men, višine plime, barve pohištva, itd. itd. Quantum computer bi imel težave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

vostok_1 ::

Niti ne. Išče najboljšega možnega, s tem, da je premožen niti ni več tolko pomembno, ker imajo itak same dovolj.
Sicer ne rečem, vplivo je mnogo in niso konsistentni a cilj je še vedno isti.
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Razlika med spoloma v genih (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42653106 (47398) BigWhale

Več podobnih tem