» »

Nakup novega telefona - pomoč

Nakup novega telefona - pomoč

1
2
»

PrihajaNodi ::

Aja da ne omenjam blooatwera napacanega na androida skupaj z FB aplikacijimi. Potem pa rootanje telefona da se nesnage znebiš. Hvala, ne hvla, jaz želim vmesnik in aplikacije ki jih sam nastavim.

PS. preden sem vzel Lumio sem gledal še Huawei Ascend p6, presenetljivo jboljši vmesnik od recima Sonya ali HTC. Malce spominja na Iphone vmesnik.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()

Machete ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aja da ne omenjam blooatwera napacanega na androida skupaj z FB aplikacijimi. Potem pa rootanje telefona da se nesnage znebiš. Hvala, ne hvla, jaz želim vmesnik in aplikacije ki jih sam nastavim.


emm.. WP pa ravno tega ne omogoča najbolj spretno. Meni manjka precej prilagoditev in bližnjic, ki jih opazim na Androidih in sem jih imel že na Symbianu.
Mi pa WP sicer odgovarja, ker rabim samo najosnovnejše aplikacije (mail račune, browser, kvaliteten gps tako za peš raziskovanje kot sportstracker, skener, office, dober fotič in nekaj programov za igranje s temi slikami in mogoče še kako malenkost). To je to. Če bi se želel pa jajcat z stotinami aplikacij pa bi verjetno vzel Androida.
WP torej to kar nudi opravlja zelo dobro in stabilno, manjka pa mu prilagodljivosti, veliko operacij predvsem z klici in imenikom je totalno bebavih po (hitri) dostopnosti in možnostih sortiranja, iskanja itd... Nevem kaj mi rinejo nek FB folk in folk z povezanih hotmail accountov in nevem še od kje vse v imenik itd.. pa neke social albume 'ljudje' prikazuje in spema z njim.. in še mnogo je bedarij, ki si jih WP ne bi smel privoščit, ker izgledajo zelo začetniške in vsiljive.


Ena primerjava, ki se mi je utrnila:
Android


WP


:)
ps: izbris sem predlagal ponesreči

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Chev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Am gnjavi recimo GPS.
Zame so pomembne aplikacije recimo dober slovar. To WP omogoÄa.
Kaj točno bi pa ti rad?

Ah, pa ta GPS. Napiši znamko GPS-a, namreč mene še nikoli ni noben GPS sam od sebe začel "gnjaviti".
V redu, slovar. Tudi vse ostale platforme omogočajo, kar pa v veliko primerih ne velja v obratni smeri.

Še vedno ne veŠ kaj bi rad? Mogoče boš zdaj lažje razumel. OBJEKTIVNOST.

PrihajaNodi je izjavil:

To da je funkcionalen, velike tablice in pregledne ne pa da iščem "tipko"telefon ko potrebujem zadevo za klicanje.

Res? To je tvoj odgovor?
OP je izrazila svoje želje, vemo kaj bo s telefonom počela, torej po kateri teoriji bo z WP bolj zadovoljna oz. bolje rečeno hitreje našla "tipko" klicanje?

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi se pa katerakoli budala vezala za 24 mesecev pri operaterju? Novega dobiš ker ga budale na bolhi prodajajo ker so podaljšale naročnino.

Zakaj se kdo veže in zakaj kdo prodaja se ne bom vtikal, sicer pa lahko OP napiše ali bo podaljšala vezavo ali je pre-paid. Vprašanje samo kaj bo potem s pametnim telefonom.

PrihajaNodi je izjavil:

Daj ne bluzi. WP. so bolj kvalitetni kot Android polizdelki.

Mogoče so, mogoče nisi. Zate očitno so, zame definitvno niso. Android je sam po sebi odličen software, ki je pa žal uničen s strani proizvajalcev. Sicer pa zakaj primerjava?

PrihajaNodi je izjavil:

Aja da ne omenjam blooatwera napacanega na androida skupaj z FB aplikacijimi. Potem pa rootanje telefona da se nesnage znebiš. Hvala, ne hvla, jaz želim vmesnik in aplikacije ki jih sam nastavim.


Verjameš ali ne, to je ravno plus pri Androidu. Ni bloatwara, vmesnik katerikoli želiš, odstraniš vse kar ne potrebuješ, v trgovini najdeš vse kar potrebuješ in tako naprej.
O čem ti pišeš si že našel odgovor v tem postu.

PrihajaNodi je izjavil:

PS. preden sem vzel Lumio sem gledal še Huawei Ascend p6, presenetljivo jboljši vmesnik od recima Sonya ali HTC. Malce spominja na Iphone vmesnik.

Spet vmesnik. Ti enostavno nočeš razumeti, da Android ima samo en vmesnik, katerega kasneje proivjalec preoblikuje po svojih potrebah (katere žal končajo katastrofalno)? Če stopiva še korak višje, trgovina je polna custom launcherjev, kateri omogočajo vmesnik čisto po tvojih željah. Magic!

T0RN4D0 ::

Sem imel WP (Omnia w) in sedaj Androida (samsung xcover) in na žalost tale telefon ni za nikamor, ker ga je samsung onesposobil do konca. "smartphone", ki se oglašuje s 4gb spomina (samo da so 3je zaklenjeni in neuporabni), ni sposoben poganjat nobene aplikacije (razen svojih 100 neuporabnih)... Šteka, imenik je neuporaben če imaš kakšne kontakte na kartici, aplikacije za pošiljanje sporočil so precej bedne (in preden ugotoviš kaj jih moraš 5 inštalirat...)

Na WP rabiš pri prehodu iz klasike samo povezat profile v imeniku, kar zna malo trajat, potem pa osnovne funkcije delujejo kot po maslu, imenik je nekje 10 svetlobnih let pred androidom.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

PrihajaNodi ::

Chey dej na flancej. Sem imel Android jajca pred WP. Ne grem več nazaj. Ti pa uživaj. Si pa priznal:

Mogoče so, mogoče nisi. Zate očitno so, zame definitvno niso. Android je sam po sebi odličen software, ki je pa žal uničen s strani proizvajalcev. Sicer pa zakaj primerjava?


Zakaj primerjava? Da se človek lažje odloči.

Jebat ga nimaš kej, WP. je pa ravno zato standarden da se ga ne popači.

Spet vmesnik. Ti enostavno nočeš razumeti, da Android ima samo en vmesnik, katerega kasneje proivjalec preoblikuje po svojih potrebah


Kako pa se prevede v slovenščino UI (user interface). Samo pri huawei p6 sem opazil da ima dejansko funckionalen vmesnik.

Če stopiva še korak višje, trgovina je polna custom launcherjev, kateri omogočajo vmesnik čisto po tvojih željah. Magic!


Ne hvala. Sem probal aplikacijo za WP vmesnik (preobleka na Androidu), ne bos verjel kako grozno pol stvari ni delovalo. In google dovoli da takšna aplikacija stoji na njihovi "tržnici"...Če pol stvari pro na google store ukinejo pa jih ne bo noben pogrešal.

Ti kar uživaj z miljaužnt apliakcijam kjer pa večina ni vrednih pol.k. google play itak vse požre.

Aja pa fino je ker še nisem imel izkušnje:

Oprostite xxxx zadeva se mora zapreti.

Pa še to, cena Lumij starejših Lumij je bistveno večja od starejših Androidov pa naj bo to Samsung, Sony, HTC...Če ji Lumija ne bi bila všeč jo lahko hitro proda za 10EUR cenej od redne cene v trgovini. Povpraševanja je veliko.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

p.p.s moj oče star 65 let uporablja WP. brez problema skupaj z internetom. Edino tipkovnico bi lahko dali na izbiro. Androida ga ne bi naučil še 100 let. Tu je pa vse tako funkcionalno...Enostavna navigacija, ki deluje brez podatkov...

Chev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Chey dej na flancej. Sem imel Android jajca pred WP. Ne grem več nazaj. Ti pa uživaj. Si pa priznal:

Zakaj primerjava? Da se človek lažje odloči.

Da, priznal sem da WP ni zame. Človek se odloči ko stvar stestira, ne ko mu nekdo na Slo-Tech napiše, da ima WP boljši vmesnik.

PrihajaNodi je izjavil:

Jebat ga nimaš kej, WP. je pa ravno zato standarden da se ga ne popači.

Android je open source, jebat ga. Zato pa ima 80% tržni delež, WP pa 3%.

PrihajaNodi je izjavil:

Kako pa se prevede v slovenščino UI (user interface). Samo pri huawei p6 sem opazil da ima dejansko funckionalen vmesnik.

S samo besedo ni nič narobe. Postavljaš jo v subjektivnem kontekstu. Huawei ima TEBI funkcionalen vmesnik.

PrihajaNodi je izjavil:

Ne hvala. Sem probal aplikacijo za WP vmesnik (preobleka na Androidu), ne bos verjel kako grozno pol stvari ni delovalo. In google dovoli da takšna aplikacija stoji na njihovi "tržnici"...Če pol stvari pro na google store ukinejo pa jih ne bo noben pogrešal.


Ti kar uživaj z miljaužnt apliakcijam kjer pa večina ni vrednih pol.k. google play itak vse požre.

OK.

PrihajaNodi je izjavil:

Aja pa fino je ker še nisem imel izkušnje:

Oprostite xxxx zadeva se mora zapreti.

Tudi jaz nisem.

PrihajaNodi je izjavil:

Pa še to, cena Lumij starejših Lumij je bistveno večja od starejših Androidov pa naj bo to Samsung, Sony, HTC...Če ji Lumija ne bi bila všeč jo lahko hitro proda za 10EUR cenej od redne cene v trgovini. Povpraševanja je veliko.

Cenam rabljenih telefonov ne sledim, verjetno bo že držalo.

PrihajaNodi je izjavil:

p.p.s moj oče star 65 let uporablja WP. brez problema skupaj z internetom. Edino tipkovnico bi lahko dali na izbiro. Androida ga ne bi naučil še 100 let. Tu je pa vse tako funkcionalno...Enostavna navigacija, ki deluje brez podatkov...

Vidiš, moj podobnih let pa Android. Kaj pa zdaj?


P.S. Če še nisi ugotovil, ne navijam za nobeno znamko telefona, noben model telefona in noben softwer na telefona.

lucky2000 ::

Hvala vsem. Odločila sem se za Lumio. 625 ali 920.

Lp, Lucky

Zheegec ::

Machete je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Baterija je pa tam 2 do 3 dni.


Sicer imam 925, ampak to z 2-3 dni je blodnja. Mogoče teoretično, če ga nit pogledaš.
Brez stalno prižganega wifija, bluetootha, gpsa, aplikacij v odzadju, v bistvu na idle, ne preživi več kot 24H brez polnjenja. Če pa ga uporabljaš, si lahko pa kar skoz na kablu (z malce literarnega pretiravanja :))
Še ko spi, se sprazni čez noč za ene 25-30%

A ti to resno? OK, nisem imel pojma, da Windows phone tako slabo upravlja z baterijo. Pa to vsem tako slabo zdrži ali imaš samo slab primerek?

PrihajaNodi ::

Android je open source, jebat ga. Zato pa ima 80% tržni delež, WP pa 3%


Zato, ker je Android poceni? Ker so vsaka kitajska jajca na Androidu? Vsak trot lahko spiše aplikacijo in jo da na google. Vsak pralni stroj ima že Androida.

A ti to resno? OK, nisem imel pojma, da Windows phone tako slabo upravlja z baterijo. Pa to vsem tako slabo zdrži ali imaš samo slab primerek?


To ni res, imamo doma dve lumiji pa je tam dva do tri dni. Če imaš pa vse na on, pa še igrce nabijaš zraven, pa jasno da ti ne bo nobena znamka zdržala dlje od par ur.

P.S. Če še nisi ugotovil, ne navijam za nobeno znamko telefona, noben model telefona in noben softwer na telefona.


Nevem ali se delaš zabitega ali pa si zabit. Ker je jasno da preferiraš android, ker:

Ima več uporabnikov,
Več aplikacij...

Nekih drugih trdnih argumentov nisi podal, žal.

S samo besedo ni nič narobe. Postavljaš jo v subjektivnem kontekstu. Huawei ima TEBI funkcionalen vmesnik.


Seveda, ko kličem želim imeti veliko tipko, ne pa de se hecam med tistimi malimi ikoncami.

Nisi pa povedal katere tako življenske pomembne apliakcije so na google store, ki jih na WP ni?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aja sem pozabil smo sprobali Samsunga s3 pa Samsung Ativ S, ne bos verjel kateri deluje bolj tekoče? No jasno je da boš rekel S3, ampak žal ne, po posodbitvi je S3 začel tako štekati, da je katastrofa. Ampak nič ne de, kriv je Samsung...

Pithlit ::

A se zdaj lahko nehate kurčit eden čez drugega pa punci pomagate izbrati med Lumio 625 in 920?

http://geekaphone.com/compare/Nokia-Lum...
http://www.phonearena.com/phones/compar...
http://www.smartprix.com/mobiles/nokia_...

Če so ti pomembne tehnikalije... 920.
Če ti je pomembna baterija... 625.
Life is as complicated as we make it...

lucky2000 ::

Pithlit je izjavil:

A se zdaj lahko nehate kurčit eden čez drugega pa punci pomagate izbrati med Lumio 625 in 920?

http://geekaphone.com/compare/Nokia-Lum...
http://www.phonearena.com/phones/compar...
http://www.smartprix.com/mobiles/nokia_...

Če so ti pomembne tehnikalije... 920.
Če ti je pomembna baterija... 625.



Hvala :)

Veliko si mi pomagal. Glede na to, da se bom verjetno za prvič veliko "učila in igračkala", bo tokrat prav prišla vzdržljivejša baterija, bolj kot tehnikalije, za katere sploh ne vem, da obstajajo :) In mislim, da mi bo to za začetek povsem zadostovalo. Ob naslednjem nakupu pa bom verjetno znala "ceniti" tudi tehnikalije in jih seveda tudi izkoristiti.

Pithlit ::

No ja... pomagala. Samo vedi da 8GB (pri 625) hitro postane premalo pa bo verjetno treba dokupit eno microsd kartico še zraven. Fotke pa muzika kar dosti poberejo.

Pa, mimogrede, 625 je lepša, lažja in storage (plac za slikce pa muziko) se lahko skoraj poljubno veča vse do 72GB (920 je 'omejena' na 32GB). Kamera ima tistih 5mp... dovolj tudi za razvijanje običnih fotk (povečav ne delat). Torej povsem zadovoljiv srednji razred.

Kliče in SMS-a se pa z obema enako :P
Life is as complicated as we make it...

lucky2000 ::

Pithlit je izjavil:

No ja... pomagala. Samo vedi da 8GB (pri 625) hitro postane premalo pa bo verjetno treba dokupit eno microsd kartico še zraven. Fotke pa muzika kar dosti poberejo.

Pa, mimogrede, 625 je lepša, lažja in storage (plac za slikce pa muziko) se lahko skoraj poljubno veča vse do 72GB (920 je 'omejena' na 32GB). Kamera ima tistih 5mp... dovolj tudi za razvijanje običnih fotk (povečav ne delat). Torej povsem zadovoljiv srednji razred.

Kliče in SMS-a se pa z obema enako :P



Pomagala - zelo!! :)

Ja, sem gledala tud tole glede prostora, dokup dodane kartice sploh ni dilema. In mi je tudi zaradi tega 625 simpatičnejša, ker na dodatno sd lahko nabašem vse živo tega. Tistih 8gb osnovnih pa menda čisto zadodošča za aplikacije. Glede na to, da nisem (vsaj zaenkrat :D) nek tehnični frik, bo tale 625 zelo ok zadeva. Tiste dodatne tehnične zadeve pri 920 mi ne odtehtajo višje cene, vsaj tokrat ne.

Me pa zanima, ali velikost mikrosd-ja kaj vpliva na tekoče delovanje? Ali pretiravanje s preveliko upočasnjuje zadeve?

Chev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nevem ali se delaš zabitega ali pa si zabit. Ker je jasno da preferiraš android, ker:

Ima več uporabnikov,
Več aplikacij...

Nekih drugih trdnih argumentov nisi podal, žal.

Nisi pa povedal katere tako življenske pomembne apliakcije so na google store, ki jih na WP ni?

Ne eno, ne drugo. Preferiram nekaj čisto tretjega, samo po mojem, lastnem mnenju je Android pač boljši kot WP, marsikomu drugemu pač ni. Izgleda, da je OP tudi bolj všeč WP in ga je tudi izbrala. Pravilno.

Dejstvo je, da ima Android več uporabnikov in več aplikacij in to ne prikazuje moje najgnjenosti k softwerju. Ti pa lahko razložim zakaj bi bila moja izbira Android in ne WP.
Android je brez zaklepa zaslona, ekran se ne prižge ob obestlu, ampak ima lučko različnih barv, ima možnost več domačih zaslonov, na katere lahko vržem pomembne stvari, kot so mesečni/letni koledar, izbira povezave, porabljene mobilne količine, Sinhronizacija preko WiFi, aplikacija in podpora banke, office, sinhroniziran z mojim računom, povezava z wireless CCTV, ...

Ti imaš pač odprte račune pri Microsoftu, jaz pa pri Googlu. Mogoče bo v bližnji prihodnosti WP celo presegel zmožnosti iOS in Androida, kdo ve. Zaenkrat mu pa še manjka funkcij, ki bi zadovoljile večino uporabnikov (in spet, ne to ne prikazuje moje nagnjenosti k Androidu, ampak samo predstavljam številke, ki so dejstva).

PrihajaNodi je izjavil:

Aja sem pozabil smo sprobali Samsunga s3 pa Samsung Ativ S, ne bos verjel kateri deluje bolj tekoče? No jasno je da boš rekel S3, ampak žal ne, po posodbitvi je S3 začel tako štekati, da je katastrofa. Ampak nič ne de, kriv je Samsung...

Brez skrbi, verjamem. Nisem še videl Samsunga na Androidu, ki bi deloval odlično. In ja, kriv je Samsung.

Dalje išči sam.

Egidij88 ::

Velikost kartice nima veze... kolikor ti pač podpira oz. hočeš imet. Je pa važno, katere klase je. Imaš Class 4, 6, 10, UHS. Tukaj je kakšen evro ali dva razlike in ti priporočam Class 10. Fora pa je v hitrosti zapisovanja na microSD in branja iz nje. Oznaka ponavadi pomeni, koliko MB/s lahko zapiše... je pa nekaj odstopanj od znamk in marketinških fintic.

Imaš na mimovrste (recimo...) za cca. 10EUR - 15EUR z SD adapterjem vred.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Pithlit ::

Samo za slikce in muziko je čist dovolj class4. Za video pa bo le treba najt class10 (1080p pač zahteva svoje).

Tko da, ja... class10. Velikost, kot že povedano, nima veze. Razlike v ceni tudi niso nekaj groznega. No, splača se na kak ebay pogledat... med slovenskimi pa angleškimi cenami znajo biti drastične razlike. Tudi ob upoštevanju poštnine.

@Chev: saj vsi tukaj vemo da imata z nodijem penise do kolen... tko da lahko nehata s tem merjenjem kdo ma daljšega. Na neki točki je razlika v velikosti itak nepomembna... in kar se te teme tiče sta že zdavnaj šla mimo te točke.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

m0LN4r ::

Torej rabim nek vzdržljiv telefon. Iščem telefon podoben kot CAT B15. Na telefone se ne spoznam. Je kaj bolj trdoživega na trgu oz. z boljšo baterijo. Oz. boljša ponudba kot to?
Fensi telefončke ne rabim.

Lp
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

lucky2000 ::

Še eno vprašanje...ali 625 predvaja flv in mkv datoteke? Kolikor sem gledala navodila, se mi zdi, da ne. Kdo ve iz prve roke?

Pithlit ::

http://www.techtree.com/content/news/51...

Moliplayer.

*hint* noben pameten telofon ni pretirano brihten out-of-the-box.
Life is as complicated as we make it...

Opkow ::

m0LN4r je izjavil:

Torej rabim nek vzdržljiv telefon. Iščem telefon podoben kot CAT B15. Na telefone se ne spoznam. Je kaj bolj trdoživega na trgu oz. z boljšo baterijo. Oz. boljša ponudba kot to?
Fensi telefončke ne rabim.

Lp
Poglej za firmo EVOLVEO StrongPhone, ce mora biti touchscreen. Izkusenj z njimi pa nimam.

T0RN4D0 ::

m0LN4r je izjavil:

Torej rabim nek vzdržljiv telefon. Iščem telefon podoben kot CAT B15. Na telefone se ne spoznam. Je kaj bolj trdoživega na trgu oz. z boljšo baterijo. Oz. boljša ponudba kot to?
Fensi telefončke ne rabim.

Lp



Karkoli že kupiš se izogibaj samsung xcoverja, ki je kao malo bolj odporen...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

m0LN4r ::

Sem gledal, da majo rusi veliko takih telefonov. Samo v evropi skor nobenga ne dobiš.
Evolveo mi je všeč, ma kdo kaj več info o tem proizvajalcu? Celo na mimovrste ga majo.

Cat B15 vs. Evolveo Q4 je perfomančno velika razlika, samo cenovno je že mal toomuch, brez vezave.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

klinker ::

Tega Cat sem zadnjic cackal. Smetisce da glava boli.
Kupi soliden smartphone pa ga obleci v ballistic case.

m0LN4r ::

Pa ni toto, nemorem ga na njivi z blatnimi rokami šlatat pa ga pol doma oprat. Recimo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

klinker ::

Xperia Z1 z ballistic case lahko ;)

lucky2000 ::

Ja, še eno zadevo bi vprašala....kaj pa v praksi pomeni 1GB ali pa 512 MB rama? Kakšne so razlike pri delovanju...in ali 512 zadošča za enega "amaterja" :)

Egidij88 ::

Pri Windows Phone baje (bo povedal kakšen WP lastnik natančno) tudi na 512MB dela lepo... npr. Lumia 520. Androida 4.1+ pa ne kupovati izpod 1GB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

klinker ::

Vseeno jst smartfona danes ne bi kupu pod 1gb rama, za Androida pa 2gb, nic manj. Galaxy Nexus je edino kar bi vzel od Androida z samo 1gb rama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

m0LN4r ::

@klinker
Zakaj? S čim so problemi?
Resno mislim, ker nisem še mel smartphona v rokah za kaj drugega kot sms :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

klinker ::

Ni da so neki problemi.
WP recimo ze na Lumiji 800 z enojedrnim procom in 512mb rama dela hudo dobro.
SGS2 pa recimo z dual core in 1gb rama, ne dela niti podobno tako dobro, pa tudi Galaxy Nexus, ceprav dela precej boljse od SGS2, ne pride blizu Lumiji 800 po samem delovanju sistema.
Pac, dandanes so aplikacije vse pozresnejse in ce se danes kupuje, treba naceloma mislit za naslednje 2 leti v naprej, tako da jst pod 1gb na WP ter pod 2gb na Androidu ne bi sel.

heero ::

pozdravljeni

da ne odpiram nove teme
kaj mi priporocate do 260€ mobitel

hvala

heero ::

kaj mislite galaxy s4 ali se splaca kupovat ker kmalu pride s5 ?

PINki ::

Saj ju menda ne bos kupil za isto ceno. Ce hoces telefon ceneje vzames s4, ce pa hoces boljse pa bos doplacal za s5. Dobra sta oba.

Dlje ko bos cakal, cenejsa bo s4.

Zheegec ::

heero je izjavil:

kaj mislite galaxy s4 ali se splaca kupovat ker kmalu pride s5 ?

Raje danes vzameš Nexus 5 ane.

heero ::

zakaj pa je boljsi nexus 5 od s4
kot sem gledal je s4 vecji in ima boljso kamero res pa je da nexus 5 ima boljsi procesor

kaj pa ali se splaca kupovat rabljene mobitele od firme ki se ukvarja s tem ?
ali pa je boljsi kupit slabsi nov ali boljsi rabljen ?

ali je kje kaksna trgovina kjer odkupijo mobitel in doplacas in kupis nov ?
vem da je pred leti bilo to v mobitel ali je se vedno tako tam ali v simobilu ali kje drugje ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

zadetek ::

Iščem zamenjavo za S2, nisem nekaj časa spremljal te scene, ker mi je telefon odlično služil, zato bi rabil kak nasvet.
Kaj rabim
OS: android, ki ga je možno rootat
4,5-5,5" 1080p zaslon
16gb + microsd ali 32gb placa
solidna kamera

Mislil sem nabavit S4, vendar sem zasledil da so problemi glede knox ? imajo vsi trenutni telefoni to ? Xperia Z1 mi ne odgovarja zaslon, nexus 5 pa ima premalo prostora. Ima kdo LG G2 ?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513228 (9538) Leko
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235935 (32693) Ghost7
»

Xperia SP, Optimus G, Lumia 920

Oddelek: Mobilne tehnologije
408221 (7231) tomzzi
»

Sony Xperia P vs Nokia Lumia 710 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7720113 (16258) SLO_Matej
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499492 (8191) SLO_Matej

Več podobnih tem