» »

Problemi z YouTube

Problemi z YouTube

pSP 3004 ::

No ze dva dni mam probleme z YouTube. KO sem na prenosniku na HP, ki ga mam vse ostale strani delajo. AMpk ko odprem YouTube vsezablokira...ves google nemores nic pritisnit ali ugasnit internet...lahko pa ugasis na startu rac. in spes vzges rac. Windows 7 mam. Na ostalih 2-veh rac. ki jih imam pa dela normalno YouTube. A morm kej zrihtat kak program spet nalozit obnovit...... Kaj bi lahko bil problem ??? Ko grem na Y.T. in napisem karkoli mi odpre in pritisnem video in vse zatrokira nic nemores pritisnit..edino nemores delovat z netom tudi ugasnit ga nemores...ampak cel rac. spet zagnat.

Hvala in LP
Hvala za pomoč
Lep večer !

popster ::

probaj updejtat firefox in flash.

ameba ::

Naredi celoten reset brskalnika.
Torej v Firefox imaš pod Ctrl + Shift + Delete in izbrei da ti vse pobriše pusti samo active logins .....
Pa ne pozabi Time range day Everything !

win64 ::

kaj pa specifikacije tega prenosnika? Vsaj model nam napiši.
Pa verzija firefoxa in flasha.

AndrejS ::

Probaj v IE ali chrome.. Firesux raje odstrani

pSP 3004 ::

Zrihtal. Hval vsem za pomoč ! Sem kr zbrisal FireFOX IN nalozil Google chrome. In zdaj normalno dela. Drugace mam HP probook.

Hvala

Bojancelo ::

Lep pozdrav. Imam eno hudo težavo in to se vleče že kar lep čas in mi ne zna noben pomagat.
Stvar je taka,odprem YT in mi računalnik kar resetira Hmmm.... Kaj bi to bilo???
Torej imam AMD Athlon (tm) (64)X 2 dual,Core Processor 4800+
2,40 GHz,3,00 GB RAM-a Mic.Wind XP Professional,Različica 2002
Internet od Telemacha,brskam preko Google Chrome,Safary,Mozila Firefox.
Antivirusni program NOD32,Northon 360.

Lepo bi prosil za pomoč,ker se mi dejansko ponavlja napaka v sistemu koda 31 in koda 39 pa se mi sploh ne sanja kaj bi to bilo. Nekajkrat sem že poskusil z odpravljanjem težav in ne more najti zadeve,ki bi jo lahko odpravilo težavo. V SAFE MODE pa dela YT. Hvala in lep pozdrav

Fukomuko ::

Poskusi namestit novejše gonilnike za grafično kartico ali v Flashu izklopit "hardware acceleration". Možno je tudi, da se ti računalnik pregreva, poglej malo temperature z AIDA64.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla označila Flash za nevarnega, Facebook ga želi mrtvega (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7122826 (17967) c3p0
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439327 (8302) Gregor3
»

Nova anketa: kateri brskalnik uporabljate za brskanje po spletu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
8513736 (10874) RockyS
»

Problem z YouTube (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7414096 (12233) AmokRun
»

Nove različice Flasha za Linux bodo na voljo le za Chrome

Oddelek: Novice / Brskalniki
4110087 (7907) enadvatri

Več podobnih tem