» »

Kako človeka spraviti na zdravljenje?

Kako človeka spraviti na zdravljenje?

kmetek ::

Prostovoljno verjerno ne bo hotel iti. Doma imamo "psihopata" - kolerika....

Primoz78 ::

Tezka bo....moj dedek je isto psihic in povrh vsega se alkoholik, sicer ne zivi pri nas a vseeno psihira in ustrahuje (vsaj poskusa) vse...sel je na zdravljenje zaradi depresije (uradno) in ne zaradi alkohola a je sedaj se slabse. Tko da vso sreco.

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

LordTado ::

Ja to so težke stvari kar se tiče nekih ukrepov ker je poseg v osebo.
Kar se tiče hospitalizacije sem se pogovarjal enrat pogovarjal z enim psihiatrom in je rekel da to pride v poštev če je kaka nemarnost da človek poškoduje bližnje in podobno takrat policija origira itd...
Drugače pa ni šans.

jype ::

Yep. Če ni nasilen, potem ne bo šlo.

Če je nasilen, pa se pokliče policijo, oni pa potem pripeljejo psihiatra.

detroit ::

Lahko z njim pogovoriš ali "pogovoriš" na tak način da mu kaj drugega kot (poškodebeno in mentalno seveda) zdravljenje ne preostane. Samo kot so rekli če ni nasilen sploh ne vidim razloga zakaj bi rabil zdravljenje, ga pač ignoriraš kot vse kretene.
Skero

ToniT ::

Kolerike je težko ignorirati!

Super Sonic ::

Yep. Če ni nasilen, potem ne bo šlo.


To se sedaj že lahko poveže z neko drugo temo. Lahko je nasilen, samo je razlika. Če je fizično ali psihično. Enkrat bo šlo, drugič pa ne. :=)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jype ::

Če ni fizično nasilen.

Če se samo dere je premalo.

Super Sonic ::

Če se samo dere je premalo.


Ja sej. Ne vem kako ti dojemaš, ampak meni je zoprno oboje. Ko se kdo dere ter žali po hiši vsepovprek in ko kdo koga lovi po hiši z nožem ali pa samo, da mu stisne eno okol ušes. Enega se ne boš nikoli znebil, drugega pa slej ko prej, če te le ne spravi prej iz tega sveta. S tem, da oba vplivata na osebni razvoj mučene osebe.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jype ::

Jasno, ampak OP sprašuje po možnostih prisilnega zdravljenja. To ne bo šlo. Če je preveč moteč, se bo treba odseliti, ker druge pametne možnosti ni.

jalovec09 ::

Tvoj problem, take ljudi pustite pr mah, porkadijo.
Tud jest za enga vem k ga vozim v trgovino, ker pač nimamo v radiu 10km nič pa ga pustim pri miru, kar se tiče njegovega življenja, hotel sem mu zrihtat hladilnik, tv, pralni stroj, ma ne sprejme, še toti hladilnik je crknil in sedaj daje plastične flaše z zmrznjeno vodo v hladilnik...TV sem mu pred dvemi leti zrihtal pa mi ga enkrat dal nazaj, zdej ima samo radio, centralne nima, ima kmečko peč, drva, nekaj plina....hrana je....

PacificBlue ::

To je stvar druzine, pogovorov...če nič ne zaleže in je oseba res skrajno moteča jo pač postavite pred vrata.

kmetek ::

Ja psihira, nasilen je bil včasih, zdaj ni več "tok".

Pyr0Beast ::

Odselit asap
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

detroit ::

Ko bi razložil relacijo do tega osebka bi bilo lažje odločit. Če ti je sin ga zbiješ ko vraga in ga pošlješ na zdravljenje (please ne mi z permisivno vzgojo vidite rezultate na današnji mulčadi). Če ti je fotr, ga skup z mtko in bratom oz. komurkoli zbijete kot epilog, ker potem se moraš itak odselt. Človek ti bo psihade delu in ti življenje zrukal, ni vredno.

Zdi se mi da je tole že beyond pogovor vsaj moj responce je temu primern:) Če je človek vsaj deloma pripravljen poslušat pa pogovor reši velik. Samo pri večini "psihotičnih" odklonskih vedenjih je pač batina oz. kake druge vrste kazen edina rešitev...
Skero

marijancek ::

jype je izjavil:

Če je nasilen, pa se pokliče policijo, oni pa potem napišejo kazen za 300 evrov.


fixed.

če je nasilen ga je treba ustrahovati in bo odnehal, ko bo videl da ni več zabavno.

Zgodovina sprememb…

gendale ::

spakiraj njegovo robo, postavi pred vrata in zamenjaj ključavnico

če pa še kaj poskuša imaš pa not kakega kolega ali dva s kijem
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nasilje/nemir v družini - Alkoholizem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40751385 (37012) zee
»

Audio-video snemanje groženj, to velja kaj sploh v SLO? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
549294 (8418) imagodei
»

Konstantno kršenje JRM motene osebe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9420287 (17147) crniangeo
»

Nemci za prepoved nasilnih iger (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Igre
29419335 (11908) Kenpachi

Več podobnih tem